Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Thumbs down
    Τα θερμά μου συγχαρητήρια, για την κατάντια της εταιρίας σας, που αντί να πάει μπροστά πρέπει να είναι η μόνο παγκοσμίως που πάει πίσω...

    Έχω σύνδεση σε εσάς εδώ και σχεδόν 10 χρόνια, αλλά πλέον ο κόμπος έχει φτάσει στο χτένι. Είμαι απόσταση 4-5 τετραγώνων από αστικό κέντρο και πιάνω με τι ζορι 13mbps που όταν με line attenuation 16 θα έπρεπε να πιάνω τουλάχιστον 16( που με ιδανικές συνθήκες είναι κοντά στα 20) ... VDSL είστε η ΜΟΝΗ εταιρία που δεν μου δίνει όταν και η Cosmote και η Wind που μίλησα μαζί του σήμερα μου είπαν ότι μπορώ να βάλω από αστικό κέντρο και θα πιάνω τουλάχιστον 20-21 mbps σε αντιθέση με εσάς που λέτε ότι δεν δίνετε.

    Μόλις ενεργοποιηθεί η καμπίνα που είναι στα 60 μέτρα από το σπίτι μου, πάω τρέχοντας για 100/10 σε Cosmote ή Wind (έχω συμβόλαιο που δεν έχει δέσμευση και όποια στιγμή θέλω σας κουνάω το μαντήλι). Εσείς άραγε ξέρετε ότι υπάρχουν και ταχύτητες των 200mbps (και μελοντικά 1gb) ή έχετε μείνει ακόμα στην προιστορία του dsl;

    Κλείνοντας σας εύχομαι ολόψυχα να βάλετε το συντομότερο λουκέτο ώστε να ηρεμήσει και άλλος κόσμος από της δήθεν υπηρεσίες σας...

    Είστε πραγματικά για τα πανηγύρια... Καλά κάνουν ΟΛΟΙ και σας βρίζουν και μιλάνε με τα χειρότερα λόγια για εσάς. Και έχουν απολύτο δίκαιο.

    Ξέρω ότι θα με γράψετε στα τέτοια σας, αλλά και εγώ σε λίγο καιρό το ίδιο θα σας κάνω όταν θα πάψω να είμαι πελάτης μετά από τόσα χρόνια!

    Γεια σας και περαστικά σας και να ζήσουμε να μην σας θυμόμαστε!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα DVDLover75,

    Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Για να μπορέσουμε να ελέγξουμε το ζήτημα το οποίο μας αναφέρεις και να βοηθήσουμε, θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου (πχ. ΑΦΜ, αρ. σταθερού τηλεφώνου κλπ);

    Επιπλέον, είναι σημαντικό να σημειώσουμε ότι η εταιρία μας είναι σε διαδικασία σχεδιασμού νέων υπηρεσιών που θα παρέχουν υψηλότερες ταχύτητες.

    Για οποιαδήποτε προσθήκη νέων υπηρεσιών, θα υπάρξει σχετικό δελτίο τύπου και ανάρτηση στην επίσημη ιστοσελίδα μας, καθώς και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

    Τέλος, θα θέλαμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι όλα τα σχόλια των συνδρομητών μας είναι πάντα χρήσιμα και λαμβάνονται σοβαρά υπ' όψιν, καθώς πάντοτε φροντίζουμε να τα μεταφέρουμε από τη πλευρά μας στους αρμόδιους αποδέκτες.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Αλέξης, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας