Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Καλησπέρα έχω ένα πολύ μεγάλο πρόβλημα με το internet μου.Καταρχάς να πω οτι είμαι κάτοχος cosmote vdsl 50αρι και να πω επίσης ότι ό,τι κάνω με το internet κάνω με wi-fi και όχι με κάποιο καλώδιο ethernet.Λοιπόν πριν 2 με 3 μήνες δεν είχα καθόλου πρόβλημα ήμουν ευχαριστημένος με την σύνδεση μου καθώς έπιανα 15 ping 30 και 40 down και 4-4.50 στο up με ookla έτσι.Όμως μετά απο αυτούς τους 2 με 3 μήνες έγινε μια διακόπη ρεύματος και απο τοτε ολα χάλασαν.πριν γινει αυτο επισης εμπαινε o γιος μου youtube και facebook και ο αλλος γιος μου ο οποιος επαιζε nba online ηταν μια χαρα χωρις κανενα lag.Ομως τωρα με το που μπω εγω η γυναικα μου facebook η κανα instagram κολλαει με το παραμικρο.Και τελευταιο τωρα πιανω ταχυτητες:15-17 ping 10-15 down και up 3.50-4.Α επισης να πω πως εχω παρει την cosmote και μου ειχε πει πως να αλλαζω channels μεσω του 192.168.1.1 και ακολουθησα την συμβουλη του αλλα τιποτα και καθε μερα κανω συνεχεια restart το router μπας και αλλα τιποτα.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Θα πρέπει πρώτα να κάνεις μια δοκιμή με καλώδιο για να δείς που είναι το πρόβλημα
    Καλό θα είναι να δώσεις και τα στοιχεια συχρονισμου της γραμμής απο την καρτέλα status του Modem

  3. #3
    Post
    φιλε πως μπορω να στειλω φωτο?

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας