Σελ. 34 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 14242932333435363944 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 496-510 από 762
  1. #496
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.055
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως έχεις μπερδευτεί με άλλη ιστορία;
    Διάβασε λίγο το θέμα και ξαναπερνα.
    ιδιώτες με ακριβά εισιτήρια δεν πήγαν; Για την πρώτη αποστολή ιδιωτών της spacex δεν λέμε; Αν ναι, τότε δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι ως τυχαίο, αλλά αν μπορείς να δώσεις μερικές δεκάδες εκατομύρια τότε για μένα μόνο τυχαίος δεν είσαι. Βέβαια, δεν αντιλέγω ότι ελπίζω χαρίς σε αυτό να ζήσουμε να μπορέσουμε να πάμε και εμείς μια βόλτα χωρίς να χρεωκοπήσουμε.

    Περισσεύει να ξέρεις η μαγκιά πάντως. Δείξε λίγο έλεος.

  2. #497
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.351
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ιδιώτες με ακριβά εισιτήρια δεν πήγαν; Για την πρώτη αποστολή ιδιωτών της spacex δεν λέμε; Αν ναι, τότε δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι ως τυχαίο, αλλά αν μπορείς να δώσεις μερικές δεκάδες εκατομύρια τότε για μένα μόνο τυχαίος δεν είσαι. Βέβαια, δεν αντιλέγω ότι ελπίζω χαρίς σε αυτό να ζήσουμε να μπορέσουμε να πάμε και εμείς μια βόλτα χωρίς να χρεωκοπήσουμε.

    Περισσεύει να ξέρεις η μαγκιά πάντως. Δείξε λίγο έλεος.
    Μαγκιά θα ήταν να καταλάβεις το λάθος σου και να μην βαριοσουν να κάνεις κλικ στο λινκ.

    Μιλάμε για μια μικρή κοπέλα που πέρασε καρκίνο, έναν υπάλληλο εταιρείας και μια επιστήμονα. Κανείς τους δεν πλήρωσε τα λεφτά που λες.

    Αναξεταστεος απλά.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #498
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Οι εκατομυριούχοι που πλήρωσαν, ήταν σίγουρα στην άλλη αποστολή, της άλλης εταιρείας, της Virgin Galactic.
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  4. #499
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ναι παίζει να μιλάμε για άλλες αποστολές.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #500
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    και του Bezos η blue origin το έκανε με ιδιώτες(που πλήρωσαν).

    Απλώς σε σχέση με την αποστολή που παρουσιάζεσαι στο Netflix όντως δεν πλήρωσε κανένας. Ήταν random αλλά π.χ. για την 2η και 4η θέση είχε κάποια κριτήρια.

    Είδα εχθές μερικά επεισόδια. Η διαφορά της spacex με τους άλλους 2 είναι ότι μιλάμε για αρκετά μεγαλύτερο ύψος που θα φτάσουν. Και θα μείνουν για 3 μέρες. Ενώ οι άλλες 2 αποστολές ήταν μερικών λεπτών στο διάστημα.

  6. #501
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.351
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    και του Bezos η blue origin το έκανε με ιδιώτες(που πλήρωσαν).

    Απλώς σε σχέση με την αποστολή που παρουσιάζεσαι στο Netflix όντως δεν πλήρωσε κανένας. Ήταν random αλλά π.χ. για την 2η και 4η θέση είχε κάποια κριτήρια.

    Είδα εχθές μερικά επεισόδια. Η διαφορά της spacex με τους άλλους 2 είναι ότι μιλάμε για αρκετά μεγαλύτερο ύψος που θα φτάσουν. Και θα μείνουν για 3 μέρες. Ενώ οι άλλες 2 αποστολές ήταν μερικών λεπτών στο διάστημα.
    Έμειναν.
    Η αποστολή έγινε τον Σεπτέμβρη που μας πέρασε.
    Φυσικά άμα υπήρχε κάποιο πρόβλημα ή ατύχημα δεν θα γινόταν σειρά.
    Όπως και να έχει μοναδική στιγμή για την ανθρωπότητα.
    Επίσης η κοπελίτσα με τον καρκίνο είναι η νεώτερη "αστροναύτης" στην ιστορία στα 29 της!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος RASTAVIPER : 20-05-22 στις 11:44.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #502
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ιδιώτες με ακριβά εισιτήρια δεν πήγαν; Για την πρώτη αποστολή ιδιωτών της spacex δεν λέμε; Αν ναι, τότε δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι ως τυχαίο, αλλά αν μπορείς να δώσεις μερικές δεκάδες εκατομύρια τότε για μένα μόνο τυχαίος δεν είσαι. Βέβαια, δεν αντιλέγω ότι ελπίζω χαρίς σε αυτό να ζήσουμε να μπορέσουμε να πάμε και εμείς μια βόλτα χωρίς να χρεωκοπήσουμε.

    Περισσεύει να ξέρεις η μαγκιά πάντως. Δείξε λίγο έλεος.
    Δυστυχώς θα με κάνεις να συμφωνήσω με τον χρήστη που πάντα διαφωνώ με τα λεγόμενα του και τις απόψεις του

    απλά κάνεις λάθος (δεν είναι κακό να το παραδεχτείς) έχεις μπερδευτεί με άλλη αποστολή που έγινε στο διάστημα που όντως πλήρωσαν

    οι συγκεκριμένοι που δείχνει το NETFLIX και αφορά την SPACEX ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.

  8. #503
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.351
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς θα με κάνεις να συμφωνήσω με τον χρήστη που πάντα διαφωνώ με τα λεγόμενα του και τις απόψεις του

    απλά κάνεις λάθος (δεν είναι κακό να το παραδεχτείς) έχεις μπερδευτεί με άλλη αποστολή που έγινε στο διάστημα που όντως πλήρωσαν

    οι συγκεκριμένοι που δείχνει το NETFLIX και αφορά την SPACEX ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.
    χαχαχα
    όχι και πάντα.

    Απλά διαφωνούμε στην -κατά φαντασία σου- διευρυμένη προσπαθεια του Netflix να μπλοκάρει τον διαμοιρασμό passwords, που υποστηρίζεις ότι γίνεται εδώ και χρόνια.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #504
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έμειναν.
    Η αποστολή έγινε τον Σεπτέμβρη που μας πέρασε.
    Φυσικά άμα υπήρχε κάποιο πρόβλημα ή ατύχημα δεν θα γινόταν σειρά.
    Όπως και να έχει μοναδική στιγμή για την ανθρωπότητα.
    Επίσης η κοπελίτσα με τον καρκίνο είναι η νεαρώτερη "αστροναύτης" στην ιστορία στα 29 της!
    ναι τελείωσα το 3ο επεισόδιο και μιλάω σαν να μην έχει γίνει αλλά όντως έχει ολοκληρωθεί η αποστολή.

  10. #505
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα
    όχι και πάντα.

    Απλά διαφωνούμε στην -κατά φαντασία σου- διευρυμένη προσπαθεια του Netflix να μπλοκάρει τον διαμοιρασμό passwords, που υποστηρίζεις ότι γίνεται εδώ και χρόνια.
    Εγώ πάντα διαφωνώ με τα λεγόμενα σου και με τις απόψεις σου και με τον τρόπο που εκφράζεσαι

    Είναι μόνο στην δική σου σφαίρα φαντασίας και πραγματικότητας αυτά που λες

    Θα σε στεναχωρήσω καθώς ισχύει ότι το NETFLIX μπλοκάρει λογαριασμούς για παραβίαση των όρων και κανονισμών στην ελλάδα αλλά και σε χώρες τις Ε.Ε. αλλά και αλλού

    Το ότι δεν έχει μπλοκάρει τον δικό σου λογαριασμό ή των φίλων σου που διαμοιράζετε τον κωδικό σας με άλλους τρεις ή που χρησιμοποιείται VPN ή που πληρώνετε συνδρομή άλλης χώρας
    δεν λέει κάτι ξέρεις και εδώ και στο διπλανό insomnia.gr αλλά και σε σχετικά με εικόνα/ήχο ή ταινίες/σειρές θα βρεις πάρα πολλούς που την πάτησαν για διάφορους λόγους και τους μπλόκαρε τον λογαριασμό οριστικά και αμετάκλητα.

    Βέβαια δεν είναι τραγικό καθώς δεν είναι Global Hardware Ban που τρως στα παιχνίδια έτσι μπορείς να φτιάξεις άλλο λογαριασμό.

  11. #506
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.055
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Προφανώς έχω κάνει λάθος και εδώ μπερδευτεί.
    Και λάθος να έχω κάνει, δεν προσέβαλα κανένα, όταν μέσα στο λάθος μου ρώτησα για "τυχαίο" θεωρώντας ότι έχουν πληρώσει. Οι απαντήσεις και δεν είναι η πρώτη φορά, είναι τοξικές όμως. Βλέπεις την τεράστια διαφορά μεταξύ των απαντήσεων του rastaviper και των υπολοίπων.

  12. #507
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς έχω κάνει λάθος και εδώ μπερδευτεί.
    Και λάθος να έχω κάνει, δεν προσέβαλα κανένα, όταν μέσα στο λάθος μου ρώτησα για "τυχαίο" θεωρώντας ότι έχουν πληρώσει. Οι απαντήσεις και δεν είναι η πρώτη φορά, είναι τοξικές όμως. Βλέπεις την τεράστια διαφορά μεταξύ των απαντήσεων του rastaviper και των υπολοίπων.
    Κανένα πρόβλημα φίλε μου.

  13. #508
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.351
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς έχω κάνει λάθος και εδώ μπερδευτεί.
    Και λάθος να έχω κάνει, δεν προσέβαλα κανένα, όταν μέσα στο λάθος μου ρώτησα για "τυχαίο" θεωρώντας ότι έχουν πληρώσει. Οι απαντήσεις και δεν είναι η πρώτη φορά, είναι τοξικές όμως. Βλέπεις την τεράστια διαφορά μεταξύ των απαντήσεων του rastaviper και των υπολοίπων.
    Καλά ζήτα κανένα συγγνώμη πρώτα φιλαράκι που βγήκες μετά από πόσες μέρες να παραδεχτείς το λάθος σου και να πεταξεις πάλι καρφιά, ενώ το πρώτο ποστ που είχες κάνει τότε ήταν να προσπαθείς να αποδείξεις ότι εγώ έκανα λάθος.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #509
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.055
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ζήτα κανένα συγγνώμη πρώτα φιλαράκι που βγήκες μετά από πόσες μέρες να παραδεχτείς το λάθος σου και να πεταξεις πάλι καρφιά, ενώ το πρώτο ποστ που είχες κάνει τότε ήταν να προσπαθείς να αποδείξεις ότι εγώ έκανα λάθος.
    Δεν είμαι το φιλαράκι σου και ούτε θα σου μιλήσω στο επίπεδο της αληταμπουρικης ψευτομαγκιας με την οποία συστηματικά γράφεις εδώ, απαξιώνοντας και προσβάλλοντας κόσμο. Δεν έχω ανάγκη να ζητήσω συγγνώμη σε κανέναν που με προσβάλει. Το λάθος το παραδέχτηκα στους υπόλοιπους που με διόρθωσαν με σεβασμό, γιατί ο σεβασμός κερδίζει τον σεβασμό και τον διάλογο. Σε σένα τί ακριβώς περιμένεις να γράψω, όταν έχεις προσβάλει τον συνομιλητή σου περισσότερες φορές από τον αριθμό των μηνυμάτων σου; Και φυσικά σε εσένα απευθύνομουν ξεκάθαρα χωρίς μπιχτες και ξέρεις γιατί είναι τόσο φανερό; Γιατί είσαι ο μόνος που συστηματικά γράφει με αυτό τον τρόπο. Νιάου νιάου στα κεραμίδια.

  15. #510
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Σαν να φαίνεται ότι παίρνει τα πάνω της η υπηρεσία. Σκέφτομαι να μοιραστώ ξανά καμιά συνδρομή.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 34 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 14242932333435363944 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας