Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-23 από 23
  1. #16
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφορμή σχολιασμού των συχνών ανακοινώσεων ανατιμολόγησης ως συνδρομητής τους, ναι... απωθημένα, δε βλέπω το λόγο. Δεν είναι η 1η φορά που αναφέρομαι στον αριθμό των ανακοινώσεων άλλωστε (βλέπε εδώ). Αν δεν αρέσει η κριτική των συνδρομητών, είναι άλλο θέμα.
    Κι εγώ έχω φοιτητικό CU για βασικό αριθμό (θα καταργήσω το φοιτητικό What's Up, λόγω χάλιας ποιότητας κλήσεων της Cosmote και ότι τρώει πολλή μπαταρία στα data και θα καταργήσω και την Q-WIND, λόγω της 2μηνης ανανέωσης).

    Επιπλέον, έχω Vodafone VDSL στο σταθερό. Αλλά όχι, έχουμε "απωθημένα" με τη Vodafone και ζούμε για να την κράζουμε.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι αυτός που γράφει σε ενα φόρουμ, όποτε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα κάποιος να είναι ιδιοκτήτης ή εργαζόμενος σε κάποια εταιρία και να κάνει χρήση αυτών των γραμμών.
    Όντως. Για να "ζορίζονται" μερικοί τόσο πολύ με τα αρνητικά σχόλια για τη Vodafone, κάτι μας κρύβουν...

  2. #17
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφορμή σχολιασμού των συχνών ανακοινώσεων ανατιμολόγησης ως συνδρομητής τους, ναι... απωθημένα, δε βλέπω το λόγο. Δεν είναι η 1η φορά που αναφέρομαι στον αριθμό των ανακοινώσεων άλλωστε (βλέπε εδώ). Αν δεν αρέσει η κριτική των συνδρομητών, είναι άλλο θέμα.
    Μέ έχεις δει να ξανά σχολιάζω αυξήσεις;
    Απλά εκνευρίζομαι που οι περισσότεροι διαβάζουν τον τίτλο και όχι το κείμενο.
    Είναι σαν τα thread της Apple. :P

    Πάντως ακόμα και η ανακοίνωση της Vodafone είναι λάθος. Δεν παρεχουν internet.
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ έχω φοιτητικό CU για βασικό αριθμό (θα καταργήσω το φοιτητικό What's Up, λόγω χάλιας ποιότητας κλήσεων της Cosmote και ότι τρώει πολλή μπαταρία στα data και θα καταργήσω και την Q-WIND, λόγω της 2μηνης ανανέωσης).

    Επιπλέον, έχω Vodafone VDSL στο σταθερό. Αλλά όχι, έχουμε "απωθημένα" με τη Vodafone και ζούμε για να την κράζουμε.

    - - - Updated - - -



    Όντως. Για να "ζορίζονται" μερικοί τόσο πολύ με τα αρνητικά σχόλια για τη Vodafone, κάτι μας κρύβουν...
    Αυτό που σου κρύβουν είναι ότι ξέρουν να διαβάζουν και όχι να twittάρουν.

  3. #18
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ έχω φοιτητικό CU για βασικό αριθμό (θα καταργήσω το φοιτητικό What's Up, λόγω χάλιας ποιότητας κλήσεων της Cosmote και ότι τρώει πολλή μπαταρία στα data και θα καταργήσω και την Q-WIND, λόγω της 2μηνης ανανέωσης). Επιπλέον, έχω Vodafone VDSL στο σταθερό. Αλλά όχι, έχουμε "απωθημένα" με τη Vodafone και ζούμε για να την κράζουμε.
    Πώς γίνεται όμως κάποιοι χρήστες συνέχεια να κράζουν τους πάντες αλλά να "ξεχνούν" πάντα την wimd είναι ένα θέμα. Γενικά ο καθένας μπορεί να ισχυρίζεται ότι θέλει, πόσο μάλλον υπό καθεστώς ανωνυμίας...δεν σημαίνει όμως οτι είναι σωστά ή αληθή. - - - Updated - - -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά εκνευρίζομαι που οι περισσότεροι διαβάζουν τον τίτλο και όχι το κείμενο.
    Εμ τι περίμενες με τόσα ΔΤ αυξήσεων, μεταβολών, προσαρμογών κτλ. Το χει παρακάνει η vf

  4. #19
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πώς γίνεται όμως κάποιοι χρήστες συνέχεια να κράζουν τους πάντες αλλά να "ξεχνούν" πάντα την wimd είναι ένα θέμα. Γενικά ο καθένας μπορεί να ισχυρίζεται ότι θέλει, πόσο μάλλον υπό καθεστώς ανωνυμίας...δεν σημαίνει όμως οτι είναι σωστά ή αληθή. - - - Updated - - - Εμ τι περίμενες με τόσα ΔΤ αυξήσεων, μεταβολών, προσαρμογών κτλ. Το χει παρακάνει η vf
    Δεν ξεχνά κανείς τη WIND. Μπες στα θέματά της να δεις τι γίνεται.

    Όλοι ξέρουν τι μπάχαλο είναι, οπότε πλέον είναι ανάξια αναφοράς...

  5. #20
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέ έχεις δει να ξανά σχολιάζω αυξήσεις;
    Απλά εκνευρίζομαι που οι περισσότεροι διαβάζουν τον τίτλο και όχι το κείμενο.
    Είναι σαν τα thread της Apple. :P

    Πάντως ακόμα και η ανακοίνωση της Vodafone είναι λάθος. Δεν παρεχουν internet.
    - - - Updated - - -

    Αυτό που σου κρύβουν είναι ότι ξέρουν να διαβάζουν και όχι να twittάρουν.
    Εντάξει ρε φίλε, η συγκεκριμένη ανακοίνωση αφορά εταιρικούς πελάτες και οχι ιδιώτες. Το είπες, το ξαναείπες, το εμπεδώσαμε. Όλες οι προηγούμενες αφορούν όμως και ιδιώτες. Οπότε λογικό δεν είναι να υπάρχει μια σχετική αγανάκτηση για τις συνεχείς αυξήσεις; Αντί να σε πειράζουν οι αυξήσεις σε πειράζει που ενοχλείται ο κόσμος;
    Ήμαρτον δηλαδή...

  6. #21
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει ρε φίλε, η συγκεκριμένη ανακοίνωση αφορά εταιρικούς πελάτες και οχι ιδιώτες. Το είπες, το ξαναείπες, το εμπεδώσαμε. Όλες οι προηγούμενες αφορούν όμως και ιδιώτες. Οπότε λογικό δεν είναι να υπάρχει μια σχετική αγανάκτηση για τις συνεχείς αυξήσεις; Αντί να σε πειράζουν οι αυξήσεις σε πειράζει που ενοχλείται ο κόσμος;
    Ήμαρτον δηλαδή...
    "ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΑΠΟ Vodafone


    H Vodafone προχωρα στην αύξηση της εκπτωσης που αποδιδει στους συνδρομητες της. Δυνάμει των ανωτέρω αλλαγών οι συνδρομητές που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως (εξαιρούνται τυχόν επιδοτήσεις), εντός δύο (2) μηνών από την ημερομηνία εφαρμογής των τροποποιήσεων."



    Ειμαι σιγουρος οτι ακομα και στο πιο πανω θα εμπαινες να κραξεις.
    mac rulez

  7. #22
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το γυρίσαμε σε επιστημονική φαντασία τώρα. Vodafone Sci-Fi Channel.

  8. #23
    Εγγραφή
    18-02-2019
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Vodafone
    Τελευταιο μνμ στο κινητο..η χρεωση των δεδομενων ειναι στα 0,07 ανα mb.Παλια εδιναν 200 μβ με 5 ευρω.διπλασια τιμη και πανω.Η αγορα 1gB απο 5 STA 5,90.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας