Εμφάνιση 1-15 από 15
  1. #1
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    8,1(dB) / 25,5(dB)
    Το Σάββατο βλέπω ότι το modem συνδέθηκε στα 10.000 και πάω να πάρω τηλ το support και ακούω φωνές στην γραμμή, 2 γυναίκες να μιλάνε.
    Τους το αναφέρω και αυτό το πρόβλημα μαζί με τον χαμηλό συγχρονισμό και μου λέει ο υπάλληλος "Αφού έχετε crosstalk το δηλώνω ως βλάβη στον ΟΤΕ, μέχρι την Τρίτη θα έχει λυθεί το πρόβλημα.
    Σήμερα με παίρνουν στο κινητό και μου λένε δεν μπορούν να με πάρουν στο σταθερό...έχει λέει φραγή.....και το επιβεβαιώνω ότι έχω φραγή και σε εισερχόμενες και σε εξερχόμενες κλήσεις.
    Παίρνω το support και μου λέει 'βγήκε Ευρωπαϊκή directiva' το ΣΚ για λόγους ασφαλείας για όλες τις περιπτώσεις crosstalks να γίνεται φραγή τηλεφώνου.....'Δε σας ενημέρωσαν ?'
    Ούτε για το ένα πρόβλημα του λέω, ούτε για το άλλο.....
    Και δηλαδή τι θα γίνει τώρα ? Θα περιμένω (στην Ελλάδα που μένουμε) να λύσει το πρόβλημα των καλωδίων ο ΟΤΕ πρώτα, για να έχω τηλέφωνο ? Τις 'directives' (και μέσα στο ΣΚ παρακαλώ) μια χαρά τις εκτελούν ..... τα προβλήματα ?
    Δηλαδή στις 5 το απόγευμα (αφού Τρίτη σας είπαν είπε ο τεχνικός, έως Τρίτη απόγευμα στις 5 έχουμε διορία επίσημα να το φτιάξουμε), αν δεν έχουν λύσει το πρόβλημα, εγώ να αρχίσω να βγάζω αφρούς ?
    Και από την άλλη ?.....ένα τηλέφωνο ρε 'ακατανόμαστοι' να ενημερώσετε ότι ξες τι....θα σου κόψουμε το τηλέφωνο λόγο του crosstalk...όσο καιρό και να πάρει.......δεν μπορούσατε να πάρετε ? Τόσο δηλαδή ως 'κρέας' μας βλέπετε ?

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sandbird : 12-02-19 στις 14:29.

  2. #2
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.622
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    παλι καλα που δεν σου κοψανε και το ιντερνετ
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  3. #3
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    8,1(dB) / 25,5(dB)
    Έλα ντε....στην Limbo θα ήμουν για πάντα.

    Κατόπιν επικ. με το 13831, και αφού και αυτοί δε γνώριζαν για την Ευρωπ. directiva και κατόπιν επικ. με το 13731....σε μία ώρα θα έχει βγει η φραγή.
    Αφήστε τις ευρωπαϊκές directives για χώρες που δουλεύουν τα βασικά...δεν είμαστε εμείς για τέτοιους εκσυγχρονισμός...

    - - - Updated - - -

    Η φραγή φυσικά δεν έχει βγει ακόμα, και όχι μόνο αυτό έλαβα και αυτό σήμερα:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  kyLSVNO.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  24,5 KB 
ID: 201457
    Την Κυριακή δηλαδή θα έρθει ο ΟΤΕ να τσεκάρει το πρόβλημα. Την Κυριακή!!!! χαχαααχααα
    Τα λέτε και τα πιστεύετε κιόλας.....

  4. #4
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.622
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    κυρικη το απογευμα θα ερθουν , μην σε ενοχλησουν νωρις .
    οτι να ναι
    εγω εκανα παραπονα για την βονταφον γραμμη και ο οτε που τον ενοχλησε η ΕΕΤΤ , μου εστειλε μηνυμα οτι η wind γραμμη μου (με αντι τον αριθμο μου τον αριθμο της wind 21Β1433880 . Β για ονομα του θεου, αριθμος τηλεφωνου με Β μεσα που εχουνε κανει και ελενχο ) εχει βλαβη .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #5
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, εγω από 6 Φεβρουαριου ΔΕΝ εχω καν γραμμη, το τηλ ακουγοταν να να εχει ανοιχτη ακροαση και κατι βομβους και κατι σαν φωνες σε καποιες φασεις.
    Με τα λιγα και τα πολλα ο ΟΤΕ ηρθε και κατι εκανε και από τοτε δεν εχω, σκαψανε στο πεζοδρομιο μου ξανα, ειχε γινει τον ιουνιο και ολο τον μηνα δεν ειχα τιποτα και αλλαξαν τα καλωδια.
    Μου στελνουν μυνηματα για ελεγχο στις 19!!!!
    εκτος ότι εκαναν εκτροπη σε κινητο το σταθερο, εχω καρτοκινητο και χαλαω καρτες σωρηδόν για ιντερνετ καθως δεν εχω με αλλον τροπο.
    Οκ δεν φταινε αυτοι, αλλα εγω ΔΕΝ είμαι συνδρομητης ΟΤΕ!
    ηρθαν και ηθελαν να αλλαξουν καλωδια τα υπογεια μεχρι κατανεμητή!
    παλια ειχαν πει όταν ειχα ΟΤΕ να βαλουν νεα καλωδια αφου σκαψουμε το υπογειο!!!! η να περασουμε νεα καλωδια μεχρι εξω.
    Εγω ρωτησα τη νοβα πως θα συννενοηθω και μου λενε ότι ο ΟΤΕ εχει καλωδιακη και περιμενουν επισκευή!!!
    με την πολυκατοικια τι θα κανω ρωτησα. Αλλα λογια ρε παιδια….

    - - - Updated - - -

    Τον Ιουνιο ένα μηνα εκτος, τον Οκτωβριο 1,5 εβδομαδα εκτος, τωρα παλι από τις 6 του μηνα εκτος και συνεχιζουμε….
    Τι να πω δεν ξερω πραγματικα!
    και το πιστωτικο του ιουνιου στον προγουμενο λογαριασμο το εβαλαν ποσο να ηταν 15-18 ευρω? να καλυψουν τι?
    και δεν εχεις και ένα χρονοδιάγραμμα να δεις τι να κανεις.

    Αν ειχα ΟΤΕ θα ειχε πεσει πολύ κραξιμο τωρα τι να πεις? συνεχεια η απαντηση είναι η γνωστη...

  6. #6
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    8,1(dB) / 25,5(dB)
    Και μένα καλώδιο θα έρθει να αλλάξει ο ΟΤΕ γιατί το κόλπο με αλλαγή ζεύγων δεν πιάνει πια φαίνεται.....2 τετράγωνα δλδ θα σκάψουν φαντάζομαι τι έχει να γίνει.
    Το internet πέφτει και συνδέεται στα 6900 συνέχεια....τα μπαμ μπουμ τα έχω και γω στο τηλέφωνο (Ααααα btw πριν 30 λεπτά επιτέλους σήκωσαν την φραγή στις εισερχόμενες/εξερχόμενες, κάτι ειναι και αυτό).
    Οι Γιαπωνέζοι σηκωνουν γεφυρα σε 1 ΣΚ μεσα https://www.youtube.com/watch?v=btOE0rcKDC0 και μεις 1 τετράγωνο καλώδιο δεν μπορούμε να βάλουμε.......

  7. #7
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα, εμενα 2 φορες συνδεθηκε το ιντερνετ ειχε κατω από 3 με SNR 0.3 κατι τετοιο και πριν προλάβω να το δω επεσε και δεν ξανασηκωθηκε την δευτερη φορα. Το τηλ εκανε σαν συνομιλιες μεσα αρχικα, βουισματα, σαν να βραζει κατι, μετα λες και ακουμπάνε καλωδια με ρευμα μαζι όπως γινεται πχ σε ηχεια που κανουν κατι χρατς χρους. Και μετα παει νεκρο dead. Σκαψανε το πεζοδρομιο, σκαψανε στην εισοδο μου τα παρατησαν ετσι. Στην εισοδο βαλανε χωμα εγινε λασπη πηγε κατω, στον δρομο δεν αναβει καμια λαμπα θα φαμε τα μουτρα μας εκει περα. Ωραιοι είναι μπραβο τους!!! και εγω εν τω μεταξυ τα σκαω στην Cosmote whats up....θα κανουν και μια πιστωση μετα από 6 μηνες κατι ψίχουλα και όλα καλα!

  8. #8
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    8,1(dB) / 25,5(dB)
    Ήρθαν προχθές να φτιάξουν το καλώδιο...την επόμενη μέρα 2 γειτόνισσες είχαν αντεστραμμένα τηλέφωνα.
    Ξαναήρθαν σήμερα και διόρθωσαν την βλάβη...και μετά είδα αυτό στο router.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_4.png 
Εμφανίσεις:  67 
Μέγεθος:  91,6 KB 
ID: 201526

    no comments....

    Παίρνω και το support την Forthnet να κάνει έλεγχο στη γραμμή, μου λέει να σε πάρω στο κινητό γιατί θα πέσει η γραμμή με τον έλεγχο....κανένα πρόβλημα λέω εγώ....ακόμα παίρνουν τηλέφωνο...........
    Έχω καραφλιάσει με την ανικανότητα και της Forthnet και του ΟΤΕ...

    Edit: Πήραν μετά απο 15 λεπτά....οκ λέει η γραμμή no problem...κάτσε στα 11 και πλήρωνε για 24.......μπεεεεεε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sandbird : 15-02-19 στις 16:48.

  9. #9
    Εγγραφή
    01-06-2011
    Περιοχή
    Quahog
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    25.0(dB) / 4,0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sandbird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήρθαν προχθές να φτιάξουν το καλώδιο...την επόμενη μέρα 2 γειτόνισσες είχαν αντεστραμμένα τηλέφωνα.
    Ξαναήρθαν σήμερα και διόρθωσαν την βλάβη...και μετά είδα αυτό στο router.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_4.png 
Εμφανίσεις:  67 
Μέγεθος:  91,6 KB 
ID: 201526

    no comments....

    Παίρνω και το support την Forthnet να κάνει έλεγχο στη γραμμή, μου λέει να σε πάρω στο κινητό γιατί θα πέσει η γραμμή με τον έλεγχο....κανένα πρόβλημα λέω εγώ....ακόμα παίρνουν τηλέφωνο...........
    Έχω καραφλιάσει με την ανικανότητα και της Forthnet και του ΟΤΕ...

    Edit: Πήραν μετά απο 15 λεπτά....οκ λέει η γραμμή no problem...κάτσε στα 11 και πλήρωνε για 24.......μπεεεεεε
    100 χρονια τωρα λεμε..δεν πληρωνεις για 24..πληρωνεις για εως 24...εχει τεραστια διαφορα..
    Οσο για το προβλημα σου.. να τους παρεις να σου αλλαξουν προφιλ σε 12αρι...και να σου κανουν και την αναλογη χρηματικη προσφορα..

  10. #10
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.622
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ποια 11 mbit ? 1 λεει στη φωτο
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  11. #11
    Εγγραφή
    01-06-2011
    Περιοχή
    Quahog
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    25.0(dB) / 4,0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια 11 mbit ? 1 λεει στη φωτο
    Διάβασε από κάτω τι λέει .. Edit: Πήραν μετά απο 15 λεπτά....οκ λέει η γραμμή no problem...κάτσε στα 11 και πλήρωνε για 24.......μπεεεεεε

    Προφανώς του βελτίωσαν το χάλι του 1mbit

  12. #12
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    8,1(dB) / 25,5(dB)
    Εγώ ξέρω ότι πέρσι (2-4-18) που αλλάξανε ζεύγος είχα 14500
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  02-4-18_meta apo tin 2i allagi kalodiou.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  20,0 KB 
ID: 201530
    Από τότε ξεκίνησε η κατρακύλα, που ολοκληρώθηκε με το που πέρασε οπτική ίνα η Vodafone και τα έκανε όλα μη πω τι.
    FEC errors, χαμηλό συγχρονισμό, disconnects και το ultimate hit...crosstalk και όλα αυτά που τράβηξα αυτές τις μέρες με την φραγή.
    Τώρα πια κυμαίνομαι στα 8 με 11. Δε ξέρω ποιος από τους 3 φταίει (Οτε, vod, 4net) αλλά έχω πια βαρεθεί με την πάρτη τους...
    Άντε να βάλει μπρος ο Ellon τους δορυφόρους με το internet να ξεμπερδεύουμε με δαύτους....

  13. #13
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου εστειλε μηνυμα οτι η wind γραμμη μου (με αντι τον αριθμο μου τον αριθμο της wind 21Β1433880 . Β για ονομα του θεου, αριθμος τηλεφωνου με Β μεσα που εχουνε κανει και ελενχο ) εχει βλαβη .
    Για την ιστορία αυτός που σου έδωσαν είναι ο αριθμός βρόχου της γραμμής σου και όχι τηλεφώνου. Και είναι σωστό να έχει "Β" μέσα.

  14. #14
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλησπέρα, εμενα μου εστειλαν πριν μερες στο viber μυνημα οτι θα γινει ελεγχος της γραμμης μου απο ΟΤΕ μαλλον στις 18/2, μετα το εκαναν τελικα 19/2 δλδ σημερα, και κανεις δεν ηρθε ουτε απο ΟΤΕ, ουτε απο NOVA.
    Εδω και μερικες μερες εχω ιντερνετ ομως αλλα κατω απο 2mbps, με SNR down 0.1-0.4 το πολυ, το upload το μισο του μισου mbps και ping στον Θεο που ειναι αχρηστο για videos με καλη αναλύση και ουτε λογος για οnline gaming.
    τι να πω ειμαστε σχεδον στον μισο μηνα τωρα και δεν βλεπω λυση!
    Αντε παλι τα ιδια ειναι Η ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ! τι θα γινει επιτελους?????
    Υπενθυμιζω Ιουνιο 2018 ειχα μονο 2 μερες ιντερνετ και τηλεφωνο, Οκτωβριο του 2018 ειχα 1,5 εβδομαδα εκτος και τωρα ειμαι 2 εβδομαδες εκτος.
    Το σταθερο μου δεν εχει εξερχομενες καθολου και εχω εισερχομενες σε κινητο που μου εκανε εκτροπη η nova (ευτυχως εχω 12ωρες κινητα και δεν χρεωνομαι).
    Αλλα δεν μπορω να κανω τηλεφωνα γιατι εχω καρτοκινητο και πριν δεν επαιρνα πακετα. Και καλα εγω εχουν θεμα και αλλοι εδω περα.
    Τι να πω πιστευω οτι αμα ημουν πελατης ΟΤΕ θα ειχα ποιο γρηγορη και αμεση αντιμετωπιση. Και μη πει κανεις οτι δεν ειναι ετσι γιατι εχω βαλει ΟΤΕ στο εξοχικο αλλα και ημουν πελατης του σε ολες τις περιπτωσεις και με ISDN και με PSTN και με 2 νουμερα και με 1 νουμερο και με 2mbps και εως 24 mbps και ξερω πολυ καλα....ας οψετε οτι περιμενω την INALAN συντομα αλλιως θα την ειχα κανει, οπως και το ειχα κανει τον Ιουνιο και τελικα ακυρωσα το συμβολαιο με ΟΤΕ γιατι εμαθα οτι ερχεται η INALAN αλλα ομως αλλα ειπαν τοτε αλλα εγιναν μετα, ισως δεν φταινε και εκεινοι καθαρα.

    - - - Updated - - -

    μολις με πηραν τηλ απο NOVA ο ΟΤΕ εδωσε νεα ημερομηνια 26 του μηνα!!! περαστικα μας....
    δεν φταιει η nova εδω βεβαια ειναι καλωδιακη απο ΟΤΕ αλλα δεν ειμαι πελατης τους να τους ριξω @@#@!!!....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2019-02-19_20-26-04.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 20-02-19 στις 07:30. Αιτία: Screenshot adsl modem

  15. #15
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sandbird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μένα καλώδιο θα έρθει να αλλάξει ο ΟΤΕ γιατί το κόλπο με αλλαγή ζεύγων δεν πιάνει πια φαίνεται.....2 τετράγωνα δλδ θα σκάψουν φαντάζομαι τι έχει να γίνει.
    Το internet πέφτει και συνδέεται στα 6900 συνέχεια....τα μπαμ μπουμ τα έχω και γω στο τηλέφωνο (Ααααα btw πριν 30 λεπτά επιτέλους σήκωσαν την φραγή στις εισερχόμενες/εξερχόμενες, κάτι ειναι και αυτό).
    Οι Γιαπωνέζοι σηκωνουν γεφυρα σε 1 ΣΚ μεσα https://www.youtube.com/watch?v=btOE0rcKDC0 και μεις 1 τετράγωνο καλώδιο δεν μπορούμε να βάλουμε.......
    Οι Ιάπωνες είναι μια κατηγορία μόνοι τους!! Level Godly, Unearthly, ή κάτι παρόμοιο!!

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-19, 23:46
  2. Παγωνει ο υπολογιστης μετα απο μερικα λεπτα...
    Από kimiraik στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-19, 23:41
  3. Μετάβαση από Α/Κ σε ενεργή καμπίνα
    Από RTouris στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-19, 15:41
  4. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-19, 03:54
  5. Ο Υπολογιστης δεν ανοιγει απο τον διακοπτη.
    Από antonaros στο φόρουμ Κουτιά, τροφοδοτικά και ψύξη
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-19, 19:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας