Σελ. 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 130
  1. #91
    Εγγραφή
    19-04-2019
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    telia
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Γεια και χαρά από την μακρινή Σουηδία
    Επειδή έχω ψιλομπερδευτει με τη ”διάρκεια ισχύος του χρηματικού υπολοίπου της σύνδεσης του συνδρομητή από 3 μήνες σε 2 μήνες (60 ημέρες) από την ημερομηνία Ανανέωσης.”
    Χρησιμοποιώ το ελληνικό καρτοκινητό (WHAT’S UP) όταν κατεβαίνω Ελλάδα και αυτή την στιγμή έχω φραγή κίνησης (για το λόγο ότι δεν έχω ανανεώσει εδώ και3 μήνες) αλλά η σύνδεση είναι ενεργή. Θα κατέβω Ελλάδα μια φορά το Πάσχα και μια φορά από 20 Ιουνίου έως 20 Ιουλίου. Η ερώτηση μου είναι
    1.Αν αύριο 20 Απριλίου βάλω 12 € στο WHAT’S UP απενεργοποιείτε η φραγή κίνησης η πρέπει να πάρω κάποιο πακέτο ομιλίας?
    2. Σε περίπτωση που πάρω το mini combo call them all 3 € (την εβδομάδα του Πάσχα ) θεωρητικά χρηματικό υπόλοιπο θα είναι σε ισχύ μέχρι τις 20 Ιουνίου. Αν τώρα με τα υπόλοιπα 9 € πάρω στις 19 Ιουνίου το combo call them all plus I 8,5€ θα ισχύει μέχρι τις 20 Ιουλίου ? Θα έχω φραγή κλίσης τις 20 Ιουνίου η 20 Ιουλίου?
    Συγγνώμη εκ των προτέρων αν σας κούρασα.

  2. #92
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eftihios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια και χαρά από την μακρινή Σουηδία
    Επειδή έχω ψιλομπερδευτει με τη ”διάρκεια ισχύος του χρηματικού υπολοίπου της σύνδεσης του συνδρομητή από 3 μήνες σε 2 μήνες (60 ημέρες) από την ημερομηνία Ανανέωσης.”
    Χρησιμοποιώ το ελληνικό καρτοκινητό (WHAT’S UP) όταν κατεβαίνω Ελλάδα και αυτή την στιγμή έχω φραγή κίνησης (για το λόγο ότι δεν έχω ανανεώσει εδώ και3 μήνες) αλλά η σύνδεση είναι ενεργή. Θα κατέβω Ελλάδα μια φορά το Πάσχα και μια φορά από 20 Ιουνίου έως 20 Ιουλίου. Η ερώτηση μου είναι
    1.Αν αύριο 20 Απριλίου βάλω 12 € στο WHAT’S UP απενεργοποιείτε η φραγή κίνησης η πρέπει να πάρω κάποιο πακέτο ομιλίας?
    2. Σε περίπτωση που πάρω το mini combo call them all 3 € (την εβδομάδα του Πάσχα ) θεωρητικά χρηματικό υπόλοιπο θα είναι σε ισχύ μέχρι τις 20 Ιουνίου. Αν τώρα με τα υπόλοιπα 9 € πάρω στις 19 Ιουνίου το combo call them all plus I 8,5€ θα ισχύει μέχρι τις 20 Ιουλίου ? Θα έχω φραγή κλίσης τις 20 Ιουνίου η 20 Ιουλίου?
    Συγγνώμη εκ των προτέρων αν σας κούρασα.
    Τα 12 που λες για αρχή δε θα είναι 12..μείον το φόρο 12% που βάζουν θα είναι γύρω στα 10.50 +-..
    1. Με το που γίνει η ανανέωση πιστεύω με μια απλή κλήση στο 1314 η 6971001314 μέσα σε λίγα λεπτά να έχει φύγει η φραγή..
    2. Το πακέτο μετράει ανεξάρτητα ο χρόνος της ενεργοποίησης από τον χρόνο της ανανέωσης..
    Δηλαδή 20 ιουνίου θα λήξει το όποιο χρηματικό υπόλοιπο..αλλά το πακέτο ομιλίας θα συνεχίσει να υφίσταται μέχρι τη λήξη του..

    Αυτό που έχω κ εγώ απορία είναι αν λήξει το υπόλοιπο κ έχεις 0ευρω..κλήση θα βγαίνει η θέλει ξέρω γω 0.01 υπόλοιπο;
    Νομίζω πως δεν ισχύει αυτό...αλλά το χω απορία..

    ---Updated---

    Επίσης βρήκα αυτά...
    https://www.gameworld.gr/forum/mobil...κινητής
    https://techmaniacs.gr/apisteyto-2-m...initi-cosmote/
    Δηλαδή μετά τη λήξη του χρηματικού ποσού μπαίνει φραγή στους 3 μήνες..οπότε θα χρησιμοποιήσεις κ τα 2 πακέτα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 19-04-19 στις 13:35.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #93
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μπορείς να κάνεις ανανέωση με ελάχιστο ποσό τα 10€.
    Δεν πιστώνεται το ακριβές ποσό της ανανέωσης, αλλά αυτό που απομένει αν αφαιρεθεί το τέλος (12%) καρτοκινητής τηλεφωνίας που υπολογίζεται προ του ΦΠΑ και ισχύει από το 2009.
    Ο τύπος για το ποσό που πιστώνεται είναι Ποσό πίστωσης = ((Χ/1,24)/1,12)*1,24, όπου Χ είναι το ποσό ανανέωσης. Π.χ. για 10€ πιστώνονται 8,93€, ενώ για 12€ είναι αντίστοιχα 10,71€

    Μόλις κάνεις ανανέωση, έχεις δυνατότητα κλήσεων/sms για 2 μήνες ακριβώς (εκτός αν καταναλώσεις πριν όλο το διαθέσιμο ποσό). Μετά τους 2 μήνες μόνο εισερχόμενες μπορείς να έχεις ενώ για εξερχόμενες θέλει πάλι ανανέωση.
    Αν περάσουν 3 μήνες από την τελευταία ανανέωση, τότε μπαίνει φραγή σε όλες τις κλήσεις (εισερχόμενες και εξερχόμενες), η οποία βγαίνει με ανανέωση και μία απλή εξερχόμενη κλήση.

    Για να γίνει μία κλήση, πρέπει να υπάρχει διαθέσιμο τουλάχιστον το ποσό που κοστίζει αυτή για ένα λεπτό και ανάλογα την χρέωση του καλούμενου αριθμού.

  4. #94
    Εγγραφή
    19-04-2019
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    telia
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Σας ευχαριστώ πολύ για τις γρήγορες απαντήσεις.

  5. #95
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τύπος για το ποσό που πιστώνεται είναι Ποσό πίστωσης = ((Χ/1,24)/1,12)*1,24, όπου Χ είναι το ποσό ανανέωσης. Π.χ. για 10€ πιστώνονται 8,93€, ενώ για 12€ είναι αντίστοιχα 10,71€
    Μ'άρεσε η φόρμουλα υπολογισμού..δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά απ΄το να αφαιρέσεις το 12%..
    Καλή πληροφορία πάντως..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις κάνεις ανανέωση, έχεις δυνατότητα κλήσεων/sms για 2 μήνες ακριβώς (εκτός αν καταναλώσεις πριν όλο το διαθέσιμο ποσό).
    Μετά τους 2 μήνες μόνο εισερχόμενες μπορείς να έχεις ενώ για εξερχόμενες θέλει πάλι ανανέωση.
    Και αν έχεις πακέτο ενεργό καπούτ;...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να γίνει μία κλήση, πρέπει να υπάρχει διαθέσιμο τουλάχιστον το ποσό που κοστίζει αυτή για ένα λεπτό και ανάλογα την χρέωση του καλούμενου αριθμού.
    Αρχίζω να συμπαθώ περισσότερο την χρέωση ανα δευτερόλεπτο..
    Άλλοι πάροχοι ήθελαν ξέρω γω κάτι λεπτά στο υπόλοιπο για εξερχόμενες..0.01~0.07 νομίζω..για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ενεργό πακέτο που έχεις..
    Τώρα τελευταία ήξερα πάντως οτι κ με 0 ευρώ υπόλοιπο μπορείς να τελειώσεις το ενεργό πακέτο σου...

    Μιλάω για μόνο όταν έχεις ενεργό πακέτο ομιλίας...όταν δεν έχεις εννοείται ότι ανάλογα το βήμα χρέωσης θες το ανάλογο χρηματικό υπόλοιπο..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #96
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν έχεις πακέτο ενεργό καπούτ;...
    Να ξεκαθαρίσουμε ότι άλλο η ανανέωση και άλλο το όποιο πακέτο. Η ανανέωση έχει να κάνει για πόση χρονική περίοδο μπορείς να κάνεις χρήση του αριθμού/σύνδεσης που έχεις, ενώ το πακέτο πόσες κλήσεις θα μπορείς να κάνεις.
    Έχοντας ένα πακέτο ομιλίας, μπορείς να κάνεις κλήσεις μέσα στο 2μηνο από την στιγμή που έχεις ανανεώσει. Αν περάσει το 2μηνο, μόνο δέχεσαι κλήσεις.
    Στους 3 μήνες ακριβώς μπαίνει φραγή, οπότε ακόμη κι αν το πακέτο σου έχει διαθέσιμο χρόνο ομιλίας δεν θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί, παρά μόνον αν κάνεις νέα ανανέωση.

    Μιλάω για μόνο όταν έχεις ενεργό πακέτο ομιλίας...όταν δεν έχεις εννοείται ότι ανάλογα το βήμα χρέωσης θες το ανάλογο χρηματικό υπόλοιπο..
    Αναφερόμουν χωρίς κάποιο προπληρωμένο πακέτο, όπου η χρέωση γίνεται για κάθε κλήση ξεχωριστά και καταναλώνει το διαθέσιμο ποσό που υπάρχει από την ανανέωση.

  7. #97
    Εγγραφή
    19-04-2019
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    telia
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μόλις κάνεις ανανέωση, έχεις δυνατότητα κλήσεων/sms για 2 μήνες ακριβώς (εκτός αν καταναλώσεις πριν όλο το διαθέσιμο ποσό). Μετά τους 2 μήνες μόνο εισερχόμενες μπορείς να έχεις ενώ για εξερχόμενες θέλει πάλι ανανέωση.
    Ακριβώς αυτό είναι που έχω μπερδευτεί. Αν δηλαδή στους 2 μήνες παρά μια μέρα αγοράσω ένα πακέτο που έχει ισχύ για ένα μήνα θα έχω μόνο εισερχόμενες κλήσεις??

  8. #98
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eftihios Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - - Updated - - -



    Ακριβώς αυτό είναι που έχω μπερδευτεί. Αν δηλαδή στους 2 μήνες παρά μια μέρα αγοράσω ένα πακέτο που έχει ισχύ για ένα μήνα θα έχω μόνο εισερχόμενες κλήσεις??
    Ναι έχει συμβεί σε μένα στη Q αλλά φαντάζομαι ισχύει σε όλες τις εταιρίες το ίδιο.
    Στους 2 μήνες αφαιρούνται όλα και το χρηματικό υπόλοιπο που έχεις και οποιοδήποτε πακέτο με χρόνο ομιλίας άσχετα το πότε το έχεις ενεργοποιήσει

  9. #99
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξεκαθαρίσουμε ότι άλλο η ανανέωση και άλλο το όποιο πακέτο. Η ανανέωση έχει να κάνει για πόση χρονική περίοδο μπορείς να κάνεις χρήση του αριθμού/σύνδεσης που έχεις, ενώ το πακέτο πόσες κλήσεις θα μπορείς να κάνεις.
    Έχοντας ένα πακέτο ομιλίας, μπορείς να κάνεις κλήσεις μέσα στο 2μηνο από την στιγμή που έχεις ανανεώσει. Αν περάσει το 2μηνο, μόνο δέχεσαι κλήσεις.
    Στους 3 μήνες ακριβώς μπαίνει φραγή, οπότε ακόμη κι αν το πακέτο σου έχει διαθέσιμο χρόνο ομιλίας δεν θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί, παρά μόνον αν κάνεις νέα ανανέωση.
    Άρα δηλαδή αν προς το τέλος του 2ου μήνα ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο..
    μετά λήξει το υπόλοιπο..κοινώς την πάτησες κ το πακέτο πάει άκλαυτο;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχει συμβεί σε μένα στη Q αλλά φαντάζομαι ισχύει σε όλες τις εταιρίες το ίδιο.
    Στους 2 μήνες αφαιρούνται όλα και το χρηματικό υπόλοιπο που έχεις και οποιοδήποτε πακέτο με χρόνο ομιλίας άσχετα το πότε το έχεις ενεργοποιήσει
    Τι δηλαδή ακυρώνουν ενεργό πακέτο;

    Αν είναι έτσι..απλά...υπέροχα...έχετε δει να το γράφει κάπου αυτό ρε παιδιά;
    Ότι με την κατάργηση του χρηματικού υπολοίπου, καταργούνται και τα όποια ενεργά πακέτα ομιλίας;
    Εφόσον έχεις προπληρώσει το πακέτο δε θα έπρεπε η φραγή να μπαίνει αυτόματα μετά τη λήξη του ενεργού πακέτου;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 19-04-19 στις 17:58.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #100
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχει συμβεί σε μένα στη Q αλλά φαντάζομαι ισχύει σε όλες τις εταιρίες το ίδιο.
    Στους 2 μήνες αφαιρούνται όλα και το χρηματικό υπόλοιπο που έχεις και οποιοδήποτε πακέτο με χρόνο ομιλίας άσχετα το πότε το έχεις ενεργοποιήσει
    Όχι, οι μονάδες του ενεργού πακέτου δεν χάνονται, απλά δεν θα μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις. Μόλις κάνεις ανανέωση, έχεις δυνατότητα χρήσης του πακέτου (αν φυσικά ενδιάμεσα δεν έχει παρέλθει ο χρόνος ισχύος που έχει το ίδιο).
    Η φραγή μπαίνει στην χρήση της υπηρεσίας και όχι του πακέτου.

  11. #101
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχει συμβεί σε μένα στη Q αλλά φαντάζομαι ισχύει σε όλες τις εταιρίες το ίδιο.
    Μόνο η wind νομίζω εφαρμόζει αυτή τη τακτική.

  12. #102
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Και ξαναλέω..
    Εφόσον έχεις προπληρώσει το πακέτο δε θα έπρεπε η φραγή να μπαίνει αυτόματα μετά τη λήξη του ενεργού πακέτου ομιλίας;


    Στις ανακοινώσεις γράφει: Ότι στους 3μήνες ενεργοποιείται αυτόματα φραγή εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων,
    γραπτών μηνυμάτων (SMS) και δεδομένων ..


    Δεν διευκρινίζει όμως ότι στους 2 μηνές συγκεκριμένα φράσσονται οι εξερχόμενες..μόνο ότι μηδενίζεται το χρηματικό υπόλοιπο..
    Αφού μηδενίζεται το χρηματικό υπόλοιπο είναι επόμενο να σταματήσουν οι εξερχόμενες με χρέωση..αλλά αν έχεις πακέτο..why??
    Είναι εύκολο να μπερδευτεί κάποιος που το διαβάζει..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 19-04-19 στις 18:56.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #103
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Και ξαναλέω, ότι άλλο η ανανέωση και άλλο το πακέτο. Είναι 2 διακριτά πράγματα.
    Αν δεν ανανεώσεις μπαίνει φραγή και δεν χρησιμοποιείς το πακέτο. Για να κάνεις χρήση του 2ου, προϋποθέτει το 1ο να είναι ενεργό.

  14. #104
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.356
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τύπος για το ποσό που πιστώνεται είναι Ποσό πίστωσης = ((Χ/1,24)/1,12)*1,24, όπου Χ είναι το ποσό ανανέωσης. Π.χ. για 10€ πιστώνονται 8,93€, ενώ για 12€ είναι αντίστοιχα 10,71€
    Δεν καταλαβαίνω την πολυπλοκότητα του παραπάνω τύπου. Ο παραπάνω με απλοποίηση, είναι ακριβώς ο ίδιος με τον τύπο Χ/1,12.

  15. #105
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ξαναλέω, ότι άλλο η ανανέωση και άλλο το πακέτο. Είναι 2 διακριτά πράγματα.
    Αν δεν ανανεώσεις μπαίνει φραγή και δεν χρησιμοποιείς το πακέτο. Για να κάνεις χρήση του 2ου, προϋποθέτει το 1ο να είναι ενεργό.
    Δεν θα έπρεπε να διευκρινίζεται κάπου αυτό;;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας