Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περιοχή
    Vasiliko
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Vodafone
    Είχα σώσει στα αγαπημένα του Σκρουτζ την συγκεκριμένη οθόνη μαζί με άλλες και σήμερα ήρθε mail για μείωση της τιμής της κατά 44%, συγκεκριμένα από τα 277 στα 155 κατόπιν παραγγελιές.

    Δεν έχω ιδέα γενικά από οθόνες, να φανταστείτε ότι αυτή την στιγμή αναγκαστικά βολεύομαι με μια αρχαία crt και δείχνει καλή ευκαιρία σε αυτή την τιμή.

    Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις, δεν παίζω παιχνίδια αλλά θέλω να βλέπω ταινίες, ποδόσφαιρο μεσώ acestream ίντερνετ και γενικά μια οθόνη για καθημερινή χρήση.

    Θέλω να ρωτήσω λοιπόν αν αξίζει να ζοριστώ οικονομικά, γιατί δεν είχα σκοπό να αγοράσω οθόνη αυτή την στιγμή, ώστε να εκμεταλλευτώ την ευκαιρία. Αν είναι όντως ευκαιρία... δεν έχω ιδέα για το συγκεκριμένο κατάστημα.

  2. #2
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    αυτη ειναι μαλλον καλυτερη (νεοτερο μοντελο) και φθηνοτερη
    https://www.skroutz.gr/s/12101411/LG-24MP59G-P.html

  3. #3
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.164
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Αυτή είναι εξαιρετική τιμή σε εξαιρετική οθόνη https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8.html που μάλλον όμως είναι εκτός του μπατζετ σου. Απλά για να έχεις ένα σημείο αναφοράς.

    @Narcosynthesis Αυτή που έδειξες, είναι ξεστοκάρισμα με email κράχτη που ψάχνει για θύματα-αγοραστές. Αν κρίνω και από το logo της LG που έχει επάνω, εκτός κι αν κάνω κάποιο τραγικό λάθος, πρέπει να είναι και αρκετά παλιά.

  4. #4
    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περιοχή
    Vasiliko
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Vodafone
    Εντάξει παιδιά, ευχαριστώ και μην ασχολείστε άλλο, απορρίπτεται η συγκεκριμένη.
    Δεν ήμουν σε φάση για έξοδα ούτως ή άλλως, απλά μου έκανε εντύπωση η πτώση της τιμής και είπα να ρωτήσω αν όντως είναι ευκαιρία να μην την χάσω.

    Όταν με το καλό έρθει η ώρα να πάρω νέα οθόνη θα επανέλθω.

  5. #5
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    Βασικα οταν για ενα προϊον βλεπεις 2 ή μαγαζια στο skroutz.gr υπαρχουν δυο περιπτωσεις:

    α) ή ειναι πολυ καινουργιο
    β) ή ειναι πολυ παλιο

    αν τωρα υπαρχουν μεγαλες διαφορες στην τιμη μεταξυ των καταστηματων, τοτε πιθανον να μιλαμε για παλιο προϊον.

    Στην περιπτωση σου, το μοντελο της οθονης ειναι παλιο.

    Συνηθως οταν ψαχνω για κατι προσπαθω να βρω το αντιστοιχο προϊον που να το έχουν αρκετα μαγαζια, για να κανω και συγκριση. Μετα μπορεις να κανεις και μια ερευνα στο internet να δεις αν ειναι καινουργιο, αν εχει καλη αποδοση, αν ειναι value-for-money, και γενικα σχόλια των users που το έχουν χρησιμοποιησει.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας