Εμφάνιση 1-2 από 2

Θέμα: Adult pack

  1. #1
    Εγγραφή
    15-11-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Χθες μπαινοντας στην εφαρμογη my account πατηθηκε κατα λαθος η ενεργοποιηση adult pack.οπως γνωριζεται δεν υπαρχει κουμπι εποβεβαιωσης η ακυρωσης λανθασμενα η για καποιν αλλο περιεργο λογο και ετσι δεν μπορουσα να ακυρωσω. Πηρα κατευθείαν την εξυπηρέτηση όπου εκεί μια κυρία μου είπε οτι δεν μπορεί να το απενεργοποιήσει ακόμα και μου πρότεινε να παρακολουθώ τα κανάλια όσπου να δω εικόνα και να καλέσω να το ακυρώσουν. Έτσι έγινε. Μόλις είδα εικόνα κάλεσα ξανά και ζήτησα να το ακυρώσουν για να μη χρεωθώ για μια υπηρεσία που δε θέλω να χρησιμοποιήσω. Μου ειπε ότι το ακύρωσε αλλά δε βλέπω καμία αλλαγή. Παρακαλώ λύστε το θέμα γιατλι δε θέλω να χρεώνομαι για υπηρεσία που ρνεργοποιήθηκε από λάθος. Είμαι χρόνια πελάτης σε σε full pack και το σύμβασή μου έχει γίνει αορίστου οπότε αν χρεωθώ χωρις να το θέλω θα αλλάξω πάροχο ασυζητητί.Δε μπορει να αφηνεται έτσι την εφαρμογή και όταν γίνεται κάποιο τέτοιο λάθος να μην ακυρώνετε αμέσως

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα nikosrx8,

    Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας