Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    27-02-2014
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Καλησπέρα,

    Επειδή αναζητώ νέα προσφορά (έχω nova αυτή τη στιγμή) ή νέο πάροχο, πιο οικονομικό, μίλησα πρόσφατα με εκπρόσωπο από την Nova (με κάλεσε από 13831) για να με ενημερώσει αν και πότε μπορώ να έχω καλύτερη προσφορά.

    Στη συνομιλία μας του ανέφερα ότι έχω προσφορά από wind vision full pack με 26,90 (αντί 43ε που δίνω στην nova τώρα). Κάποια από τα επιχειρήματά του για να μην πάω στην wind ήταν:

    - δεν είναι αξιόπιστη σε ταχύτητα η σύνδεση ίντερνετ που δίνουν
    - επειδή τα κανάλια τους παίζουν μέσω ίντερνετ, αν πέφτει η ταχύτητα θα μου κολλάνε
    - η wind αναφέρει ότι έχει τα κανάλια novasports στο πακέτο, αλλά πουθενά δε διευκρινίζουν για πόσο καιρό θα μου τα έχουν εξασφαλισμένα. Μπορεί, δηλαδή, να τα βλέπω τώρα αλλά σε ένα χρόνο να μη συνεχίσουν τη συνεργασία και τότε θα πληρώνω για να μην τα βλέπω (μιλάμε 24μηνο συμβόλαιο wind vision)

    Ισχύουν τα παραπάνω, γνωρίζει κανείς;

  2. #2
    Το avatar του μέλους zebithakis
    zebithakis Guest
    αμα πιανεις στη νοβα καπως, θα πιανεις καλυτερα wind, ειναι εμπειρια. αυτο. εχω ενα φιλο σαν και εσενα, και ο κακομοιρος κλεβεις ιντερνετ στο γειτονεξ.. Το τελαιυταιο δεν ειμαι συμβολαιογραφος να ξερω τι βαζουν.. αλλα τα αλλα 2 επισης φουμαρα. στο στουντιο πιανω 4 mbit και ανετα λειτουργουν 1080p video . απορω πως κανουν ετσι γι αυτο.. και η προσφορα ειναι μόνο tv? και αν οχι, τι σου δινουν τωρα, και τι εχεις στη νοβα. adsl, vdsl? θέλω απάντησεις

  3. #3
    Εγγραφή
    27-02-2014
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Τώρα έχω nova full pack.

    Η προσφορά που πήρα από wind vision (26,90) είναι με τηλεόραση, το αντίστοιχο full pack τους.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας