Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    20-03-2019
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Καλησπέρα σε όλους στο forum!!!
    Θα ήθελα την βοήθεια-γνώμη σας.
    Είμαι συνδρομητής στην vodafone-HOL για internet.Αρχές του χρόνου άλλαξα σπίτι και έκανα αίτηση για φορητότητα (αν είναι σωστός ο ορισμός ) ώστε να μεταφερθεί η γραμμή στην νέα διεύθυνση μου.Τέλη Ιανουαρίου μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι θα έρθει ο τεχνικός του ΟΤΕ να συνδέσει την γραμμή (όπως και έγινε) και μετά από τηλεφώνημα μου στην Vodafone μου είπαν ότι μετά από 2-3 μέρες θα επικοινωνήσει και ο τεχνικός τους για να συνδεθώ στο δίκτυο. Από τότε έως σήμερα έχω επικοινωνήσει αμέτρητες φορές με την εταιρία και ακόμα δεν έχει επικοινωνήσει κανένας μαζί μου ασχέτως εάν κάθε φορά μου λένε ότι θα σας καλέσει ο τεχνικός μας σήμερα. Μου ανέφεραν ότι έχουν καταγραφή ότι ο τεχνικός προσπάθησε 1-2 Φεβρουαρίου να επικοινωνήσει μαζί μου αλλά δεν απάντησα ενώ δεν είχα καμμία κλήση από άγνωστο αριθμό εδώ και πάρα πολύ καιρό( ούτε έχω τον τεχνικό τους αποθηκευμένο ), ο αριθμός επικοινωνίας που έχουν είναι ο σωστός.
    Όλη η επικοινωνία μου με την Vodafone γίνεται τηλεφωνικώς ωστέ να έχω τις ζητούμενες αποδείξεις για τις δικές μου και τις δικές τους ενέργειες.
    Πιστεύω οτι απλά με δουλεύουν ενώ ταυτόχρονα έχω χαλάσει ένα πολύ καλό κεφάλαιο σε ΜΒ όλο αυτό τον καιρό.
    Το θεωρώ ΧΑΖΟ να ''παρακαλάω'' την εταιρία για να παραμείνω συνδρομητής τους!!!

    Θα ήθελα σας παρακαλώ την γνώμη σας στο πως να χειριστώ το θέμα γιατί θεωρώ πως δεν πάει άλλο!!!!!!

    Ευχαριστώ!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Καταρχήν έχεις απόλυτο δίκιο σέ αυτά που λες, μπορούν όμως να σου δώσουν αυτοί mb και εκτροπή στο κινητό σου το σταθερό τηλέφωνο.Απο κει καί πέρα η τούς παίρνεις κάθε μέρα τηλέφωνο να τους πρηξεις στην κυριολεξία η να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ .

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας