Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19

Θέμα: Nova 2Play +

  1. #16
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΑ
    Router
    TP-LINK W8951ND
    Path Level
    Interleaved
    παιδια μακρια απο αυτο το προγραμμα την πατησα σαν μ@κας μου κανανε προσφορα απο την nova για το συγκεκριμενο προγραμμα για 17,90 το μηνα και μου ερχεται 4 μερες μετα την ενεργοποιηση αναλυτικος λογαριασμος και το παγιο ειναι 37,68 το μηνα και απο παροχες ας μη μιλησω καλυτερα τετοια αθλια κατασταση ουτε στο con-x του ΟΤΕ αν εχετε 40 ευρω περισσευμα καλυτερα πεταξτε τα στα σκουπιδια παρα να τα δωσετε σε αυτους τους αλητες

  2. #17
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alex 207 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μακρια απο αυτο το προγραμμα την πατησα σαν μ@κας μου κανανε προσφορα απο την nova για το συγκεκριμενο προγραμμα για 17,90 το μηνα και μου ερχεται 4 μερες μετα την ενεργοποιηση αναλυτικος λογαριασμος και το παγιο ειναι 37,68 το μηνα και απο παροχες ας μη μιλησω καλυτερα τετοια αθλια κατασταση ουτε στο con-x του ΟΤΕ αν εχετε 40 ευρω περισσευμα καλυτερα πεταξτε τα στα σκουπιδια παρα να τα δωσετε σε αυτους τους αλητες
    καλημερα, κατι εγινε λαθος, προτεινω να γραψεις στο nova support.
    Εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος μου εκαναν και προσφορα και την εβαλα τελικα.
    Το μονο ειναι οτι αμα χαλασει η γραμμη εκει γινεται καθυστερηση επειδη ειναι στην μεση και ο ΟΤΕ αλλιως για μενα οι παροχες ειναι αψογες.

  3. #18
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΑ
    Router
    TP-LINK W8951ND
    Path Level
    Interleaved
    εστειλα στο nova support στο facebook πηρα 13831 αλλα με γραψανε στα παλαιοτερα των υποδηματων τους

  4. #19
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alex 207 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εστειλα στο nova support στο facebook πηρα 13831 αλλα με γραψανε στα παλαιοτερα των υποδηματων τους
    οχι ρε συ, εδω στο forum λεω να γραψεις θεμα! https://www.adslgr.com/forum/forums/217-Nova-Support εδω κανε ενα θεμα, περιγραφη του προβληματος σου και θα σου απαντησει καποιος θα δωσεις στοιχεια σου και θα σε καλεσουν.
    Εγω ετσι κανω παντα δεν εχω παρει ΠΟΤΕ τηλεφωνο ουτε εχω γραψει αλλου! και ειναι 100% εξυπηρετικοι και μου λυσαν ολα τα προβληματα.
    και με την προσφορα που μου εκαναν ανανεωσα και 2 χρονια με nova cinema+ 3play ομως, τι κανει το ιντερνετ δεν με νοιαζει τοσο εχω και inalan ftth 100/100, τηλεοραση και τηλεφωνα θελω.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας