Σελ. 5 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 34567101525 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 1160
  1. #61
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    δεν ισχυει αυτο μ@λκιες σας ειπαν.οπως και στο φυσικο αεριο ΔΕΝ χρειαζεται εγκριση κανενος για να βαλει ΕΝΑΣ

    για να μην μπει πρεπει ΟΛΟΙ να πουν οχι!

  2. #62
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Αγαπητοί φίλοι μου έχει συζητηθεί σε πάρα πολλά θέματα στο παρών δημόσιο φόρουμ

    Η ισχύουσα νομοθεσία είναι αυτή Νόμος 4463/2017

    Το σημείο ενδιαφέροντος είναι το άρθρο 8 (Πρόσβαση σε υλική υποδομή εντός κτιρίου) στη σελίδα 6 του pdf.

    Χοντρικά ο νόμος (ν.4463/2017) αναφέρει ότι έστω κι ένας ιδιοκτήτης να θέλει σύνδεση, όλες οι εργασίες θα προχωρήσουν.

    Ο νομοθέτης δέχεται μόνο ομόφωνη απόφαση (100%) για να μην συνδεθεί μια οικοδομή. Δηλαδή όλοι οι ιδιοκτήτες να μην θέλουν την σύνδεση.

    Κι όπως θα διαβάσεις στον νόμο, ενημέρωση γίνεται στον διαχειριστή και δεν ζητείται καμία έγκριση.

    6. Αν δεν υπάρχει διαθέσιμη υποδομή εντός κτιρίου προσαρμοσμένη σε υψηλές ταχύτητες, οι πάροχοι δημόσιων δικτύων επικοινωνιών έχουν δικαίωμα:

    α) τερματισμού του δικτύου τους στο χώρο του συνδρομητή, εφόσον συμφωνεί ο συνδρομητής ή και

    β) τερματισμού του δικτύου τους σε νέο σημείο πρόσβασης σε κοινόχρηστο ή κοινόκτητο χώρο του κτιρίου όπου θα εγκαθίσταται νέος κεντρικός κατανεμητής, σύμφωνα με τις προδιαγραφές της 41020/819/2012 κοινής απόφασης των Υπουργών Οικονομίας, Ανάπτυξης και Τουρισμού, Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων και Περιβάλλοντος και Ενέργειας (Β΄ 2776).

    Στην περίπτωση β΄ οι πάροχοι μπορούν να εγκαθιστούν ενεργό εξοπλισμό και κάθετο κατανεμητή κάθετη καλωδίωση, όπου αυτό απαιτείται για την ολοκλήρωση του τερματισμού της εσωτερικής καλωδίωσης στο χώρο των συνδρομητών ή και τελικών χρηστών.

    Για την υλοποίηση των ανωτέρω εργασιών, η πρόσβαση σε κοινόχρηστους ή κοινόκτητους χώρους του κτιρίου επιτρέπεται κατόπιν κοινοποίησης στον διαχειριστή ή εκπρόσωπο της Γενικής Συνέλευσης συνιδιοκτητών και εφόσον, εντός μηνός από την ανωτέρω κοινοποίηση, δεν γνωστοποιηθεί στον ενδιαφερόμενο ομόφωνη απόφαση της Γενικής Συνέλευσης των συνιδιοκτητών περί άρνησης ως προς την υλοποίηση των ανωτέρων εργασιών.

    Αν για τις ανωτέρω εργασίες δεν αρκεί η πρόσβαση σε κοινόχρηστους ή κοινόκτητους χώρους του κτιρίου αλλά απαιτείται πρόσβαση σε ιδιωτική ιδιοκτησία, οι εργασίες υλοποιούνται μετά τη συναίνεση του ιδιοκτήτη ο οποίος μπορεί να ζητήσει από τον ενδιαφερόμενο πάροχο δημόσιου δικτύου επικοινωνιών μελέτη επιπτώσεων και αποκατάστασης και υπογραφή σχετικού συμφωνητικού.

    Σε κάθε περίπτωση, οι πάροχοι δημόσιων δικτύων ηλεκτρονικών επικοινωνιών που εγκαθιστούν υποδομή εντός κτιρίου, σύμφωνα με τις διατάξεις του παρόντος άρθρου, οφείλουν να ελαχιστοποιούν τις επιπτώσεις στην κοινόχρηστη ή κοινόκτητη ή ιδιωτική ιδιοκτησία χρησιμοποιώντας την υφιστάμενη φυσική υποδομή, η οποία είναι διαθέσιμη στο κτίριο, να αποκαθιστούν πλήρως τα στοιχεία των ιδιωτικών ή κοινόχρηστων ή κοινόκτητων ιδιοκτησιών που επηρεάζονται κατά τις εργασίες εγκατάστασης της υποδομής και πριν από την πραγματοποίηση των εργασιών να ενημερώνουν το νόμιμο εκπρόσωπο των ιδιοκτητών για το είδος των εργασιών που θα πραγματοποιηθούν και τον τρόπο αποκατάστασης των χώρων.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 19-05-19 στις 16:47.

  3. #63
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Προφ. Ηλίας
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    H-300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tabak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και απο εμένα.
    Αίτηση στο τηλ. κέντρο του ΟΤΕ 3.4.2019
    Επίσκεψη από μηχανικό για μελέτη εγκατάστασης 18.4.2019
    Συμφωνήθηκε η γραμμή να ανέβει στη ταράτσα και να κατέβει σε κάθε όροφο απο φ/αγωγό. Ευτυχώς λόγω περιοχής (Πρ. Ηλίας) τα κτήρια έχουν μόνο 1 όροφο, οπότε
    γλιτώνουμε τη διαδρομή της ίνας μέσα από το κλιμακοστάσιο.

    Αναμονή για τις επόμενες ενέργειες.
    Update 20.5.2019 Μετά από ένα μήνα από την επισκεψη μηχανικού για τη μελέτη του κτηρίου, ακόμη αναμένεται η κατασκευή της υποδομής στο κτήριο.

  4. #64
    Εγγραφή
    04-11-2011
    Περιοχή
    Πειραιάς,Πασαλιμάνι
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    70
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Speedport W 724V Type Ci
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    UPDATE από εμένα:

    30/03/2019 -Έκανα αίτηση για fiber XL 200mbps και σήμερα(04/04/2019) με κάλεσαν και μου είπαν:
    05/04/2019 -θα έρθει τεχνικός για επιθεώρηση της πολυκατοικίας.
    19/04/2019 -Έστειλα υπογραφές ενοίκων πολυκατοικίας
    16/05/2019 -Ήρθαν για τις πρώτες εργασίες στην πολυκατοικία

    Συνημμένο Αρχείο 203775
    Συνημμένο Αρχείο 203776

    Το κεντρικό κουτί εγκαταστάθηκε στο λεβητοστάσιο και το άλλο είναι το floor box του ορόφου μου, ακόμα δεν έχουν περάσει τα καλώδια ( τα οποία θα ανέβουν απο το κλιμακοστάσιο, ήδη έχουν βάλει τον σωλήνα για να περάσει η οπτική ίνα).
    Γενικά έχουν κάνει πολύ καθαρή δουλεία μέχρι τώρα, δεν φαίνεται σχεδόν τίποτα.
    UPDATE: 20/05/2019 Τελείωσε η κάθετη εγκατάσταση στο κτήριο, έχουν κάνει αρκετά "καθαρή" δουλειά, μπράβο στα παιδιά

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  60546670_302221160702116_2346375109507284992_n.jpg 
Εμφανίσεις:  88 
Μέγεθος:  127,2 KB 
ID: 203813
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  60625272_296341367976480_3687597330514575360_n.jpg 
Εμφανίσεις:  83 
Μέγεθος:  30,8 KB 
ID: 203814

  5. #65
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    πηρα σημερα καταστημα πειραια για να ρωτησω για αιτημα και μου λεει δεν δινει οτικη στη περιοχη μου.ενω στο σαιτ ειχε εδω και 7 μερες.μπαινω και εγω στο σαιτ και βγαλανε τη διαθεσιμοτητα!τι γινεται?

  6. #66
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηρα σημερα καταστημα πειραια για να ρωτησω για αιτημα και μου λεει δεν δινει οτικη στη περιοχη μου.ενω στο σαιτ ειχε εδω και 7 μερες.μπαινω και εγω στο σαιτ και βγαλανε τη διαθεσιμοτητα!τι γινεται?
    την ιστοσελίδα της δράσης sfbb.gr την έχεις τσεκάρει αν σου βγάζει διαθεσιμότητα?

  7. #67
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    ναι δίνει και έχω τυπώσει και το κουπόνι εδώ και καιρό. και στο σαιτ έδινε ίσως μου είπαν από το κατάστημα κάνουν αναβαθμίσεις και ακόμα δεν είναι πλήρως έτοιμοι. δεν πειράζει υπομονή!

  8. #68
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι δίνει και έχω τυπώσει και το κουπόνι εδώ και καιρό. και στο σαιτ έδινε ίσως μου είπαν από το κατάστημα κάνουν αναβαθμίσεις και ακόμα δεν είναι πλήρως έτοιμοι. δεν πειράζει υπομονή!
    αν έχεις εκτυπώσει το κουπόνι

    στην ιστοσελίδα της δράσης μετά από την επιβεβαίωση των στοιχείων σου μέσω της εφορίας (εκεί που εκτυπώνεις το κουπόνι) βγαίνουν και οι προσφορές που υπάρχουν στην περιοχή σου και από ποιες εταιρείες

  9. #69
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν έχεις εκτυπώσει το κουπόνι

    στην ιστοσελίδα της δράσης μετά από την επιβεβαίωση των στοιχείων σου μέσω της εφορίας (εκεί που εκτυπώνεις το κουπόνι) βγαίνουν και οι προσφορές που υπάρχουν στην περιοχή σου και από ποιες εταιρείες
    ναι βρε εβδομαδες τωρα δινει διαθεσιμοτητα αλλα στο σαιτ της wind εδειξε 3 μερες και την εξαφανισε!

  10. #70
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι βρε εβδομαδες τωρα δινει διαθεσιμοτητα αλλα στο σαιτ της wind εδειξε 3 μερες και την εξαφανισε!
    μήπως να πας σε πάροχο που συμφέρει

    γιατί αν προσέξεις στην δράση η WIND σε χρεώνει για την σύνδεση με το FTTH σε σχέση με VODAFONE και COSMOTE δες παρακάτω που αναλύω το κόστος ανάλογα με τον πάροχο
    στα λέω για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως

    WIND

    Κωδικός: Fiber_100_Plus
    Τίτλος: WIND Fiber 100 Plus

    Περιγραφή:
    Το πρόγραμμα αποτελεί πακέτο σταθερής τηλεφωνίας και παρέχει παρέχει (download / upload) 100 Mbps/10 Mbps Upload, απεριόριστες Aστικές & Yπεραστικές κλήσεις, 300' προς εθνικά κινητά και 1500' προς WIND/Q κινητά.

    Η τιμή πριν από την επιδότηση της Δράσης SFBB (13€/μήνα) ανέρχεται στα 42€. Η τελική τιμή με την επιδότηση της Δράσης SFBB ανέρχεται στα 29€.

    Όλα τα προγράμματα που συμμετέχουν στην Δράση SFBB παρέχονται με τεχνολογία FTTH (Fiber-to-the-Home). Το τέλος ενεργοποίησης ανέρχεται στα 188€ χωρίς την επιδότηση Δράσης SFBB (48€ εφάπαξ).
    Η τελική τιμή με την επιδότηση της Δράσης SFBB ανέρχεται στα 140€.

    Η χρέωση του ποσού των 188€ (πριν από την επιδότηση της Δράσης SFBB) θα χρεώνεται ως εξής: 73€ στο πρώτο λογαριασμό και 5€/μήνα για τους υπόλοιπους 23 μήνες μέχρι τη λήξη της Δράσης SFBB/συμβολαίου

    Η διάρκεια του συμβολαίου είναι 24μήνες.

    Όλες οι χρεώσεις περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24% και τέλη σταθερής τηλεφωνίας.

    Παρέχεται, με τη μορφή χρησιδανείου, ο απαραίτητος τερματικός εξοπλισμός:
    Modem: Technicolor DGA4130 VDSL2
    Οπτικό τερματικό: ΝΟΚΙΑ G-010G-Q

    Οι προσφορές μπορούν να συνδυαστούν επιπλέον με υπηρεσίες Τηλεόρασης (WIND Vision), με επιπλέον προγράμματα κινητής και mobile broadband καθώς και με πρόσθετες υπηρεσίες βάση των εκάστοτε προσφορών και σύμφωνα με τους αντίστοιχους τιμοκαταλόγους.
    Link στη σελίδα της Επιχείρησης με αναλυτική περιγραφή της Προσφοράς: https://www.wind.gr/SFBB
    Τιμή προσφοράς (ανά μήνα): 42,00 (29,00 €)
    Κόστος σύνδεσης: 188,00 (140,00 €)
    Χρονική δέσμευση: 24 μήνες

    » Ειδικά Στοιχεία Προσφοράς
    Επιχείρηση: WIND ΕΛΛΑΣ
    Ταχύτητα Download: 100,0 Mbps
    Ταχύτητα Upload: 10,0 Mbps

    Δυνατότητες αναβάθμισης:
    Η υπηρεσία είναι αναβάθμιση σε ταχύτητες έως και 1Gbps. Δεν απαιτείται καμία επιπλέον τεχνική εργασία στο χώρο του πελάτη, πέραν ίσως από την αντικατάσταση του τερματικού εξοπλισμού αν αυτό είναι απαραίτητο, καθώς με τη σύνδεση FTTH η οπτική ίνα τερματίζεται στην πρίζα εντός της οικίας του πελάτη.

    VODAFONE

    » Γενικά Στοιχεία Προσφοράς
    Κωδικός: dp_Super_Fiber_100
    Τίτλος: Vodafone Home double play Super Fiber 100 Mbps

    Περιγραφή:
    Vodafone Home double play Super Fiber με απεριόριστα εθνικά σταθερά, 360 λεπτά προς εθνικά κινητά και διεθνή σταθερά, Internet 100 Mbps. Αποστολή λογαριασμού με e-bill.
    Link στη σελίδα της Επιχείρησης με αναλυτική περιγραφή της Προσφοράς: https://www.vodafone.gr/eshop/vodafone-home/c-100181/
    Τιμή προσφοράς (ανά μήνα): 48,50 (35,50 €)
    Κόστος σύνδεσης: 50,00 (2,00 €)
    Χρονική δέσμευση: 24 μήνες

    » Ειδικά Στοιχεία Προσφοράς
    Επιχείρηση: VODAFONE-PANAFON
    Ταχύτητα Download: 100,0 Mbps
    Ταχύτητα Upload: 10,0 Mbps

    Δυνατότητες αναβάθμισης:
    Δυνατότητα αναβάθμισης σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα καθώς και σε Vodafone Home triple play.
    Δυνατότητα αναβάθμισης μέχρι 1Gbps, όταν είναι εμπορικά διαθέσιμο.

    COSMOTE

    » Γενικά Στοιχεία Προσφοράς
    Κωδικός: DP100XL-2018.12
    Τίτλος: COSMOTE Double Play Fiberspeed 100 XL

    Περιγραφή:
    Το πρόγραμμα COSMOTE Double Play Fiberspeed 100 XL παρέχει:
    - Απεριόριστο Internet με ταχύτητα 100Mbps
    - Απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά
    - 420 λεπτά προς κινητά Ελλάδας ή διεθνή σταθερά & κινητά 32 χωρών

    Το κόστος σύνδεσης των € 50,00 (προ επιδότησης Δράσης) είναι προσφορά και αποτελεί άθροισμα του τέλους ενεργοποίησης και του τέλους εγκατάστασης Οπτικής Ίνας. Μετά την επιδότηση των € 48 από τη Δράση, η χρέωση διαμορφώνεται σε € 2,00 εφάπαξ.
    Link στη σελίδα της Επιχείρησης με αναλυτική περιγραφή της Προσφοράς: https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/sfbb_plans.html
    Τιμή προσφοράς (ανά μήνα): 47,90 (34,90 €)
    Κόστος σύνδεσης: 50,00 (2,00 €)
    Χρονική δέσμευση: 24 μήνες

    » Ειδικά Στοιχεία Προσφοράς
    Επιχείρηση: ΟΤΕ Α.Ε.
    Ταχύτητα Download: 100,0 Mbps
    Ταχύτητα Upload: 10,0 Mbps

    Δυνατότητες αναβάθμισης:
    Η υπηρεσία δύναται να αναβαθμιστεί σε 1Gbps σε διάστημα έως 3 εργάσιμες ημέρες με πιθανή αντικατάσταση τερματικού εξοπλισμού και χωρίς επιπλέον εργασίες στο χώρο του Πελάτη. Μοναδική προϋπόθεση η εμπορική διάθεση προγράμματος ταχύτητας 1Gbps.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 22-05-19 στις 00:13.

  11. #71
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    ναι οι άλλες δεν χρεώνουν αλλά είναι ακριβότερες μηνιαίως οπότε περίπου το ίδιο βγαίνει. και 2ον έχω 18 μήνες ακόμα συμβόλαιο με wind. δεν με συμφέρει να φύγω. έχει πέναλτι μεγάλο ακόμα!

  12. #72
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οι άλλες δεν χρεώνουν αλλά είναι ακριβότερες μηνιαίως οπότε περίπου το ίδιο βγαίνει. και 2ον έχω 18 μήνες ακόμα συμβόλαιο με wind. δεν με συμφέρει να φύγω. έχει πέναλτι μεγάλο ακόμα!
    ΟΚ τότε μένεις στην WIND

    δεν έχει καμία σημασία (προσωπικά) με το FTTH δεν θα αντιμετωπίσεις κανένα θέμα (το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί είναι αν έχεις κανέναν "περίεργο" γείτονα που μπορεί να σου προκαλέσει φθορές (καθώς το έχουμε δει να συμβαίνει σε εγκαταστάσεις που βάζει η INALAN.) και πάντα δυστυχώς θα υπάρχουν "τέτοιοι περίεργοι γείτονες".

    αν βέβαια η εγκατάσταση γίνει επαγγελματική τότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς

    σκέψου εγώ εδώ στον Βύρωνα/Παγκράτι ότι είναι τοποθετημένο έξω από την πολυκατοικία (κοινόχρηστοι χώροι) το παρακολουθεί κάμερα ασφαλείας 24/7 το ίδιο και εσωτερικά (κοινόχρηστοι χώροι) στην πολυκατοικία και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

  13. #73
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ τότε μένεις στην WIND

    δεν έχει καμία σημασία (προσωπικά) με το FTTH δεν θα αντιμετωπίσεις κανένα θέμα (το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί είναι αν έχεις κανέναν "περίεργο" γείτονα που μπορεί να σου προκαλέσει φθορές (καθώς το έχουμε δει να συμβαίνει σε εγκαταστάσεις που βάζει η INALAN.) και πάντα δυστυχώς θα υπάρχουν "τέτοιοι περίεργοι γείτονες".

    αν βέβαια η εγκατάσταση γίνει επαγγελματική τότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς

    σκέψου εγώ εδώ στον Βύρωνα/Παγκράτι ότι είναι τοποθετημένο έξω από την πολυκατοικία (κοινόχρηστοι χώροι) το παρακολουθεί κάμερα ασφαλείας 24/7 το ίδιο και εσωτερικά (κοινόχρηστοι χώροι) στην πολυκατοικία και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
    ευτυχως στην πολυκατοικια ειμαστε νεα πιο πολυ ζευγαρια με παιδια και ολοι θελουν σχεδον να βαλουν!

  14. #74
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευτυχως στην πολυκατοικια ειμαστε νεα πιο πολυ ζευγαρια με παιδια και ολοι θελουν σχεδον να βαλουν!
    ακόμα καλύτερα

  15. #75
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Μηνύματα
    275
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Speedport Plus 2
    Σήμερα μου έκαναν την οριζόντια! Καθαρή δουλειά και διακριτική.
    Έκανε και μια μέτρηση απώλειας στο πριζάκι που έδειξε 18,5 dbm (το 21 λέει είναι το όριο του αποδεκτού). Αν ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό ας πει.

Σελ. 5 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 34567101525 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας