Σελ. 32 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 466-480 από 1164
  1. #466
    Εγγραφή
    08-08-2019
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/20 FTTH
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Εγώ σήμερα συμπλήρωσα την φόρμα που έχει η ΕΕΤΤ για τις καταγγελίες/παράπονα προς τους ISP/Παρόχους καθώς συμπληρώσαμε τον 4ο μήνα "αδιαφορίας" σε σύνολο 6 μήνες που έχει γίνει η αίτηση.
    Όχι ότι περιμένω δηλαδή κάτι παραπάνω να γίνει ... αλλά τουλάχιστον να χτυπήσει ένα καμπανάκι...
    Μάλιστα σήμερα στο τηλέφωνο ζήτησα να μου πουν ποια είναι η διαδικασία για να διακόψουμε την εγκατάσταση από την Cosmote καθώς είναι ανίκανοι να υπερασπιστούν πλέον τον πελάτη τους και μου είπαν ότι δεν είναι εφικτό να γίνει κάτι τέτοιο, lol.

  2. #467
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rapid0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σήμερα συμπλήρωσα την φόρμα που έχει η ΕΕΤΤ για τις καταγγελίες/παράπονα προς τους ISP/Παρόχους καθώς συμπληρώσαμε τον 4ο μήνα "αδιαφορίας" σε σύνολο 6 μήνες που έχει γίνει η αίτηση.
    Όχι ότι περιμένω δηλαδή κάτι παραπάνω να γίνει ... αλλά τουλάχιστον να χτυπήσει ένα καμπανάκι...
    Μάλιστα σήμερα στο τηλέφωνο ζήτησα να μου πουν ποια είναι η διαδικασία για να διακόψουμε την εγκατάσταση από την Cosmote καθώς είναι ανίκανοι να υπερασπιστούν πλέον τον πελάτη τους και μου είπαν ότι δεν είναι εφικτό να γίνει κάτι τέτοιο, lol.
    Εμένα λογικό μου ακούγεται να μην μπορείς να διακόψεις

    Όσο για την καταγγελία έχεις δικιο

  3. #468
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE Fiberspeed 300
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Μου ειπε η μάνα μου οτι πέρασε σήμερα καποιος λογικά υπεύθυνος / υπάλληλος της vodafone και ρώταγε για την πολυκατοικία αν θέλουμε για οπτικές κτλπ αλλα έλειπα , άφησε το τηλέφωνο μου να με πάρει καποια στιγμή σήμερα , φαντάζομαι οτι τώρα που μπήκαν οι οπτικές ρωτάνε ποιος ενδιαφέρεται για οπτικές κτλπ αλλα άργησαν καθώς έκανα στην cosmote άιτηση ( χρησιμοποιούν την δικιά τους υποδομή ( vodafone ) , ειχα πάρει πρώτα vodafone τι και πως αλλα με ψιλό έγραψαν οποτε πήγα οτε , τώρα ποτε θα μπει τι θα γίνει κτλπ έχει ο θεός :P
    AMD Ryzen 7 3700X|Gigabyte AORUS X570 Master |Corsair Vengeance LPX 32GB 3200 |MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO|Samsung 960 evo nvme m.2 250GB| 2 WD Green 640GB|OCZ TRITON 150 480GB|Corsair HX850i Platinum|Noctua NH-D14|Phanteks Enthoo Pro m Acrylic|Logitech G502 Proteus Spectrum|HyperX stiger|AORUS AD27QD|Logitech G413|Logitech Z5500

  4. #469
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    προσοχη με την λεξη οπτικες συνηθως πισω απο την λεξη ειναι ειναι το vdsl και δεν ειναι ftth

  5. #470
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE Fiberspeed 300
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσοχη με την λεξη οπτικες συνηθως πισω απο την λεξη ειναι ειναι το vdsl και δεν ειναι ftth
    Δίκιο έχεις , μιλάω στην προκειμένη περίπτωση για ftth
    AMD Ryzen 7 3700X|Gigabyte AORUS X570 Master |Corsair Vengeance LPX 32GB 3200 |MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO|Samsung 960 evo nvme m.2 250GB| 2 WD Green 640GB|OCZ TRITON 150 480GB|Corsair HX850i Platinum|Noctua NH-D14|Phanteks Enthoo Pro m Acrylic|Logitech G502 Proteus Spectrum|HyperX stiger|AORUS AD27QD|Logitech G413|Logitech Z5500

  6. #471
    Εγγραφή
    14-03-2016
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    244
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    Cosmote - FTTH Vodafon
    Router
    FRITZ!Box 5590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rapid0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σήμερα συμπλήρωσα την φόρμα που έχει η ΕΕΤΤ για τις καταγγελίες/παράπονα προς τους ISP/Παρόχους καθώς συμπληρώσαμε τον 4ο μήνα "αδιαφορίας" σε σύνολο 6 μήνες που έχει γίνει η αίτηση.
    Όχι ότι περιμένω δηλαδή κάτι παραπάνω να γίνει ... αλλά τουλάχιστον να χτυπήσει ένα καμπανάκι...
    Μάλιστα σήμερα στο τηλέφωνο ζήτησα να μου πουν ποια είναι η διαδικασία για να διακόψουμε την εγκατάσταση από την Cosmote καθώς είναι ανίκανοι να υπερασπιστούν πλέον τον πελάτη τους και μου είπαν ότι δεν είναι εφικτό να γίνει κάτι τέτοιο, lol.
    Στην περίπτωση μου η καταγγελία δούλεψε σαν BOOST!
    Συγκεκριμένα μόλις παρέλαβαν την καταγγελία ,από την ΕΕΤΤ η COSMOTE ,κάλεσαν για να στείλουν το συνεργείο και μόλις έληξε η ημερομηνία που είχε ορίσει η ΕΕΤΤ για να μου δώσει απάντηση έστειλαν OTEτζή για την παράδοση ONT + CPE.
    Ναι με λίγα λόγια επικρατεί ένα χάος οργάνωσης και έλλειψη προσωπικού.

    *Κάθε φορα που κάνω speedtest μου έρχεται στο μυαλό οι στίχοι από το τραγικό τραγούδι ΜΑΜA "

    Διακόσια στη στροφή και με ρωτάνε "μαμά;"

  7. #472
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Θα το εφαρμοσω εδω με την vodafone εχε χαρη που ειναι δικη τους αρμοδιοτητα η περιοχη μου αλλιως θα πηγαινα στην νοβα

  8. #473
    Εγγραφή
    08-08-2019
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/20 FTTH
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    @Zer0C00l και εγώ δεν περίμενα να είχαν κάποιο τρόπο να γίνει κάτι τέτοιο,
    έριξα άδεια μπας και πιάσω γεμάτα :P Με το χαρτί "φεύγω από εσάς για να πάω στου διπλανούς".

    Ξέρω ότι δεν θα ασχοληθεί η EETT με τέτοια διαδικασία, απλά paper pushers θα είναι σε αυτή την περίπτωση, αλλά λογικά όλο και κάποιο γρανάζι θα γυρίσει.

  9. #474
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE Fiberspeed 300
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Μόλις Με πήραν απο Cosmote για το FTTH που έκανα το σαββάτο οτι θα έρθει ο πάροχος την Παρασκευή για επιθεώρηση της πολυκατοικίας .... για να δούμε , πάντως ηταν γρήγορο :P

    Δεν κατάλαβα ομως αν το παραπάνω αφορά για την εγκατάσταση ή καποιο σκάψιμο για τις ίνες κτλπ ή συζήτηση και για τα 2

    Ενημέρωσα και τον διαχειρηστή και μου λεει δεν θα ειμαι εδώ κανε οτι νομίζεις απλα να μην γίνουν πολλές τρύπες / μερεμέτια , σκέφτομαι τώρα τρόπους πως να το κάνουμε καλύτερα με εξωτερικό σωλήνα απο την μπροστά μεριά της πολυκατοικίας ή απο τον ακάλυπτο απο πίσω που δεν φαίνεται τιποτα .... το να αρχίσουν να μπουν μεσα απο την είσοδο και προς τα επάνω δεν μου φαίνεται και πολύ καλή ιδέα και αν μπορώ θα το αποφύγω.

    Θα κάνω Update το χρονοδιάγραμμα που έχει αρχίσει η διαδικασία.

    05/09/2019 : Αίτηση σε Κατάστημα της Cosmote για FTHH και παραλαβή χαρτιών κτλπ
    08/09/2019 : Τηλέφωνο απο Cosmote για ραντεβού 8 - 12 την Παρασκευή 11/09/2019 θα έρθει ο πάροχος για επιθεώρηση του κτηρίου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Spank : 08-10-19 στις 12:00.
    AMD Ryzen 7 3700X|Gigabyte AORUS X570 Master |Corsair Vengeance LPX 32GB 3200 |MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO|Samsung 960 evo nvme m.2 250GB| 2 WD Green 640GB|OCZ TRITON 150 480GB|Corsair HX850i Platinum|Noctua NH-D14|Phanteks Enthoo Pro m Acrylic|Logitech G502 Proteus Spectrum|HyperX stiger|AORUS AD27QD|Logitech G413|Logitech Z5500

  10. #475
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spank Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις Με πήραν απο Cosmote για το FTTH που έκανα το σαββάτο οτι θα έρθει ο πάροχος την Παρασκευή για επιθεώρηση της πολυκατοικίας .... για να δούμε , πάντως ηταν γρήγορο :P

    Δεν κατάλαβα ομως αν το παραπάνω αφορά για την εγκατάσταση ή καποιο σκάψιμο για τις ίνες κτλπ ή συζήτηση και για τα 2

    Ενημέρωσα και τον διαχειρηστή και μου λεει δεν θα ειμαι εδώ κανε οτι νομίζεις απλα να μην γίνουν πολλές τρύπες / μερεμέτια , σκέφτομαι τώρα τρόπους πως να το κάνουμε καλύτερα με εξωτερικό σωλήνα απο την μπροστά μεριά της πολυκατοικίας ή απο τον ακάλυπτο απο πίσω που δεν φαίνεται τιποτα .... το να αρχίσουν να μπουν μεσα απο την είσοδο και προς τα επάνω δεν μου φαίνεται και πολύ καλή ιδέα και αν μπορώ θα το αποφύγω.

    Θα κάνω Update το χρονοδιάγραμμα που έχει αρχίσει η διαδικασία.

    05/09/2019 : Αίτηση σε Κατάστημα της Cosmote για FTHH και παραλαβή χαρτιών κτλπ
    08/09/2019 : Τηλέφωνο απο Cosmote για ραντεβού 8 - 12 την Παρασκευή 11/09/2019 θα έρθει ο πάροχος για επιθεώρηση του κτηρίου
    η επιθεώρηση/μελέτη αφορά την κατασκευή και εγκατάσταση του εξοπλισμού και τοποθέτηση οπτικών ινών

    συνήθως η εγκατάσταση του εξοπλισμού γίνεται εσωτερικά του ακινήτου (για λόγους ασφαλείας) δεν υπάρχει θέμα πιστεύω με μερεμέτια κτλ

    καθώς μπαίνουν σωλήνες και οι κατανεμητές.

    αν δεις έχω ανεβάσει σχετικές φωτογραφίες από την δική μου εγκατάσταση που ήταν πρώτη στην περιοχή του βύρωνα/παγκρατίου.

  11. #476
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE Fiberspeed 300
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η επιθεώρηση/μελέτη αφορά την κατασκευή και εγκατάσταση του εξοπλισμού και τοποθέτηση οπτικών ινών

    συνήθως η εγκατάσταση του εξοπλισμού γίνεται εσωτερικά του ακινήτου (για λόγους ασφαλείας) δεν υπάρχει θέμα πιστεύω με μερεμέτια κτλ

    καθώς μπαίνουν σωλήνες και οι κατανεμητές.

    αν δεις έχω ανεβάσει σχετικές φωτογραφίες από την δική μου εγκατάσταση που ήταν πρώτη στην περιοχή του βύρωνα/παγκρατίου.
    Αν και έδω δει ορισμένες φωτογραφίες στείλε μου το post στο δικό σου με τις φώτος καθώς ειναι αρκετές οι σελίδες :P , απλα θέλω να δω αν μπορεί το καλώδιο που θα ξενικάει απο κάτω λογικά αν μπορεί να μπει απο τον ακάλυπτο χαμηλά μεσα στην πολυκατοικία και να συνεχίσει επάνω για να αποφύγω τις τρύπες στην είσοδο
    AMD Ryzen 7 3700X|Gigabyte AORUS X570 Master |Corsair Vengeance LPX 32GB 3200 |MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO|Samsung 960 evo nvme m.2 250GB| 2 WD Green 640GB|OCZ TRITON 150 480GB|Corsair HX850i Platinum|Noctua NH-D14|Phanteks Enthoo Pro m Acrylic|Logitech G502 Proteus Spectrum|HyperX stiger|AORUS AD27QD|Logitech G413|Logitech Z5500

  12. #477
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spank Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και έδω δει ορισμένες φωτογραφίες στείλε μου το post στο δικό σου με τις φώτος καθώς ειναι αρκετές οι σελίδες :P , απλα θέλω να δω αν μπορεί το καλώδιο που θα ξενικάει απο κάτω λογικά αν μπορεί να μπει απο τον ακάλυπτο χαμηλά μεσα στην πολυκατοικία και να συνεχίσει επάνω για να αποφύγω τις τρύπες στην είσοδο
    μην αγχώνεσαι τσάμπα

    θα έρθει ο άνθρωπος και θα συζητήσετε πως είναι το καλύτερο

    εμένα ήταν δύσκολο εξωτερικά είτε από την πρόσοψη της πολυκατοικίας είτε από ακάλυπτο

    όπως επίσης ήταν δύσκολο και παράνομο μέσω του ασανσέρ

    έτσι έγινε η παρακάτω διαδικασία ήρθε από έξω το καλώδιο αφού εγκατέστησαν κατανεμητή για τα καταστήματα

    μπήκε από ψηλά πάνω από την είσοδο προχώρησε πάνω ψηλά από την κεντρική σκάλα της εισόδου

    έφτασε στον κεντρικό κατανεμητή και από εκεί μέσω της κοινόχρηστης σκάλας σε ελικοειδή μορφή έφτασε σε κάθε όροφο που μπήκε στους κατανεμητές ορόφου

  13. #478
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Λοιπόν τράβηξα φωτο με την απόσταση αστικού και καμπίνας και όταν θα πάω σπίτι θα το ανεβάσω

  14. #479
    Εγγραφή
    09-10-2019
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Αίτηση στην COSMOTE για FTTH 11/4/2019.
    Μετά κόπων και βασάνων-όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι-εγκατάσταση γραμμής στο κτίριο αρχές Σεπτεμβρίου.
    Ολοκλήρωση γραμμής εντός διαμερίσματος 29/9.Τεχνικός με τον εξοπλισμο για σύνδεση 4/10.
    "Λυπάμαι αλλά το ΟΝΤ δεν συντονίζει,θα δηλωθεί βλάβη και θα επιληφθεί η vodafone που πέρασε το δίκτυο"
    Μέχρι 9/10 οι τεχνικοί τηςvodafone αγνοούνται.
    Συμπεράσματα.
    1.Δεν φταίτε εσείς.Εμείς φταίμε-που διψασμένοι για τεχνολογική εξέλιξη-καταπίνουμε την αισχρή κοροιδία σας.
    2.Στην εξυπηρέτηση πελατών αν είσαι λίγο αδύναμος χαρακτήρας ξεκινάς από ήπια ψυχοφάρμακα και όπου σε βγάλει.
    3.Πληρώνεις COSMOTE αλλά στον Πειραιά κουμανταδόρος είναι η VODAFONE η οποία βεβαίως φροντίζει πρωτίστως για τους πελάτες της.
    Υ.Γ1.Να αγιάσει το στόμα σου Μπάμπη Σουγιά.Οι τεχνικοί που ήρθαν σπίτι σου ακόμα σε θυμούνται.
    2.Συνδρομητής VODAFONE στην ίδια πολυκατοικία με κατά πολύ μεταγενέστερη αίτηση εδώ και 15 ημέρες απολαμβάνει FTTH.Εγώ στον άξονα και στο "υπομονή κύριε,καποτε θα φτιαχτεϊ".

  15. #480
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE Fiberspeed 300
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LOLOTOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αίτηση στην COSMOTE για FTTH 11/4/2019.
    Μετά κόπων και βασάνων-όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι-εγκατάσταση γραμμής στο κτίριο αρχές Σεπτεμβρίου.
    Ολοκλήρωση γραμμής εντός διαμερίσματος 29/9.Τεχνικός με τον εξοπλισμο για σύνδεση 4/10.
    "Λυπάμαι αλλά το ΟΝΤ δεν συντονίζει,θα δηλωθεί βλάβη και θα επιληφθεί η vodafone που πέρασε το δίκτυο"
    Μέχρι 9/10 οι τεχνικοί τηςvodafone αγνοούνται.
    Συμπεράσματα.
    1.Δεν φταίτε εσείς.Εμείς φταίμε-που διψασμένοι για τεχνολογική εξέλιξη-καταπίνουμε την αισχρή κοροιδία σας.
    2.Στην εξυπηρέτηση πελατών αν είσαι λίγο αδύναμος χαρακτήρας ξεκινάς από ήπια ψυχοφάρμακα και όπου σε βγάλει.
    3.Πληρώνεις COSMOTE αλλά στον Πειραιά κουμανταδόρος είναι η VODAFONE η οποία βεβαίως φροντίζει πρωτίστως για τους πελάτες της.
    Υ.Γ1.Να αγιάσει το στόμα σου Μπάμπη Σουγιά.Οι τεχνικοί που ήρθαν σπίτι σου ακόμα σε θυμούνται.
    2.Συνδρομητής VODAFONE στην ίδια πολυκατοικία με κατά πολύ μεταγενέστερη αίτηση εδώ και 15 ημέρες απολαμβάνει FTTH.Εγώ στον άξονα και στο "υπομονή κύριε,καποτε θα φτιαχτεϊ".
    Χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος καμιας εταιρίας και χωρίς να ξέρουμε τι έχει συμβεί ακριβώς στην προκειμένη περίπτωση αυτο που λέω στο τέλος ειναι να μην πέσεις στην περίπτωση .... οποτε υπομονή φίλε μου θα λυθεί καποια στιγμή το πρόβλημα πίεσε και εσυ οσο μπορείς , δυστηχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κατι αλλο ( αναφέρομαι γενικά σε εμάς τους συνδρομητές )
    AMD Ryzen 7 3700X|Gigabyte AORUS X570 Master |Corsair Vengeance LPX 32GB 3200 |MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO|Samsung 960 evo nvme m.2 250GB| 2 WD Green 640GB|OCZ TRITON 150 480GB|Corsair HX850i Platinum|Noctua NH-D14|Phanteks Enthoo Pro m Acrylic|Logitech G502 Proteus Spectrum|HyperX stiger|AORUS AD27QD|Logitech G413|Logitech Z5500

Σελ. 32 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας