Σελ. 12 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314172232 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 1164
  1. #166
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Πλέον μπήκε δικηγόρος και όπου πάει το θέμα.

  2. #167
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakos356 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλέον μπήκε δικηγόρος και όπου πάει το θέμα.
    μακάρι να βοηθήσει ο δικηγόρος στο θέμα σου φίλε μου
    να σε ρωτήσω η FTTH είναι μέσω της δράσης sfbb.gr (κουπόνι)?

  3. #168
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Η sfbb.gr σου βγάζει μια επιδότηση και εσύ την εξαργυρώνεις στο πάροχο της επιλογής σου. Σε εμένα ήταν η vodafone και η cosmote. Επέλεξα να δώσω το κουπονι στη cosmote γιατί ήμουν ήδη συνδρομητής, αλλά δεν ήξερα ότι είχαν τόσο μεγάλο πρόβλημα στο να παρέχουν την υπηρεσία.

  4. #169
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakos356 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η sfbb.gr σου βγάζει μια επιδότηση και εσύ την εξαργυρώνεις στο πάροχο της επιλογής σου. Σε εμένα ήταν η vodafone και η cosmote. Επέλεξα να δώσω το κουπονι στη cosmote γιατί ήμουν ήδη συνδρομητής, αλλά δεν ήξερα ότι είχαν τόσο μεγάλο πρόβλημα στο να παρέχουν την υπηρεσία.
    η υποδομή στον Πειραιά αν θυμάμαι καλά είναι VODAFONE όπως και στον Βύρωνα (Παγκράτι) που είμαι εγώ
    η σύνδεση είναι στην COSMOTE

    πιθανόν να μην φταίει η COSMOTE αλλά το πρόβλημα να είναι της VODAFONE

    μακάρι να βρεις λύση στο πρόβλημα σου

    εγώ πάντως 14/03/2019 έκανα την αίτηση για FTTH και μετά από τρεις μήνες ολοκληρώθηκε (αν θυμάμαι καλά) και φοβόμουν αυτό που περιγράφω (καθώς εμπλέκονται δύο πάροχοι) και ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει...

  5. #170
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Σωστά τα λες. Vodafone καμπίνες, cosmote σύνδεση.

    Ακόμα και αν είναι κόλλημα της Vodafone, που δεν νομίζω, γιατί έχει παραδώσει το εργο από εντός διμήνου, θα μπορούσαν να με ενημερωσουν γι'αυτό. Αλλά δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τις φορητότητες ( έστω και με πεναλτι ) προς τον ανταγωνιστή.

    Επίσης έχουμε φάει το τρίμηνο, τώρα εντός καλοκαιριού πάμε για 6μηνο.

    Περιμένω την ατάκα : "Εμείς φταίμε κύριε που η αίτησή σας περιλαμβανει Χριστούγεννα, Πάσχα και 15αυγουστο?"

  6. #171
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Προφ. Ηλίας
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    H-300S
    Αρχικό μήνυμα από tabak Εμφάνιση μηνυμάτων

    Update 3.7.2019. Είναι γεγονός. Συμπληρώθηκαν σήμερα 90 ημέρες από την αίτηση στη Cosmote, και ακόμη δεν έχω οριζόντια εγκατάσταση ούτε και καμία άλλη επικοινωνία από μέρους της εταιρείας. Μάλλον όχι, με ενημέρωσαν ότι θα με ενημερώσουν για την καθυστέρηση...
    Σήμερα έκανα αίτηση φορητότητας στη VODAFONE. Cosmote τέλος δια παντός.

    το FTTH είναι μέσω της δράσης sfbb.gr?

    Ναι, είναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tabak : 04-07-19 στις 15:20.

  7. #172
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tabak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικό μήνυμα από tabak Εμφάνιση μηνυμάτων

    Update 3.7.2019. Είναι γεγονός. Συμπληρώθηκαν σήμερα 90 ημέρες από την αίτηση στη Cosmote, και ακόμη δεν έχω οριζόντια εγκατάσταση ούτε και καμία άλλη επικοινωνία από μέρους της εταιρείας. Μάλλον όχι, με ενημέρωσαν ότι θα με ενημερώσουν για την καθυστέρηση...
    Σήμερα έκανα αίτηση φορητότητας στη VODAFONE. Cosmote τέλος δια παντός.

    το FTTH είναι μέσω της δράσης sfbb.gr?

    Ναι, είναι.
    Σου συνιστώ να μην το κάνεις γιατί θα χάσεις την επιδότηση (κουπόνι) καθώς αν διαβάσεις την ιστοσελίδα sfbb.gr το αναφέρει αλλά το έχει πει εδώ και ο καλός μας φίλος jkoukos που τα γνωρίζει καλύτερα.

  8. #173
    Εγγραφή
    22-09-2014
    Μηνύματα
    839
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    Huawei HG8245T
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου συνιστώ να μην το κάνεις γιατί θα χάσεις την επιδότηση (κουπόνι) καθώς αν διαβάσεις την ιστοσελίδα sfbb.gr το αναφέρει αλλά το έχει πει εδώ και ο καλός μας φίλος jkoukos που τα γνωρίζει καλύτερα.
    Δεν νομίζω να το έχει δώσει το κουπόνι μιας και δεν έχει καν ολοκληρωθεί η εγκατάσταση. Θα είναι ενδιαφέρων να μάθουμε τις κινήσεις που μπορεί να ακολουθήσει ο tabak.

  9. #174
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    δεν ξέρω αν ισχύει η όχι
    εμένα η COSMOTE όταν δήλωσα ενδιαφέρον για FTTH στην πολυκατοικία εφόσον είμαι ο διαχειριστής και για το διαμέρισμα στο 13888 για την δράση sfbb.gr
    το πρώτο πράγμα που ζήτησαν μαζί με τα χαρτιά για υπογραφές ήταν το κουπόνι της δράσης
    από την επόμενη μέρα που παρέλαβαν τα χαρτιά ξεκίνησαν οι εργασίες από τα συνεργεία VODAFONE και COSMOTE

  10. #175
    Εγγραφή
    22-09-2014
    Μηνύματα
    839
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    Huawei HG8245T
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω αν ισχύει η όχι
    εμένα η COSMOTE όταν δήλωσα ενδιαφέρον για FTTH στην πολυκατοικία εφόσον είμαι ο διαχειριστής και για το διαμέρισμα στο 13888 για την δράση sfbb.gr
    το πρώτο πράγμα που ζήτησαν μαζί με τα χαρτιά για υπογραφές ήταν το κουπόνι της δράσης
    από την επόμενη μέρα που παρέλαβαν τα χαρτιά ξεκίνησαν οι εργασίες από τα συνεργεία VODAFONE και COSMOTE
    Μακάρι τότε να του έτυχε αλλιώς και να είναι να του το ζητήσουν με τον πρώτο λογαριασμό όπως σε κάποιους άλλους από την Vodafone που έγινε έτσι.

  11. #176
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kootoomootoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι τότε να του έτυχε αλλιώς και να είναι να του το ζητήσουν με τον πρώτο λογαριασμό όπως σε κάποιους άλλους από την Vodafone που έγινε έτσι.
    μακάρι να βρουν λύση στα προβλήματα τους οι φίλοι

    τους καταλαβαίνω

    τους νοιώθω

    είμαι μαζί τους εννοείται

  12. #177
    Εγγραφή
    16-11-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    802
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    Σήμερα ήρθαν και έβαλαν το κουτάκι με την οπτική μέσα.
    Οπότε απομένει το τελικό στάδιο (η σύνδεση, το νέο MODEM κλπ.)... για να δούμε πόσες μέρες θα πάρει.
    Σύμφωνα με το συνεργείο, από 3-4 μέρες μέχρι 15.
    Πάντως τους ανέφερα για τα παράπονα που έχουν ακουστεί για μεγάλες καθυστερήσεις.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20190709_105316-.jpg 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  85,2 KB 
ID: 205067
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20190709_101853-.jpg 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  99,5 KB 
ID: 205068

    Καλό το νούμερο;

    Για να συνεχίσουμε το tracking σύμφωνα με το πρώτο μου ποστ στο θέμα (#6). Βρισκόμαστε στους 3 μήνες και μια βδομάδα. Ακόμα είμαστε
    - μέσα στο όριο που έδωσα (τέλος του έτους ή Σεπτέμβρη στην καλύτερη),
    - φύγαμε από το αρχικό όριο που έδωσαν (δυο μήνες αν ήμουν μόνο εγώ στην πολυκατοικία, ένα μήνα αν δεν είμαι - δεν είμαι, ξέρω άλλη μια ή ίσως δυο αιτήσεις) *
    - αλλά είμαστε οριακά μέσα στο δεύτερο (ρεαλιστικότερο) όριο που όρισαν (δυο μήνες αν η οπτική ήταν πράγματι απέξω, τέσσερις αν δεν ήταν - που δεν ήταν)

    ...για να δούμε, πέφτουν και οι άδειες τους...

    * υπόψη ότι τώρα που έβαλαν το πριζάκι σε μένα, ΔΕΝ πήγαν στους άλλους που ήξερα ότι έχουν αίτηση... οπότε μάλλον ήμουν η πρώτη αίτηση στην πολυκατοικία ΚΑΙ δεν υπάρχει κάποιος να κάνει optimize τις δουλειές (θα ήταν πολύ ευκολότερο για αυτούς)...

    Α και κάτι άλλο... η Intrakat δεν έχει έρθει ακόμα να φτιάξει καλύτερα το πεζοδρόμιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NLS : 10-07-19 στις 12:23.
    ---
    NLS

  13. #178
    Εγγραφή
    19-07-2012
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σε όλους!

    Το αίτημά μου θα σας φανεί λίγο περίεργο, αλλά πραγματικά είμαι απελπισμένος.

    Βρίσκομαι στα Καμίνια, Πειραιά (18540) και ανήκω στους καταραμένους που δεν έχει δρομολογηθεί από καμία εταιρία η αναβάθμιση του ΚΑΦΑΟ.
    Το αποτέλεσμα, τραγικές ταχύτητες σύνδεσης: 9-10 Down / 0.5-0.8 Up.

    Επειδή η δουλειά μου γίνεται online, χρειάζομαι κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που μου προσφέρουν.
    Εδώ και καιρό ψάχνω διάφορες λύσεις από τους παρόχους και κανένας δεν μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω.

    Τελικά σκέφτηκα σαν ιδανικό σενάριο, να κάνω ασύρματη ζεύξη με κάποιον που έχει 200άρα από ΟΤΕ. (ή 100άρα και την αναβαθμίζουμε).

    Αν έχετε τέτοια σύνδεση και πχ την χρησιμοποιείτε βράδυ και ΣΚ που είστε σπίτι σας, μπορώ να πληρώνω εγώ την συνδρομή της και να την μοιραζόμαστε καθώς εμένα με ενδιαφέρει να την χρησιμοποιώ εργάσιμες μέρες και ώρες.
    Αν πάλι την χρησιμοποιείται γενικά και δεν σας ενδιαφέρει να την μοιράζεστε, τότε μπορούμε να βάλουμε δεύτερη σύνδεση που να την πληρώνω πάλι εγώ και να τα βρούμε με κάποιον τρόπο.

    Σε κάθε περίπτωση, επικοινωνήστε μαζί μου και είμαι πρόθυμος να έρθουμε σε κάποια συμφωνία.
    Σας ευχαριστώ πολύ.

  14. #179
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Μηνύματα
    275
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Speedport Plus 2
    Λοιπόν, τα παρατάω κι εγώ και θα καταγγείλω τη σύμβαση από βδομάδα που γυρίζω Πειραιά.

    Σύνοψη μέχρι τώρα:
    30/3/2019: Αίτηση στην Κοσμοτέ για 100/10 μέσω Γερμανού.
    5/4/2019: Έλεγχος και μελέτη εγκατάστασης.
    12/4/2019: Έγινε η κάθετη εγκατάσταση.
    25/5/2019: Έγινε η οριζόντια εγκατάσταση.
    10/6/2019: Ήρθαν δύο τεχνικοί του ΟΤΕ με τον εξοπλισμό (nokia gpon και speedport plus). Το nokia δεν έπιασε γραμμή, οπότε δήλωσαν βλάβη στη vodafone και έφυγαν.
    13/6/2019: ήρθε τεχνικός Vodafone, μέτρησε και στο floorbox και στο εσωτερικό πριζάκι αλλά δεν βρήκε κανένα πρόβλημα.
    27/6/2019: ξαναπέρασαν από την Cosmote. Μέτρησαν στο πριζάκι, βρήκαν το σήμα μια χαρά, αλλά το nokia πάλι δεν έπιανε γραμμή, οπότε ξαναέφυγαν χωρίς αποτέλεσμα.
    28/6/2019: Ήρθε παλι η Vodafone. Ξαναμετρησε, είδε λέει και στα συστήματα της και βρήκε οτι όλα πάνε καλά απο τη δική της μεριά, δηλ μέχρι το floorbox.
    3/7/2019: Ξαναήρθε η Vodofone και μέτρησε. Πάλι τα βρήκε καλά.

    Σήμερα 10/7/2019: Ήρθαν μαζί Vodafone και Cosmote. Έλειπα από το σπίτι οπότε μεταφέρω ό,τι κατάφερε να πιάσει η μάνα μου που ήταν παρούσα. Η κοσμοτέ έφερε νέο εξοπλισμό, τον οποίο δήλωσε στη Vodafone ώστε να φτιάξει εκ νέου τις ρυθμίσεις. Πάλι δεν κλείδωσε η γραμμή στο ONT. Διαφώνησαν για το σε τίνος υπαιτιότητα οφείλεται το πρόβλημα. Ο τεχνικός της Κοσμοτέ μιλούσε με κάποιον από τα κεντρικά στο τηλέφωνο, ο οποίος του είπε να γράψει ότι είναι υπαιτιότητα της Κοσμοτέ, αλλά ο παρών τεχνικός επέμεινε να μην το αποδεχθούν και έτσι κατέληξαν να γράψουν στο έντυπο ότι διαφωνούν.
    Μετά από όλα αυτά είναι ξεκάθαρο ότι δεν μπορούν καν να εντοπίσουν τι φταίει. Οι της Vodafone πάντως μοιάζουν καλύτερα ενημερωμένοι και καταρτισμένοι και έρχονται αμέσως μόλις τους το δηλώσει η Κοσμοτέ, σε αντίθεση με την τελευταία που εξαφανίζεται για μέρες και μάλιστα δεν μου λέει καν σε τι ενέργειες έχει προβεί, αλλά απλά δηλώνει ξανά και ξανά βλάβη στη Vodafone.
    Σε κάθε περίπτωση εγώ ως πελάτης δεν μπορώ να περιμένω επ’ άπειρον χωρίς να γνωρίζω καν τι κάνουν, οπότε από βδομάδα που γυρίζω Πειραιά θα πάω σε ένα κατάστημα Κοσμοτέ, θα τους τάξω εγγράφως με φόρμα παραπόνων προθεσμία μίας εβδομάδας και μετά θα καταγγείλω τη σύμβαση, ώστε να πάω στη Vodafone και να ξέρω με ποιον έχω να κάνω.

  15. #180
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis_sougias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, τα παρατάω κι εγώ και θα καταγγείλω τη σύμβαση από βδομάδα που γυρίζω Πειραιά.

    Σύνοψη μέχρι τώρα:
    30/3/2019: Αίτηση στην Κοσμοτέ για 100/10 μέσω Γερμανού.
    5/4/2019: Έλεγχος και μελέτη εγκατάστασης.
    12/4/2019: Έγινε η κάθετη εγκατάσταση.
    25/5/2019: Έγινε η οριζόντια εγκατάσταση.
    10/6/2019: Ήρθαν δύο τεχνικοί του ΟΤΕ με τον εξοπλισμό (nokia gpon και speedport plus). Το nokia δεν έπιασε γραμμή, οπότε δήλωσαν βλάβη στη vodafone και έφυγαν.
    13/6/2019: ήρθε τεχνικός Vodafone, μέτρησε και στο floorbox και στο εσωτερικό πριζάκι αλλά δεν βρήκε κανένα πρόβλημα.
    27/6/2019: ξαναπέρασαν από την Cosmote. Μέτρησαν στο πριζάκι, βρήκαν το σήμα μια χαρά, αλλά το nokia πάλι δεν έπιανε γραμμή, οπότε ξαναέφυγαν χωρίς αποτέλεσμα.
    28/6/2019: Ήρθε παλι η Vodafone. Ξαναμετρησε, είδε λέει και στα συστήματα της και βρήκε οτι όλα πάνε καλά απο τη δική της μεριά, δηλ μέχρι το floorbox.
    3/7/2019: Ξαναήρθε η Vodofone και μέτρησε. Πάλι τα βρήκε καλά.

    Σήμερα 10/7/2019: Ήρθαν μαζί Vodafone και Cosmote. Έλειπα από το σπίτι οπότε μεταφέρω ό,τι κατάφερε να πιάσει η μάνα μου που ήταν παρούσα. Η κοσμοτέ έφερε νέο εξοπλισμό, τον οποίο δήλωσε στη Vodafone ώστε να φτιάξει εκ νέου τις ρυθμίσεις. Πάλι δεν κλείδωσε η γραμμή στο ONT. Διαφώνησαν για το σε τίνος υπαιτιότητα οφείλεται το πρόβλημα. Ο τεχνικός της Κοσμοτέ μιλούσε με κάποιον από τα κεντρικά στο τηλέφωνο, ο οποίος του είπε να γράψει ότι είναι υπαιτιότητα της Κοσμοτέ, αλλά ο παρών τεχνικός επέμεινε να μην το αποδεχθούν και έτσι κατέληξαν να γράψουν στο έντυπο ότι διαφωνούν.
    Μετά από όλα αυτά είναι ξεκάθαρο ότι δεν μπορούν καν να εντοπίσουν τι φταίει. Οι της Vodafone πάντως μοιάζουν καλύτερα ενημερωμένοι και καταρτισμένοι και έρχονται αμέσως μόλις τους το δηλώσει η Κοσμοτέ, σε αντίθεση με την τελευταία που εξαφανίζεται για μέρες και μάλιστα δεν μου λέει καν σε τι ενέργειες έχει προβεί, αλλά απλά δηλώνει ξανά και ξανά βλάβη στη Vodafone.
    Σε κάθε περίπτωση εγώ ως πελάτης δεν μπορώ να περιμένω επ’ άπειρον χωρίς να γνωρίζω καν τι κάνουν, οπότε από βδομάδα που γυρίζω Πειραιά θα πάω σε ένα κατάστημα Κοσμοτέ, θα τους τάξω εγγράφως με φόρμα παραπόνων προθεσμία μίας εβδομάδας και μετά θα καταγγείλω τη σύμβαση, ώστε να πάω στη Vodafone και να ξέρω με ποιον έχω να κάνω.
    αυτό όταν εμπλέκονται δύο είναι πρόβλημα
    ελπίζω να βρεις λύση στο πρόβλημα σου
    βέβαια να ξέρεις αν συμμετέχεις στην δράση sfbb για το FTTH με την αλλαγή που σκέφτεσαι χάνεις την επιδότηση από το κουπόνι (με κάθε επιφύλαξη αυτό) γιατί στην ουσία η γραμμή σου δεν έχει ενεργοποιηθεί όποτε μπορεί να μην ισχύει αυτό που λέω και να μπορείς να αλλάξεις πάροχο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ankougen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!

    Το αίτημά μου θα σας φανεί λίγο περίεργο, αλλά πραγματικά είμαι απελπισμένος.

    Βρίσκομαι στα Καμίνια, Πειραιά (18540) και ανήκω στους καταραμένους που δεν έχει δρομολογηθεί από καμία εταιρία η αναβάθμιση του ΚΑΦΑΟ.
    Το αποτέλεσμα, τραγικές ταχύτητες σύνδεσης: 9-10 Down / 0.5-0.8 Up.

    Επειδή η δουλειά μου γίνεται online, χρειάζομαι κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που μου προσφέρουν.
    Εδώ και καιρό ψάχνω διάφορες λύσεις από τους παρόχους και κανένας δεν μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω.

    Τελικά σκέφτηκα σαν ιδανικό σενάριο, να κάνω ασύρματη ζεύξη με κάποιον που έχει 200άρα από ΟΤΕ. (ή 100άρα και την αναβαθμίζουμε).

    Αν έχετε τέτοια σύνδεση και πχ την χρησιμοποιείτε βράδυ και ΣΚ που είστε σπίτι σας, μπορώ να πληρώνω εγώ την συνδρομή της και να την μοιραζόμαστε καθώς εμένα με ενδιαφέρει να την χρησιμοποιώ εργάσιμες μέρες και ώρες.
    Αν πάλι την χρησιμοποιείται γενικά και δεν σας ενδιαφέρει να την μοιράζεστε, τότε μπορούμε να βάλουμε δεύτερη σύνδεση που να την πληρώνω πάλι εγώ και να τα βρούμε με κάποιον τρόπο.

    Σε κάθε περίπτωση, επικοινωνήστε μαζί μου και είμαι πρόθυμος να έρθουμε σε κάποια συμφωνία.
    Σας ευχαριστώ πολύ.
    σε καταλαβαίνω και σε νοιώθω φίλε μου

    το πρόβλημα που θα αντιμετωπίσεις (το έχουν αναφέρει και οι άλλοι) είναι ότι θες "επαγγελματική χρήση"

    οι συνδέσεις είναι για οικιακή χρήση που έχουμε οι περισσότεροι είτε VDSL είτε FTTH κανείς δεν θα ρισκάρει με τον πάροχο του

    οι επαγγελματικές συνδέσεις έχουν άλλο κόστος και άλλες προϋποθέσεις

Σελ. 12 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314172232 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας