Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.095
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλησπέρα, το συγκεκριμένο νούμερο αν θυμάμαι καλά με έχει ξανακαλέσει και δεν μιλάει κανείς https://www.white-pages.gr/arithmos/2142147245
    επειδή διαβάζω απο τους περισσοτερους οτι αφορα εσας ήθελα να ρωτησω αν γνωριζετε κάτι.
    Σημερα επισης με καλεσε νωρις το μεσημερι στο κινητο, απαντησα και απαντησε μια κοπελα που αμεσως εκλεισε η γραμμη, ουτε μια λεξη δεν ακουσα.
    Μετα απο κανα 2ωρο με καλεσε παλι το ιδιο στο κινητο και ενω απαντησα αμεσως δεν απαντουσε κανεις ποσην ωρα!!!
    και μετα ειδα στο σταθερο μου κλησεις παλι απο το ιδιο νουμερο το πρωι! που σημαινει οτι γνωριζουν και το σταθερο μου και με ενημερωσαν οι δικοι μου οτι εχουν ξαναπαρει και δεν μιλαει κανεις!

    Αν ειναι δικος σας συνεργατης θα ζητησω οτι πρωτον δεν ειναι καλο και σωστο να καλουν και να μην μιλανε γιατι ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ενοχλητικο.
    Δευτερο οτι το συγκεκριμενο νουμερο εχει ηδη γινει blacklisted στον αστερισκ μου και στο κινητο μου, οποτε αν πηρε για λογαριασμο σας για καποιον λογο, μπορειτε να μου πειτε με μυνημα τι ηταν, ή να με καλεσετε με τα δικα σας νουμερα οπως εχετε κανει πολλες αλλες φορες.
    Τελος υπενθυμιζω οτι ο αριθμος μου (για το σταθερο που αφορα εσας) ειναι στο αρθρο 11 και δεν πρεπει να με καλουν για διαφημιστικους σκοπους.
    Ευχαριστω!

    - - - Updated - - -

    Ενταξει μιλησα τελικα, τους ξεμπλοκαρισα, οντως για εσας πηραν εκανα και ανανεωση!
    μιλησα με την προισταμενη και ζητησε συγνωμη γιατι ειχε ζημια το τηλεφωνικο τους κεντρο και εγιναν αυτα, ολα καλα!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Nikiforos,

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας