Σελ. 15 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 5101314151617202535 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 211-225 από 611
  1. #211
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.452
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρατώ μια πισινή καθώς βλεποντας τη σύνθεση του ΔΣ του ΟΠΙ αδυνατώ να πιστέψω ότι αυτοί οι άνθρωποι με αυτά τα βιογραφικά και προυπηρεσίες ασχολούνται με sites που έχουν παράνομο περιεχόμενο αυτενεργώντας.

    Θεωρώ βέβαιο πως τους δίνονται έτοιμες λίστες από lobby - τα οποία φυσικά και δρουν ανεξέλεγκτα. Βεβαίως αν εσείς θεωρείτε πως είναι πραγματικά ανεξάρτητοι και αδέκαστοι...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αρχίσουμε και τις θεωρίες συνωμοσίας τότε θα δέσει το γλυκό!
    Το ίδιο μπορεί να πει και κάποιος για τους δικαστές, ανάλογα με το αν του αρέσει η απόφαση ή οχι κλπ
    Και όμως δεν είναι θεωρία συνομωσίας, απλά ότι τις αποφάσεις αυτές δεν τις λαμβάνει το ΔΣ ΟΠΙ αλλά υπάλληλοι.

    Σίγουρα εκείνοι/ες μπορεί να λαμβάνουν τέτοιες λίστες από δικηγόρους, τρίτα πρόσωπα, κλπ δεν είναι διόλου απίθανο, μην πω ότι προσωπικά και εκ πείρας έτσι λειτουργούν πολλοί ιδιωτικοί οργανισμοί εκπροσώπησης κατόχων Πν Δικαιωμάτων
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  2. #212
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σκεψου οτι ουτε παρανομο περιεχομενο εχουν. Torrent links ειναι. Το περιεχομενο το εχει ο καθε seeder.
    Μην είσαι σίγουρος

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως δεν είναι θεωρία συνομωσίας, απλά ότι τις αποφάσεις αυτές δεν τις λαμβάνει το ΔΣ ΟΠΙ αλλά υπάλληλοι.

    Σίγουρα εκείνοι/ες μπορεί να λαμβάνουν τέτοιες λίστες από δικηγόρους, τρίτα πρόσωπα, κλπ δεν είναι διόλου απίθανο, μην πω ότι προσωπικά και εκ πείρας έτσι λειτουργούν πολλοί ιδιωτικοί οργανισμοί εκπροσώπησης κατόχων Πν Δικαιωμάτων
    Φυσικά και την λίστα θα την λάβουν απο κάπου, μετά η δουλειά αυτής της επιτροπής είναι να κάνει εναν έλεγχο για το αν υπάρχει παράνομο υλικό ή όχι.


    Εδώ
    έχει την απόφαση, αναφέρει πως η ίδια η επιτροπή ήρθε σε επικοινωνία με τους διαχειριστές σελίδας και ζήτησε να κατέβουν τα λινκ

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  37,8 KB 
ID: 202958

    Κάτι που δεν έγινε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 10-04-19 στις 16:56.

  3. #213
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Το ότι φαίνονται τυπικά διορισμένοι από δημόσιους φορείς συγνώμη αλλά δεν με πείθει.

    Οταν οι ενέργειες σου είναι καθαρά υπερ των συμφερόντων μιας ομάδας ιδιωτών (κάτω από την ομπρέλα των πνευματικών δικαιωμάτων), τότε δεν πείθεις πως λειτουργείς με βάση το δημόσιο συμφέρον.

    Αν εσύ προσπαθείς να μηδενίσεις την άποψη μου μιλώντας για θεωρίες συνωμοσίας, κανένα πρόβλημα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετά η δουλειά αυτής της επιτροπής είναι να κάνει εναν έλεγχο για το αν υπάρχει παράνομο υλικό ή όχι.
    Είμαι σίγουρος πως κάνουν εξονυχιστικό έλεγχο...
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  4. #214
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι φαίνονται τυπικά διορισμένοι από δημόσιους φορείς συγνώμη αλλά δεν με πείθει.

    Οταν οι ενέργειες σου είναι καθαρά υπερ των συμφερόντων μιας ομάδας ιδιωτών (κάτω από την ομπρέλα των πνευματικών δικαιωμάτων), τότε δεν πείθεις πως λειτουργείς με βάση το δημόσιο συμφέρον.

    Αν εσύ προσπαθείς να μηδενίσεις την άποψη μου μιλώντας για θεωρίες συνωμοσίας, κανένα πρόβλημα.

    - - - Updated - - -



    Είμαι σίγουρος πως κάνουν εξονυχιστικό έλεγχο...
    Εντάξει αμα δεν σε πείθει δεν μπορώθέλω να σου αλλάξω γνώμη, απλά μην απαντάς σε μηνύματα μου απο εδώ και πέρα, ευχαριστω

  5. #215
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σκεψου οτι ουτε παρανομο περιεχομενο εχουν. Torrent links ειναι. Το περιεχομενο το εχει ο καθε seeder.
    Αυτό δεν το δέχονται ως επιχείρημα - παρόλο που είναι η αντικειμενική αλήθεια. Δεν βολεύει καταπώς φαίνεται.
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  6. #216
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά, ναι, χρωστώ μια απάντηση. Θα ξεκινούσα λέγοντας ότι κάπου δεν υπήρχε δεδικασμένο από Πρωτοδικείο Αθηνών για άλλα τέτοια φιρμάνια ΑΕΠΙ τα οποία οι ISPs αρνούνταν να εφαρμόσουν έτσι αόριστα ή μου ξεφεύγει κάτι;
    Υπαρχαν διάφορες περιπτώσεις αλλά νομίζω καμία που να αφορά την ΕΔΠΙΙ. Είναι φρέσκια σαν οντότητα. Η πρώτη της απόφαση / διαταγή, βγήκε αν θυμάμαι καλά τον Οκτώβρη του 2018.

  7. #217
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει αμα δεν σε πείθει δεν μπορώθέλω να σου αλλάξω γνώμη, απλά μην απαντάς σε μηνύματα μου απο εδώ και πέρα, ευχαριστω δεν έχω καμία όρεξη.
    Αν δεν κάνω λάθος εσύ κάνεις quote σε posts μου ακόμη κι αν δεν αφορούν εσένα.

    Αν δεν μου απαντάς δεν θα σου απαντώ.

    Δεν είμαι σίγουρος πως έτσι λειτουργεί ο διάλογος σε αυτό το forum, δεν έχω και προβλημα όμως.

    Σημαντικό επίσης: δεν με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν και δεν περιμένω να πεισθώ από κανέναν. Αν προκύψει μέσα από το διάλογο καλώς.

    Σε όποιον δεν αρέσει ο διάλογος δεν συμμετέχει. Μπορείς και να με φιμώσεις αν δεν σου αρέσουν όσα γράφω - μέχρι τότε σε διαβεβαιώνω πως θα συνεχίσω να τα γράφω.
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  8. #218
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό δεν το δέχονται ως επιχείρημα - παρόλο που είναι η αντικειμενική αλήθεια. Δεν βολεύει καταπώς φαίνεται.
    Πως το ξερεις ότι δεν το δέχονται; Στο άρθρο 3 υπ.4 ορίζεται ότι οι συνεδριάσεις είναι μυστικές.

  9. #219
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως το ξερεις ότι δεν το δέχονται; Στο άρθρο 3 υπ.4 ορίζεται ότι οι συνεδριάσεις είναι μυστικές.
    Αν το δεχόντουσαν, τότε δεν θα έκριναν παράνομα τα torrent sites (ειδικά αυτά που κάνουν host μόνο σε αρχεία torrent και όχι σε επίμαχα αρχεία ταινιών/μουσικης/κλπ)

    Για την ακρίβεια το θεωρούν υπεκφυγή, αν κρίνω από την επιχειρηματολογία υπέρ των ιδιωτικών αυτών συμφερόντων.

    - το ίδιο ισχύει και για τα sites με direct links τριτων cyberlockers-

  10. #220
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το δεχόντουσαν, τότε δεν θα έκριναν παράνομα τα torrent sites (ειδικά αυτά που κάνουν host μόνο σε αρχεία torrent και όχι σε επίμαχα αρχεία ταινιών/μουσικης/κλπ)

    Για την ακρίβεια το θεωρούν υπεκφυγή, αν κρίνω από την επιχειρηματολογία υπέρ των ιδιωτικών αυτών συμφερόντων.

    - το ίδιο ισχύει και για τα sites με direct links τριτων cyberlockers-
    Αν είναι 100% όπως τα λες (δεν θα διαφωνήσω ότι θα μπορούσε να είναι και ετσι διότι δεν έχω σχετικές γνωσεις για να εκφέρω ιδία άποψη) γιατι κανείς εκ των πολλών θιγομενων δεν τους πάει δικαστικά; Ακόμα και ασφαλιστικά μέτρα στην επιτροπή (άρσης του αποκλεισμού πρόσβασης) έως τη κυρία εκδίκαση νομιζω θα μπορούσαν να κάνουν. Ειναι σοβαρή ένδειξη <<ενοχής>> να μην ασκεί τα έννομα δικαιώματα και δίκαια του ο (κατ ισχυρισμό του) θιγομενος ή να το θέσω καλύτερα σοβαρή ένδειξη ότι έχει τη φωλιά του λερωμενη.

    Όπως πιστεύω ότι αντιλαμβάνεσαι με τα πιστεύω, κρίνω, νομίζω κτλ ή θα μπορούσε να είναι έτσι ή ο ένας τα πήρε, ο άλλος του φέραν λίστα έτοιμη κτλ δουλειά δεν γίνεται, δλδ με υποθέσεις, υποψίες και θεωρίες. Κοινώς δεν είναι κάτι το χειροπιαστό. Οπως έλεγε και
    το σλόγκαν του '80, <<έχει αποδείξεις κ στοιχεία; στον εισαγγελέα>>.

    Αλλα το σημαντικότερο και λυπηρό κατ εμέ είναι οτι αντί να ασχολούνται οι πολλοί με τις τυχόν και δυνητικά άλλες παράπλευρες συνέπειες που θα μπορούσε να έχει η συγκεκριμένη ή κάθε άλλη ως ήθελε προκύψει επιτροπή, το θέμα αιχμής των περισσότερων είναι τα τορρεντ και το τσάμπα που αργοπεθαίνει.

  11. #221
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι 100% όπως τα λες (δεν θα διαφωνήσω ότι θα μπορούσε να είναι και ετσι διότι δεν έχω σχετικές γνωσεις για να εκφέρω ιδία άποψη) γιατι κανείς εκ των πολλών θιγομενων δεν τους πάει δικαστικά; Ακόμα και ασφαλιστικά μέτρα στην επιτροπή (άρσης του αποκλεισμού πρόσβασης) έως τη κυρία εκδίκαση νομιζω θα μπορούσαν να κάνουν. Ειναι σοβαρή ένδειξη <<ενοχής>> να μην ασκεί τα έννομα δικαιώματα και δίκαια του ο (κατ ισχυρισμό του) θιγομενος ή να το θέσω καλύτερα σοβαρή ένδειξη ότι έχει τη φωλιά του λερωμενη.

    Όπως πιστεύω ότι αντιλαμβάνεσαι με τα πιστεύω, κρίνω, νομίζω κτλ ή θα μπορούσε να είναι έτσι ή ο ένας τα πήρε, ο άλλος του φέραν λίστα έτοιμη κτλ δουλειά δεν γίνεται, δλδ με υποθέσεις, υποψίες και θεωρίες. Κοινώς δεν είναι κάτι το χειροπιαστό. Οπως έλεγε και
    το σλόγκαν του '80, <<έχει αποδείξεις κ στοιχεία; στον εισαγγελέα>>.

    Αλλα το σημαντικότερο και λυπηρό κατ εμέ είναι οτι αντί να ασχολούνται οι πολλοί με τις τυχόν και δυνητικά άλλες παράπλευρες συνέπειες που θα μπορούσε να έχει η συγκεκριμένη ή κάθε άλλη ως ήθελε προκύψει επιτροπή, το θέμα αιχμής των περισσότερων είναι τα τορρεντ και το τσάμπα που αργοπεθαίνει.
    Εύλογο το ερώτημα σου: γιατί δεν πάνε δικαστικά;

    Κάνοντας μια προσπάθεια να απαντήσω: το σύστημα δίνει υπεροπλία στις εν λόγω επιτροπές. Κρίνουν κι αποφασίζουν ποιον θα λογοκρίνουν προκαταβολικά. To τεκμήριο της αθωότητας πάει περίπατο.

    Η προσπάθεια ανατροπής στο δικαστήριο μιας ειλημμένης απόφασης της επιτροπής καθίσταται μια ιδιαίτερα πολυέξοδη, χρονοβόρα, αλλά και αμφίβολη διαδικασία που οι περισσότεροι ιδιώτες δεν μπορούν να αντέξουν.

    Με απλά λόγια η επιτροπή έχει και το μαχαίρι και το πεπόνι: αποφασίζει προκαταβολικά ποιος είναι ένοχος και τον τιμωρεί ενώ παράλληλα διαθέτει νομικό και οικονομικό backing από τον δημόσιο κορβανά.

    Πόσοι ιδιώτες μπορούν να αντιπαρατεθούν επιτυχώς με τέτοιες συνθήκες; Η απάντηση είναι σχεδόν κανείς. Γι' αυτό και όλοι παίρνουν τον σύντομο δρόμο της αλλαγής domain, χώρας hosting, κλπ.

    Αν αυτό για κάποιους ερμηνεύεται ως αποδοχή ενοχής so be it. Για εμένα είναι απλώς ρεαλιστική προσέγγιση. Με τα υπάρχοντα δεδομένα κι εγώ έτσι θα έπραττα αν με λογοκρίναν (εκτός αν είχα έναν τεράστιο νομικό μηχανισμό να με καλύπτει).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Manvol : 10-04-19 στις 19:57. Αιτία: typos
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  12. #222
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αυτο ακριβως . Εδω βλεπεις ανθρωπους να μην εχουν να δωσουν 300 ευρο και να τους αρπαζει το δημοσια τα ακινητα τι λεμε τωρα σοβαρα θα πας δικαστικα μετωπικη με το δημοσιο ;

  13. #223
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εύλογο το ερώτημα σου: γιατί δεν πάνε δικαστικά;

    Κάνοντας μια προσπάθεια να απαντήσω: το σύστημα δίνει υπεροπλία στις εν λόγω επιτροπές. Κρίνουν κι αποφασίζουν ποιον θα λογοκρίνουν προκαταβολικά. To τεκμήριο της αθωότητας πάει περίπατο.

    Η προσπάθεια ανατροπής στο δικαστήριο μιας ειλημμένης απόφασης της επιτροπής καθίσταται μια ιδιαίτερα πολυέξοδη, χρονοβόρα, αλλά και αμφίβολη διαδικασία που οι περισσότεροι ιδιώτες δεν μπορούν να αντέξουν.

    Με απλά λόγια η επιτροπή έχει και το μαχαίρι και το πεπόνι: αποφασίζει προκαταβολικά ποιος είναι ένοχος και τον τιμωρεί ενώ παράλληλα διαθέτει νομικό και οικονομικό backing από τον δημόσιο κορβανά.

    Πόσοι ιδιώτες μπορούν να αντιπαρατεθούν επιτυχώς με τέτοιες συνθήκες; Η απάντηση είναι σχεδόν κανείς. Γι' αυτό και όλοι παίρνουν τον σύντομο δρόμο της αλλαγής domain, χώρας hosting, κλπ.

    Αν αυτό για κάποιους ερμηνεύεται ως αποδοχή ενοχής so be it. Για εμένα είναι απλώς ρεαλιστική προσέγγιση. Με τα υπάρχοντα δεδομένα κι εγώ έτσι θα έπραττα αν με λογοκρίναν (εκτός αν είχα έναν τεράστιο νομικό μηχανισμό να με καλύπτει).
    Εκτός των εξοφθαλμων περιπτώσεων τα διοικητικά δικαστήρια συνήθως κρίνουν υπέρ του διοικουμενου. Μια περισσότερο ρεαλιστική προσέγγιση θα ήταν ότι για να πας δικαστικά πρέπει να αποκαλύψεις και τα στοιχεία ταυτοποίησης σου, ποιος είσαι δλδ. Ελάχιστοι θα πάρουν το ρίσκο να αποκαλυφθούν.

    Σχετικά με την αποδοχή ενοχής και πέρα του πώς ερμηνεύεται, αν δεν ασκούνται τα νομιμα δεν υπάρχει ούτε καν βλάβη ούτε ζημιά. Οπως δεν υπάρχει ολίγον έγκυος έτσι δεν υπάρχει και ολιγον ένοχος ή αθώος, ούτε ολίγον νόμιμος ή μη-νομιμος. Η το ένα θα είναι ή το άλλο. Tι θέλω να πω;
    Χωρίς δεδικασμένο aka νομικό προηγούμενο μια ζωή <<ένοχοι>> θα είναι οι (κατ ισχυρισμό) θιγομενοι, είτε με το σημερινό είτε με το αυριανό domain ή με το μεθαύριανο domain.

  14. #224
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν υπαρχει περιπτωση δικαστηριο να μην ειναι υπερ Δημοσιου . Δε μας ενδιαφερουν τα δικηγοριστικα εδω καθαρα λεει αναδρομικα η ΕΥΕΔ δικαιούται να εισπράττει ποσά που οφείλονται στην ΑΕΠΙ ΑΕ !
    https://opi.gr/epikairotita1/nea/943...kes-rythmiseis

  15. #225
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπαρχει περιπτωση δικαστηριο να μην ειναι υπερ Δημοσιου . Δε μας ενδιαφερουν τα δικηγοριστικα εδω καθαρα λεει αναδρομικα η ΕΥΕΔ δικαιούται να εισπράττει ποσά που οφείλονται στην ΑΕΠΙ ΑΕ !
    https://opi.gr/epikairotita1/nea/943...kes-rythmiseis
    Ετσί είναι αν δεν υπάρχει επαφή με την πραγματικότητα

    https://curia.gr/vomva-ste-gia-tis-s...is-sintakseis/
    Υπάρχουν πάρα πολλές περιπτώσεις που τα δικαστήρια έχουν κρίνει κατά του δημόσιου

Σελ. 15 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 5101314151617202535 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας