Σελ. 20 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 286-300 από 611
  1. #286
    Εγγραφή
    07-04-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    220
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Δηλαδή... Απατεώνες είμαστε?
    Ανεβείτε Κύριοι ...Ανεβείτε ...
    έντιμος η μονάδα .Απατεώνες οι υπόλοιποι
    επειδή τα φόρουμ είναι για να διευκολύνουν τις όποιες κατάστασεις η καταστροφολοφια έχει χτυπήσει ταβάνι..
    Και εμείς αν περναμε 3000 το μήνα εγώ προσωπικά δεν θα εμπενα ούτε στον κόπο να να γραψω εδω στον όποιο ψάχνει την ευκολία του.Αλλος έχει καπρίτσιο να τα έχει τζάμπα άλλως που δεν υπάρχει και είσαι Ενας μας λες οτι δεν βάζεις το δάχτυλο στο μέλι.
    Ασε λοιπόν να κάνουν οι υπόλοιποι οτι θέλουν και μην τους μαμάς την ψυχολογία το τι θα γίνει..
    Αν δουλευεις σε εταιρεία που πουλάει τέτοια προϊόντα να ριξετε λουκέτο.. αν θέλετε να πουλάτε ακριβά..

  2. #287
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.009
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    στις ιστοσελίδες βρίσκεις τα πάντα (παιχνίδια - προγράμματα - μουσική - ταινίες - σειρές - βιβλία)

    να σου θυμίσω φίλε μου ότι και τα βιβλία είναι προϊόντα πνευματικής ιδιοκτησίας ακόμα και τα "εκπαιδευτικά".
    η γνώση τουλάχιστον θα έπρεπε να είναι δωρεάν όπως και η ενέργεια, αν θέλουμε να θεωρούμαστε πολιτισμένοι και όχι βάρβαροι Αλλιώς θα μπαίνουμε σε έναν ατέρμονα φαύλο κύκλο (loop).
    Αυτό που βλέπω ότι έχουμε μόνο τεχνολογική ανάπτυξη, σαν άνθρωποι δεν έχουμε ωριμάσει καθόλου. Ο καθένας κοιτάει πως να περνάει αυτός καλά και οι άλλοι ας καίγονται.

  3. #288
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.078
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα γιατί μιλάτε μόνο για ταινίες στα τόρετς δεν βρίσκεις ταινίες μόνο βρίσκεις και άλλα πράγματα βιβλία,e-learning courses,βίντεο κλιπς,παιχνίδια εγώ για αυτό το χρησιμοποιώ κυρίως για βιβλία & e-learning courses.
    Που είναι αναντικατάστατα και δεν τα βρίσκεις. Τουλάχιστον δωρεάν.
    Βασικά τα pdf είναι τα μόνα ύποπτα που έχω κατεβάσει τα τελευταία χρόνια. Αλλά καμία σχέση με torrent sites
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #289
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.009
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά τα pdf είναι τα μόνα ύποπτα που έχω κατεβάσει τα τελευταία χρόνια. Αλλά καμία σχέση με torrent sites
    αν αναφέρεσαι στη στεγανογραφία τότε όλα είναι ύποπτα

  5. #290
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    η γνώση τουλάχιστον θα έπρεπε να είναι δωρεάν όπως και η ενέργεια, αν θέλουμε να θεωρούμαστε πολιτισμένοι και όχι βάρβαροι Αλλιώς θα μπαίνουμε σε έναν ατέρμονα φαύλο κύκλο (loop).
    Αυτό που βλέπω ότι έχουμε μόνο τεχνολογική ανάπτυξη, σαν άνθρωποι δεν έχουμε ωριμάσει καθόλου. Ο καθένας κοιτάει πως να περνάει αυτός καλά και οι άλλοι ας καίγονται.
    συμφωνώ ότι η γνώση / παιδεία πρέπει να είναι δωρεάν αλλά η ζωή είναι άδικη έτσι για κάποια πράγματα πρέπει να πληρώσεις

    για αυτό στο διαδίκτυο
    υπάρχουν βιβλία ή αλλιώς e-books που είναι δωρεάν αλλά υπάρχουν και βιβλία ή αλλιώς e-books που είναι επί πληρωμή

    όλα είναι θέμα επιλογών.

  6. #291
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.078
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ ότι η γνώση / παιδεία πρέπει να είναι δωρεάν αλλά η ζωή είναι άδικη έτσι για κάποια πράγματα πρέπει να πληρώσεις

    για αυτό στο διαδίκτυο
    υπάρχουν βιβλία ή αλλιώς e-books που είναι δωρεάν αλλά υπάρχουν και βιβλία ή αλλιώς e-books που είναι επί πληρωμή

    όλα είναι θέμα επιλογών.
    Βασικά αυτό με τα pdf είναι λίγο περίεργη φάση. Ειδικά όσα αφορούν βιβλία τεχνολογίας. Τα περισσότερα συμπληρώνουν το βιβλίο, με έξτρα υλικό, διαθέσιμο online όπως κώδικα κλπ. Και το συμπληρωματικό αυτό υλικό, είναι συνήθως, διαθέσιμο δωρεάν για όλους. Δηλαδή μπορεί κάποιος να μην αγοράσει το βιβλίο και απλά να αρπάξει δωρεάν όλες τις εργασίες, όλες τις λειτουργίες που υπάρχουν μέσα σε αυτό με την επεξήγηση του συγγραφέα.

    Η αλήθεια είναι ότι έχω κατεβάσει πολύ υλικό σε βιβλία τεχνολογίας έριξα σε όλα μία γρήγορη ματιά αλλά τα περισσότερα που αποφάσισα ότι μου κάνουν τα αγόρασα σε έντυπη μορφή. Όχι τόσο για να στηρίξω τον συγγραφέα αλλά επειδή δεν θέλω να είμαι μπροστά από την οθόνη όλη μέρα. Με λίγα λόγια, οι συγγραφείς που κέρδισαν από την όλη ιστορία, ήταν αυτοί που βρήκα τα pdf τους δωρεάν.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #292
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakisvele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή... Απατεώνες είμαστε?
    Ανεβείτε Κύριοι ...Ανεβείτε ...
    έντιμος η μονάδα .Απατεώνες οι υπόλοιποι
    επειδή τα φόρουμ είναι για να διευκολύνουν τις όποιες κατάστασεις η καταστροφολοφια έχει χτυπήσει ταβάνι..
    Και εμείς αν περναμε 3000 το μήνα εγώ προσωπικά δεν θα εμπενα ούτε στον κόπο να να γραψω εδω στον όποιο ψάχνει την ευκολία του.Αλλος έχει καπρίτσιο να τα έχει τζάμπα άλλως που δεν υπάρχει και είσαι Ενας μας λες οτι δεν βάζεις το δάχτυλο στο μέλι.
    Ασε λοιπόν να κάνουν οι υπόλοιποι οτι θέλουν και μην τους μαμάς την ψυχολογία το τι θα γίνει..
    Αν δουλευεις σε εταιρεία που πουλάει τέτοια προϊόντα να ριξετε λουκέτο.. αν θέλετε να πουλάτε ακριβά..
    δεν δουλεύω σε τέτοια εταιρεία (ευτυχώς)
    αλλά δεν αλλάζει κάτι φίλε μου όσο φτηνά και να τα βάλουν πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που τα θέλουν τα πάντα δωρεάν.

    το δωρεάν πάντα είναι πιο γλυκό (εδώ ακόμα και για υπηρεσίες τύπου Netflix/Spotify) το τι έχω διαβάσει σε αυτά που λες "τεχνολογικά φόρουμς" να αγοράσει κάποιος συνδρομή από τουρκία/πακιστάν/ινδία ή και εγώ δεν ξέρω που (ανεξάρτητα το γεγονός ότι πάει γυρεύοντας με τον αποκλεισμό από την υπηρεσία) μέχρι το να μοιραστεί την συνδρομή με 4 φίλους
    λυπάμαι που θα γίνω κακός αλλά όταν η χαμηλή συνδρομή στο Netflix κοστίζει κάτω από 10 ευρώ και στο Spotify κάτω από 7 ευρώ
    ενώ αυτός που τα κάνει αυτά πίνει κάθε μέρα ένα καφέ (3 ευρώ) δεν θα φάει κάτι (2 ευρώ) αν πάρει και τσιγάρα (5 ευρώ) να τα 10 ευρώ την ημέρα
    ναι θα μου πεις συνδρομή στο Netflix θα πάρει την UHD 4K που κοστίζει 17 ευρώ γιατί δεν έχει λεφτά αλλά θέλει να βλέπει FULL HD ή ULTRA HD / 4K περιεχόμενο

    φίλε μου δεν είπα ποτέ δεν ανάφερα την λέξη "απατεώνες" ούτε χαρακτήρισα κανέναν συνομιλητή μου

    ουδέποτε ανάφερα επίσης ότι είμαι ο μόνος "έντιμος" και όλοι οι υπόλοιποι είναι "άτιμοι"

    όπως είδες έχω αναφέρει ότι έχω καλή δουλειά με καλό μισθό που μου δίνει την δυνατότητα να αγοράζω πράγματα που σύμφωνα πάντα με την δική μου άποψη/γνώση αξίζουν τα χρήματα τους

    για αυτό και προτιμώ επίσης το "παράνομο κατέβασμα αρχείων" έτσι βλέπω το προιον και αν αξίζει τα χρήματα του τότε θα το αγοράσω αν όχι πάει στον κάδο με τα διαγραμμένα

    επίσης σου θυμίζω ότι ο μισθός χρησιμοποιείται και για άλλα πράγματα που έχει ο καθένας στην ζωή του

    στο εξωτερικό πάντως είναι εύκολο τα 1500-3000 ευρώ

    το ότι δεν παίρνεις εσύ π.χ 1500-3000 ευρώ στην ελλάδα δεν σημαίνει τίποτα απολύτως φίλε μου

    υπάρχουν μισθοί στην ελλάδα κάτω από 500 ευρώ

    αλλά υπάρχουν και μισθοί στην ελλάδα που σου εξασφαλίζουν τα προς το ζην έως και το να ζεις χωρίς να σου λείπει τίποτα

    ανάλογα την εταιρεία - θέση/ευθύνη - εμπειρία - γνώσεις

  8. #293
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά αυτό με τα pdf είναι λίγο περίεργη φάση. Ειδικά όσα αφορούν βιβλία τεχνολογίας. Τα περισσότερα συμπληρώνουν το βιβλίο, με έξτρα υλικό, διαθέσιμο online όπως κώδικα κλπ. Και το συμπληρωματικό αυτό υλικό, είναι συνήθως, διαθέσιμο δωρεάν για όλους. Δηλαδή μπορεί κάποιος να μην αγοράσει το βιβλίο και απλά να αρπάξει δωρεάν όλες τις εργασίες, όλες τις λειτουργίες που υπάρχουν μέσα σε αυτό με την επεξήγηση του συγγραφέα.

    Η αλήθεια είναι ότι έχω κατεβάσει πολύ υλικό σε βιβλία τεχνολογίας έριξα σε όλα μία γρήγορη ματιά αλλά τα περισσότερα που αποφάσισα ότι μου κάνουν τα αγόρασα σε έντυπη μορφή. Όχι τόσο για να στηρίξω τον συγγραφέα αλλά επειδή δεν θέλω να είμαι μπροστά από την οθόνη όλη μέρα. Με λίγα λόγια, οι συγγραφείς που κέρδισαν από την όλη ιστορία, ήταν αυτοί που βρήκα τα pdf τους δωρεάν.

    Σίγουρα οι άλλοι συγγραφείς που τα βρήκες δωρεάν αλλά δεν τα αγόρασες μετά για τον α ή β λόγο δεν είναι κερδισμένοι.
    Για το αν κάτι αξίζει ή οχι μπορείς να ρωτήσεις γνωστούς ή και σε φόρουμ, θα σου πούνε ξέρεις το τάβε βιβλίο είναι καλό, το τάδε όχι. το το βλέπω/διαβάζω πρώτα και μετά πληρώνω αν μου αρέσει είναι δικαιολογία

  9. #294
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...δεν θα φάει κάτι (2 ευρώ) αν πάρει και τσιγάρα (5 ευρώ) να τα 10 ευρώ την ημέρα.....
    Πάντως οι προτάσεις είναι ενδιαφέρουσες παιδιά..
    Ούτε λίγο ούτε πολύ προτείνετε να κόψει κάποιος το φαγητό και τα τσιγάρα για να πάρει Netflix

  10. #295
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως οι προτάσεις είναι ενδιαφέρουσες παιδιά..
    Ούτε λίγο ούτε πολύ προτείνετε να κόψει κάποιος το φαγητό και τα τσιγάρα για να πάρει Netflix
    έχεις δίκαιο, μπορεί πάντα να κλέψει ώστε να τα έχει όλα

  11. #296
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως οι προτάσεις είναι ενδιαφέρουσες παιδιά..
    Ούτε λίγο ούτε πολύ προτείνετε να κόψει κάποιος το φαγητό και τα τσιγάρα για να πάρει Netflix
    το φαγητό από έξω ή τον καφέ ή τα τσιγάρα

    είναι επιλογή του καθενός

    αλλά δεν μπορείς να διαμαρτύρεσαι ότι δεν έχεις λεφτά και ταυτόχρονα ξοδεύεις (άσκοπα)

    εγώ π.χ παίρνω φαγητό από το σπίτι μου , δεν πίνω καφέ ούτε αναψυκτικά παρά μόνο παγωμένο τσάι/μπύρα/τσίπουρο/κρασί/ούζο , δεν καπνίζω

    εννοείται ότι λεφτά έχω έτσι παίρνω την ακριβή συνδρομή στο Netflix από Ελλάδα και όχι από Τουρκία/Ινδία/Πακιστάν (που διάβασα κάπου δίπλα...) μου θυμίζετε κάτι διπλανές αγγελίες που παίρνουν συσκευές κινητής τηλεφωνίας από επιδότηση (δωρεάν) και τις πουλάνε στις αγγελίες...

  12. #297
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το φαγητό από έξω ή τον καφέ ή τα τσιγάρα
    είναι επιλογή του καθενός
    Και εγώ έτσι σκέφτηκα
    Είπα στην αρχή να κόψω το τσιγάρο να βάλω INALAN μετά είδα ότι δεν βγαίνει χωρίς τσιγάρο και είπα να κόψω τους καφέδες τώρα σκέφτομαι να κόψω λίγο από το φαγητό γιατί και και κανένας καφές χρειάζεται που και που
    Δυστυχώς είναι ανελαστικές δαπάνες αυτές δεν κόβονται

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχεις δίκαιο, μπορεί πάντα να κλέψει ώστε να τα έχει όλα
    μπορεί βέβαια να κάνει κάτι καλύτερο. ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΒΟΥΝ και έτσι να έχει τα απαραίτητα τουλάχιστον.
    Τώρα όσο για το ποιος είναι κλέφτης αυτή είναι υποκειμενική ερώτηση. Εσύ βαφτίζεις αυτόν που θέλει να ψυχαγωγηθεί στο σπίτι του χωρίς να ενοχλεί κανέναν . Εγώ βαφτίζω κλέφτη αυτόν αυτόν που βάζει τον απλό λαϊκό άνθρωπο να διαλέξει ανάμεσα στο φαγητό του ή την ψυχαγωγία του

  13. #298
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ έτσι σκέφτηκα
    Είπα στην αρχή να κόψω το τσιγάρο να βάλω INALAN μετά είδα ότι δεν βγαίνει χωρίς τσιγάρο και είπα να κόψω τους καφέδες τώρα σκέφτομαι να κόψω λίγο από το φαγητό γιατί και και κανένας καφές χρειάζεται που και που
    Δυστυχώς είναι ανελαστικές δαπάνες αυτές δεν κόβονται



    μπορεί βέβαια να κάνει κάτι καλύτερο. ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΒΟΥΝ και έτσι να έχει τα απαραίτητα τουλάχιστον.
    Τώρα όσο για το ποιος είναι κλέφτης αυτή είναι υποκειμενική ερώτηση. Εσύ βαφτίζεις αυτόν που θέλει να ψυχαγωγηθεί στο σπίτι του χωρίς να ενοχλεί κανέναν . Εγώ βαφτίζω κλέφτη αυτόν αυτόν που βάζει τον απλό λαϊκό άνθρωπο να διαλέξει ανάμεσα στο φαγητό του ή την ψυχαγωγία του
    εγώ πάντως τρία χρόνια τώρα που έκοψα το κανονικό τσιγάρο (είμαι χρήστης ηλεκτρονικού τσιγάρου) , καφέδες/αναψυκτικά

    μια χαρά είμαι

    μέχρι και τούμπανο υπολογιστή έφτιαξα και σε λίγο θα φτιάξω νέο (μόλις βγάλει η AMD τους Ryzen 9)

  14. #299
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα όσο για το ποιος είναι κλέφτης αυτή είναι υποκειμενική ερώτηση. Εσύ βαφτίζεις αυτόν που θέλει να ψυχαγωγηθεί στο σπίτι του χωρίς να ενοχλεί κανέναν . Εγώ βαφτίζω κλέφτη αυτόν αυτόν που βάζει τον απλό λαϊκό άνθρωπο να διαλέξει ανάμεσα στο φαγητό του ή την ψυχαγωγία του
    Όταν κάποιος χάνει € από την κατ οίκον ψυχαγωγία άλλων τι είναι; Μάλλον το κορόιδο της υπόθεσης.

  15. #300
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν κάποιος χάνει € από την κατ οίκον ψυχαγωγία άλλων τι είναι; Μάλλον το κορόιδο της υπόθεσης.
    Όσοι κάνατε φοιτητές στη Θεσσαλονίκη θα θυμάστε τις συναυλίες στο θέατρο δάσους ή τα τετραήμερα ροκ φεστιβάλ στο πάρκο των σκύλων στο Μακεδονία Παλλάς. Τότε οι φοιτητές καθόταν έξω από τον περιφραγμένο συναυλιακό χώρο κάτω στο γρασίδι με μια μπύρα και άκουγαν μουσική. Οι δε σεκιουριτάδες απλά πρόσεχαν να μην μπει κανείς χωρίς εισιτήριο στον περιφραγμένο χώρο. Τίποτα άλλο. Και πολύ σωστά έκαναν. Τι άλλο να κάνουν δηλαδή; να εκκενώσουν τα σπίτια στα γύρω τετράγωνα γιατί η μουσική ακούγεται μέχρι εκεί; Ο χώρος περιορίζεται η μουσική όχι. Ήταν κλέφτες οι φοιτητές που καθόταν εκεί έξω; Έχαναν χρήματα οι διοργανωτές από αυτούς; Όχι βέβαια. Όποιος ήθελε να δει από κοντά το αγαπημένο του συγκρότημα και είχε 1000 δραχμές θα έμπαινε μέσα. Οι υπόλοιποι είτε ήταν εκεί έξω είτε δεν ήταν καθόλου καμιά σημασία δεν είχε για τους διοργανωτές
    Δεν έχαναν λεφτά από αυτούς. Ίσα Ίσα που γινότανε και ντόρος και αποκτούσε φήμη το συγκρότημα.
    Πόσο δύσκολο σας είναι να μεταφέρετε αυτή τη σκηνή στο μυαλό σας απο την προ-internet εποχή στη σημερινή;

    Δεν χάνεις λεφτά από κάποιον που έτσι και αλλιώς δεν θα αγόραζε κάτι από σένα. Είναι κατά φαντασίαν ζημιά

    5€ επιπλέον στη συνδρομή μας Internet και όλα ελεύθερα software- μουσική- ταινίες και άμα θέλουν
    ή 5000€ μισθό και θα τα αγοράζουμε όλα
    Αλλιώς θα "καθόμαστε από έξω" ή θα "γράφουμε κασέτες" και θα τις ανταλλάσσουμε μεταξύ μας.

Σελ. 20 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας