Σελ. 29 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 9192427282930313439 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 421-435 από 611
  1. #421
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιοι "ξέχασαν" ποια είναι η έννοια του share στο internet, και γιατί δημιουργήθηκαν τα torrent -emule και οι άλλες πλατφόρμες διαμοιρασμού αρχείων.
    Το κάνανε μπίζνα για να βγάζουν χρήμα με συνδρομές, με pay to leech, και άλλους τρόπους και καλά να πάθουν, δεν θα λυπηθώ κανένα site και κανέναν που τα "κονομούσε" ή τα "κονομάει" ακόμη
    Το κακό είναι θα πάρει η μπάλα και αυτούς που δεν έχουν κάποιο κέρδος και το κάνουν γιατι το γουστάρουν (όπως είχε γίνει για site και ανθρώπους που ασχολούνταν με υπότιτλους) και ίσως κάποια στιγμή και τους απλούς χρήστες που κατεβάζουν.
    Αυτά το πράγμα είναι μια πολύ ωραία δικαιολογία για "κυνήγι" κατά παντός υπευθύνου, για traffic shaping και άλλες ωραίες πρωτοβουλίες που παίρνουν κάποιοι "υπεύθυνοι" σε διάφορες θέσεις οι οποίοι και μπορούν να δημιουργούν όργανα καταστολής με απεριόριστες αρμοδιότητες και δύναμη ώστε να μπορούν να κλείνουν και να καταδικάζουν ότι γουστάρουν με αποφάσεις της μιας βραδιάς χωρίς δικαστικές αποφάσεις...
    πολύ σωστό αυτό που λες και συμφωνώ μαζί σου...

    το κακό είναι ότι το "δωρεάν" παύει να υπάρχει και γίνεται "επί πληρωμή"

    όπως έχω πει η "πίτα" είναι μικρή αλλά έχει μεγάλα κέρδη τα οποία μοιράζονται και νόμιμα και παράνομα (έτσι εξυπηρετεί όλα τα συμφέροντα)
    απλά όταν κάποιος γίνει "άπληστος" και θέλει περισσότερα τότε βλέπουμε "καταγγελίες/συλλήψεις"
    γιατί όπως έχω πει οι "αποθήκες" , τα "εργοστάσια παραγωγής/διάθεσης/διανομής" , τα "καταστήματα" είναι γνωστές οι διευθύνσεις τους όπως και οι ιδιοκτήτες τους

  2. #422
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.017
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλά στο κλείσιμο του γαμάτο δεν δυσκολεύτηκαν και πολύ αφού ανεβάζαν φωτό με ποδοσφαιρικούς αγώνες και τις φάτσες τους.

    - - - Updated - - -

    Τους είχα πει να είναι πιο προσεκτικοί και να μην ανεβάζουν φωτό, αλλά δεν με άκουσαν

    - - - Updated - - -

    Δυστυχώς αυτή είναι η Ελλάδα την κυβερνάνε έμποροι ναρκωτικών και τσοντόβιοι και σιγά τις τσόντες δηλαδή.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  3. #423
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά στο κλείσιμο του γαμάτο δεν δυσκολεύτηκαν και πολύ αφού ανεβάζαν φωτό με ποδοσφαιρικούς αγώνες και τις φάτσες τους.

    - - - Updated - - -

    Τους είχα πει να είναι πιο προσεκτικοί και να μην ανεβάζουν φωτό, αλλά δεν με άκουσαν

    - - - Updated - - -

    Δυστυχώς αυτή είναι η Ελλάδα την κυβερνάνε έμποροι ναρκωτικών και τσοντόβιοι και σιγά τις τσόντες δηλαδή.
    στο "Gamato" και στο "The Greekz" επικρατούσε η φιλοσοφία που λέει ο φίλος πιο πάνω

    αθώα πράγματα

    δεν ήταν "Business"

  4. #424
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά στο κλείσιμο του γαμάτο δεν δυσκολεύτηκαν και πολύ αφού ανεβάζαν φωτό με ποδοσφαιρικούς αγώνες και τις φάτσες τους.

    - - - Updated - - -

    Τους είχα πει να είναι πιο προσεκτικοί και να μην ανεβάζουν φωτό, αλλά δεν με άκουσαν

    - - - Updated - - -

    Δυστυχώς αυτή είναι η Ελλάδα την κυβερνάνε έμποροι ναρκωτικών και τσοντόβιοι και σιγά τις τσόντες δηλαδή.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  5. #425
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι κρίμα κι άδικο να πας από αυτή τη συγκεκριμένη τσ@ντα
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #426
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Φιλε Zerocoοl μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση η συγκεκριμενη δικαστικη αποφαση, χωρις να γνωριζω περισσοτερες λεπτομερειες, ειδικα για καθαρα νομικους λογους. Επειδη ομως γνωριζω λεπτομερειες απο αλλες υποθεσεις, επετρεψε μου να σου πω οτι ο ιδιοκτητης μεγαλης ιστοσελιδας ουτε συνεδραμε οικονομικα σε κανεναν απο τους αδικα κατηγορηθεντες "moderators" ή "administrators" του. Μαλιστα σε καποιους κοστισε αρκετες χιλιαδες ευρω και πολλα χρονια αγωνιας μεχρι τελικως να απαλλαγουν απο τις κατηγοριες. Φυσικα σε κανενα σημειο δεν ειδα το ονομα του MR Σιρινα να κανει καταγγελειες, αλλα αντιθετως ειδα ολους τους οργανισμους πνευματικης προστασιας που υπαρχουν στην χωρα μας. Αναφορικα με την εκκινηση της ποινικης διαδικασιας, επηλθε κατοπιν σχετικης αναφορας - μηνυσης της ΕΠΟΕ και της ΕΕΠΗ.
    Οσον αφορα τους mods και τους admins, ολοι απαλλαχτηκαν ( με λιγα λογια - χωρις ιδιαιτερη νομικη αναλυση της λεξης απαλλαχτηκαν) διοτι αποδειχτηκε οτι δεν ειχαν καμια οικονομικη απολαβη απο αυτη τη δραστηριοτητα και κατα συνεπεια δεν παραβιαζαν με κακουργηματικο τροπο τον νομο περι πνευματικης ιδιοκτησιας.

  7. #427
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Zerocoοl μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση η συγκεκριμενη δικαστικη αποφαση, χωρις να γνωριζω περισσοτερες λεπτομερειες, ειδικα για καθαρα νομικους λογους. Επειδη ομως γνωριζω λεπτομερειες απο αλλες υποθεσεις, επετρεψε μου να σου πω οτι ο ιδιοκτητης μεγαλης ιστοσελιδας ουτε συνεδραμε οικονομικα σε κανεναν απο τους αδικα κατηγορηθεντες "moderators" ή "administrators" του. Μαλιστα σε καποιους κοστισε αρκετες χιλιαδες ευρω και πολλα χρονια αγωνιας μεχρι τελικως να απαλλαγουν απο τις κατηγοριες. Φυσικα σε κανενα σημειο δεν ειδα το ονομα του MR Σιρινα να κανει καταγγελειες, αλλα αντιθετως ειδα ολους τους οργανισμους πνευματικης προστασιας που υπαρχουν στην χωρα μας. Αναφορικα με την εκκινηση της ποινικης διαδικασιας, επηλθε κατοπιν σχετικης αναφορας - μηνυσης της ΕΠΟΕ και της ΕΕΠΗ.
    Οσον αφορα τους mods και τους admins, ολοι απαλλαχτηκαν ( με λιγα λογια - χωρις ιδιαιτερη νομικη αναλυση της λεξης απαλλαχτηκαν) διοτι αποδειχτηκε οτι δεν ειχαν καμια οικονομικη απολαβη απο αυτη τη δραστηριοτητα και κατα συνεπεια δεν παραβιαζαν με κακουργηματικο τροπο τον νομο περι πνευματικης ιδιοκτησιας.
    Είμαι σίγουρος πως θα απαντήσει πως δεν μπορεί να σου απαντήσει δημόσια, ξέρει αλλά δεν μπορεί, δεν θα είναι η πρώτη του φορά.

  8. #428
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Zerocoοl μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση η συγκεκριμενη δικαστικη αποφαση, χωρις να γνωριζω περισσοτερες λεπτομερειες, ειδικα για καθαρα νομικους λογους. Επειδη ομως γνωριζω λεπτομερειες απο αλλες υποθεσεις, επετρεψε μου να σου πω οτι ο ιδιοκτητης μεγαλης ιστοσελιδας ουτε συνεδραμε οικονομικα σε κανεναν απο τους αδικα κατηγορηθεντες "moderators" ή "administrators" του. Μαλιστα σε καποιους κοστισε αρκετες χιλιαδες ευρω και πολλα χρονια αγωνιας μεχρι τελικως να απαλλαγουν απο τις κατηγοριες. Φυσικα σε κανενα σημειο δεν ειδα το ονομα του MR Σιρινα να κανει καταγγελειες, αλλα αντιθετως ειδα ολους τους οργανισμους πνευματικης προστασιας που υπαρχουν στην χωρα μας. Αναφορικα με την εκκινηση της ποινικης διαδικασιας, επηλθε κατοπιν σχετικης αναφορας - μηνυσης της ΕΠΟΕ και της ΕΕΠΗ.
    Οσον αφορα τους mods και τους admins, ολοι απαλλαχτηκαν ( με λιγα λογια - χωρις ιδιαιτερη νομικη αναλυση της λεξης απαλλαχτηκαν) διοτι αποδειχτηκε οτι δεν ειχαν καμια οικονομικη απολαβη απο αυτη τη δραστηριοτητα και κατα συνεπεια δεν παραβιαζαν με κακουργηματικο τροπο τον νομο περι πνευματικης ιδιοκτησιας.
    επειδή το θέμα σηκώνει μεγάλη συζήτηση

    και επειδή όπως είπε ο φίλος sdikr (αν και με ειρωνεύεται δεν τον παρεξηγώ καθώς τον σέβομαι/εκτιμώ)

    μερικά πράγματα δεν λέγονται σε δημόσιο φόρουμ (όσο και να φαίνεται περίεργο στον φίλο μου sdikr)

    επίσης θα πρέπει να γνωρίζεις μερικά πράγματα από τον συγκεκριμένο χώρο

    εγώ (τουλάχιστον παλιότερα γιατί τώρα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνω ότι θέλω το έχω νόμιμα) υποστηρίζα προσπάθειες του συγκεκριμένου χώρου αρκεί να μην υπάρχει το "κέρδος" υπό οποιαδήποτε μορφή (για αυτό αρκετά άτομα που με ξέρουν από αυτόν το χώρο με λένε "γραφικό" και ότι ανήκω στην "παλιά σχολή")
    τώρα όλα γίνονται για το "κέρδος" και δεν έχουν άδικο σε αυτό που λένε (να έχεις στο μυαλό σου ότι η "πίτα" είναι μικρή αλλά τα χρήματα (κέρδος) πολλά
    αν ασχοληθείς λίγο θα βρεις/δεις ποιοι κρύβονται από πίσω , ποιοι τα μοιράζονται , σε ποια σημεία του λεκανοπεδίου της αττικής είναι οι αποθήκες , μονάδες παραγωγής/διανομής/διάθεσης , ποιοι δίνουν το πρωτότυπο υλικό κτλ...

    όπως επίσης οφείλεις να γνωρίζεις ότι είμαι ενάντια σε αυτές τις "επιτροπές" ή "οργανισμούς" για την προστασία πνευματικών δικαιωμάτων (αν δεις ποιοι είναι) θα καταλάβεις ότι είναι χειρότεροι από τους "παράνομους" που κυνηγούν

    δυστυχώς κάποιοι έκαναν ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ/ΜΕΓΑΛΟ λάθος που έδωσαν εξουσία σε τέτοια "επιτροπή" να βγάζει αποφάσεις το τι είναι παράνομο κατά την γνώμη της (των αφεντικών της) και να διατάζει με απόφαση (ούτε καν δικαστήριο) τους παρόχους να μπλοκάρουν την πρόσβαση αντί π.χ να κυνηγήσει τον ιδιοκτήτη ή να απαιτήσει το οριστικό κλείσιμο εφόσον παραβιάζει την νομοθεσία όπως ισχυρίζεται...

    επίσης δεν είμαι νομικός/δικηγόρος/δικαστής

    αρκετά παιδιά από το (Gamato) αλλά και από το (The Greekz) τα γνώριζα προσωπικά

    και η υπόθεση με το Gamato και η υπόθεση με το The Greekz ξεκίνησαν από καταγγελία η οποία έγινε στην ΕΠΟΕ

    η καταγγελία έγινε από την συγκεκριμένη "εταιρεία" και αφορούσε συγκεκριμένη "ταινία".

    δεν γνωρίζω το τι έγινε στα δικαστήρια αν κρίθηκαν ένοχοι ή αθώοι οι κατηγορούμενοι διαχειριστές/συντονιστές (οι οποίοι για μένα δεν είχαν καμία συμμετοχή στο "κέρδος" παρά μόνο ο πραγματικός ιδιοκτήτης (The Greekz)

    οποίος ιδιοκτήτης (The Greekz) ακόμα "αναζητείτε" από τις αρχές καθώς είναι στην Γερμανία (αρκετοί παλιοί θα ξέρουν τα πλήρη στοιχεία του) αλλά κανείς δεν τον έχει συλλάβει για να οδηγηθεί στην δικαιοσύνη ή στην έκδοση του στην Ελλάδα προκειμένου να δικαστεί ή να αθωωθεί.

    ότι αφορά το (Gamato) δεν υπήρχε κανένα κέρδος τα παιδιά εκεί ήταν του "δωρεάν διαμοιρασμού" που υπήρχε παλιά στις σκέψεις αρκετών...

    ότι αφορά το (Greekstars) είναι πολύ μπερδεμένη ιστορία και δυστυχώς υπάρχει στην μέση το "κέρδος" από τις διαφημίσεις/δωρεές/συνδρομές κτλ...

    ότι αφορά το σήμερα όπως είπα αν θέλει κάποιος να αποκτήσει "μπλεξίματα" αρκεί να κάνει κάτι που να θίγει τα συμφέροντα της "εταιρείας" με τις ερωτικές ταινίες ή της "εταιρείας" με τα τούρκικα σήριαλ

    θα δει σε πόσο χρόνο θα γίνει η καταγγελία στην ΕΠΟΕ

    θα δει σε πόσο χρόνο θα έχει κινηθεί η ΔΗΕ και θα του χτυπήσουν την πόρτα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 23-11-19 στις 03:29.

  9. #429
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Κανενας ιδιοκτητης δεν αναζητειται, αντιθετως ολοι βρεθηκαν, συννεληφθησαν και αφου απολογηθηκαν σε ανακριτη, αφεθηκαν ελευθεροι με περιοριστικους ορους και παρασταθηκαν σε ολες τις δικες. Καποιοι καταδικαστηκαν. Κανενας δεν εφυγε στην Γερμανια, ουτε εκρεμει κανενα ενταλμα. Και σου ξαναλεω, καμια σχεση με τις τσοντες....... και την Τζουλια, ολα ειναι αποτελεσμα χρονιας παρακολουθησης των και εχει να κανει με οπτικοακουστικο υλικο γενικοτερα. Μονο η Mιcrosoft δεν ειχε παρασταθει ως πολιτικη αγωγη σε αυτες τις δικες (τωρα αυτο πως τους ξεφυγε δεν ξερω......).

  10. #430
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανενας ιδιοκτητης δεν αναζητειται, αντιθετως ολοι βρεθηκαν, συννεληφθησαν και αφου απολογηθηκαν σε ανακριτη, αφεθηκαν ελευθεροι με περιοριστικους ορους και παρασταθηκαν σε ολες τις δικες. Καποιοι καταδικαστηκαν. Κανενας δεν εφυγε στην Γερμανια, ουτε εκρεμει κανενα ενταλμα. Και σου ξαναλεω, καμια σχεση με τις τσοντες....... και την Τζουλια, ολα ειναι αποτελεσμα χρονιας παρακολουθησης των και εχει να κανει με οπτικοακουστικο υλικο γενικοτερα. Μονο η Mιcrosoft δεν ειχε παρασταθει ως πολιτικη αγωγη σε αυτες τις δικες (τωρα αυτο πως τους ξεφυγε δεν ξερω......).
    μπορεί να παρακολούθησες την δίκη

    δεν τα ξέρεις καλά φίλε μου (σε δικαιολογώ γιατί δεν γνωρίζεις του χώρου)

    ο ιδιοκτήτης (thegreekz) ήταν και είναι στην Γερμανία ουδέποτε ήταν Ελλάδα (δεν ξέρω αν εκκρεμεί ένταλμα σύλληψης/έκδοσης του από τις ελληνικές αρχές)
    πάντως σε αυτού τις τσέπες κατέληγε το "κέρδος"

    η καταγγελία στην ΕΠΟΕ έγινε από την γνωστή "εταιρεία" (μπορεί να ήταν το κερασάκι στην τούρτα)

    ναι θα συμφωνήσω ότι τους παρακολουθούσαν πολύ καιρό (γιατί είχαν αποκτήσει φήμη και ήταν από τις μεγαλύτερες ιστοσελίδες (thegreekz/gamato) για διαμοιρασμό "παράνομου" υλικού) βλέπεις τότε ήταν άλλες εποχές υπήρχε το Rapidshare κτλ...

    πάντως όπως είπα αν θέλει κανείς μπορεί να δοκιμάσει να κάνει "παράνομη" διακίνηση υλικού από την συγκεκριμένη "εταιρεία" με τις ερωτικές ταινίες ή από την άλλη "εταιρεία" με τα τούρκικα σήριαλ ώστε να διαπιστώσει και ο ίδιος πόσο γρήγορα θα γίνει η καταγγελία στην "ΕΠΙΤΡΟΠΗ" και στην ΕΠΟΕ , πόσο γρήγορα θα κινητοποιηθεί η ΔΗΕ και σε πόσο χρόνο θα τον έχουν συλλάβει.

    την Microsoft φίλε μου δεν την ενδιαφέρει άλλωστε είναι από τους κερδισμένους και έχει το μονοπώλιο

    βλέπεις φαντάζομαι τι συμβαίνει στο Streaming και στο Gaming.

    άρα καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι έρχεται ...

    καθώς όπως είπα η "πίτα" είναι μικρή και το κέρδος μεγάλο έτσι έρχονται οι μεγάλοι παίκτες να το πάρουν όλο και να διώξουν (κλείσουν) τους μικρούς παίκτες.

  11. #431
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    Zer0c00L, αφού γνωρίζεις τόσα πολλά όσα λες, θα ενδιαφερόσουν να καταθέσεις σε μελλοντικό δικαστήριο; Έχεις απτές αποδείξεις;

  12. #432
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zer0c00L, αφού γνωρίζεις τόσα πολλά όσα λες, θα ενδιαφερόσουν να καταθέσεις σε μελλοντικό δικαστήριο; Έχεις απτές αποδείξεις;
    Αν είχαμε πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων σαν του FBI ίσως...

    Αλλά με το πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων που έχουμε εδώ στην Ελλάδα...

    Δεν τρελάθηκα και την ζωή μου θέλω και την οικογένεια μου και το σπίτι μου.

    Από την στιγμή που δεν τους "δίνει" αυτός που έχει τιμωρηθεί και έχει τρεξίματα

    Θα τους "δώσω" εγώ που δεν έχω κανένα συμφέρον ή κέρδος από αυτήν την ιστορία

    Αυτή την στιγμή το κέρδος που έχω ως απλός χρήστης είναι ότι "δεν πληρώνω" κανενός είδους δωρεά/συνδρομή

    γιατί πίστεψε με πλέον είναι ελάχιστο το ποσοστό "πειρατείας" τουλάχιστον σε ότι αφορά εμένα

    λογισμικό για υπολογιστή/κινητά αγοράζω
    παιχνίδια για υπολογιστή/κονσόλα αγοράζω

    εκεί που λίγο είμαι "πειρατής" είναι στις ταινίες/σειρές καθώς το NETFLIX και άλλες υπηρεσίες δεν με καλύπτουν αν βγει κάτι να με καλύπτει θα το προτιμήσω

  13. #433
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Τους γνωρίζεις όμως με ονοματεπώνυμο ή απλά έτσι γενικά και αόριστα ότι υπάρχουν και κάποιοι άλλοι;

  14. #434
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους γνωρίζεις όμως με ονοματεπώνυμο ή απλά έτσι γενικά και αόριστα ότι υπάρχουν και κάποιοι άλλοι;
    για να λέω "μάλλον" ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 24-11-19 στις 23:33.

  15. #435
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να λέω "μάλλον" "
    Κανόνισε τώρα να μας έρθει καμία αίτηση άρσης απορρήτου για να σε πάρουν για μάρτυρα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 24-11-19 στις 23:39.

Σελ. 29 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 9192427282930313439 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας