Σελ. 31 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 112126293031323336 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 451-465 από 611
  1. #451
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ελπιζω ολα αυτα τα λομπι που επιβουλεύονται κομματι απο τη φανταστικη πιτα της ελλ δισκογραφιας που δεν αγοραζουμε ετσι και αλλιως να φαγωθουν μεταξυ τους Θελουν νεα δικη τους "συλλογικη" ΑΕΠΙ που θα σου κοβει ταριφα και στο ραδιοφωνακι που ακους https://www.ieidiseis.gr/ellada/item...us-dimiourgoys
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 27-01-20 στις 02:05.

  2. #452
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλος στο “κατέβασμα” ταινιών από το ίντερνετ!

    Υπουργική απόφαση περιλαμβάνει σκληρά μέτρα για την καταπολέμηση της πειρατείας και τη διαφύλαξη των πνευματικών δικαιωμάτων.
    Σκοπός να τεθούν εκτός λειτουργίας οι ιστοσελίδες που επιτρέπουν στους χρήστες να "κατεβάζουν" ταινίες.
    Ποια sites έχουν ήδη "πέσει", με τους διαχειριστές τους να έχουν παραπεμφθεί στη Δικαιοσύνη.


    https://www.newsit.gr/ellada/telos-s...ernet/2962340/
    η καλύτερη ιστοσελίδα ενημέρωσης για τις ιστοσελίδες είναι η επίσημη ιστοσελίδα της επιτροπής για την προστασία πνευματικών δικαιωμάτων

    το αποτέλεσμα των ενεργειών τους βέβαια (μπλοκάρισμα ιστοσελίδων - σύλληψη ιδιοκτητών/διαχειριστών) είναι μια τρύπα στο νερό απλά...γιατί οι σοβαρές (λίγες) ελληνικές ιστοσελίδες έχουν γίνει συνδρομητικές οι περισσότερες με κλειστή πρόσβαση και κλειστές τις εγγραφές

    όσο για τις ξένες απλά είναι σε χώρες που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα

    όπως έχω πει παλιότερα η "πίτα" είναι μικρή και τα "κέρδη" πολλά...

    αυτό θα σταματήσει μόνο αν σταματήσει το "παράνομο" κατέβασμα πράγμα δύσκολο γιατί πρέπει να αλλάξει η νομοθεσία στην χώρα μας

    αλλά θα έχει αρνητικά αποτελέσματα (τα οποία γνωρίζουν έτσι...)

  3. #453
    Εγγραφή
    06-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η καλύτερη ιστοσελίδα ενημέρωσης για τις ιστοσελίδες είναι η επίσημη ιστοσελίδα της επιτροπής για την προστασία πνευματικών δικαιωμάτων

    το αποτέλεσμα των ενεργειών τους βέβαια (μπλοκάρισμα ιστοσελίδων - σύλληψη ιδιοκτητών/διαχειριστών) είναι μια τρύπα στο νερό απλά...γιατί οι σοβαρές (λίγες) ελληνικές ιστοσελίδες έχουν γίνει συνδρομητικές οι περισσότερες με κλειστή πρόσβαση και κλειστές τις εγγραφές

    όσο για τις ξένες απλά είναι σε χώρες που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα

    όπως έχω πει παλιότερα η "πίτα" είναι μικρή και τα "κέρδη" πολλά...

    αυτό θα σταματήσει μόνο αν σταματήσει το "παράνομο" κατέβασμα πράγμα δύσκολο γιατί πρέπει να αλλάξει η νομοθεσία στην χώρα μας

    αλλά θα έχει αρνητικά αποτελέσματα (τα οποία γνωρίζουν έτσι...)
    Σε ποιες αναφέρεσαι;
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.”
    Mark Twain

  4. #454
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manvol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ποιες αναφέρεσαι;
    Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να πω ονόματα για ευνόητους λόγους.

    Αρκετές από αυτές που έχουν αναφερθεί ότι έχουν μπλοκάρει την πρόσβαση ή ότι έχουν κλείσει απλά άλλαξαν όνομα και έχουν γίνει με δωρεές και συνδρομές και κλειστές τις εγγραφές.

    Άλλες ούτε που τις έχουν αγγίξει

    Άλλες συνεχίζουν δωρεάν την πρόσβαση

    Αν ψάξεις περισσότερο θα βρεις τα πάντα

    Το διαδίκτυο είναι φίλος μας.

  5. #455
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η καλύτερη ιστοσελίδα ενημέρωσης για τις ιστοσελίδες είναι η επίσημη ιστοσελίδα της επιτροπής για την προστασία πνευματικών δικαιωμάτων το αποτέλεσμα των ενεργειών τους βέβαια (μπλοκάρισμα ιστοσελίδων - σύλληψη ιδιοκτητών/διαχειριστών) είναι μια τρύπα στο νερό απλά...γιατί οι σοβαρές (λίγες) ελληνικές ιστοσελίδες έχουν γίνει συνδρομητικές οι περισσότερες με κλειστή πρόσβαση και κλειστές τις εγγραφές όσο για τις ξένες απλά είναι σε χώρες που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα όπως έχω πει παλιότερα η "πίτα" είναι μικρή και τα "κέρδη" πολλά... αυτό θα σταματήσει μόνο αν σταματήσει το "παράνομο" κατέβασμα πράγμα δύσκολο γιατί πρέπει να αλλάξει η νομοθεσία στην χώρα μας αλλά θα έχει αρνητικά αποτελέσματα (τα οποία γνωρίζουν έτσι...)
    κάνεις λόγο για πολλά κέρδη. Για τι τάξη μεγέθους στο περίπου μιλάμε;

  6. #456
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να πω ονόματα για ευνόητους λόγους.

    Αρκετές από αυτές που έχουν αναφερθεί ότι έχουν μπλοκάρει την πρόσβαση ή ότι έχουν κλείσει απλά άλλαξαν όνομα και έχουν γίνει με δωρεές και συνδρομές και κλειστές τις εγγραφές.

    Άλλες ούτε που τις έχουν αγγίξει

    Άλλες συνεχίζουν δωρεάν την πρόσβαση

    Αν ψάξεις περισσότερο θα βρεις τα πάντα

    Το διαδίκτυο είναι φίλος μας.
    Και νομίζεις ότι δεν μπορούν οι διαφορές οργανώσεις που κυνηγάνε το παράνομο κατέβασμα να βρουν τρόπο να γίνουν μέλη ή να τους μαγκωσουν;
    Απλά δεν ασχολούνται ίσως με μικρές σελίδες. Τις μεγάλες κυνηγάνε.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #457
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Έτσι- έτσι αντε να γεμίζουν τα σινεμά σιγά σιγά και να κονομήσουν από τα τεράστια διαφυγόντα κέρδη και οι οι επιχειρήσεις και το κράτος...
    Στην Ελλάδα των τεράστιων μισθών και των ελάχιστων φόρων, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το 90% αυτών που κατεβάζουν δεν πηγαίνουν σινεμά γιατί δεν τους περισσεύουν χρήματα και όχι γιατί δεν θέλουν να πάνε.
    Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι για να πάει μια οικογένεια σινεμά θέλει 2 μεροκάματα και απλά δεν θα πάει...
    Θα ήθελα πράγματι να μην υπήρχε δυνατότητα για κατέβασμα να δούμε πια επιτέλους είναι αυτά τα τεράστια διαφυγόντα κέρδη των εκατοντάδων εκατομμυρίων που ονειρεύονται κάθε φορά ότι χάνουν.
    Όχι για τίποτε άλλο, απλά για να δούμε τι θα τους φταίει μετά...

  8. #458
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εδω διαβαζεις τους "δημιουργους" να λενε θελουμε εργολαβους και εισπρακτικες πορτα - πορτα και ανατριχιαζεις . Θα πηγαινουν λεει στο μεγαλο τον ξενοδοχο να εισπραξουν ανα δωματιο και διανυκτέρευση χαρατσι υπερ των ελλ κολοτραγουδων και προγραμμ στα ελλ καναλια - γιατι οι ξενοι ακουν ελληνικα και συρτακι ολη μερα

  9. #459
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι- έτσι αντε να γεμίζουν τα σινεμά σιγά σιγά και να κονομήσουν από τα τεράστια διαφυγόντα κέρδη και οι οι επιχειρήσεις και το κράτος...
    Στην Ελλάδα των τεράστιων μισθών και των ελάχιστων φόρων, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το 90% αυτών που κατεβάζουν δεν πηγαίνουν σινεμά γιατί δεν τους περισσεύουν χρήματα και όχι γιατί δεν θέλουν να πάνε.
    Μάνι μάνι με αυτό που λες* σημαίνει πως το 10% αυτών που τώρα κατεβάζουν, θα πήγαιναν σινεμά αν κοβόταν το παράνομο κατέβασμα.

    Εγώ λοιπόν που είμαι εταιρεία παραγωγής, διανομής, δημιουργός κλπ. κλπ., τι είναι λογικό να πω;
    "ΟΚ, ας κοπεί το παράνομο κατέβασμα για να αυξηθεί το έσοδό μου έστω κατά 10%";
    Ή μήπως
    "Έλα μωρέ, ένα 10% είναι, δεν θα βγάλω και τίποτα εκατομμύρια. Ασ'τους όλους να συνεχίζουν να κατεβάζουν παράνομα τα έργα μου. Καλή καρδιά.".

    *Γνωρίζω φυσικά πως αυτό που λες δεν πατάει σε κανένα πραγματικό νούμερο, αλλά από στοιχεία που έβγαλες από το μυαλό σου. Θέλω όμως να σου δείξω πως, ακόμα και με τα δικά σου, φανταστικά νούμερα που έπλασες όπως σε βολεύει, πάλι παραμένει αφελές και ανούσιο το υποτιθέμενο επιχείρημά σου.

  10. #460
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω διαβαζεις τους "δημιουργους" να λενε θελουμε εργολαβους και εισπρακτικες πορτα - πορτα και ανατριχιαζεις . Θα πηγαινουν λεει στο μεγαλο τον ξενοδοχο να εισπραξουν ανα δωματιο και διανυκτέρευση χαρατσι υπερ των ελλ κολοτραγουδων και προγραμμ στα ελλ καναλια - γιατι οι ξενοι ακουν ελληνικα και συρτακι ολη μερα
    ομολογώ είναι ιδιαίτερα συγκινητικό που σκέφτεσαι τους μεγαλοξενοδόχους.

  11. #461
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μετα τους μεγαλους σειρα εχουν οι μικροι ... και μετα εμεις τι δε καταλαβαινεις ; Καταλαβαινεις τη λογικη οτι τους χρωστας για κολοτραγουδα που δεν γουσταρεις καν να ακους ; Και ταριφας να σαι θα μουσικ-ονεις το πελατη με το ζορι με κραουνακη ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 27-01-20 στις 17:06.

  12. #462
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και νομίζεις ότι δεν μπορούν οι διαφορές οργανώσεις που κυνηγάνε το παράνομο κατέβασμα να βρουν τρόπο να γίνουν μέλη ή να τους μαγκωσουν;
    Απλά δεν ασχολούνται ίσως με μικρές σελίδες. Τις μεγάλες κυνηγάνε.
    μια διόρθωση
    ποιος σου είπε ότι λέω για μικρές ελληνικές ιστοσελίδες φίλε μου (αυτές λειτουργούν κανονικά και χωρίς δωρεές/συνδρομές και κλειστές εγγραφές).
    εγώ σου μιλάω για μεγάλες ελληνικές ιστοσελίδες τις οποίες καμία επιτροπή/οργάνωση δεν μπορεί για διάφορους λόγους να τις ακουμπήσει

    μετά υπάρχουν και οι ξένες που πάλι δεν μπορούν να τις ακουμπήσουν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι- έτσι αντε να γεμίζουν τα σινεμά σιγά σιγά και να κονομήσουν από τα τεράστια διαφυγόντα κέρδη και οι οι επιχειρήσεις και το κράτος...
    Στην Ελλάδα των τεράστιων μισθών και των ελάχιστων φόρων, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το 90% αυτών που κατεβάζουν δεν πηγαίνουν σινεμά γιατί δεν τους περισσεύουν χρήματα και όχι γιατί δεν θέλουν να πάνε.
    Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι για να πάει μια οικογένεια σινεμά θέλει 2 μεροκάματα και απλά δεν θα πάει...
    Θα ήθελα πράγματι να μην υπήρχε δυνατότητα για κατέβασμα να δούμε πια επιτέλους είναι αυτά τα τεράστια διαφυγόντα κέρδη των εκατοντάδων εκατομμυρίων που ονειρεύονται κάθε φορά ότι χάνουν.
    Όχι για τίποτε άλλο, απλά για να δούμε τι θα τους φταίει μετά...
    όταν κάποια στιγμή το καταφέρουν...να κλείσουν

    δεν θα βρουν τι φταίει και δεν γεμίζει η τσέπη τους
    δεν γεμίζουν οι κινηματογράφοι ή τα θέατρα
    γιατί δεν πουλάνε τα DVD club (αν υπάρχουν ακόμα...γιατί στην περιοχή μου έκλεισαν όλα)
    γιατί δεν πουλάνε τα δισκοπωλεία (αν υπάρχουν ακόμα...γιατί στην περιοχή μου έκλεισαν όλα)

    θα αρπάζουν ένα μερίδιο από την συνδρομητική τηλεόραση NOVA - WIND VISION (TV) - VODAFONE (TV) - COSMOTE TV γιατί υπάρχουν βλέπεις αυτοί που βλέπουν αθλήματα...

    ένα μέρος βέβαια θα το χάνουν γιατί θα πηγαίνει στο NETFLIX και παρόμοια

    όπως και στο SPOTIFY και παρόμοια

    (τα δύο τελευταία τα προτιμώ και εγώ)

    και ελπίζω για αυτά που θα έρθουν...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάνι μάνι με αυτό που λες* σημαίνει πως το 10% αυτών που τώρα κατεβάζουν, θα πήγαιναν σινεμά αν κοβόταν το παράνομο κατέβασμα.

    Εγώ λοιπόν που είμαι εταιρεία παραγωγής, διανομής, δημιουργός κλπ. κλπ., τι είναι λογικό να πω;
    "ΟΚ, ας κοπεί το παράνομο κατέβασμα για να αυξηθεί το έσοδό μου έστω κατά 10%";
    Ή μήπως
    "Έλα μωρέ, ένα 10% είναι, δεν θα βγάλω και τίποτα εκατομμύρια. Ασ'τους όλους να συνεχίζουν να κατεβάζουν παράνομα τα έργα μου. Καλή καρδιά.".

    *Γνωρίζω φυσικά πως αυτό που λες δεν πατάει σε κανένα πραγματικό νούμερο, αλλά από στοιχεία που έβγαλες από το μυαλό σου. Θέλω όμως να σου δείξω πως, ακόμα και με τα δικά σου, φανταστικά νούμερα που έπλασες όπως σε βολεύει, πάλι παραμένει αφελές και ανούσιο το υποτιθέμενο επιχείρημά σου.
    τα νούμερα χοντρικά μια χαρά τα έβγαλε ο φίλος μας

    αν θες πραγματικά νούμερα υπάρχουν στο διαδίκτυο (ότι αφορά την συνδρομητική τηλεόραση και τους πειρατές που κλείνουν)

    εσύ μάλλον ζεις σε άλλη χώρα και όχι στην ελλάδα

    γιατί αν ζούσες στην ελλάδα θα γνώριζες ότι η πλειοψηφία όσων εργάζονται (όσοι είναι τυχεροί και έχουν δουλειά) παίρνουν τον βασικό μισθό

    από την άλλη υπάρχουν οι συνταξιούχοι

    όπως καταλαβαίνεις "δεν βγαίνει" για πολυτέλειες κινηματογράφους/θέατρα ή συνδρομητική τηλεόραση

    σκέψου ότι εγώ που δεν ανήκω σε αυτούς που παίρνουν τον βασικό μισθό
    δεν έχω πάει σε κινηματογράφο/θέατρο
    δεν έχω συνδρομητική τηλεόραση (NOVA/WIND/VODAFONE/COSMOTE)
    αντιθέτως πληρώνω συνδρομή σε NETFLIX/AMAZON/SPOTIFY κτλ...
    αγοράζω νόμιμα παιχνίδια από τις διάφορες πλατφόρμες
    και βλέπω/ακούω νόμιμα/παράνομα ταινίες/σειρές/μουσική που με ενδιαφέρει αν κάτι αξίζει τα χρήματα του τότε ναι θα το αγοράσω

    άρα αν κλείσουν το παράνομο (που δεν μπορούν να το κάνουν για διάφορους λόγους)

    αυτοί θα χάσουν όχι εγώ...εμένα θα με βοηθήσουν να εξοικονομήσω χρήματα

  13. #463
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα τους μεγαλους σειρα εχουν οι μικροι ... και μετα εμεις τι δε καταλαβαινεις ; Καταλαβαινεις τη λογικη οτι τους χρωστας για κολοτραγουδα που δεν γουσταρεις καν να ακους ; Και ταριφας να σαι θα μουσικ-ονεις το πελατη με το ζορι με κραουνακη ;
    Επειδή μάλλον δεν έχεις σφαιρική ενημέρωση επί του θέματος, ότι θα πληρώνουν όσοι κάνουν χρήση έργων πνευματικής ιδιοκτησίας είναι δεδομένο.
    Αυτό που ζητάνε οι δημιουργοί είναι -όπως τους είχε υποσχεθεί προεκλογικά ο Μητσοτάκης- τη διαχείριση να την έχει δικός τους συλλογικός φορέας, και όχι όπως μεθοδεύεται τώρα κάποιος ξύπνιος ιδιώτης που μυρίστηκε τζάμπα χρήμα και πιο συγκεκριμένα ο γνωστός από το χώρο του ηλεκτρονικού τζόγου Μάρης ή η κυρία Μάτσα της γνωστής εταιρείας.

  14. #464
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οσοι τους ειχαν πληρωσει γιατι ειχαν ραδιόφωνο στο μαγαζι τους "έκαναν χρήση έργων πνευματικής ιδιοκτησίας " ;; Θα επιστραφουν τα λεφτα τους πισω απο ΑΕΠΙ και "διονυσους" στα κοροιδα που τους πληρωναν ; Η μηπως θελουν ταριφα και αν εχεις otetv/nova/netflix να γελασει και το παρδαλο κατσικι ;

  15. #465
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσοι τους ειχαν πληρωσει γιατι ειχαν ραδιόφωνο στο μαγαζι τους "έκαναν χρήση έργων πνευματικής ιδιοκτησίας " ;; Θα επιστραφουν τα λεφτα τους πισω απο ΑΕΠΙ και "διονυσους" στα κοροιδα που τους πληρωναν ; Η μηπως θελουν ταριφα και αν εχεις otetv/nova/netflix να γελασει και το παρδαλο κατσικι ;
    Το κάθε ενα απο αυτά που λές έχουν και τους σχετικούς όρους, οι κλασικές συνδέσεις otetv/nova/netflix αναφέρουν ξεκάθαρα πως είναι για ιδιωτική χρήση στο σπίτι.
    Αν κάνεις άλλη χρήση αυτός ο όποιος κάνει την δουλειά αυτή θα σε σκίσει και μετά θα σε σκίσει και η πλατφόρμα.

Σελ. 31 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 112126293031323336 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας