Σελ. 19 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021242939 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 271-285 από 611
  1. #271
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω Netflix και εγώ και πλέον αγοράζω πράγματα και φυσικά δουλεύω με Open Source ... Εχω σταματήσει το downloading εδώ και χρόνια...
    Μου έρχεται φτηνότερα πολύ μάλιστα.. και αφιερώνω και λιγότερο προσωπικό χρόνο ...
    Κάνοντας κάποιους συμβιβασμούς όμως να τα λέμε και αυτά...

    Επίσης οι δύο προτάσεις μαζί στην ίδια παράγραφο «πλέον αγοράζω πράγματα» και το «Μου έρχεται φτηνότερα πολύ» δημιουργούν Fatal exception error

  2. #272
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνοντας κάποιους συμβιβασμούς όμως να τα λέμε και αυτά...

    Επίσης οι δύο προτάσεις μαζί στην ίδια παράγραφο «πλέον αγοράζω πράγματα» και το «Μου έρχεται φτηνότερα πολύ» δημιουργούν Fatal exception error
    Οχι δεν εννοώ ότι αγοράζω ψηφιακά προιόντα !

  3. #273
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνοντας κάποιους συμβιβασμούς όμως να τα λέμε και αυτά...

    Επίσης οι δύο προτάσεις μαζί στην ίδια παράγραφο «πλέον αγοράζω πράγματα» και το «Μου έρχεται φτηνότερα πολύ» δημιουργούν Fatal exception error
    Από το παράνομο που είναι δωρεάν δεν έρχεται

    Αλλά επειδή δουλεύω και έχω σχετικά καλό μισθό οποίος μου επιτρέπει η να πληρώνω συνδρομή με το μήνα ή με το χρόνο σε κάποιες υπηρεσίες ή να αγοράζω φτηνότερα σε ψηφιακή μορφή κάποια προϊόντα

    Με εξυπηρετεί

    Προσωπικά δεν θεωρώ κακή την πειρατεία ή το παράνομο κατέβασμα καθώς έτσι βλέπω κάτι αν αξίζει να δώσω τα λεφτά για να το πάρω νόμιμα (έχει γίνει πάρα πολλές φορές) με έχει σώσει από πράγματα που δεν αξίζουν ούτε σεντ του ευρώ να δώσεις.

  4. #274
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    857
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπομονή σε λίγο έρχεται το κλείσιμο των ιστοσελίδων εκτός από το μπλοκάρισμα τους , το κυνήγι των ιδιοκτητών και διαχειριστών , η άρση απορρήτου των απλών χρηστών (φυσικών προσώπων) και φυσικά ο λογαριασμός (πρόστιμο)

    Όπως τα υπολογίζω κατά το 2020 θα δούμε ποιοι χρησιμοποιούν την γρήγορη σύνδεση τους στο διαδίκτυο και για τι.

    Υπομονή...
    Υποθετω

    οτι αναφερεσαι μονο για ιστοσελιδες που "ΙΣΩΣ" εχουν τη βαση τους στη χωρα, γιατι στις αλλες ειναι αδυνατο να επεμβει καποιος!
    Αλλα αυτα που αναφερεις εχουν γινει ηδη στην Ελλαδα και για ιστοσελιδες που ειχαν τη βαση τους εδω, ε και? εγινε τιποτε, τιποτε απολυτως, απλα "μετακμοισαν" το server στο εξωτερικο και εκει που δε τους πειραζει κανεις!

    Με λιγα λογια, επαναλαμβανομενες αναρτησεις καμιας ουσιας απλα για να γραφει το κοντερ απο μερικους!
    Χριστοφορος

  5. #275
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποθετω

    οτι αναφερεσαι μονο για ιστοσελιδες που "ΙΣΩΣ" εχουν τη βαση τους στη χωρα, γιατι στις αλλες ειναι αδυνατο να επεμβει καποιος!
    Αλλα αυτα που αναφερεις εχουν γινει ηδη στην Ελλαδα και για ιστοσελιδες που ειχαν τη βαση τους εδω, ε και? εγινε τιποτε, τιποτε απολυτως, απλα "μετακμοισαν" το server στο εξωτερικο και εκει που δε τους πειραζει κανεις!

    Με λιγα λογια, επαναλαμβανομενες αναρτησεις καμιας ουσιας απλα για να γραφει το κοντερ απο μερικους!
    δεν έχει καμία σημασία το που είναι οι "σέρβερς" μπορεί να βρίσκονται στην Ρουμανία/Βουλγαρία/Ελβετία/Σουηδία/Ταϊλάνδη/Κίνα/Ρωσία/οπουδήποτε στον κόσμο
    αν υπάρχει ταυτοποίηση των ιδιοκτητών/διαχειριστών και η φυσική τους τοποθεσία είναι στην Ελλάδα άνετα μπορούν να έχουν νομικά προβλήματα και να τρέχουν στα δικαστήρια με την κατηγορία "διαφυγόντα κέρδη" από παράνομες δραστηριότητες - Φοροδιαφυγή γιατί μπορεί να έχουν έσοδα (που δεν δηλώνουν φυσικά) από διαφημίσεις google , δωρεές (donations) ή ακόμα και συνδρομές όπως κάνουν αρκετές ελληνικές ιστοσελίδες.

    αναφέρομαι στην πρόσφατη νομοθεσία στην ελλάδα η οποία είναι προσαρμοσμένη στα μέτρα της Ε.Ε

    άρα αν προχωρήσει η άρση απορρήτου θα αφορά απλούς χρήστες της ελλάδας όπου θα τους αποστέλλεται ο λογαριασμός (πρόστιμο) όπως "συμβαίνει/ή δεν συμβαίνει" σε χώρες της Ε.Ε

    η αρμόδια επιτροπή/οργανισμοί προστασίας δεν θέλουν κάτι τέτοιο (κυνηγητό των απλών χρηστών καθώς γνωρίζουν ότι μπορεί να τους γυρίσει μπούμερανγκ) ακόμα τουλάχιστον αυτοί επιθυμούν το μπλοκάρισμα ή ακόμα και το κλείσιμο των παράνομων ιστοσελίδων (εννοείται και των ιδιοκτητών/διαχειριστών τους)

    παράνομες ιστοσελίδες στην ελλάδα υπάρχουν λίγες ανοικτές ... γιατί πρέπει να είσαι τρελός για να είσαι ιδιοκτήτης τέτοιας ιστοσελίδας μιας και κάτι με τις τούρκικες σειρές κάτι με τις τσόντες του σειρηνάκη θα σε κλείσουν σύντομα μέσα βέβαια τώρα με το μπλοκάρισμα το τελευταίο που έγινε είδα και κάτι παλαβά...μια ιστοσελίδα γνωστή GreekDL από κατάληξη .eu/.net τώρα έχει .gr
    αυτές που ξέρω και γνωρίζω και είμαι μέλος τους οι περισσότερες είναι στο εξωτερικό και ούτε τις έχουν μπλοκάρει ούτε μπορούν να κάνουν και πολλά πράγματα γιατί είναι σε χώρες που δεν υπάρχει νομοθεσία...

    αλλά μην ανησυχείς υπάρχουν εναλλακτικές

    το "γνωστό μαγαζί" της Αθήνας ή αν δεν θες σε αυτό

    πας κατευθείαν στην "αποθήκη"

    αρκεί να έχεις χρήμα ζεστό (δεν ξέρω αν δέχονται κάρτες)

    ότι αφορά το τελευταίο που σχολιάζεις (μηνύματα) δεν με ενδιαφέρει καν ο αριθμός των μηνυμάτων μου

    μου αρέσει να γίνεται συζήτηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 17-05-19 στις 22:50.

  6. #276
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν όντως καταφέρουν να κλείσουν κάθε πηγή παράνομου downloading ταινιων-σειρων και δεν υπάρχει ο αντίστοιχος "μισθός" ώστε ο χρήστης να μπορεί να τα αγοράζει νόμιμα ή να πληρώνει 3-4 υπηρεσιες θα δούμε ποιος θα βγει χαμένος...στο τέλος θα μας παρακάλανε να τις βλέπουμε εντελώς δωρεάν σε σαιτ τύπου youtube μπας και βγάλουν κανένα φράγκο απο τις διαφημίσεις...το ξέρουν και οι ίδιοι αυτό απλώς το μόνο που τους νοιάζει είναι να βγάλουν χρήμα αυτοί εδώ και τώρα, αύριο το πρόβλημα θα είναι κάποιου άλλου και όχι δικό τους...αυτά απο τα μεγάλα στούντιο...οι μικροί ανεξάρτητοι δημιουργοί το πιθανότερο είναι να τις ανεβάζουν μόνοι τους δωρεάν όπως κάνουν ήδη διάφοροι καλλιτέχνες πχ μουσικοί...
    γνώμη μου...
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  7. #277
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όντως καταφέρουν να κλείσουν κάθε πηγή παράνομου downloading ταινιων-σειρων και δεν υπάρχει ο αντίστοιχος "μισθός" ώστε ο χρήστης να μπορεί να τα αγοράζει νόμιμα ή να πληρώνει 3-4 υπηρεσιες θα δούμε ποιος θα βγει χαμένος...στο τέλος θα μας παρακάλανε να τις βλέπουμε εντελώς δωρεάν σε σαιτ τύπου youtube μπας και βγάλουν κανένα φράγκο απο τις διαφημίσεις...το ξέρουν και οι ίδιοι αυτό απλώς το μόνο που τους νοιάζει είναι να βγάλουν χρήμα αυτοί εδώ και τώρα, αύριο το πρόβλημα θα είναι κάποιου άλλου και όχι δικό τους...αυτά απο τα μεγάλα στούντιο...οι μικροί ανεξάρτητοι δημιουργοί το πιθανότερο είναι να τις ανεβάζουν μόνοι τους δωρεάν όπως κάνουν ήδη διάφοροι καλλιτέχνες πχ μουσικοί...
    γνώμη μου...
    ναι έχει κόστος κάποια τέτοια κίνηση...αλλά μάλλον το έχουν υπολογίσει...

    επίσης μην κοιτάς φίλε μου τους μισθούς στην ελλάδα (υπάρχουν και καλοί μισθοί)
    επίσης μην ξεχνάς είμαστε μια πολύ μικρή αγορά για να μας υπολογίσουν (καμία εταιρεία δεν μας υπολογίζει)
    αν δεν αγοράσει ο έλληνας απλά "χεστήκανε"

    αυτοί υπολογίζουν την αγορά της Γερμανίας - Γαλλίας - Ηνωμένου Βασιλείου κτλ...

    επίσης μερικοί λέτε για το Netflix ή παρόμοιες υπηρεσίες (που τώρα μοιράζεστε την συνδρομή) αυτό να ξέρετε θα σταματήσει και αργά ή γρήγορα κάθε συνδρομή θα έχει αντιστοιχία δεν θα μπορείτε να την μοιράζεστε με "συγγενείς" σε άλλες πόλεις/χώρες κτλ...

  8. #278
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα δείξει...η φύση απεχθάνεται τα κενά και κάτι θα βρεθεί να το γεμίσει...καλά να είμαστε κι εδώ θα είμαστε να τα συζητάμε...
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  9. #279
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όντως καταφέρουν να κλείσουν κάθε πηγή παράνομου downloading ταινιων-σειρων και δεν υπάρχει ο αντίστοιχος "μισθός" ώστε ο χρήστης να μπορεί να τα αγοράζει νόμιμα ή να πληρώνει 3-4 υπηρεσιες θα δούμε ποιος θα βγει χαμένος...στο τέλος θα μας παρακάλανε να τις βλέπουμε εντελώς δωρεάν σε σαιτ τύπου youtube μπας και βγάλουν κανένα φράγκο απο τις διαφημίσεις...
    Ακόμα κι αυτό που λες να συμβεί, εσύ τι λες να προτιμάνε; Να προσπαθούν να βγάλουν τίποτα από τις διαφημίσεις, ή να τα κατεβάζεις εσύ σαν κύριος παράνομα και να μην βγάζουν τίποτα;

    Δεν καταλαβαίνω πώς αυτό που λες αποτελεί επιχείρημα για το να μην προσπαθήσουν να πατάξουν την παρανομία. Ή πώς θα βγουν χαμένοι από αυτό.

    Κι αυτό που λες έτσι απαξιωτικά "μπας και βγάλουν κάνα φράγκο από τις διαφημίσεις" είναι το βασικό μοντέλο λειτουργίας της (free to air) τηλεόρασης εδώ και δεκαετίες. Δεν το λες δηλαδή και ανήκουστο το μοντέλο.

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω καθόλου τη συλλογιστική σου.

  10. #280
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λιγα λογια, επαναλαμβανομενες αναρτησεις καμιας ουσιας απλα για να γραφει το κοντερ απο μερικους!
    Κι εγώ έτσι πίστευα αλλά τείνω να καταλήξω ότι υπάρχει άπλετος χρόνος...

  11. #281
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα κι αυτό που λες να συμβεί, εσύ τι λες να προτιμάνε; Να προσπαθούν να βγάλουν τίποτα από τις διαφημίσεις, ή να τα κατεβάζεις εσύ σαν κύριος παράνομα και να μην βγάζουν τίποτα;

    Δεν καταλαβαίνω πώς αυτό που λες αποτελεί επιχείρημα για το να μην προσπαθήσουν να πατάξουν την παρανομία. Ή πώς θα βγουν χαμένοι από αυτό.

    Κι αυτό που λες έτσι απαξιωτικά "μπας και βγάλουν κάνα φράγκο από τις διαφημίσεις" είναι το βασικό μοντέλο λειτουργίας της (free to air) τηλεόρασης εδώ και δεκαετίες. Δεν το λες δηλαδή και ανήκουστο το μοντέλο.

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω καθόλου τη συλλογιστική σου.
    εγώ ως "δεινόσαυρος" καταλαβαίνω το σκεπτικό του φίλου μας

    και οι εταιρείες και οι επιτροπές/οργανισμοί προστασίας μην ανησυχείς ξέρουν το κόστος όσο και το κέρδος

    έτσι δεν πιστεύω ότι θα κάνουν κάτι για να ρίξουν το κόστος και να αυξήσουν το κέρδος τους γιατί μπορεί να μην τους φέρει τα αποτελέσματα που θέλουν...

  12. #282
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όντως καταφέρουν να κλείσουν κάθε πηγή παράνομου downloading ταινιων-σειρων και δεν υπάρχει ο αντίστοιχος "μισθός" ώστε ο χρήστης να μπορεί να τα αγοράζει νόμιμα ή να πληρώνει 3-4 υπηρεσιες θα δούμε ποιος θα βγει χαμένος...στο τέλος θα μας παρακάλανε να τις βλέπουμε εντελώς δωρεάν σε σαιτ τύπου youtube μπας και βγάλουν κανένα φράγκο απο τις διαφημίσεις...το ξέρουν και οι ίδιοι αυτό απλώς το μόνο που τους νοιάζει είναι να βγάλουν χρήμα αυτοί εδώ και τώρα, αύριο το πρόβλημα θα είναι κάποιου άλλου και όχι δικό τους...αυτά απο τα μεγάλα στούντιο...οι μικροί ανεξάρτητοι δημιουργοί το πιθανότερο είναι να τις ανεβάζουν μόνοι τους δωρεάν όπως κάνουν ήδη διάφοροι καλλιτέχνες πχ μουσικοί...
    γνώμη μου...
    Πάντα θα ψάχνουμε, δικαιολογίες, εδώ πχ η μητέρα του δολοφόνου θα γυρίσει και θα πει πως δεν φταίει το παίδι της, δεν έκανε κάτι παράνομο

    Οχι δεν θα σε παρακαλάει κανένας να δείς κάτι τζάμπα, όπως δεν παρακαλάς εσύ κανέναν να πας να δουλέψεις τζάμπα και ζητάς κανονικά μισθό.

  13. #283
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα κι αυτό που λες να συμβεί, εσύ τι λες να προτιμάνε; Να προσπαθούν να βγάλουν τίποτα από τις διαφημίσεις, ή να τα κατεβάζεις εσύ σαν κύριος παράνομα και να μην βγάζουν τίποτα;

    Δεν καταλαβαίνω πώς αυτό που λες αποτελεί επιχείρημα για το να μην προσπαθήσουν να πατάξουν την παρανομία. Ή πώς θα βγουν χαμένοι από αυτό.

    Κι αυτό που λες έτσι απαξιωτικά "μπας και βγάλουν κάνα φράγκο από τις διαφημίσεις" είναι το βασικό μοντέλο λειτουργίας της (free to air) τηλεόρασης εδώ και δεκαετίες. Δεν το λες δηλαδή και ανήκουστο το μοντέλο.

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω καθόλου τη συλλογιστική σου.
    Κοίταξε η συλλογιστική μου είναι απλή:
    Χάνουν το Hype και την πολύτιμη διαφήμιση απο στόμα σε στόμα...πριν το Lost πόσοι βλέπαμε σειρές με αυτή την τωρινή φρενίτιδα και τι ήταν αυτό που βοήθησε στην τεράστια δεξαμενή θεατών της συγκεκριμένης σειράς? Πόσα πρέπει να ξοδεύσουν σε διαφήμιση για να έχουν ένα αποτέλεσμα παρόμοιο με το νήμα "ποια ταινία-σειρά είδες πρόσφατα" σε κάθε ιστότοπο και με τι συμμετοχή απο τους εγγεγραμμένους χρήστες? Τι production values θα πρέπει να εχουν στις νέες παραγωγές ώστε να μας πείσουν να τις αγοράσουμε? Τι ποσοστό ταινιών-σειρών απο αυτές που ακόμα μπορούμε να δούμε σχετικά ελεύθερα θα πλήρωνες ένα σεβαστό ποσό για να τις δεις? Πόσες ταινίες θα γυρίζονταν και πόσοι ηθοποιοί και πόσοι τεχνικοί κτλ κτλ θα δούλευαν?

    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρόκειται για ένα γαϊτανάκι με απρόβλεπτες συνέπειες το όποίο οκ, μπορεί και να τους βγει...

    Όσο για τις διαφημίσεις το λέω γιατί είναι οξύμωρο μετά από τόσο αγώνα που έδωσαν για τα πνευματικά δικαιώματα στο youtube (έχει διαφημίσεις) να το γυρίσουν τελικά εκεί ή σε κάτι παρόμοιο...για μένα πρόκειται για ήττα, πως να το κάνουμε...αυτό δεν σημαίνει πως θα γίνουν όπως τα λέω,την γνώμη μου παραθετω...

    - - - Updated - - -

    Πως εννοείς το τσάμπα? αν εννοείς παράνομα οχι...ένα κανάλι όμως της ιδιωτικής τηλεόρασης πχ ΑΝΤ1 με παρακαλάει ή όχι?
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  14. #284
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μα γιατί μιλάτε μόνο για ταινίες στα τόρετς δεν βρίσκεις ταινίες μόνο βρίσκεις και άλλα πράγματα βιβλία,e-learning courses,βίντεο κλιπς,παιχνίδια εγώ για αυτό το χρησιμοποιώ κυρίως για βιβλία & e-learning courses.
    Που είναι αναντικατάστατα και δεν τα βρίσκεις. Τουλάχιστον δωρεάν.

  15. #285
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα γιατί μιλάτε μόνο για ταινίες στα τόρετς δεν βρίσκεις ταινίες μόνο βρίσκεις και άλλα πράγματα βιβλία,e-learning courses,βίντεο κλιπς,παιχνίδια εγώ για αυτό το χρησιμοποιώ κυρίως για βιβλία & e-learning courses.
    Που είναι αναντικατάστατα και δεν τα βρίσκεις. Τουλάχιστον δωρεάν.
    στις ιστοσελίδες βρίσκεις τα πάντα (παιχνίδια - προγράμματα - μουσική - ταινίες - σειρές - βιβλία)

    να σου θυμίσω φίλε μου ότι και τα βιβλία είναι προϊόντα πνευματικής ιδιοκτησίας ακόμα και τα "εκπαιδευτικά".

Σελ. 19 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021242939 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας