Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    26-08-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    209
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Cosmote
    Router
    RT-86U/Speedport Plus
    Καλησπέρα,
    θα ήθελα οσοι γνωρίζουν να με κατευθύνουν. Εργάζομαι στο IT ενός ομίλου και θέλω να αναβαθμίσω το βιογραφικό μου. Θέλω να δώσω εξετάσεις για την πιστοποίηση mcsa windows server 2016 όμως έχω πολύ λίγο ελεύθερο χρόνο για να πάω να παρακολουθήσω σεμινάρια τα οποία απ όσο γνωρίζω κοστίζουν αρκετά. Επίσης έχω στα χέρια μου το σχετικό βιβλίο αλλά δε νιώθω οτι με βοηθάει αρκετά μιας και αναλύει πάρα πολύ και ειδικά τις ώρες που το πιάνω, μετά τις 10 το βράδυ, μου φαίνεται αρκετά βαρύ και γενικά νομίζω οτι δεν με καλύπτει.

    Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει προετοιμασία για την πιστοποίηση εξ αποστάσεως και αν ναι να μου στέλνατε τα σχετικά λινκ.

  2. #2
    Εγγραφή
    02-07-2011
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ganza Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,
    θα ήθελα οσοι γνωρίζουν να με κατευθύνουν. Εργάζομαι στο IT ενός ομίλου και θέλω να αναβαθμίσω το βιογραφικό μου. Θέλω να δώσω εξετάσεις για την πιστοποίηση mcsa windows server 2016 όμως έχω πολύ λίγο ελεύθερο χρόνο για να πάω να παρακολουθήσω σεμινάρια τα οποία απ όσο γνωρίζω κοστίζουν αρκετά. Επίσης έχω στα χέρια μου το σχετικό βιβλίο αλλά δε νιώθω οτι με βοηθάει αρκετά μιας και αναλύει πάρα πολύ και ειδικά τις ώρες που το πιάνω, μετά τις 10 το βράδυ, μου φαίνεται αρκετά βαρύ και γενικά νομίζω οτι δεν με καλύπτει.

    Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει προετοιμασία για την πιστοποίηση εξ αποστάσεως και αν ναι να μου στέλνατε τα σχετικά λινκ.

    Υπάρχουν βίντεο στο MVA Site δωρεάν αλλά για λίγο ακόμη.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας