Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 29
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    COSMOTE
    Δελτίο Τύπου:
    - Για πρώτη φορά, οι χρήστες μπορούν να διαμορφώνουν οι ίδιοι το πακέτο τους, επιλέγοντας τα MB & τα λεπτά ομιλίας που θέλουν
    - Το WHAT’S UP φέρνει την επικοινωνία των νέων στα μέτρα τους
    - «Όλα αυτά που πρόκειται να έρθουν κρύβονται μέσα στο δικό σου ΤΩΡΑ»

    Το WHAT’S UP της COSMOTE απαντά στις διαφορετικές ανάγκες επικοινωνίας των νέων και εξελίσσεται σε ένα ευέλικτο ψηφιακό εργαλείο, δημιουργώντας το WHAT’S UP DIY (Do It Yourself). Οι νέοι έχουν πλέον τη δυνατότητα να φτιάξει ο καθένας το δικό του πακέτο, συνδυάζοντας τα ΜΒ και τα λεπτά ομιλίας που καλύπτουν τις προσωπικές τους ανάγκες, σε ιδιαίτερα προσιτές τιμές.

    Φτιάχνοντας το DIY πακέτο τους, οι χρήστες ταυτόχρονα κερδίζουν 2 δώρα της επιλογής τους, όπως GB για χρήση σε social media & chat ή video & music streaming, επιπλέον MB, λεπτά ομιλίας προς WHAT’S UP και SMS προς όλους.

    Το νέο πακέτο WHAT’S UP DIY μπορεί να ενεργοποιηθεί εύκολα και γρήγορα, αποκλειστικά μέσα από το WHAT’S UP Application. Ο χρήστης έχει τη δυνατότητα να αποθηκεύει το πακέτο που φτιάχνει, ώστε να είναι διαθέσιμο για επόμενη ενεργοποίηση. Μετά τη λήξη του πακέτου τους οι χρήστες μπορούν επίσης, να δημιουργήσουν από την αρχή το WHAT’S UP DIY πακέτο τους, ανάλογα με τις ανάγκες τους.
    Αναλυτικά οι πληροφορίες για το WHAT’S UP DIY στο whatsup.gr.

    «Το WHAT’S UP της COSMOTE ακούει τις ανάγκες των νέων και φέρνει την επικοινωνία στα μέτρα τους. Με τη νέα μας καμπάνια, που εμπνέεται από τις προκλήσεις, τα διλήμματα και τις ευκαιρίες που συναντούν καθημερινά οι νέοι, αναδεικνύεται η δύναμη που έχουν τώρα για να διεκδικήσουν το αύριο που ονειρεύονται. Στο πλαίσιο της καμπάνιας, παρουσιάζουμε και το νέο πακέτο WHAT’S UP DIY, που προσφέρει μία σειρά επιλογών για mobile data και χρόνο ομιλίας, ώστε οι νέοι να φτιάξουν το δικό τους ατομικό πακέτο και να το αλλάξουν όσες φορές επιθυμούν. Έτσι, οι χρήστες του WHAT’S UP έχουν όλα όσα χρειάζονται στο κινητό τους, σε συνδυασμό με τις αξεπέραστες ταχύτητες Internet μέσα από το μεγαλύτερο δίκτυο 4G στην Ελλάδα», δήλωσε ο Παναγιώτης Γαβριηλίδης, Chief Marketing Officer Consumer Segment του Ομίλου ΟΤΕ.

    Οι χρήστες του WHAT’S UP απολαμβάνουν γρήγορες ταχύτητες Internet μέσα από το μεγαλύτερο δίκτυο 4G στην Ελλάδα, με πληθυσμιακή κάλυψη πάνω από 98%. Το δίκτυο της COSMOTE έχει βραβευτεί από τον ανεξάρτητο φορέα Ookla ως το πιο γρήγορο δίκτυο Mobile Internet στην Ελλάδα, ενώ έχει λάβει για 5η συνεχόμενη χρονιά και την πιστοποίηση «Best in Test» για τις υπηρεσίες δεδομένων και φωνής, από τη διεθνώς αναγνωρισμένη εταιρεία μετρήσεων και ελέγχου δικτύων P3 Communications.

    Οι δυνατότητες που προσφέρει το WHAT’S UP Application

    Περισσότεροι από 1,5 εκατομμύριο νέοι χρησιμοποιούν ήδη το WHAT’S UP Application, που είναι διαθέσιμο δωρεάν στο App Store και το Google Play. Μέσω της εφαρμογής για smartphones, οι χρήστες έχουν τη δυνατότητα να ελέγχουν και να ανανεώνουν το υπόλοιπό τους, να ενεργοποιούν πακέτα MB και λεπτών ομιλίας και να κερδίζουν δώρα. Ακόμη, μπορούν να αποκτούν απευθείας κωδικό για να επωφελούνται των διαθέσιμων προσφορών DEALS for YOU.

    Όσοι κατεβάσουν την εφαρμογή για πρώτη φόρα στο κινητό ή το tablet τους, κερδίζουν αυτόματα 2GB για 7 ημέρες. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες γίνεται χωρίς κωδικούς, καθώς η εφαρμογή λειτουργεί με αυτόματη αναγνώριση της κάρτας SIM του χρήστη.


  2. #2
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Κοροϊδία αυτό το πράγμα. Κάτω από 8.5 ευρώ δεν μπορείς να δώσεις για να αγοράσεις κάποιο πακέτο πλέον. Το μόνο που σου δίνει είναι ευελιξία σε σχέση με τα στάνταρ call them all πακέτα. Αν δεν χρησιμοποιείς sms πχ να μπορείς να πάρεις παραπάνω ίντερνετ αλλά μόνο συγκεκριμένα πακέτα που είναι μόνο για συγκεκριμένη χρήση των mb (social & CHAT...)

  3. #3
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.512
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Την καπιταλιστική "ελευθερία" την πληρώνεις.
    Από τη μια μεριά η τρόικα της τηλεφωνίας και από την άλλη ο καταναλωτής.
    Η τρόικα κανονίζει τις τιμές και ο καταναλωτής την πληρώνει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konenas : 12-04-19 στις 14:32.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  4. #4
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Άλλη μια άχρηστη σαβούρα έτσι για να λέει ότι ακούει τις ανάγκες μας και να διαφημίζεται χωρίς να προσφέρει ΤΙΠΟΤΑ
    Όπως είπε και ο likos_de Κάτω από 8.5€ δεν πάει δίνοντας 100 λεπτά και 400 mb συνδυάζοντας τα με κάτι άχρηστα δώρα τη στιγμή που το combo call them all plus με τα ίδια χρήματα 8.5€ δίνει 400 λεπτά και 200mb που διπλασιάζονται (άρα 400)
    Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν ακριβώς λόγο να επιλέξει κάποιος αυτό και όχι το call them all plus

  5. #5
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.422
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Όντως, ψιλο-κοροιδία!!

    Το αρχικό πακέτο που σου δίνει με 8.5 είναι μάλλον χειρότερο από τα υπάρχοντα!! :-\
    Απλά παίζουν λίγο με τα MB και σου αφαιρούν χρόνο..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  6. #6
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.620
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Τον χρόνο λήξης τον ρυθμίζω ?

    Αν ναί, επιστρέφω
    Αν όχι να πα να κουρευτείτε
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  7. #7
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.631
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    20Mb/4Mb
    ISP
    GR Telecom
    Router
    PowerBeam M5-300
    200 λεπτά και 1 GB = 13€ ασχολίαστο .....

  8. #8
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    το ειδα και εγω ελεος ειναι....εγω προσωπικα βαζω μονο ιντερνετ απο τοτε που εχω παει σε καρτοκινητη με W.U δεν ειχα και ποτέ αλλη.
    Και προσφατα ανακαλυψα οτι το πακετο των 120MB αν το βαλουμε πριν την ληξη ανεωνει κανονικα το μεγαλο που πλεον δινει 1gb αλλα με 8.5 ευρω!!!!
    και με 6,5 ευρω τον μηνα εχεις viber out κλησεις σε ολη την Ελλαδα ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ....αντε γεια λεμε!
    ενταξει με την κοροιδια....+ οτι εγω παιζω με δικο μου voip και εχω το σταθερο μου με απεριοριστα παντου.
    μονο σημα καλο να εχουν για να εχουμε ιντερνετ!

  9. #9
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Το είδα κι εγώ, πριν λίγες μέρες. Ντροπή που το διαφημίζουν κιόλας... Τραγική υπηρεσία.

    Θα ήταν χρήσιμη, αν μπορούσαμε να έχουμε 100 λεπτά προς όλους με 3€ + 200MB με 2€ ακόμα, για όσους χρησιμοποιούν λίγο το κινητό.

  10. #10
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ειδα και εγω ελεος ειναι....εγω προσωπικα βαζω μονο ιντερνετ απο τοτε που εχω παει σε καρτοκινητη με W.U δεν ειχα και ποτέ αλλη. Και προσφατα ανακαλυψα οτι το πακετο των 120MB αν το βαλουμε πριν την ληξη ανεωνει κανονικα το μεγαλο που πλεον δινει 1gb αλλα με 8.5 ευρω!!!!
    Αφού δεν θες ομιλία σαφώς σε συμφέρει το frog ,έχει καλύτερα πακέτα 2gb-->4,4€ & 5gb-->8,5€ . Και τα δύο με rollover

  11. #11
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού δεν θες ομιλία σαφώς σε συμφέρει το frog ,έχει καλύτερα πακέτα 2gb-->4,4€ & 5gb-->8,5€ . Και τα δύο με rollover
    ευχαριστω θα το δω, αλλα κανεις γνωστος μου, φιλος, συγγενεις δεν εχει γιαυτο δεν εχω βαλει.
    μου το ειχαν ομως ξαναπει σε αλλο forum.
    θα εχει διαφορά το σημα ? rollover τι σημαινει?

  12. #12
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    .

    θα εχει διαφορά το σημα ?
    Φυσικά και όχι, cosmote ειναι


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    rollover τι σημαινει?
    Αν πριν λήξει το data πακετο ενεργοποιήσεις άλλο νέο σου μεταφέρει τα παλιά GB.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω θα το δω, αλλα κανεις γνωστος μου, φιλος, συγγενεις δεν εχει γιαυτο δεν εχω βαλει.
    Πριν 7-8χρονια ούτε εγώ είχα κανέναν με frog στο τηλ.καταλογο μου, τα τελευταία όμως χρόνια έχουν μαζευτεί αρκετοί, κυρίως πρώην Q-αδες.

  13. #13
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Ενταξει ευχαριστω, θα το τσεκαρω, απλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω κανενα με frog και φυσικα δεν του εχω και εμπιστοσυνη τοσο οπως στο W.U.

  14. #14
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ευχαριστω, θα το τσεκαρω, απλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω κανενα με frog και φυσικα δεν του εχω και εμπιστοσυνη τοσο οπως στο W.U.
    Τι εννοείς εμπιστοσύνη;

  15. #15
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς εμπιστοσύνη;
    γενικα δεν το ξερω καθολου.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας