Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    09-08-2018
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    25
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    το περασμένο Σαββατοκύριακο από 5-7 Απριλίου δεν είχα ούτε τηλέφωνο ούτε Internet ADSL 50
    τελικά ήταν βλάβη στο ΚΑΦΑΟ

    Τούτο το Σκο 12-14 έχω τλφνο και μερικώς Internet. Δηλαδή μπαίνω σε sites πχ Google, Gmail αλλά δεν προχωράει σε άλλα sites. Εχω δώσει βλάβη και με έχουν κουράσει στο 13888, βγάλε καλώδια, βάλε καλώδια και έχω κουρασθεί μια ώρα κάθε φορά που τους παίρνω τλφνο στημένος με τα ίδια και τα ίδια. Ακόμα περιμένω.
    Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με συμβουλεύσει τι να κάνω? Τεχνικά και νομικά με καταγγελία?

    Η σύνδεση μου είναι απαραίτητη για την εργασία μου και μου δημιουργεί και επιχειρησιακό πρόβλημα.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Θα δοκίμαζα να βάλω άλλους dns στην συσκευή πχ 1.1.1.1 στην κάρτα δικτύου στον υπολογιστή αντί για αυτόματα

    δοκίμασε σε γραμμή εντολών να δώσεις


    Κώδικας:
    ping   www.theregister.co.uk
    Και μετά

    Κώδικας:
    Nslookup www.theregister.co.uk
    nslookup www.theregister.co.uk  1.1.1.1

  3. #3
    Εγγραφή
    09-08-2018
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    25
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Ευχαριστώ, δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αυτά. Πήγα να μπω στο www.theregister.co.uk αλλά με πεταει έξω.
    τα υπόλοιπα φίλε μου ειναι λιγακι συσκολα για μένα. Παντως σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απαντησή σου.

    - - - Updated - - -

    Ευχαριστώ, δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αυτά. Πήγα να μπω στο www.theregister.co.uk αλλά με πεταει έξω.
    τα υπόλοιπα φίλε μου ειναι λιγακι συσκολα για μένα. Παντως σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απαντησή σου.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας