Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Καλημέρα σε όλους,
    αν κάποιος γνωρίζει παρακαλώ να μου πει

    ενδιαφέρομαι για αυτό
    https://www.electroholic.gr/el/product/COMHPP00476

    ΑΛΛΑ διάβασα στο amazon
    Has a great 1050ti video card in a nice little package for the price. The problem is...you cannot use the 1050ti graphics card thru the HDMI output source. Not being able to utilize the computer in every aspect possible, makes this a poor purchase.

    Οπότε ΑΝ καταλαβαίνω καλά δεν μπορείς να παίξεις παιχνίδια σε εξωτερικό monitor ή TV που με ενδιαφέρει πολύ

    (επίσης αναρωτιέμαι αν αυτό συμβαίνει και με άλλες συσκευές και πως μπορώ να το ξέρω πριν την αγορά)

    https://www.amazon.com/HP-15-6-inch-...ews/B07KQXHP4M

    Ευχαριστώ και ελπίζω να μην ρωτάω άσχετα πράγματα.

  2. #2
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    14(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απ'τη στιγμή που έχει θύρα HDMI, πάει να πει ότι συνδέεται σε εξωτερική οθόνη. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορείς να χρησιμοποιήσεις την GTX 1050ti για gaming σε εξωτερική οθόνη...

  3. #3
    Για αυτό ρώτησα επειδή κ εγώ δεν το καταλαβαίνω..κ ήμουν έτοιμος ζεστός να παραγγείλω.

    Ευχαριστώ σε κάθε περίπτωση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος civeng : 18-04-19 στις 00:56.

  4. #4
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    14(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παρακαλώ.
    Μου φαίνεται περίεργο να μην μπορείς... Κι από αναζήτηση στο google δεν βρήκα να αντιμετωπίζει κάποιος πρόβλημα, εκτός από κάποιους χρήστες που το laptop τους έχει hybrid Intel/Nvidia GTX 1050 ti (και δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν γνωρίζω το θέμα) και κάτι περιπτώσεις χρηστών που τρέχουν linux κι έχουν θέμα με υποστήριξη της Nvidia (εσύ όμως θα έχεις windows 10, άρα μην σε πολυ απασχολεί). Σιγουρέψου μόνο ότι η εξωτερική οθόνη έχει θύρα HDMI κι ότι έχεις καλώδιο.
    Τώρα, αν αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα και χρειαστεί να κάνεις ρυθμίσεις στο πρόγραμμα της Nvidia ή στο BIOS ή κι εγώ δεν ξέρω που αλλού, φτιάξε ένα θέμα εδώ. Σε κάθε περίπτωση, μπορείς να ρωτήσεις και το κατάστημα που θα το αγοράσεις, δεν έχεις να χάσεις κάτι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ilkork92 : 18-04-19 στις 09:04.

  5. #5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ilkork92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακαλώ.
    Μου φαίνεται περίεργο να μην μπορείς... Κι από αναζήτηση στο google δεν βρήκα να αντιμετωπίζει κάποιος πρόβλημα, εκτός από κάποιους χρήστες που το laptop τους έχει hybrid Intel/Nvidia GTX 1050 ti (και δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν γνωρίζω το θέμα) και κάτι περιπτώσεις χρηστών που τρέχουν linux κι έχουν θέμα με υποστήριξη της Nvidia (εσύ όμως θα έχεις windows 10, άρα μην σε πολυ απασχολεί). Σιγουρέψου μόνο ότι η εξωτερική οθόνη έχει θύρα HDMI κι ότι έχεις καλώδιο.
    Τώρα, αν αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα και χρειαστεί να κάνεις ρυθμίσεις στο πρόγραμμα της Nvidia ή στο BIOS ή κι εγώ δεν ξέρω που αλλού, φτιάξε ένα θέμα εδώ. Σε κάθε περίπτωση, μπορείς να ρωτήσεις και το κατάστημα που θα το αγοράσεις, δεν έχεις να χάσεις κάτι.
    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!
    Άρα μπορεί το
    https://www.electroholic.gr/el/product/COMHPP00476
    να έχει hybrid Intel/Nvidia GTX 1050 ti (που φυσικά δεν γνωρίζω τι σημαίνει

    είδα και αυτό σήμερα
    https://www.mediamarkt.gr/el/product...b-1222523.html

    αλλά δεν ξέρω τι οθόνη έχει

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας