Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 110
  1. #91
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    αν δεν βάλουν & τα αθλητικά τους κανάλια το συγκεκριμένο flix πάει άπατο!
    υπάρχει το netflix, η ερτ το open αλλά και άλλοι πονηροί τρόποι να δεις ταινίες.
    ας βάζανε τα sport κανάλια και ας είχε περιορισμό να βλέπεις σε 1 τηλεόραση όπως κάνει & ο ΟΤΕ.......
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

  2. #92
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GEIAnnis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν βάλουν & τα αθλητικά τους κανάλια το συγκεκριμένο flix πάει άπατο!
    Γενικά πρέπει πλέον η νόβα να βγάλεί μία υπηρεσία streaming οπως το ott του ΟΤΕ. κ με 4κ υποστήριξη όπου ειναι αυτό δυνατό.

  3. #93
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά πρέπει πλέον η νόβα να βγάλεί μία υπηρεσία streaming οπως το ott του ΟΤΕ. κ με 4κ υποστήριξη όπου ειναι αυτό δυνατό.
    4k? Εδώ δεν έχει 1080p! Όλα είναι 720p το ανώτερο απ ότι κατάλαβα.

  4. #94
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    4k? Εδώ δεν έχει 1080p! Όλα είναι 720p το ανώτερο απ ότι κατάλαβα.
    συμπολίτη η nova κατά βάση είναι δορυφορική υπηρεσία & σαν τέτοια μπορεί να είναι 1080 i κι οχι "p"

    720p είναι στο wind vision & voda tv που δινει τα novasports;;

    πάντως εγώ δεν παίζει να τους κάνω τη χάρη να βάλω wind ή voda για να έχω τα novasports!
    + γιατί είμαι σε περιοχή με καμπίνες του ΟΤΕ σε vdsl2 (FTTC) συνεπώς έχει το καλύτερο δίκτυο στη περιοχή
    ++ ο ΟΤΕ πανελλαδικά έχει την επίβλεψη όσο αφορά το κομμάτι του χαλκού. άρα γιατί να μπλεχτώ σε παπιοπεριπέτειες; σε ότι προκύψει μιλάω μόνο μαζί τους
    +++ έχουν τα χαμηλότερα ping σε σχέση με άλλους πανελλαδικούς παρόχους στην Ελλάδα (εξαιρώ εταιρείες όπως η inalan κλπ που δεν είναι πανελλαδικοί)

    καθόλου FLEXibility το FLIX τους πάντως

    no sports?
    no flix!
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

  5. #95
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    όσο αφορά τα αθλητικά είδα σε άλλο forum ότι για κατοίκους εξωτερικού έβγαλαν αυτό: https://nettvplus.gr/

  6. #96
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GEIAnnis Εμφάνιση μηνυμάτων

    ...πάντως εγώ δεν παίζει να τους κάνω τη χάρη να βάλω wind ή voda για να έχω τα novasports!...
    Η καθε πλατφορμα νοβα-ΟΤΕ εχει τα δικα της αθλητικα οποτε αν θες να δεις κατι που το εχει η νοβα η θα πληρωσεις συνδρομη στους παροχους που εχουν τα νοβασπορτς η απλα δεν θα το δεις!! Αληθεια καλα μας λες τα +++++ του ΟΤΕ αλλα σε παρακαλω πες μας και τι πληρωνεις??Αν ειναι να δινω 60αρια και 70αρια τον μηνα για να βλεπω τβ να εχω τηλ αλλα και ιντερνετ... συμφερει καλυτερα να τα βλεπεις εξω στα μαγαζια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bill27 : 29-11-20 στις 10:40.

  7. #97
    Εγγραφή
    07-03-2010
    Μηνύματα
    510
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσο αφορά τα αθλητικά είδα σε άλλο forum ότι για κατοίκους εξωτερικού έβγαλαν αυτό: https://nettvplus.gr/
    Το έχει δοκιμάσει κανένας? Είναι εκτός Ελλάδας Κύπρου

  8. #98
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    προσωπικά όχι, δεν ενδιαφέρομαι για αθλητικά.

  9. #99
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν είμαι οτετζης ουτε φαν, αν ψάξεις άλλα ποστ μου θα καταλάβεις τι λέω. τεσπα

    αν και λίγο ρηχά & κοντόφθαλμα τα βλέπεις.......ας σου απαντήσω λοιπόν
    έγραψα ότι στη περιοχή μου καμπίνες vdsl έχει εγκαταστήσει ο μπΟΤΕ
    αν είσαι ψαγμένος θα ξέρεις επίσης ότι ο χαλκός πανελλαδικά είναι αρμοδιότητας του μπΟΤΕ
    στο vdsl από την καμπίνα έως τον κατανεμητή είναι δικαιοδοσίας του άρα
    συνεπώς έχω το καλυτερότερο δυνατό αποτέλεσμα για σταθερό & γρήγορο διαδίκτυο! αν θες το καταλαβαίνεις ότι πληρώνω για την ποιότητα
    συνεπώς δεν ξεκουνάω για χάρη τσαμπέ τιμής & σε ενδεχόμενη βλάβη να μιλάω με 2-3 όπου ο ένας θα το ρίχνει στον άλλο. γνώριμο & ελληνικό φαινόμενο τώρα λοιπόν είμαστε εγώ & ο μπΟΤΕ σε τέτοια περίπτωση

    προς ενημέρωσή σου δεν πληρώνω πολλά λόγω συνδυαστικού με σταθερο κινητά κλπ
    το ίδιο δεν κάνουν & οι άλλες εταιρείες αν πάρεις διάφορες υπηρεσίες σε 1 λογαριασμό;; για κοίταξε το αυτό...

    για να καταλάβω λοιπόν τώρα κι εγώ ο χαζός μήπως δεν καταλάβα.....το vodafone tv ή η wind vision είναι υπηρεσία OTT (Over The Top) ;;
    δηλαδή αν παρω 1 από τα 2 με nova sports μπορεί να παίξει σε ote ή nova isp δίκτυο ;;;
    γιατί όπως σου εξήγησα δεν ξεκουνάω για άλλο πάροχο για να αγοράσω nova! αν θέλει πελάτες η κυρία γόβα ξέρει το δρόμο να τους συλλέξει!! απλό είναι.
    αν έχεις επαφή με επαρχία θα δεις πόσοι έχουν οτε δορυφορικά ή ιντερνετικά έχει γεμίσει ο τόπος τι να λέμε. κοινό μυστικό;;
    65αρια θυμάμαι δίναμε (αν δεν είσαι μικρός σε ηλικία) στη nova μόνο για τη δορυφορική συνδρομητική υπηρεσία

    κάνεις αναφορά να πληρώσω σε κάποιο πάροχο που τα έχει ΓΕΛΟΙΟ. η ίδια η nova είμαστε στο 2020 & δεν έχει ακόμα δικό της iptv για αθλητικά & ξαναλέμε ότι ταινίες κουραφέξαλα παντου τις βρίσκουν όλοι με θεμιτό ή αθεμιτο τρόπο τι να λέμε τώρα δεν τα ξέρεις;
    αν είναι να είμαι αναγκασμένος να βάλω σταθερο & διαδίκτυο στη voda ή wind για να πάρω το iptv τους με τα αθλητικά τότε να το βράσω. καταλαβαίνω πως δεν έχεις ταξιδέψει εξωτερικό ούτε έχεις κάποιον να σου πει τι γίνεται στο εξωτερικό γι'αυτό & δικαιολογημένα έχεις μείνει πίσω
    PPV, OnDemand υπηρεσίες κλπ

    δεν πειράζει όμως 2021 κοντοζυγώνει...θα τα δεις
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

  10. #100
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.080
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μια χαρά είναι οι εναλλακτικοί και οι "τζαμπε" υπηρεσίες τους. Τα 100+ ευρώ που γλιτώνω κάθε χρόνο είναι πολλά.

    Κατανοώ πάντως γιατί θέλεις να πληρώνεις παραπάνω για μία αίσθηση.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #101
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά είναι οι εναλλακτικοί και οι "τζαμπε" υπηρεσίες τους. Τα 100+ ευρώ που γλιτώνω κάθε χρόνο είναι πολλά.

    Κατανοώ πάντως γιατί θέλεις να πληρώνεις παραπάνω για μία αίσθηση.
    είσαι ανόητος ή το παριστάνεις;;
    έχω 5 ping στον μπΟΤΕ (με FastPath) γιατί έχει τα BackBone. μάλλον δεν έχεις αίσθηση ότι αυτό είναι ότι καλύτερο για online gaming ή streaming υπηρεσίες...
    άλλος πάλι μπορεί να θέλει 100 ή 200 ταχύτητα γιατί κατεβάζει όλη μέρα ή επειδή έχει 4 παιδιά & όταν είναι όλοι μέσα πατώνει το σύστημα...έχουμε και την τηλεκπαίδευση ή τηλεργασία αυτή τη περίοδο μη ξεχνάμε. ο καθένας έχει ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ
    αλλά μην λες ανοησίες περί αίσθησης. καμία ψευδαίσθηση δεν έχω ούτε δίνω 100ευρά δεν τρελάθηκα
    ίσως την ποιοτική υπηρεσία που είπα να νόμιζες ότι έχω & 200άρα ταχύτητα. δεν τη χρειάζομαι.

    κάτι για το θέμα του νήματος όμως έχεις να παραθέσεις;; γιατί ξεφύγαμε
    διευκρίνισα στους υπευθύνους της nova που ξέρουμε ότι διαβάζουν οπουδήποτε αναφέρεται το όνομα της εταιρείας τους ότι όταν έχεις άλλο πάροχο δύσκολα πας σε wind πχ για να παρεις τα αθλητικα απο τo wind vision. για να μην πω & για τα 2ετή 24μηνα δλδ συμβόλαια που από κοινού έχουν "συνωμοτήσει" σε εισαγωγικά το βάζω μη θίγεστε!
    εξάλλου ξαναλέω ότι όποιος έχει δυσκολία δορυφορικού σε πολυκατοικία ή δεν έχει έστω μπαλκόνι στο Νοτιά (όσοι έχουν γνώση από δορυφορική θα καταλάβουν τι λέω) τότε η ίδια η nova ακόμα κι αν έχει σταθερό & διαδίκτυο από αυτούς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να τους προσφέρει IPTV υπηρεσία με τα αθλητικά...
    τι δεν καταλαβαίνετε ορισμένοι;; ελάχιστοι ευτυχώς

    πελάτης nova double play που για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορεί να βάλει δορυφορική nova δεν μπορεί να έχει στη διάθεσή του τα αθλητικά τους μέσω ΙΝΤΕRNET
    2021 τον άλλο μήνα
    κι αν έχει 24μηνο συμβόλαιο που ακόμα για κάποιους μήνες ΔΕΝ έχει ΛΗΞΕΙ θα τον αφήσει η κυρία γόβα να πάει σε voda tv ή wind vision άραγε;;;
    αναρωτιέμαι απλώς
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

  12. #102
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.080
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καταρχήν πρέπει να πάρεις μια βαθιά ανάσα και να ηρεμήσεις. Δεν είσαι σε κανένα καφενείο.

    Στην αίσθηση αναφερόμουν στο κομμάτι της ασφάλειας σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος. Εχω ακούσει πολλά μπλεξίματα και απο πελάτες cosmote.

    Αυτά με το ms δεν με απασχολούν και τόσο. Κατανοώ όμως γιατί μπορει είναι σημαντικά για σένα και πολύ καλά κάνεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #103
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εσύ γράφεις λες και είσαι σε καφενείο. Νομίζεις ότι μας την είπες κιόλας τώρα ή ότι με έκανες να ιδρώσω & να σε φοβηθώ.

    Τώρα μας το πας και καλά ότι αναφερόσουν στο κομμάτι της ασφάλειας. Πουθενά ΔΕΝ είσαι εξασφαλισμένος όμως οι εταιρείες ΠΛΕΟΝ αν δεν το ξέρεις συμπολίτη για όσο μείνεις εκτός διαδικτύου, σου δίνουν δωρεάν ΜΒ από το δίκτυο της κινητής & υπάρχει κάτι που λέγεται HotSpot σε ενημερώνω λοιπόν!
    Αυτονόητο βέβαια είναι ότι πρεπει να έχεις έστω & καρτοκινητό στην εταιρεία αυτή που είσαι στο double play τους.
    Γι' αυτό κι αν είχα vodafone σπιτι θα είχα c u καρτουλα κινητής
    Αν είχα wind σπίτι θα είχα καρτούλα free2go
    Τώρα που έχω ote με συμφέρει που έχω what's up.
    Το ίδιο σου κάνουν κι αν έχεις σύνδεση που έχω να κάνω πολλά πολλά χρόνια! Αυτό όσο αφορά για την εξυπνάδα που μας είπες ότι πληρώνω 100€ το χρόνο παραπάνω. Καλύτερα πες τα σε αυτούς που τα σκάνε κάθε μήνα για συνδέσεις με λίγα λεπτά προς όλους

    Στο δίκτυο λοιπόν του διαδικτύου σπίτι μας όταν λοιπόν έχεις πάροχο για παράδειγμα nova, ενώ είσαι στη Νίκαια ας υποθέσουμε, όπου όπως ξέρουμε έχει αναλάβει το vdsl FTTC (καμπίνες δλδ) η wind & το κομμάτι του χαλκού από την καμπίνα έως το κατανεμητή σου τον έχει ο ote.......θα έχεις να κάνεις με δικαιοδοσία/αρμοδιότητα ΤΡΙΩΝ στον αριθμό εταιρειών. Πώς σου φαίνεται αυτό; Καλύτερο; Γιατί εγώ δεν το νομίζω.
    Αλλού το πήγες αλλά εγώ σου μιλώ με βάση πιθανότητες αλλά & τη γνώση του που ζουμε & το τι συμβαίνει όπου λαλούν πολλοί κοκόροι εμπλεκόμενοι που θα σου δίνουν ο ένας στον άλλον

    Τα ms δεν μας νοιάζει εσένα αν σε απασχολούν. Αλλους όπως ξαναείπα τους ενδιαφέρει το 100 & 200 κατέβασμα άλλους το 20 ανέβασμα κι άλλους τα ping για gaming streaming. Ετσι θα είναι πάντα αν δεν το έχεις αντιληφθεί. Τώρα το τι σε ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ εσένα ή εμένα δεν αφορά κανέναν που μας διαβάζει & έχουμε ξεφύγει από το θέμα του νήματος γιατί επιμένεις να ΜΗΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ επί του θέματος του νήματος αλλά μπήκες να προκαλέσεις
    ΑΙΣΘΗΣΗ

    Αφού λοιπόν μπορεί για κάποιον να είναι σημαντικά αυτά για τα οποία πληρώνει γιατί το έκανες θέμα & αλλάξαμε θέμα;;
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

  14. #104
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.080
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Κι εγώ whats up έχω
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #105
    Εγγραφή
    16-06-2020
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    OTE
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσο αφορά τα αθλητικά είδα σε άλλο forum ότι για κατοίκους εξωτερικού έβγαλαν αυτό: https://nettvplus.gr/
    αν θέλετε να επανέλθουμε στο θέμα του νήματος

    το novaflix είναι η 1η διαδικτυακή τηλεόραση της κυρίας nova. θα περίμενε κανείς λοιπόν να μπουν μέσα όλα από ελληνικά κανάλια έως παιδικά & ακατάλληλα ΧΧ με τις αντίστοιχες τιμές κι επιλογές βέβαια. το flix μπορεί να γίνει & flex από το FLEX(ibility) που έχει αντίστοιχο η vodafone στη κινητή & βολεύει πολλούς έχω ακούσει

    θα μου πείτε η κάθε εταιρεία έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει & καταλαβαίνει. ΔΕΚΤΟ
    όμως δεν έχω δει κάποιο super market από τις 4-5 μεγαλύτερες αλυσίδες να μην έχει όλα τα brands & όλα τα είδη
    για όσους θυμούνται.....τα πρώτα χρόνια των lidl, κι αν κανω κάπου λάθος διορθώστες με, ΔΕΝ είχαν coca cola & nescafe κτλ κτλ!! κάντε όμως τώρα μια επίσκεψη & θα δείτε ότι ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΤΗΚΑΝ με τις άλλες υπεραγορές, διότι είχαν χασούρα προφανώς
    ήθελα λοιπόν να ξερα τι έχουν σπουδάσει οι έως τώρα (πριν καλύτερα πλεον) συμβουλάτορες της εταιρείας nova
    είναι αυτό που λένε στη πιάτσα σε παράφραση...όταν ο θεός έδινε γνώσεις εσύ κράταγες ομπρέλα

    netflix => ertflix => novaflix

    αφήστε που πάσχουν κι από ιδέες δυστυχώς
    στέρεψαν;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ whats up έχω
    αν έχεις οτε ή άτομα που έχουν κι αυτοί φυσικά & σε συμφέρει να χεις αυτό. αν όχι δεν συμφέρει. τα λογικά λέμε
    βρίσκεις τα πάντα στο διαδίκτυο, αν υπάρχουν, δηλαδή όσα υπάρχουν, άρα όχι και τα πάντα...

Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας