Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    20-12-2006
    Μηνύματα
    1.358
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Γιατί παρόλο που έχω συνδέσει και δώσει άδεια στο android app aquamail για τα emails μου(Hotmail, yahoo, gmail κ.τ.λ.) στα gmail όταν για οποιοδήποτε λόγο(Π.χ. όχι καλή σύνδεση με το ίντερνετ, Όχι καλό σήμα wifi) δεν μπορέσει να λάβει τα μηνύματα που έχω μου βγάζει όταν βρει σωστό ίντερνετ και το κλασικό σήμα ειδοποίησης της Google και πρέπει πάντα να πατάω το πλήκτρο "Ναι".

    Στα αλλά μειλ που έχω συνδέσει στο android app aquamail δεν μου βγάζει καμία ειδοποίηση σε παρόμοιες καταστάσεις.

    Εδώ στα gmail μου έβγαζε και ειδοποίηση κάθε φορά που έμπαινα στο youtube αλλά αυτό ήταν μια ρύθμιση του youtube και δεν έφταιγε το gmail.

    Καμιά ιδέα για το πως να απενεργοποιήσω κάθε φορά αυτού του είδους τις προειδοποιήσεις?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Gmail warning.jpg  


  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δεν μου βγάζει κάτι τέτοιο με το aquamail, υποθέτω έχεις τελευταία εκδοση εφαρμογής και έχεις κάνει διαγραφή λογαριασμού και ξανά σύνδεση μέσω της διαδικασίας για gmail και όχι για Pop/imap

  3. #3
    Εγγραφή
    20-12-2006
    Μηνύματα
    1.358
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Pop3 το έχω αλλά έχω δοκιμάσει και το gmail τρόπο που λες και δίνει το aquamail, νομίζω λέγεται "Gmail or google apps(oauth2) και πάλι τα ίδια.

  4. #4
    Εγγραφή
    10-08-2010
    Μηνύματα
    600
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Path Level
    Interleaved
    Εδώ και δυο μέρες δεν μπορώ να συνθέσω νέα μηνύματα ή να διαγράψω αυτά που επέλεξα.
    Βγάζει μήνυμα πως κάτι δεν πάει καλά και παρουσιάστηκε πρόβλημα με τη σύνδεση.

    Τι φταίει ;;
    Εισερχόμενα όμως μου έρχονται..

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας