Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    23-04-2019
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Καθε φορά που πάω σε κατάστημα vodafone η παίρνω τηλέφωνο, μου ζητάνε να συμπληρώσω ερωτηματολόγιο βαθμολογώντας την εξυπηρέτηση και τους εργαζομένους. Σπάνια το έχω κάνει, και στο κέντρο της Αθήνας τα καταστήματα Στουρνάρη και Ακαδημίας που με εξυπηρετούσαν έχουν κλείσει. Εντούτοις είμαι χρόνια πελάτης καρτοκινητής και CYTA, και δεν έχω αλλάξει παρά το γεγονός ότι ο λογαριασμός μου αυξήθηκε κατά 25% τα τελευταία χρόνια, ενώ η χρήση μειώθηκε. Είχα πάγια εντολή και ζητούσα ένα καλύτερο ντήλ, με vdsl καθώς και ενιαίο λογαριασμό και μου προσφέραν 1000 ευρώ ομιλίας και 500 μηνύματα ενώ βλέπουν ότι χρησιμοποιών διακόσια λεπτά και 10 μηνύματα εδώ και δέκα χρόνια.

    Μάρκετινγκ είναί να ικανοποίεις τις ανάγκες του καταναλωτή και όχι των ημιμαθών μάνατζερ, που ενδιαφέρονται περισσότερα για τα κουστούμια και τα μαλλιά τους παρά για τους πελάτες.

    Σήμερα δεν είχα ιντερνετ ούτε τηλέφωνο και η εφαρμογή της Cyta που μου επτιρέπει να συνδέομαι με το σταθερό μέσω wifi και την χρησιμοποιώ που και πού δεν λειτουργεί εδώ και μέρες.. Φυσικά δεν είχα καμμιά ενημέρωση μόνο ένα μήνυμα για το λογαριασμό για τον οποίο έχω πάγια εντολή εδώ και χρόνια. Ενα μήνυμα ανάμεσα στα δεκάδες ασκοπα μηνύματα που στέλνουν συνέχεια/

    Εντούτοις μου κόψανε τη σύνδεση και φυσικά χωρίς σύνδεση δεν μπορούσα ούτε τηλέφωνο να πάρω ούτε να δώ τι έχει συμβεί. Ετρεχα όλο το πρώι στο κατάστημα να με αντιμετωπίζουν σαν να είμαι τρελλός που διαμαρτύρομαι επειδή η εταιρία τους μου εκοψη τη σύνδεση μετά από χιλιάδες ευρώ απόλυτης συνέπειας για 30 ευρώ λογαριασμό.

    Η έρευνα για την εξυπηρέτηση τους μάρανε. Ο παλίος συνεπής πελάτης δεν αξίζει τίποτα στη χώρα των αρπαχτών.

    Προτείνετε μου παρακαλώ άλλο πάροχο με vdsl (ευκαιρία για αναβάθμιση) για το κέντρο της Αθήνας.

    Εν τω μέταξυ ψάχνω μαίηλ για να διαμαρτυρηθώ και δεν υπάρχει τίποτα.

    Μπορείτε να αναπαράγετε το παρόν σε κάθε μέσο που αρμόζει

    Ενας Συνεπής Πελάτης

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δεν θα βρεις κάποιον παροχο που να μην σου το κόβει αν δεν πληρώσεις, το ότι ήσουν συνεπής δεν λέει κάτι.
    Οπότε βρίσκεις αυτόν που σε βολεύει απο άποψη τιμών κλπ και κάνεις αίτηση φορητότητας, απο την στιγμή που έχεις και κινητό σαν επιλογή για φθηνό πακέτο θα κοιτούσα προς Wind

  3. #3
    Εγγραφή
    01-10-2008
    Περιοχή
    Αλιβέρι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΙΒΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Fastpath
    Η έρευνα εξυπηρέτησης αφορά καθαρά τον άνθρωπο που σε εξυπηρέτησε και όχι την Vodafone!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας