Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    22-10-2009
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    Κυριοι καλημερα και χρονια πολλα .
    Εδω και 2 μηνες εχω φοιτητικο whatsup των 7ε και μου ηρθε μηνυμα οτι αν παρω νεο φοιτητικο πακετο που να περιλαμβανει
    λεπτα ομιλιας μεχρι 2/5 θα εχω και τα λεπτα ομιλιας που ειχαν περισσεψει απο τον προηγουμενη ενεργοποιηση του φοιτητικου πακετου για ακομη 1 μηνα.
    α) το να παρω νεο φοιτητικο πακετο (δεν βγαζει νοημα σε μενα αφου ηδη εχω) δεν καταλαβαινω τι εννοουν
    β) ηδη μεσα στο whatsup υπαρχουν 12.5 ε , αλλα δεν μου βγαζει επιλογη να τραβηξω απο αυτα τα χρηματα
    γ) το ελαχιστο ποσο για χρονο ομιλιας πια ειναι 12 ε , αν αγορασω λοιπον θα περισσεψουν 5ε οποτε τι;
    δ) ΑΝ δεν αγορασω νεο χρονο ομιλιας , θα χαθουν τα ΜΒ και ο χρονος ομιλιας που ηδη εχω ΑΛΛΑ η ανανεωση του
    πακετου που ηδη εχω θα γινει αυτοματα τραβωντας 7ε απο τα χρηματα που ηδη εχω μεσα;
    ευχαριστω

  2. #2
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    α) συμφωνω αλλα ειναι μια προσφορα
    β)να παρεις την εξυπηρετηση πελατων ή να δεις απο το whatsup app
    γ)μεσω online ανανεωσης με χρεωστικη καρτα χωρις να πας σε καταστημα σου βγαζει ακομα τα 10 ευρω
    δ) με μπερδεψες λιγο

  3. #3
    Εγγραφή
    22-10-2009
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    Λοιπον ολα τα προηγουμενα λυνονται η στο
    1330
    η στο μεγάλο κίτρινο κουμπί ακριβώς στη μέση της εφαρμογής που λέει "τώρα υπηρεσίες"

    που θα παει θα μαθω

  4. #4
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.665
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριοι καλημερα και χρονια πολλα .
    Εδω και 2 μηνες εχω φοιτητικο whatsup των 7ε και μου ηρθε μηνυμα οτι αν παρω νεο φοιτητικο πακετο που να περιλαμβανει
    λεπτα ομιλιας μεχρι 2/5 θα εχω και τα λεπτα ομιλιας που ειχαν περισσεψει απο τον προηγουμενη ενεργοποιηση του φοιτητικου πακετου για ακομη 1 μηνα.
    α) το να παρω νεο φοιτητικο πακετο (δεν βγαζει νοημα σε μενα αφου ηδη εχω) δεν καταλαβαινω τι εννοουν
    β) ηδη μεσα στο whatsup υπαρχουν 12.5 ε , αλλα δεν μου βγαζει επιλογη να τραβηξω απο αυτα τα χρηματα
    γ) το ελαχιστο ποσο για χρονο ομιλιας πια ειναι 12 ε , αν αγορασω λοιπον θα περισσεψουν 5ε οποτε τι;
    δ) ΑΝ δεν αγορασω νεο χρονο ομιλιας , θα χαθουν τα ΜΒ και ο χρονος ομιλιας που ηδη εχω ΑΛΛΑ η ανανεωση του
    πακετου που ηδη εχω θα γινει αυτοματα τραβωντας 7ε απο τα χρηματα που ηδη εχω μεσα;
    ευχαριστω
    α) εννοούν πακέτο με χρόνο ομιλίας (πχ αυτό των 7 ευρώ, που βάζεις), όχι πακέτο με κάρτα sim με νέο αριθμό
    β) που να τα τραβήξεις τα χρήματα;
    γ) online μπορείς να ανανεώσεις και με 10 ευρώ (μπαίνουν περίπου 8,92 ευρώ μετά τον φόρο), έχω και εγώ φοιτητικό νούμερο whatup και από ότι βλέπω αυτή τη στιγμή υπάρχει ακόμη το πακέτο των 7 ευρώ, οπότε δεν χρειάζεται να ανανεώσεις με περισσότερα χρήματα
    δ)τα λεπτά ομιλίας και τα MB χάνονται μετά τη λήξη του πακέτου. δεν γνωρίζω και δεν νομίζω να υπάρχει αυτόματη ανανέωση.

    Στην ουσία σε ενημερώνουν ότι αν ενεργοποιήσεις νέο πακέτο των 7 ευρώ (θα πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα) ΠΡΙΝ λήξει το τωρινό πακέτο, τότε τα λεπτά ομιλίας και τα MB ΔΕΝ χάνονται.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας