Σελ. 22 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 316-330 από 556
  1. #316
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    HUAWEI HA35
    Ξεκίνησε μια μεγάλη συζήτηση στην ομαδα ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΔΡΩΜΕΝΑ στο Facebook σχετικα με το θεμα της οπτικης στον Δήμο με αφορμή ένα βίντεο του διαχειριστή που δείχνει την μέτρηση 100αρας στο speetest της Ookla. Αποδείχτηκε (και έγινε ολόκληρο θέμα από κατω) οτι πολλά σπίτια έχουν εδω και ενα μηνα οπτικη ενεργοποιημενη ενω αλλοι οπως εγω που αιτηθηκαν πρωτοι, δεν εχουν ακομα. Μαλιστα κάποιες ενεργοποιημένες συνδεσεις είναι από Cosmote. Μπορείτε να βρείτε την σχετική ανακοίνωση στις δημοσιευσεις της ομαδας και μπορείτε να παρουσιάσετε την δικη σας εμπειρία στο θεμα.
    Πολύ δυστυχως η Vodafone έχει ηδη κανει παρα πολλα φαουλ. Απο την τεραστια καθυστερηση ολοκληρωσης του εργου και των παρατασεων, μεχρι την διαχειριση των ενεργοποιησεων και τα λαθη του ανοργανωτου προσωπικου της. Θεωρω πως επεται και συνεχεια...

  2. #317
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaterXL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησε μια μεγάλη συζήτηση στην ομαδα ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΔΡΩΜΕΝΑ στο Facebook σχετικα με το θεμα της οπτικης στον Δήμο με αφορμή ένα βίντεο του διαχειριστή που δείχνει την μέτρηση 100αρας στο speetest της Ookla. Αποδείχτηκε (και έγινε ολόκληρο θέμα από κατω) οτι πολλά σπίτια έχουν εδω και ενα μηνα οπτικη ενεργοποιημενη ενω αλλοι οπως εγω που αιτηθηκαν πρωτοι, δεν εχουν ακομα. Μαλιστα κάποιες ενεργοποιημένες συνδεσεις είναι από Cosmote. Μπορείτε να βρείτε την σχετική ανακοίνωση στις δημοσιευσεις της ομαδας και μπορείτε να παρουσιάσετε την δικη σας εμπειρία στο θεμα.
    Πολύ δυστυχως η Vodafone έχει ηδη κανει παρα πολλα φαουλ. Απο την τεραστια καθυστερηση ολοκληρωσης του εργου και των παρατασεων, μεχρι την διαχειριση των ενεργοποιησεων και τα λαθη του ανοργανωτου προσωπικου της. Θεωρω πως επεται και συνεχεια...
    Άν το έχει κάνει υπάρχει ξεκάθαρη παράβαση του Berec,παλιά ο ΟΤΕ είχε φάει πρόστιμα γιατί μεταχειριζόταν διαφορετικά τους πελάτες του τώρα θα πρέπει να φάνε όλοι οι πάροχοι πρόστιμο καθώς λένε ψέματα μεταξύ τόυς πρός τούς πελάτες ώστε να καλύψει ο ένας τον άλλον
    και να μήν φάνε πρόστιμο,ίσως θα πρεπεΙ να μιλήσεις με ΕΕΤΤ...

  3. #318
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Η ΕΕΤΤ δε θα κάνει τίποτα. Πρόστιμα δε θα επιβληθούν σε κανένα. Δεν έχετε ιδέα τι πάει να πει καθυστερήσεις ολοκλήρωσης. Έχουν πιάσει πάτο αλλά λόγω της χώρας δεν έχει σημασία.

  4. #319
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    HUAWEI HA35
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άν το έχει κάνει υπάρχει ξεκάθαρη παράβαση του Berec,παλιά ο ΟΤΕ είχε φάει πρόστιμα γιατί μεταχειριζόταν διαφορετικά τους πελάτες του τώρα θα πρέπει να φάνε όλοι οι πάροχοι πρόστιμο καθώς λένε ψέματα μεταξύ τόυς πρός τούς πελάτες ώστε να καλύψει ο ένας τον άλλον
    και να μήν φάνε πρόστιμο,ίσως θα πρεπεΙ να μιλήσεις με ΕΕΤΤ...
    Αναγράφονται κάπου οι κανοισμοί που δειχνουν αυτη την ξεκάθαρη παράβαση? Δεν γνωρίζω την συγκεκριμένη υπηρεσία. Θα μπορουσες με κάποιο link να μας κατατοπίσεις περισσότερο?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BeyondMAD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΕΕΤΤ δε θα κάνει τίποτα. Πρόστιμα δε θα επιβληθούν σε κανένα. Δεν έχετε ιδέα τι πάει να πει καθυστερήσεις ολοκλήρωσης. Έχουν πιάσει πάτο αλλά λόγω της χώρας δεν έχει σημασία.
    Ξέρουμε πολύ καλά πόσο χάλια λειτουργούν οι ελεγκτικοί μηχανισμοί στη χώρα
    Ομως αν ο πολίτης αποδεχτεί το μάταιο της προσπάθειας του να βρει το δικιο του και δεν κανει τίποτα, ποτέ και για κανένα λόγο δεν θα αλλάξει κάτι από φιλότιμο των παρόχων :P
    Χρησιμοπόιούμε πάντα οτι μέσα διαθέτουμε δείχνοντας τουλάχιστον οτι υπάρχει ξεκάθαρη αντίδραση. Επίσης, ας μάθουμε να χρησιμοποιούμε την άμεση διάδοση που προσφέρει το ιντερνετ και να δημιουργήσουμε πίεση μέσα απο εκεί. Ένας καημένος που κραζει όπως εγω μόνος του, δεν κάνει τίποτα. 2, 3 όμως που φροντίζουν να τους λένε οτι αυτά τα απαράδεκτα που κάνουν, ανεβαίνουν διαδίκτυο σε φορουμς, facebook, κτλ τους πιέζουν να μην δημιουργηθεί γρήγορα αρνητική διαφήμιση. Ειδικά για ένα έργο οπως αυτό του FTTH που χρειάζεται καλή διαφήμιση για να βγει χρήμα. Πρέπει να πείσεις τον Έλληνα που κατα μεγαλο ποσοστό είναι χρόνια πισω στην νοοτροπια και τις συνηθειές του οτι την χρείαζεται την οπτική για να τα στάξει και να μην μείνει με την όμορφη DSL που του κάνει τη δουλειά.

    Πίεση, επιμονή, διάδοση των κακών πεπραγμένων τους. Εμένα αυτή είναι η άποψη μου.

  5. #320
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Σωστά τα λες, απλά ξεχνάς ότι 1ον) υπάρχει μονοπώλιο, 2ον) ότι δεν αρκούν 2-3 άτομα για διάδοση εκτός αν το κάνουν όλη μέρα κάθε μέρα και 3ον) ο μέσος Έλληνας χρήστης δεν έχει καμία σχέση με την τεχνολογία και δεν τον ενδιαφέρει κιόλας. Η ιδέα είναι σωστή, αλλά στην Ελλάδα δεν θα λειτουργήσει ποτέ. Με όλα αυτά που πρέπει να κάνεις για μια απλή καταγγελία, ποιός θα κάτσει να ασχοληθεί και ποιός θα του εγγυηθεί ότι όλος ο κόπος του θα πιάσει τόπο; Τρανό παράδειγμα πρόσφατο, η έρευνα της Rewheel και της επιτροπής ανταγωνισμού που καταδικάζουν την ΕΕΤΤ με την τελευταία να λέει τα δικά της. Ο καθένας στον κόσμο του, έγινε τίποτα; ΟΧΙ. Θα γίνει; Θέλω να ελπίζω πως ναι, αλλά ξέρω πως ΟΧΙ. Για κάποιο λόγο η ΕΕΤΤ έμεινε ανέπαφη και το σόου συνεχίζεται, μέχρι την επόμενη έρευνα και ξανά.

  6. #321
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    HUAWEI HA35
    1) 2,3 είναι η αρχή
    2) Δεν χρειάζεται μόνο φορέας να επέμβει. Οι πολίτες πρώτα αντιδρούν όταν οι υπηρεσίες εκπροσώπισης τα ξύνουν. Το ξύσιμο προφανώς είναι απο τα κυριότερα χαρακτηριστικά του Έλληνα. Ας προσπαθήσουμε να αναφέρουμε τα προβλήματα παραπέρα και οχι μόνο στο συγγενικό μας περιβάλλον. Ας χρησιμοποιήσουμε την αμεσότητα του ιντερνετ ωστε από την καρέκλα να γράψουμε για τα προβλήματα που συναντούμε όπου μπορούμε και να γνωστοποιούμε οτι αυτά που λέμε στην εκάστοτε υπηρεσία τα έχουμε ανεβάσει και αλλού. Είναι μια αρχη, δεν ειναι η λύση.
    Εγώ κάνω οτι μπορώ να δείξω όπου μπορώ το πόσο αποτυχημένα λειτουργεί το σύστημα εξυπηρέτησης της Vofafone πχ. Σε 3 μέρες λογικά ενεργοποιείται και η δική μου. Αλλά συνεχίζω να το διαδίδω παντού για να ξέρει ο επόμενος οτι τραβάς το διαολο σου κυριολεκτικά αν κάνει εκεί αίτηση και οτι υπάρχει αντίδραση.
    Η Vodafone έχει ξεπεράσει αυτό που λέμε όλοι μεταξύ σοβαρού και αστείου "όλοι οι πάροχοι χαλια ειναι". Το ξεπέρασε κατα πολύ και θα συνεχίσει έτσι γιατί είναι ο, τι πιο ευκολο να σε πετανε από ανεκπαίδευτο υπάλληλο που δουλεύει μόνο εκεί μόνο από ανάγκη σε άλλο ανεκπαίδευτο. Να λένε ψέμματα μόνο και μόνο για να σε καταφέρουν να κλείσεις τη γραμμή, και μετά διασταυρώνοντας τα λεγόμενα να βλέπεις οτι ΟΛΑ τους τα λεγόμενα δεν ειχαν δόση αληθειας. Οι υπευθυνοι κρύβονται και δεν μιλάνε μαζί σου όταν το απαιτείς σαν πελάτης. Τα τμήματα δεν δίνουν άμεσο τρόπο επικοινωνίας μαζί τους για να μην παίρνεις και τους πιέζεις. Στο τέλος καλείσαι έσύ να φάς το παλούκι και να πληρώνεις και μηνιαίο πάγιο γι αυτό.
    Σας λέω, έχω 2 μήνες που παλεύω. Στο τέλος θα μάθω και τα ονόματα οσων δουλευουν εκει μέσα μου φαίνεται από τα τόσα τηλεφωνα και τις ωρες παραπόνων που έχω καταγράψει. Αλλα τα λέω παντού, Σε φίλους και γνωστούς, εδώ στo forum, στην Θερμαικου Δρωμενα που βλεπω άμεσο ενδιαφέρον από πολίτες που και οι ιδιοι ρωτανε τι και πως γιατί ψήνονται να περάσουν οπτικη, προωθώ τις δυο επιστολές παραπόνων μέσω e-mail για να μάθουν το τι γίνεται και άλλοι και να ξέρουν με τι εχουν να κανουν. Ετοιμάζω και την φόρμα καταγγελίας προς ΕΕΤΤ τώρα που έχω και αριθμό αιτήματος ως αποδεικτικό. Θα καταφέρω κάτι? Πιθανόν οχι, πέρα από το να γίνει η δική μου η δουλειά λίγο πιο γρήγορα. Αλλά αν το κάνουμε όλοι, ολο αυτό θα διαδοθεί.

    Κάπου εκεί μέσα στον σταρχιδισμό, κρύβεται και λίγος εγωισμός και αξιοπρέπεια νομίζω ε?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PaterXL : 12-07-20 στις 19:15.

  7. #322
    Εγγραφή
    29-05-2015
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik 4011
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaterXL Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) 2,3 είναι η αρχή
    2) Δεν χρειάζεται μόνο φορέας να επέμβει. Οι πολίτες πρώτα αντιδρούν όταν οι υπηρεσίες εκπροσώπισης τα ξύνουν. Το ξύσιμο προφανώς είναι απο τα κυριότερα χαρακτηριστικά του Έλληνα. Ας προσπαθήσουμε να αναφέρουμε τα προβλήματα παραπέρα και οχι μόνο στο συγγενικό μας περιβάλλον. Ας χρησιμοποιήσουμε την αμεσότητα του ιντερνετ ωστε από την καρέκλα να γράψουμε για τα προβλήματα που συναντούμε όπου μπορούμε και να γνωστοποιούμε οτι αυτά που λέμε στην εκάστοτε υπηρεσία τα έχουμε ανεβάσει και αλλού. Είναι μια αρχη, δεν ειναι η λύση.
    Εγώ κάνω οτι μπορώ να δείξω όπου μπορώ το πόσο αποτυχημένα λειτουργεί το σύστημα εξυπηρέτησης της Vofafone πχ. Σε 3 μέρες λογικά ενεργοποιείται και η δική μου. Αλλά συνεχίζω να το διαδίδω παντού για να ξέρει ο επόμενος οτι τραβάς το διαολο σου κυριολεκτικά αν κάνει εκεί αίτηση και οτι υπάρχει αντίδραση.
    Η Vodafone έχει ξεπεράσει αυτό που λέμε όλοι μεταξύ σοβαρού και αστείου "όλοι οι πάροχοι χαλια ειναι". Το ξεπέρασε κατα πολύ και θα συνεχίσει έτσι γιατί είναι ο, τι πιο ευκολο να σε πετανε από ανεκπαίδευτο υπάλληλο που δουλεύει μόνο εκεί μόνο από ανάγκη σε άλλο ανεκπαίδευτο. Να λένε ψέμματα μόνο και μόνο για να σε καταφέρουν να κλείσεις τη γραμμή, και μετά διασταυρώνοντας τα λεγόμενα να βλέπεις οτι ΟΛΑ τους τα λεγόμενα δεν ειχαν δόση αληθειας. Οι υπευθυνοι κρύβονται και δεν μιλάνε μαζί σου όταν το απαιτείς σαν πελάτης. Τα τμήματα δεν δίνουν άμεσο τρόπο επικοινωνίας μαζί τους για να μην παίρνεις και τους πιέζεις. Στο τέλος καλείσαι έσύ να φάς το παλούκι και να πληρώνεις και μηνιαίο πάγιο γι αυτό.
    Σας λέω, έχω 2 μήνες που παλεύω. Στο τέλος θα μάθω και τα ονόματα οσων δουλευουν εκει μέσα μου φαίνεται από τα τόσα τηλεφωνα και τις ωρες παραπόνων που έχω καταγράψει. Αλλα τα λέω παντού, Σε φίλους και γνωστούς, εδώ στo forum, στην Θερμαικου Δρωμενα που βλεπω άμεσο ενδιαφέρον από πολίτες που και οι ιδιοι ρωτανε τι και πως γιατί ψήνονται να περάσουν οπτικη, προωθώ τις δυο επιστολές παραπόνων μέσω e-mail για να μάθουν το τι γίνεται και άλλοι και να ξέρουν με τι εχουν να κανουν. Ετοιμάζω και την φόρμα καταγγελίας προς ΕΕΤΤ τώρα που έχω και αριθμό αιτήματος ως αποδεικτικό. Θα καταφέρω κάτι? Πιθανόν οχι, πέρα από το να γίνει η δική μου η δουλειά λίγο πιο γρήγορα. Αλλά αν το κάνουμε όλοι, ολο αυτό θα διαδοθεί.

    Κάπου εκεί μέσα στον σταρχιδισμό, κρύβεται και λίγος εγωισμός και αξιοπρέπεια νομίζω ε?
    Την Vodafone την έμαθα πολύ καλά το 2008 όταν χρειάστηκε να αλλάξω κάποια συμβόλαια κινητής. Ο ένας άσχετος υπάλληλος στον άλλος πανάσχετο υπεύθυνο. Οργάνωση παράγκας στην καλύτερη. Και από το τηλεφωνικό τους και σε όσα καταστήματα που είχα πάει στην Θεσσαλονίκη. Το χειρότερο ήταν της Περαίας τότε. Δε θα επεκταθώ.

    Όσοι πληρώνουν vodafone είτε γιατί είναι πιο φτηνή είτε γιατί πιστεύουν πως θα σκάψουν πιο γρήγορα τον δρόμο για την ίνα τους, να μην παραπονεθούν ποτέ για την σάπια συμπεριφορά όταν θα έχουν πρόβλημα.

    Πιστεύω οτι στην Περαία του χρόνου τέτοια μέρα δε θα έχουν ίνα ούτε οι μισοί απο αυτούς που θέλουν σήμερα να βάλουν. 90% κάλυψη λέει το sponsored του καταστήματος Περαίας... γελάνε και οι πέτρες.

  8. #323
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παλεύεις 2 μήνες, εμείς που περιμένουμε χρόνια ολόκληρα και το μόνο που βλέπουμε είναι παρατάσεις και δικαιολογίες, και στην τελική για ένα σάπιο VDSL τι να κάνουμε; Να πάρουμε τα όπλα; Τουλάχιστον έχεις 50ρι. Έχω 10+ χρόνια με ένα adsl ούτε 6 δεν πιάνει. Και δεν είμαι ο μόνος. Στα υπόλοιπα:
    2,3 άτομα δεν φτάνουν. Κάντε όσα παράπονα θέλετε, όπου θέλετε, όσες καταγγελίες θέλετε. Όσον υπάρχει η ίδια ΕΕΤΤ δεν θα δείτε καμμία άσπρη μέρα. Το μόνο που κερδίζει κάποιος που κάνει καταγγελία είναι να λυθεί το δικό του πρόβλημα, αφού περάσει και πολύς καιρός. Δεν αλλάζει κάτι άλλο. Στην Ελλάδα δεν έχουμε μπει ακόμα στην ψηφιακή εποχή και αυτό φαίνεται. Κανείς δεν θα κάτσει να κάνει όλα αυτά. Η δουλειά της ΕΕΤΤ είναι, δουλειά που δεν κάνει χρόνια τώρα, αλλιώς οι πάροχοι δεν θα ήταν τόσο χάλια.

  9. #324
    Εγγραφή
    30-05-2019
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200↓ 20↑ Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A & Deco M5
    Καλησπέρα σε όλους, έχω να εκφράσω μια «ανησυχία» μου. Καταρχάς υπάρχει κάποιος στην Περαία που έχει ενεργοποιηθεί; Μήπως μας δουλεύουν όλους ψιλό γαζί και οι ενεργοποιήσεις θα ξεκινήσουν σε κανα 3μηνο; Και δε το λένε για να μη φάνε πρόστιμα;

  10. #325
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    HUAWEI HA35
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimtsiap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους, έχω να εκφράσω μια «ανησυχία» μου. Καταρχάς υπάρχει κάποιος στην Περαία που έχει ενεργοποιηθεί; Μήπως μας δουλεύουν όλους ψιλό γαζί και οι ενεργοποιήσεις θα ξεκινήσουν σε κανα 3μηνο; Και δε το λένε για να μη φάνε πρόστιμα;
    Εχω αναφερει πιο πανω οτι σε μια συγκεκριμενη σελιδα στο Facebook, εμφανιζεται κοσμος που δηλωνει οτι εχει οπτικη μεχρι και ενα μηνα πριν την ημερομηνια του ποστ. Εχουν ενεργοποιηθει και δεν κρατηθηκε ποτε σειρα προτεραιοτητας με αποτελεσμα ολο και περισσοτεροι απο εμας που καναμε αιτηση να τα παιρνουμε κρανιο. Επισης, συνδρομητες Cosmote ενεργοποιηθηκαν νωριτερα απο συνδρομητες Vodafone. Μεγαλη πικρα που ξεκινησε προσφατα και σας λεω, θα δουμε ακομα περισσοτερα οσο περναει ο καιρος. Το μονο που μενει, ειναι να κανουμε κανενα speedtest και να δουμε 190 στην 200αρα και 90 στην 100αρα.

    Εκει να δω αν θα πεσει γερό κραξιμο επιτελους...

  11. #326
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.767
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αναμένεται ανακοίνωση από την EETT για Vodafone..

    https://www.adslgr.com/forum/threads...90#post6852790
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  12. #327
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναμένεται ανακοίνωση από την EETT για Vodafone..

    https://www.adslgr.com/forum/threads...90#post6852790
    Καλά,

  13. #328
    Εγγραφή
    17-06-2020
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Είναι δυνατόν ρε παιδιά να μου λένε από τον OTE ότι χρειάζεται 50 μέρες το λιγότερο για την ενεργοποίηση της γραμμής από τη στιγμή που θα καταθέσω την αίτηση; Άκουσα ένα παλικάρι που ήταν μπροστά μου στην ουρά και του είπαν ότι το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού για να περάσει ο τεχνικός είναι στις 11 Αυγούστου

  14. #329
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    HUAWEI HA35
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Pikos_Apikos4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δυνατόν ρε παιδιά να μου λένε από τον OTE ότι χρειάζεται 50 μέρες το λιγότερο για την ενεργοποίηση της γραμμής από τη στιγμή που θα καταθέσω την αίτηση; Άκουσα ένα παλικάρι που ήταν μπροστά μου στην ουρά και του είπαν ότι το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού για να περάσει ο τεχνικός είναι στις 11 Αυγούστου
    Εχει γινει καθετη καλωδιωση ?

  15. #330
    Εγγραφή
    03-12-2006
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σε εμένα έγινε αρχές Ιουνίου η εγκατάσταση εντος της οικίας δίπλα στο ρούτερ και ακόμα την καμαρώνω ...συνεχίζουν να μου ζητούν να καταθέσω καινούριες αιτήσεις να κλείσω νέα ραντεβού με τα συνεργεία και μου στέλνουν νεα ρούτερ και ONT και το μόνο που τους ζητάω είνοι μία απλή ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ

Σελ. 22 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας