Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Για οσους ενδιαφερονται να κανουνε live streaming στο Twitch η στο Youtube η σε οποιοδηποτε πλατφορμα παραθετω τα εξης.
    Απο τον Δεκεμβριο ειχα γινει και εγω κατοχος του Cosmote Home Speed Booster με σκοπο να κανω streaming.Ωστοσο στο 99% αποτυγχανα να κανω εχοντας πολλα dropped frames σε οποιοδηποτε προγραμμα και αν χρησιμοποιησα με αυτον τον σκοπο.
    Προσφτα ειπα να δω ζεστα το θεμα και ασχοληθηκα αρκετα με ρυθμισεις τοσο στο OBS oσο και στο ρουτερ ΗΑ35-10 που εχω.Εχουμε και λεμε λοιπον:
    -Εθεσα το Service Type se CBR with PCR με PCR 2600.
    -Εθεσα κανονες στο bandwith control ωστε το streaming να εχει το highest priority παραλληλα θετωντας και minimum upload 3500 kbps στην δικια μου περιπτωση στη θυρα 1935
    -Eθεσα κανονες για τα παιχνιδα ωστε να εχουνε και αυτα υψηλη προτεραιοτητα για να μην εχω lag.
    -Στο ΟBS ενεργοποιησα τις επιλογες NEW NETWORKING CODE και LOW LATENCY MODE στο advanced settings.
    εδω και 10 μερες περιπου κανω κανονικα streaming,εχω βεβαια καποια dropped frames κυριως οταν αρχιζω το stream αλλα μετα σταθεροποιειται.
    Εχω ελεγξει την ποιοτητα των stream με το Twitch Inspector καθως και με το εργαλειο του R1CH's Twitch Analyzer αι μου δινουνε καλα αποτελεσματα.Το βασικοτερο ειναι οτι και οι viewers που ειδαν καποια μου ειπανε οτι εστρωσαν...
    Απλα δημοσιευω τα παραπανω για να βοηθησω καποιους που εχουνε Cosmote Home Speed Booster και ενδιαφερονται για streaming.

  2. #2
    Εγγραφή
    14-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Είσαι παίκτης! Το ψάχνω αυτό το θέμα εδώ και καιρό
    και να που επιτέλους βρήκα λύση. Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

  3. #3
    Εγγραφή
    26-02-2004
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Voidbringer_77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για οσους ενδιαφερονται να κανουνε live streaming στο Twitch η στο Youtube η σε οποιοδηποτε πλατφορμα παραθετω τα εξης.
    Απο τον Δεκεμβριο ειχα γινει και εγω κατοχος του Cosmote Home Speed Booster με σκοπο να κανω streaming.Ωστοσο στο 99% αποτυγχανα να κανω εχοντας πολλα dropped frames σε οποιοδηποτε προγραμμα και αν χρησιμοποιησα με αυτον τον σκοπο.
    Προσφτα ειπα να δω ζεστα το θεμα και ασχοληθηκα αρκετα με ρυθμισεις τοσο στο OBS oσο και στο ρουτερ ΗΑ35-10 που εχω.Εχουμε και λεμε λοιπον:
    -Εθεσα το Service Type se CBR with PCR με PCR 2600.
    -Εθεσα κανονες στο bandwith control ωστε το streaming να εχει το highest priority παραλληλα θετωντας και minimum upload 3500 kbps στην δικια μου περιπτωση στη θυρα 1935
    -Eθεσα κανονες για τα παιχνιδα ωστε να εχουνε και αυτα υψηλη προτεραιοτητα για να μην εχω lag.
    -Στο ΟBS ενεργοποιησα τις επιλογες NEW NETWORKING CODE και LOW LATENCY MODE στο advanced settings.
    εδω και 10 μερες περιπου κανω κανονικα streaming,εχω βεβαια καποια dropped frames κυριως οταν αρχιζω το stream αλλα μετα σταθεροποιειται.
    Εχω ελεγξει την ποιοτητα των stream με το Twitch Inspector καθως και με το εργαλειο του R1CH's Twitch Analyzer αι μου δινουνε καλα αποτελεσματα.Το βασικοτερο ειναι οτι και οι viewers που ειδαν καποια μου ειπανε οτι εστρωσαν...
    Απλα δημοσιευω τα παραπανω για να βοηθησω καποιους που εχουνε Cosmote Home Speed Booster και ενδιαφερονται για streaming.

    Μπράβο βρε άνθρωπε!

    Αύριο θα πάρω το Speed Booster και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να κάνω live streaming αγώνες σε ένα σύλλογο που είμαι.
    Το speed booster είναι η τελευταία λύση μου πριν πάω σε τριγωνική ζεύξη σε απόσταση 10 χιλιομέτρων.

    Θα δοκιμάσω τις ρυθμίσεις που προτείνεις και θα γράψω τα αποτελέσματα.

  4. #4
    Εγγραφή
    13-01-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16284/1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΦΑΛΙΑ
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επειδη ειμαι λιγο ασχετος,γινετε σε παρακαλω να ανεβασεις screnshot τις ρυθμισεις που εκανες για να μπορεσω να τις κανω και εγω?Οποιος μπορει να βοηθησει θα του ημουν υποχρεος.Ευχαριστω

    - - - Updated - - -

    Κανεις?τιποτα?Καποιος να βοηθησει με το παραπανω ποστ ρε παιδια
    INTEL I5-6600k 3.5MHZ || GIGABYTE Z270 || KINGSTON 16GB 2400MHZ || GTX750ti 2GBDDR5 || THERMALTAKE TOUGHPOWER 650w || Total Storage 1.5ΤΒ || WINDOWS 10 64 BIT ||

  5. #5
    Εγγραφή
    13-12-2017
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Voidbringer_77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για οσους ενδιαφερονται να κανουνε live streaming στο Twitch η στο Youtube η σε οποιοδηποτε πλατφορμα παραθετω τα εξης.
    Απο τον Δεκεμβριο ειχα γινει και εγω κατοχος του Cosmote Home Speed Booster με σκοπο να κανω streaming.Ωστοσο στο 99% αποτυγχανα να κανω εχοντας πολλα dropped frames σε οποιοδηποτε προγραμμα και αν χρησιμοποιησα με αυτον τον σκοπο.
    Προσφτα ειπα να δω ζεστα το θεμα και ασχοληθηκα αρκετα με ρυθμισεις τοσο στο OBS oσο και στο ρουτερ ΗΑ35-10 που εχω.Εχουμε και λεμε λοιπον:
    -Εθεσα το Service Type se CBR with PCR με PCR 2600.
    -Εθεσα κανονες στο bandwith control ωστε το streaming να εχει το highest priority παραλληλα θετωντας και minimum upload 3500 kbps στην δικια μου περιπτωση στη θυρα 1935
    -Eθεσα κανονες για τα παιχνιδα ωστε να εχουνε και αυτα υψηλη προτεραιοτητα για να μην εχω lag.
    -Στο ΟBS ενεργοποιησα τις επιλογες NEW NETWORKING CODE και LOW LATENCY MODE στο advanced settings.
    εδω και 10 μερες περιπου κανω κανονικα streaming,εχω βεβαια καποια dropped frames κυριως οταν αρχιζω το stream αλλα μετα σταθεροποιειται.
    Εχω ελεγξει την ποιοτητα των stream με το Twitch Inspector καθως και με το εργαλειο του R1CH's Twitch Analyzer αι μου δινουνε καλα αποτελεσματα.Το βασικοτερο ειναι οτι και οι viewers που ειδαν καποια μου ειπανε οτι εστρωσαν...
    Απλα δημοσιευω τα παραπανω για να βοηθησω καποιους που εχουνε Cosmote Home Speed Booster και ενδιαφερονται για streaming.

    Κάποιες ερωτήσεις γιατί με ενδιαφέρει το θέμα

    - Έχεις απλή γραμμή να υποθέσω, όχι VDSL. Το speed booster λειτουργεί όλη την ώρα ή το χρησιμοποιείς μονάχα όταν κάνεις stream
    - Σε τι ανάλυση βγάζεις το stream 720 ή 1080?
    - Το bandwidth control από που το ρυθμίζεις;
    - Και τέλος πως βάζει hi priority στα παιχνίδια;

    Ελπίζω να το δεις να απαντήσεις, ευχαριστώ

  6. #6
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    https://imgur.com/a/KYUI2nr
    εχω βαλει snipes των ρυθμισεων μου...!Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  settings_2.jpg 
Εμφανίσεις:  174 
Μέγεθος:  42,9 KB 
ID: 206208Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  settings_3.jpg 
Εμφανίσεις:  156 
Μέγεθος:  50,4 KB 
ID: 206209Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  settings_4.png 
Εμφανίσεις:  143 
Μέγεθος:  16,8 KB 
ID: 206210
    Επισης απενεργοποιησα το VOICE απο την καρτελα του ADSL και αφησα μονο το INTERNET και το TR069
    Ενεργοποιησα το VOICE στην καρτελα του MOBILE INTERNET και το ΤR069

    Το αποτέλεσμα αυτο:
    https://www.twitch.tv/videos/472567687
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails settings_1.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Voidbringer_77 : 26-08-19 στις 19:18.

  7. #7
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Τελος ξεχασα να το πω πολυ βασικο...oxi CBR Αλλα VBR με CPU x264 στις ρυθμισεις του OBS ....για καποιο λογο το mobile δεν συμπαθει το CBR!Kαι τικαρουμε το new network code στις Advanced Settings του OBS...αυτα!

  8. #8
    Εγγραφή
    04-09-2018
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Εγώ χρησιμοποιώ το speedbooster από τότε που βγήκε σχεδόν. Και το χρησιμοποιώ για streaming. Είμαι νομίζω και ο πρώτος που είχε βρει και τον τρόπο λειτουργίας επειδή στην αρχή όταν είχε βγει δεν σε άφηνε να κάνεις stream. Ουσιαστικά δεν καταλάβαινε ότι χρειάζεσαι το upload Και δεν άνοιγε. Και έπρεπε να κάνεις ένα speedtest και ταυτόχρονα να ανοίξεις stream. Τέλος πάντων στο θέμα.
    Από όταν χρησιμοποιούσα την υπηρεσία έβαζα 4000 bitrate και πήγαινε τέλεια. Μετά από 1 χρόνο ξεκίνησαν τα προβλήματα και άρχισα να έχω θέματα και πολλά drops. Πλέον το βασικό μου πρόβλημα είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν με αφήνει να πάω πάνω από 2000 bitrate αν το βάλω 2500 ξεκινάει το Obs πορτοκαλί και κόκκινα. (Δεν γράφει drops όμως) . Δοκίμασα όλες τις ρυθμίσεις σου αλλά δεν βλέπω φως. Συνεχίζει ακριβώς τα ίδια.
    Καμία πρόταση?

  9. #9
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Ειχα μπει μια φορα στο ντισκορντ του ΟΒΣ και ρωτησα εναν που κανει τον προγραμματισμο μου ειπε οτι το OBS χρησιμοποιει custom network code για το στρεαμινγκ και ισως αυτο δημιουργει το θεμα...Προσωπικα δοκιμασα και τις ρυθμισεις στο ADVANCED SETTINGS TAB..ενεργοποιωντας σε διαφορους συνδυασμους τις επιλογες...και δεν ειδα φως με το OBS...Εκανα ομως το εξης τις τελευταιες μερες....Πρωτον αγορασα μια εξωτερικη κεραια για αυτο το ρουτερ...την συνδεσα και το σημα μου απο 32 πηγε 52 οπως αναφερει το λειτουργικο του router.!Επισης χρησιμοποιω το XSPLIT BROADCASTER αντι του ΟΒS.Καποιες φορες ωστοσο και εγω παρατηρω αυτο που λες και εσυ οτι πανω απο 2500 kbps bitrate...δυσκολα ανεβαινει το upload!Τηλεφωνησα στον ΟΤΕ μου ειπανε οτι δεν εχει τεθει καποιος περιορισμος απο αυτους στο bonding...οποτε ειμαι σε τελμα και εγω...!Αλλα μια καλη προσωρινη λυση ειναι ειτε 720p (2500KBPS-30FPS) ειτε 540p(2500kpbs -60FPS) για τwitch μιλαω παντα...Περιεργως στο You Tube LIVE GAMING κανω streaming με 4500κbps upload και χωρις κανενα θεμα ειτε με OBS η ΧSPLIT BROADCASTER.Oποτε συστηνω τα εξης γιατι προφανως ειναι καποιο πολυ περιεργο θεμα ειτε με ΟΤΕ ειτε με τους σερβερ του TWITCH.

    -Τwitch Ping Tester 1.52 version για να βρειτε τον καλυτερο σερβερ
    -priorities High on Ports 443 1935(ειναι αυτες που χρειαζονται για streaming απο ολα τα προγραμματα εκει εξω)
    -Στο ΟΒS θεσε το 70% του upload που σου δινει το Τwitch ping tester
    -720p 30fps or 540p 60fps με 2500kbps bitrate

    Αυτα μεχρι να βρεθει λυση...σε λιγες μερες περνω ενα 4g amplifier και θα ξαναδοκιμασω να δω αν βελτιωθηκε η κατασταση!

  10. #10
    Εγγραφή
    26-02-2004
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Voidbringer_77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχα μπει μια φορα στο ντισκορντ του ΟΒΣ και ρωτησα εναν που κανει τον προγραμματισμο μου ειπε οτι το OBS χρησιμοποιει custom network code για το στρεαμινγκ και ισως αυτο δημιουργει το θεμα...Προσωπικα δοκιμασα και τις ρυθμισεις στο ADVANCED SETTINGS TAB..ενεργοποιωντας σε διαφορους συνδυασμους τις επιλογες...και δεν ειδα φως με το OBS...Εκανα ομως το εξης τις τελευταιες μερες....Πρωτον αγορασα μια εξωτερικη κεραια για αυτο το ρουτερ...την συνδεσα και το σημα μου απο 32 πηγε 52 οπως αναφερει το λειτουργικο του router.!Επισης χρησιμοποιω το XSPLIT BROADCASTER αντι του ΟΒS.Καποιες φορες ωστοσο και εγω παρατηρω αυτο που λες και εσυ οτι πανω απο 2500 kbps bitrate...δυσκολα ανεβαινει το upload!Τηλεφωνησα στον ΟΤΕ μου ειπανε οτι δεν εχει τεθει καποιος περιορισμος απο αυτους στο bonding...οποτε ειμαι σε τελμα και εγω...!Αλλα μια καλη προσωρινη λυση ειναι ειτε 720p (2500KBPS-30FPS) ειτε 540p(2500kpbs -60FPS) για τwitch μιλαω παντα...Περιεργως στο You Tube LIVE GAMING κανω streaming με 4500κbps upload και χωρις κανενα θεμα ειτε με OBS η ΧSPLIT BROADCASTER.Oποτε συστηνω τα εξης γιατι προφανως ειναι καποιο πολυ περιεργο θεμα ειτε με ΟΤΕ ειτε με τους σερβερ του TWITCH.

    -Τwitch Ping Tester 1.52 version για να βρειτε τον καλυτερο σερβερ
    -priorities High on Ports 443 1935(ειναι αυτες που χρειαζονται για streaming απο ολα τα προγραμματα εκει εξω)
    -Στο ΟΒS θεσε το 70% του upload που σου δινει το Τwitch ping tester
    -720p 30fps or 540p 60fps με 2500kbps bitrate

    Αυτα μεχρι να βρεθει λυση...σε λιγες μερες περνω ενα 4g amplifier και θα ξαναδοκιμασω να δω αν βελτιωθηκε η κατασταση!

    Ποια κεραία πήρες;

  11. #11
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  12. #12
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Μηνύματα
    263
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    NetfasteR WLAN 3
    SNR / Attn
    11(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα,

    Εσείς που κάνετε streaming, τι συμβαίνει με το Upload όταν τελειώσουν τα 100gb, κόβεται τελείως ή ελαττώνετε και αυτό όπως το download?

  13. #13
    Εγγραφή
    04-09-2018
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Ωραία χαίρομαι που δεν είμαι μόνο εγώ που έχω αυτό το πρόβλημα. Από τον πΟΤΕ άκρη αποκλείεται να βγάλουμε. Σου λέει¨φίλε μου μου κάνει speedtest με 5 upload? ΝΑΙ. Άρα δεν έχει πρόβλημα η υπηρεσία.
    Δεν έχω μπορέσει με τίποτα να βρω τι το προκαλεί όλο αυτό. Έχω κάνει την διαδικασία που αναφέρεις την αρχική. Και τις πόρτες και τις ρυθμισεις στο traffic. και το cbr στο obs. όμως τίποτα δεν έχει αλλάξει.
    Άλλο πρόγραμμα δεν έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω και αν θα με βολέψει. Έχω συνηθίσει πολύ το OBS(είναι το απλό όχι το streamlabs)
    Έχω καταλήξει και εγώ ότι το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι 720p 30fps με 2000 bitrate. Παραπάνω με τίποτα. Κάνω και twitch και youtube και υπάρχει ακριβώς το ίδιο θέμα. Άρα δεν φταίνε οι servers.
    Θα προσπαθήσω να δοκιμάσω και με άλλη εφαρμογή. Εντωμεταξύ όταν είχα προσπαθήσει 2 -3 φορές με το streamlabs obs τίποτα δεν πήγαινε καλά. ήταν πολύ χειρότερα. για αυτό και γύρισα στο απλό obs.

    Εγώ έχω αυτήν την κεραία https://www.e-techshop.com/arrow-121...-siskeues.html και όντως ενίσχυσε το σήμα. Είχα την αίσθηση ότι το πρόβλημα που είχα προερχόταν από το λίγο σήμα που είχα στο router. Όμως τελικά δεν φταίει αυτό.

    Το upload δεν κόβεται ποτέ δεν ελαττώνεται ποτέ ακόμα και αν τελειώσουν τα gb
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mihalis19 : 30-10-19 στις 12:26.

  14. #14
    Εγγραφή
    26-02-2004
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mihalis19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία χαίρομαι που δεν είμαι μόνο εγώ που έχω αυτό το πρόβλημα. Από τον πΟΤΕ άκρη αποκλείεται να βγάλουμε. Σου λέει¨φίλε μου μου κάνει speedtest με 5 upload? ΝΑΙ. Άρα δεν έχει πρόβλημα η υπηρεσία.
    Δεν έχω μπορέσει με τίποτα να βρω τι το προκαλεί όλο αυτό. Έχω κάνει την διαδικασία που αναφέρεις την αρχική. Και τις πόρτες και τις ρυθμισεις στο traffic. και το cbr στο obs. όμως τίποτα δεν έχει αλλάξει.
    Άλλο πρόγραμμα δεν έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω και αν θα με βολέψει. Έχω συνηθίσει πολύ το OBS(είναι το απλό όχι το streamlabs)
    Έχω καταλήξει και εγώ ότι το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι 720p 30fps με 2000 bitrate. Παραπάνω με τίποτα. Κάνω και twitch και youtube και υπάρχει ακριβώς το ίδιο θέμα. Άρα δεν φταίνε οι servers.
    Θα προσπαθήσω να δοκιμάσω και με άλλη εφαρμογή. Εντωμεταξύ όταν είχα προσπαθήσει 2 -3 φορές με το streamlabs obs τίποτα δεν πήγαινε καλά. ήταν πολύ χειρότερα. για αυτό και γύρισα στο απλό obs.

    Εγώ έχω αυτήν την κεραία https://www.e-techshop.com/arrow-121...-siskeues.html και όντως ενίσχυσε το σήμα. Είχα την αίσθηση ότι το πρόβλημα που είχα προερχόταν από το λίγο σήμα που είχα στο router. Όμως τελικά δεν φταίει αυτό.

    Το upload δεν κόβεται ποτέ δεν ελαττώνεται ποτέ ακόμα και αν τελειώσουν τα gb
    Σε ποια υπηρεσία χρησιμοποιείς το streaming;

  15. #15
    Εγγραφή
    19-12-2018
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    δωσε με σειρα τις εξης εντολες στο powershell(admin) των Windows :

    netsh interface tcp show global

    netsh int tcp set global nonsackrttresiliency = enabled

    netsh int tcp set global Pacingprofile = always

    netsh int tcp set global ecn=enabled

    netsh int tcp set global timestamps=enabled

    netsh interface tcp set global autotuninglevel=experimental


    ελπιζω να δουλεψει για σενα για μενα δουλεψε σωστα και εβαλα και το bitrate 5000kbps στο ΟΒS.
    https://i.imgur.com/Q5jJvVR.png
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Twitch.jpg 
Εμφανίσεις:  55 
Μέγεθος:  109,3 KB 
ID: 209127
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Voidbringer_77 : 28-11-19 στις 18:22.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας