Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    27-01-2010
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    καλησπερα,
    εχω βαλει στο ματι ενα μουσικο οργανο γι'αγορα απο το ebay. επειδη δεν εχω ξανακανει ποτε αγορα απο ebay, θα ηθελα τη γνωμη σας.

    ο συγκεκριμενος πωλητης το εχει βγαλει στο σφυρι εδω και 10 μερες και ληγει αυριο η δημοπρασια.
    το περιεργο ειναι οτι εχει βγαλει ταυτοχρονια 8 μουσικα οργανα τα οποια ληγουν αυριο την ιδια στιγμη. ειναι συνηθες?

    απο reviews εχει

    User ID *****5 (Feedback score 20)
    100% positive feedback

    Items for saleContact
    Save
    Based in Germany, ******7 has been an eBay member since Oct 6, 2017
    Feedback ratingsSee all feedback
    11
    Positive
    0Neutral
    0Negative
    Feedback from the last 12 months


    κι αν παω πιο πισω χρονικα, μου βγαζει καμια 20αρια ολες θετικες κριτικες σχετικα με αγορες που εκαναν αλλοι απ'αυτον.

    το θεμα ειναι πως ολες ειναι στα γερμανικα, κι αυτος εχει τις περιγραφες στα γερμανικα.

    του εστειλα 3 μηνυματα σχετικα με το προιον(καποιες αποριες) στα αγγλικα αλλα δε μου εχει απαντησει...

    το οτι εχει βγαλει ταυτοχρονια 8 αντικειμενα προς πωληση τα οποια ληγουν αυριο την ιδια στιγμη. ειναι συνηθες? πως και δεν εχει βγαλει σε διαφορετικες ημερομηνιες κλεισιματος?

    για το προιον που με ενδιαφερει γραφει:

    Return policy details
    No returns or exchanges, but item is covered by the eBay Money Back Guarantee
    .

    ευχαριστω

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν θέλεις το κάνεις ποστ στο σωστό section, έχει μάλιστα και θέμα ειδικά για το ebay το εκτός θέματος δεν είναι για να τα βάζουμε όλα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας