Σελ. 4 από 52 ΠρώτηΠρώτη ... 2345691424 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 771
  1. #46
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    418
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από 14400bps ξεκινήσαμε, πήγαμε στα 28800 και 33600 bps και μεταπηδήσαμε στα 256/128Kbps (vivodi). Για αρχή μόνο αυτά. Προφανώς ακόμα κι εσύ είσαι πιο ...νέος. Κάποιοι άλλοι είμαι βέβαιος ότι δεν καταλαβαίνουν καν τι μονάδες μέτρησης είναι αυτές που έγραψα.
    17a είναι το προφίλ για έως 100Mbps vdsl. Δεν υπάρχει κανένας λόγος και πιθανότατα δεν είναι καν εφικτό να ζητήσεις και να πάρεις 35b. Οι συγχρονισμοί πλέον είναι αυξημένοι σε όλες τις νέες συνδέσεις. Το έκαναν προφανώς για να εξαλείψουν το overhead και να φτάσει η πραγματική την "εμπορική" ταχύτητα οπότε να γλυτώσουν από τις "γκρίνιες".
    Εγώ είχα ρούτερ 33600 bps με γραμμή 14400 !!!

    - - - Updated - - -

    Νέος πελάτης vdsl από σήμερα κι εγω...όχι ακριβώς εγώ...αλλά τέλος πάντων...

  2. #47
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Τρελό κομμάτι κάποιες εποχές..
    Μετά ήρθε το isdn, και μετά αυτό..
    Και που να ήσουν και σε pcm.. Έδινες αγώνα για να σε βγάλουν..

    Ε..και εκεί που νομίζαμε ότι με το διπλοκάναλο isdn ήμασταν "θεοί".. Ήρθε τότε η 384 για πρώτη φορά και τα είδαμε όλα.. Πήγαινε τρένο.. Υπήρχαν βέβαια και τα τότε siemens dslam που η 384 έπαιζε σαν ~512 περίπου.. Νομίζω κλείδωνε πιο πάνω η υπολόγιζε και τη χασούρα από τα overheads.. Μπροστά οι Γερμανοί..
    Μετά από λίγο καιρό ορισμένοι θα θυμούνται & το τρελό πιτάρισμα που είχε πέσει στα dslam με τα ping να φτάνουν τα 4000ms..
    Στο παρελθόν πάλι..
    Θυμάμαι κάποτε νομίζω με 20δραχμές; Καθόσουν όλη μέρα στο "λεγόμενο" τότε ίντερνετ..
    Μετά που έγιναν ψηφιακές οι γραμμές, και για όσο δεν υπήρχαν εναλλακτικοί η το adsl.. Ο γνωστός μοναδικός πάροχος μας έπινε το αίμα με το καλαμάκι κυριολεκτικά.. Με τον επακ & τη χρονοχρέωση..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 09-04-20 στις 06:53.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #48
    Εγγραφή
    08-01-2013
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    ΟΤΕ
    200Mbps + απεριόριστα σταθερά + 360’ προς κινητά & 45 χώρες

    41,68 ευρώ (από τηλεφωνική προσφορά)

    (Αν και δεν έχει γίνει ακόμη η σύνδεση περιμένω σε 10 εργάσιμες μου είπαν)

  4. #49
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xar1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    200Mbps + απεριόριστα σταθερά + 360’ προς κινητά & 45 χώρες

    41,68 ευρώ (από τηλεφωνική προσφορά)

    (Αν και δεν έχει γίνει ακόμη η σύνδεση περιμένω σε 10 εργάσιμες μου είπαν)
    Ωραιότατη τιμή, ελπίζω μέχρι το καλοκαίρι του 2021 να έχει πέσει κάτω από 50 η τιμή καταλόγου και κάτω από 40 η προσφορά.

  5. #50
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρωι αναβαθμίστηκα σε 110/11 για καποιο λογο. Ξέρει κανείς γιατί;

    Στατιστικά γραμμής:

    Συνημμένο Αρχείο 213542

    στατιστικά πριν, με 50αρα:

    Συνημμένο Αρχείο 213543

    και ενα speedtest με wi-fi μεν,αλλά στην μπάντα των 5 GHz:

    Συνημμένο Αρχείο 213544


    Γεια voithostyrempora2 σε κάλεσαν για προσφορά ή του κάλεσες γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω σε καλή τιμή

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xar1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    200Mbps + απεριόριστα σταθερά + 360’ προς κινητά & 45 χώρες

    41,68 ευρώ (από τηλεφωνική προσφορά)

    (Αν και δεν έχει γίνει ακόμη η σύνδεση περιμένω σε 10 εργάσιμες μου είπαν)
    xar1s σε πήρανε για προσφορά ή τους κάλεσες ο ίδιος;

  6. #51
    Εγγραφή
    08-01-2013
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια voithostyrempora2 σε κάλεσαν για προσφορά ή του κάλεσες γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω σε καλή τιμή

    - - - Updated - - -



    xar1s σε πήρανε για προσφορά ή τους κάλεσες ο ίδιος;
    με κάλεσαν φίλε μου.

  7. #52
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι λογικά, απλά γίνεται σταδιακά. Σε άλλο topic έχουμε δει τέτοια αύξηση στο Περιστέρι που έχει επίσης καμπίνες του ΟΤΕ.


    Δεν νομίζω ότι θα σε αλλάξουν αλλά και να σε άλλαζαν ο τρέχον ρυθμός στα στατιστικά δεν θα ανέβει, μόνο ο μέγιστος.

    Εννοείται ότι δε θα αλλάξει ο συγχρονισμος, λες να μην το ξερω ; αλλά θ'ανέβει το SNR από τα ~12 dB που είναι τωρα. Ηδη έφαγα τον πρώτο αποσυγχρονισμο μετά από μόλις 5 μερες, όταν με την 50αρα είχα μετρημενους 5 αποσυγχρονισμους σε 26+ μήνες. Όταν κάτι γινεται ~2 φορές το χρόνο, το ανεχεσαι. Οταν γινεται καθε βδομαδα, ξεκιναει να γίνεται τουλάχιστον ενοχλητικο και με το αναμενομενα αυξανόμενο crosstalk τα επόμενα χρόνια, θα γίνει πραγματικό πρόβλημα, αφού χρησιμοποιώ τηλεφωνια VoIP (αρκετά) και streaming (πάρα πολύ). Τί χάνει η Vodafone αν με γυρισε σε 35b ;

    *τρέχων


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από 14400bps ξεκινήσαμε, πήγαμε στα 28800 και 33600 bps και μεταπηδήσαμε στα 256/128Kbps (vivodi). Για αρχή μόνο αυτά. Προφανώς ακόμα κι εσύ είσαι πιο ...νέος. Κάποιοι άλλοι είμαι βέβαιος ότι δεν καταλαβαίνουν καν τι μονάδες μέτρησης είναι αυτές που έγραψα.
    17a είναι το προφίλ για έως 100Mbps vdsl. Δεν υπάρχει κανένας λόγος και πιθανότατα δεν είναι καν εφικτό να ζητήσεις και να πάρεις 35b. Οι συγχρονισμοί πλέον είναι αυξημένοι σε όλες τις νέες συνδέσεις. Το έκαναν προφανώς για να εξαλείψουν το overhead και να φτάσει η πραγματική την "εμπορική" ταχύτητα οπότε να γλυτώσουν από τις "γκρίνιες".
    Θρυλικέ theopan και παλαι ποτέ συναγωνιστή στη Vivodi, προσωπικά ξεκινησα το 1999 να εχω Internet, όταν πήρα το κλασικο Plato PC από Πουλιάδη (RIP) με Intel Pentium III στα 450 MHz και αυτό επειδή είχα πάρει 17 στην Πληροφορική στο πρώτο τριμηνο της Α' Γυμνασίου και ειχαν θορυβηθει οι γονείς μου με το 17αρι, αναμεσα σε μόνο 20αρια και 3-4 19αρια . Το πρώτο μου modemάκι ήταν στα 56 kbps, οπότε εισαι πράγματι πιο παλιά σειρά.

    Ως προς το λόγο, εξηγησα ακριβως από πάνω ότι θα προσθεσει στην σταθερότητα της γραμμής. Παρακολουθω τη γραμμη καθημερινα, ενώ πριν εμπαινα στο interface μια φορά το 10ημερο και βγαλε. Με το ΖΤΕ ειχα φτάσει uptime και συγχρονισμο 200+ μέρες.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xar1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    200Mbps + απεριόριστα σταθερά + 360’ προς κινητά & 45 χώρες

    41,68 ευρώ (από τηλεφωνική προσφορά)

    (Αν και δεν έχει γίνει ακόμη η σύνδεση περιμένω σε 10 εργάσιμες μου είπαν)
    Δεν είναι κακή τιμή, αλλά ερχόμενος από διπλασιασμό ταχυτητας (50 mbps ---> 100 mbps) με +5 ευρω (από 26 ευρω στα 31), θα ηθελα να αναβαθμιστω μεσα στο 2020 στη 200αρα με ~35 ευρω το μηνα. Κλασικα 24μηνο συμβόλαιο;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια voithostyrempora2 σε κάλεσαν για προσφορά ή του κάλεσες γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω σε καλή τιμή
    Έβαλα το τηλέφωνό μου στη φόρμα εδώ και με κάλεσαν. Γράφει ότι ειναι επίσημος συναεργατης της Vodafone. Ρωτησα για αναβαθμιση, αλλά δήλωσαν αναρμόδιοι, καθως για αναβαθμίσεις κάνει προσφορές μόνο η ίδια η επίσημη Vodafone, μου ειπαν και με παρεπεμψαν να παρω στο 13830 στο τμήμα αναβαθμισεων. Ψιλοβαρεθηκα και το αφησα, αλλά λίγες ωρες αργότερα με κάλεσαν από Vodafone (προφανώς ενημερωθηκε για την κληση μου και αφού δεν πήρα εγω, πήραν αυτοί) για να μου προτείνουν απευθειας ανανέωση στα 100 mbps με ~31 ευρώ. Καταλαβα ότι έπαιρνε παζάρι, αλλα η αλήθεια ειναι ότι ντράπηκα να κάνω παζάρι με τέτοια τιμή, αφού στο μυαλό μου ειχα να ζητησω οτιδηποτε κάτω από 35 ευρώ και αυτοί μου εδωσαν απευθειας ~31 ευρω (heads up στη Vodafone: ακόμη και 34,90 ευρω να μου λέγατε, θα το δεχόμουν μάλλον αμέσως ). Ο λόγος ειναι ότι μέχρι το Δεκέμβρη είχα Cyta 50 mbps με 30 ευρω το μηνα, από Δεκεμβρη μας εκαναν και επίσημα Vodafone, ρίχνοντας από μόνοι τους την τιμη στα 26 ευρω (τί φάση; ), οπότε εχοντας τόσο καιρο 50αρα στα 30 ευρω, περιμενα η 100αρα να παει ~35 ευρώ . Η 50αρα εδώ ειναι 27,30 ευρω (σσ. δεν εχει τιμές για 100αρα και 200αρα), αλλά γράφει οτι αν θες καλύτερη τιμη, να ζητησεις να σε καλέσουν. Το θελουν το παζάρι τους .


    ΥΓ. Δώστε λίγο upload ρε τσιγκούνηδες.

    - - - Updated - - -

    Καπου εδώ τριγυρω ειχα πετυχει εναν αριθμο Θεσσαλονίκης or something, που είναι εξωτερικοι συνεργάτες της Vodafone και κάνουν ακόμα καλύτερες τιμές. Δεν το εκανα bookmark και τον εχασα. Ας πρόσεχα. Τον θυμαται κανείς;
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  8. #53
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    Ευχαριστώ για την απάντηση, μηπώς εννοείς το 2313081850 ήταν στη 2η σελίδα εδω σε αυτό το θέμα.

  9. #54
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εννοείς εδώ. Μάλλον ναι. Κάνε μια δοκιμή να μας πεις. Ρωτα για 100αρα και 200αρα αν δε βαριεσαι .

    (πωπω, ώρες ωρες νομιζω ότι τυφλώνομαι )

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xar1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    200Mbps + απεριόριστα σταθερά + 360’ προς κινητά & 45 χώρες

    41,68 ευρώ (από τηλεφωνική προσφορά)

    (Αν και δεν έχει γίνει ακόμη η σύνδεση περιμένω σε 10 εργάσιμες μου είπαν)
    Με το καλό η ενεργοποίηση. Μπορεις να μας ποσταρεις στατιστικα από την 50αρα τωρα και από την 200αρα όταν με το καλό ενεργοποιηθεις; αν δε βαριεσαι .
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  10. #55
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό το 2310 με έπαιρνε συχνά και μου έδινε την 100αρα με 31€ χωρίς κινητό. Δοκιμάστε μήπως έχουν καλύτερη προσφορά.

  11. #56
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί χάνει η Vodafone αν με γυρισε σε 35b ;
    Παίζει να μην είναι τσάμπα το αίτημα για κάτι τέτοιο αν είναι σε καμπίνα άλλου παρόχου.

  12. #57
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    Καλησπέρα, πήρα αρχικά στη βόνταφον στο 2106702610 έλεγε στο site ότι πέρνεις αν θές προσφορά. Πήρα αλλά δεν βγήκε κάποια άκρη βάση διεύθυνσης η τηλεφώνου μου είπε ο υπάλληλος θα το προωθήσει στο τμήμα των αναβαθμίσεων και θα με πάρουν πίσω για ενημέρωση.
    Μέτα απο κάποια ώρα δε ξέρω αν είναι τυχαίο με πήρε το νούμερο που λέμε πιο πάνω 2313081850 να μου κάνει προσφορά για 24αρι αλλα με τηλεοραση τους είπα ότι δε με ενδιαφέρει το κομμάτι της τηλεόρασης και αν μπορούν να μου δώσουν κάποια προσφορά για αναβάθμιση για vdsl(εφόσων βγαίνει ενεργό) μου είπε και αυτός ο υπάλληλος ότι θα το δεί και θα επικοινωνήσει. Για να δούμε λοιπόν θα πάρω καμιά καλή προσφορά.

  13. #58
    Εγγραφή
    08-01-2013
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς εδώ. Μάλλον ναι. Κάνε μια δοκιμή να μας πεις. Ρωτα για 100αρα και 200αρα αν δε βαριεσαι .

    (πωπω, ώρες ωρες νομιζω ότι τυφλώνομαι )

    - - - Updated - - -



    Με το καλό η ενεργοποίηση. Μπορεις να μας ποσταρεις στατιστικα από την 50αρα τωρα και από την 200αρα όταν με το καλό ενεργοποιηθεις; αν δε βαριεσαι .
    να σε καλά! απο την 50αρα Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  56656565.PNG 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  34,5 KB 
ID: 213831Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  565656566.PNG 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  23,4 KB 
ID: 213832
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xar1s : 13-04-20 στις 18:46.

  14. #59
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xar1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε καλά! απο την 50αρα Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  56656565.PNG 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  34,5 KB 
ID: 213831Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  565656566.PNG 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  23,4 KB 
ID: 213832
    Αυτό θα μπει μπελαλίδικη σελίδα ρούτερ.. Τι στατιστικό να πρωτοκοιτάξεις..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #60
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Καλησπερα και ευχομαι υγεια σε ολους,εχω vf triple play με τα αθλητικα+adsl εως 24+300'σε κινητα+ απεριοριστα σταθερα και μεχρι τωρα πληρωνα 31.82€,πηρα τηλεφωνο στο cs για να ρωτησω για ανανεωση μιας και το συμβολαιο πλησιαζει στην ληξη(τελη Ιουλιου ληγει) και μου προτειναν το ιδιο πακετο που εχω τωρα +τον καινουργιο αποκωδηκοποιητη στα 29,70€ ,διαφορετικα αν δεν θελω τον αποκωδ. 1€ μειον δλδ στα 28,74€.
    Ειμαι σε διλλημα και δεν ξερω τι να κανω,και επισης παιζει τιποτα αλλο ποιο φθηνο απο αυτο η τζαμπα ο κοπος για 1-2 € επιπλεον μειωση?

Σελ. 4 από 52 ΠρώτηΠρώτη ... 2345691424 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας