Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    17-05-2019
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Exclamation
    Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
    Ευχαριστώ πολύ

  2. #2
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.738
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrlfn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
    Ευχαριστώ πολύ
    Διευκρινησε τι εννοεις στο καιει. Πρωτη φορα το ακουω αυτο... και ποσο μαλλον με hikvision.

    Τι ακριβως καιγεται στο μονιτορ?
    The gr81 .

  3. #3
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrlfn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
    Ευχαριστώ πολύ
    καλησπέρα, εχω δουλεψει διαφορα καταγραφικα και εχω και ενα τωρα αλλα οχι σε αυτην την μαρκα, οχι απλα δεν μου εχει τυχει αλλα δεν το εχω ακουσει και ποτε!
    καταρχην η οθονη δειξε μας ποιες ηταν και τον τροπο συνδεσης τους με το καταγραφικο.
    Πως την συνδεεις με το καταγραφικο?
    Επισης δειξε και το μοντελο του καταγραφικου.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας