Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    21-08-2009
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Καλημέρα παιδιά. Σήμερα το πρωί ξύπνησα από τα κομπρεσέρ συνεργείου εργολάβου, που συνεργάζεται με ΟΤΕ, για την εγκατάσταση των απαραιτήτων εξαρτημάτων για την σύνδεση της πολυκατοικίας στο δίκτυο οπτικών ινών του ΟΤΕ. Ο διαχειριστής της πολυκατοικίας, όντας ο ίδιος σε πρόγραμμα cosmote, ενδιαφέρθηκε εκείνους για το σπίτι του και σήμερα με ενημέρωσε πως η όλη εγκατάσταση είναι δωρεάν μέσω προγράμματος ΕΣΠΑ. Το ίδιο δωρεάν είναι και η σύνδεση για κάθε οικία ξεχωριστά, μέχρι κάποιο χρονικό διάστημα. Κατόπιν αυτής της πληροφόρησης, ενδιαφέρθηκα κι εγώ για την οικία μου. Η διαφορά είναι πως εγώ έχω διετές συμβόλαιο στην NOVA. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε περισσότερα και αν είναι ακριβή αυτά που πληροφορήθηκα και σας ανέφερα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις πιο έγκυρες επεξηγήσεις σας.

  2. #2
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δωρεάν δεν υπάρχει τίποτα. Απλά δίδεται κουπόνι προσφοράς μέσω της δράσης SFBB, για μειωμένο κόστος σύνδεσης και έκπτωση στο πάγιο για 24μηνο (άπαξ για κάθε σύνδεση). Αρχικά ίσχυε μέχρι τέλος Μαρτίου φέτος, αλλά πήρε παράταση για έναν ακόμη χρόνο. Υπάρχουν αρκετά θέματα στο φόρουμ (π.χ. εδώ).

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας