Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-22 από 22
  1. #16
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.742
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από niklakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήραν τηλέφωνο σήμερα μεσημέρι για να κάνουμε κάποιες δοκιμές. Αν κατάλαβα καλά όσο μιλούσα με τον τεχνικό στο τηλέφωνο αυτοί μιλούσαν και με την εταιρεία του router. Έτρεχα το game και κοιτούσαν τι γίνετε, άλλαζαν ρυθμίσεις, έκαναν update το router και διάφορα άλλα. Τελικά δεν λύθηκε οπότε αύριο θα μου φέρουν άλλο router (διαφορετικό μάλλον από αυτό που έχω τώρα γιατί με ρώτησαν αν χρησιμοποιεί την τηλεόραση και τους είπα όχι). Άντε να δούμε.

    - - - Updated - - -

    Μου έφεραν νέο router και το πρόβλημα λύθηκε.
    Πες μας και τί μοντέλο είναι το νέο που δεν έχει πρόβλημα.

  2. #17
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.742
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Αυτό πάντως που ζητάμε βοήθεια όσο έχουμε πρόβλημα και μετά όταν λυθεί δεν δίνουμε καμία πληροφορία, στα φρύδια μας, εμείς το λύσαμε, δεν το λες και ωραίο.

  3. #18
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό πάντως που ζητάμε βοήθεια όσο έχουμε πρόβλημα και μετά όταν λυθεί δεν δίνουμε καμία πληροφορία, στα φρύδια μας, εμείς το λύσαμε, δεν το λες και ωραίο.
    Εντάξει χαλάρωσε, μπήκε τελευταία φόρα στις 29-05. Θα απαντήσει όταν μπεί ξανά.

  4. #19
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.742
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει χαλάρωσε, μπήκε τελευταία φόρα στις 29-05. Θα απαντήσει όταν μπεί ξανά.
    Δίκιο έχεις, συγγνώμη στον niklakis για την υπερβολική κριτική. Δεν το είδε μαλλον.

  5. #20
    Εγγραφή
    16-03-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    HCN
    Router
    arrowFIBRE AF510
    Δεν έκανα post με το router που με έδωσαν αλλά εάν παρατηρήσετε στο προφίλ το έβαλα, την ίδια μέρα που έκανα το update μάλιστα. Είναι το arrowFIBRE AF510 σε περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν φαίνετε. Άσχετο, μόλις έπεσε το internet. Το απίστευτα περίεργο είναι ότι είχα 10 λεπτά internet με καλώδιο ενώ το wifi δεν είχε. Μετά τα 10 λεπτά έπεσε και στο Ethernet wtf.

  6. #21
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.742
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από niklakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έκανα post με το router που με έδωσαν αλλά εάν παρατηρήσετε στο προφίλ το έβαλα, την ίδια μέρα που έκανα το update μάλιστα. Είναι το arrowFIBRE AF510 σε περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν φαίνετε. Άσχετο, μόλις έπεσε το internet. Το απίστευτα περίεργο είναι ότι είχα 10 λεπτά internet με καλώδιο ενώ το wifi δεν είχε. Μετά τα 10 λεπτά έπεσε και στο Ethernet wtf.
    Διπλό fail μου που βιάστηκα να σε κατακρίνω (δεν το είχα δει, και ήμουν και ανυπόμονος). Σόρρυ.

    Για το πρόβλημα που λες, φαίνεται να υπάρχει γενική βλάβη στην HCN αυτή την στιγμή. Στο FB γράφουν

    "HCN - Internet provider
    1 ώρα ·

    Καλησπέρα σας, αυτη τη στιγμή αντιμετωπίζουμε πρόβλημα στις υπηρεσίες μας καθώς μετά από βλάβη σε χώρα του εξωτερικού έχουν επηρεαστεί όλοι οι πάροχοι μας. Θα ενημερωθείτε εκ νέου για αποκατάσταση. Μας συγχωρείτε για την όποια ταλαιπωρία!
    Με εκτίμηση, HCN
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος marcus1 : 06-06-19 στις 00:25.

  7. #22
    Εγγραφή
    11-04-2016
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE JF511-TV
    Exclamation
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από niklakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έκανα post με το router που με έδωσαν αλλά εάν παρατηρήσετε στο προφίλ το έβαλα, την ίδια μέρα που έκανα το update μάλιστα. Είναι το arrowFIBRE AF510 σε περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν φαίνετε. Άσχετο, μόλις έπεσε το internet. Το απίστευτα περίεργο είναι ότι είχα 10 λεπτά internet με καλώδιο ενώ το wifi δεν είχε. Μετά τα 10 λεπτά έπεσε και στο Ethernet wtf.
    Τελικά με την αλλαγή λύθηκε το πρόβλημα γιατι εχω και ιδιο θεμα αλλα με το ps4

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας