Σελ. 132 από 243 ΠρώτηΠρώτη ... 112122127130131132133134137142152 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.966-1.980 από 3638
  1. #1966
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια μικρή διόρθωση. Χάσμα γενεών.
    Στάη 65 ετών, Κοσιώνη 39 ετών (μεγάλη έγινε μητέρα κι αυτή).
    σωστός!

  2. #1967
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προς τους νεοφιλελεύθερους - δεξιούς του forum (ξέρετε και ξέρουμε ποιοί είστε) :
    Περιμένω με ανυπομονησία να δω μετά από λίγο διάστημα διακυβέρνησης, όπου ο Κούλης θα έχει σίγουρα πέσει σε απίστευτες γκάφες, θα έχει φάει σίγουρα σφαλιάρες και αυτογκόλ σε εσωτερικά αλλά και εθνικά θέματα, αν θα είστε τόσο λαλίστατατοι υπερασπιστές του ή απλά θα εξαφανιστείτε. Ο χρόνος θα δείξει...
    Εγώ εδώ θα είμαι και θα γελάω μαζί του, όπως κάνω και με τους Συριζαιους...

    Δεν υποστηρίζω τον Κούλη, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει μλκς κι ας τον ψηφίζω... Απλά όπως έχω πει, θέλω να φύγουν οι Έλληνες "Μαδούρο" από την κυβέρνηση...

  3. #1968
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Συμφωνώ και εγώ ότι από την συνέντευξη Τσίπρα ο καθένας έβγαλε τα δικά του συμπεράσματα ανάλογα με το πώς βλέπει τον Τσίπρα ως πολιτικό. Δε νομίζω πως κάποιος άλλαξε άποψη ιδιαίτερα, αν τον θεωρούσε ψευτόμαγκα και απατεώνα θα συνεχίζει να ισχύει το ίδιο, αν τον θεωρούσε λαϊκό παιδί και ήρωα κατά του κατεστημένου (?!) θα συνεχίσει να θεωρεί το ίδιο.

    Από την άλλη, νομίζω ότι ο ίδιος ο Τσίπρας όταν επέλεξε να πάει και να δημοσιοποιήσει το ότι πάει στο στούντιο του σταθμού με τον οποίο ας πούμε έχει τις χειρότερες σχέσεις, δεν πήγε για να πιούν τσάι σε πορσελάνινα φλυτζάνια κράζοντας "Oh how splendid of you to have me here tonight, dear!". Μη λέμε και ότι θέλουμε ήταν γνωστό το πλαίσιο, γι' αυτό και τέθηκαν κάποιες Χ ερωτήσεις αντί να ρωτάνε για το πού κουρεύεται και είναι τόσο τέλεια τα μαλλιά του ξέρω 'γω.

    Σε κάθε περίπτωση δεν είδα και δεν θα δω τη συνέντευξη διότι έχω καλύτερα πράγματα να κάνω για 2 ώρες+ και από τα συμφραζόμενα, η (αρνητική) άποψη που έχω για τον Τσίπρα και την τάση που έχει να το παίζει αγγελούδι που δεν ήξερε, δεν είδε, δεν του είπαν, πλανεύτηκε μωρέ το μανάρι λες και είναι 10 χρονών, θα παραμείνει, οπότε no point.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  4. #1969
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ εδώ θα είμαι και θα γελάω μαζί του, όπως κάνω και με τους Συριζαιους...

    Δεν υποστηρίζω τον Κούλη, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει μλκς κι ας τον ψηφίζω... Απλά όπως έχω πει, θέλω να φύγουν οι Έλληνες "Μαδούρο" από την κυβέρνηση...
    Ok, να τους διώξουμε και να φέρουμε τους Έλληνες "Πινοσέτ".

  5. #1970
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Διαβάζω οτι σήμερα θα έρθει αντιμέτωπος με 10 (δέκα) δημοσιογράφους ο κουλης, στον Αλφα στις 9.00...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #1971
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Με αφορμή τα καραγκιοζιλίκια και τις αχλαδομαγκιές του (κοτ κοτ κοτ) Πλεύρη στα Εξάρχεια, ένα πολύ καλό ΙΜΟ άρθρο για το θέμα από τους πρώην ιδιοκτήτες του Floral στην ύστερη προσπάθεια αναβίωσης ενός χώρου-θρύλου στην πλατεία.

    Που επιβεβαιώνει αυτό που λέω πάντοτε, ότι δλδ η κατάσταση πλέον στα Εξάρχεια δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αναρχία ή αμφισβήτηση και ότι το χάλι αυτό έχει γερές πλάτες....
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #1972
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ εδώ θα είμαι και θα γελάω μαζί του, όπως κάνω και με τους Συριζαιους...

    Δεν υποστηρίζω τον Κούλη, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει μλκς κι ας τον ψηφίζω... Απλά όπως έχω πει, θέλω να φύγουν οι Έλληνες "Μαδούρο" από την κυβέρνηση...

    Ξέρεις ότι μεταξύ του μαύρου και του άσπρου υπάρχουν και οι αποχρώσεις το γκρι; Μπορείς άνετα να ψηφίσεις άλλο κόμμα και να μην δώσεις την χαρά ούτε στον "αριστερό" ούτε στον δεξιό. Εκτός αν βέβαια κρύβεις και μια συμπάθεια προς τα δεξιά και δεν την παραδέχεσαι...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κάθε περίπτωση δεν είδα και δεν θα δω τη συνέντευξη διότι έχω καλύτερα πράγματα να κάνω για 2 ώρες+ και από τα συμφραζόμενα, η (αρνητική) άποψη που έχω για τον Τσίπρα και την τάση που έχει να το παίζει αγγελούδι που δεν ήξερε, δεν είδε, δεν του είπαν, πλανεύτηκε μωρέ το μανάρι λες και είναι 10 χρονών, θα παραμείνει, οπότε no point.
    Μήπως απλά φοβάσαι μην καταρρεύσει η εικόνα που έχεις κτίσει (ή σου έχουν κτίσει) για αυτόν με το να τα ακούσεις με τα δικά σου αυτιά και να τα κρίνεις ο ίδιος;
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  8. #1973
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    με τόση προπαγάνδα κ τόσες ψεύτικες υπεσχέσεις απ τη ΝΔ μόνο ήρεμους δεν τους λες για το αποτέλεσμα
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  9. #1974
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GPxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τόση παραπληροφόρηση και χειραγώγηση που υπάρχει από τα ΜΜΕ οι περισσότεροι ψηφίζουν χωρίς να ξέρουν πραγματικά τι ψηφίζουν. Άραγε μόνο στο δικό μου κύκλο θα ψηφίσουν οι 7 στους 10 ΝΔ για να τιμωρήσουν τον Σύριζα;
    Oι οποίοι πιθανότητα το 15 ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ για να τιμωρήσουν την ΝΔ. και μετά πάλι φτού και απο την αρχή....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον ο Κούλης θα απολύσει δημόσιους υπαλλήλους;
    Και εννοώ από τους άχρηστους που δεν προσφέρουν τίποτα.
    Δεν εννοώ απολύσεις του τύπου «απολύω τις καθαρίστριες και μετά φέρνω εργολάβους να κάνουν τον καθαρισμό με τις ίδιες υπαλλήλους αλλά ανασφάλιστες και με μισθούς πείνας». Ούτε απολύσεις του τύπου «κλείνω την ΕΡΤ».
    Αυτά είναι για τα μάτια των δανειστών.
    Αυτό που έχει ανάγκη ο δημόσιος τομέας είναι να φύγουν υπάλληλοι από όλες τις υπηρεσίες και από όλα τα πόστα για να καθαρίσει λίγο, με παράλληλη μείωση των διαδικασιών.
    Αυτό δεν γίνεται και το έχουμε εξηγήσει.
    ή δεν θα κάνει τίποτα
    ή εαν απολύσει, εσυ τι λές; θα απολύσει τους καρεκλοκένταυρους επι γενεών και γενεών καθήμενους ξυνόμενους; Αυτοί που αποτελούν την "ραχοκοκκαλιά" του κομματικού κράτους; Για να κρατήσει τους νεοεισερχόμενους με όρεξη για δουλειά και χωρίς κομματική ταυτότητα; Δληαδή να απολύσει ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ;;;;;

    Πιθανότερο βλέπω εαν πάει για απολύσεις, όλοι αυτοί τα κομματόσκυλα είναι που θα μείνουν, και θα φύγουν οι άλλοι, αυτοί που παράγουν έργο αλλά δεν είναι κάτω απο την ασπίδα κάποιου κόμματος και ειδικά της ΝΔ.

  10. #1975
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oι οποίοι πιθανότητα το 15 ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ για να τιμωρήσουν την ΝΔ. και μετά πάλι φτού και απο την αρχή....
    Μα γράφτω γλαφυρά...ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ ΚΟΠΡΙΑΣ.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  11. #1976
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις ότι μεταξύ του μαύρου και του άσπρου υπάρχουν και οι αποχρώσεις το γκρι; Μπορείς άνετα να ψηφίσεις άλλο κόμμα και να μην δώσεις την χαρά ούτε στον "αριστερό" ούτε στον δεξιό. Εκτός αν βέβαια κρύβεις και μια συμπάθεια προς τα δεξιά και δεν την παραδέχεσαι...
    Aυτό γίνεται στην πλειονότητα και όλα τα άλλα είναι παπαριές να λέγαμε.
    Οταν λέω ότι δεν υπάρχει σωτηρία καμμιά.....

  12. #1977
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    https://www.tovima.gr/2019/07/03/soc...oiniko-kodika/

    Η Ελλάδα κινδυνεύει, λόγω του νέου ποινικού κώδικα, να μετατραπεί σε έναν απέραντο… οίκο ανοχής , με νέα ανεξέλεγκτα κυκλώματα σωματεμπορίας. Η νέα νομοθεσία ουσιαστικά απαλλάσσει τους μαστροπούς και καθιστά χωρίς νόημα τους ελέγχους σε οίκους ανοχής, σε «στούντιο» κλπ. Κάθε χρόνο εξαρθρώνονται από την ΕΛ.ΑΣ περίπου 175 μικρά ή μεγαλύτερα κυκλωμάτων σωματεμπορίας και συλλαμβάνονται περίπου 250 άτομα. Με βάση τον νέο ποινικό κώδικα θα μένουν χωρίς έλεγχο και τιμωρία το 70% των υποθέσεων αυτών (περίπου 120 ετησίως ). Επιπλέον λόγω του νέου νομοθετικού πλαισίου εγκαταλείπονται έρευνες κεντρικών και περιοφερειακών υπηρεσιών της ΕΛ.ΑΣ για ροζ κυκλώματα, που ήταν σε πλήρη εξέλιξη…»
    ....
    Στον νέο ποινικό κώδικα υπάρχει-σύμφωνα με υπηρεσιακούς παράγοντες- μεταβολή του αρθρου 349 που τιμωρούσε με ποινή φυλάκισης από 18 μήνες ως 5 χρόνια τους μαστροπούς που προωθούσαν στην πορνεία γυναίκες (άνω τω 18 ετών). Τώρα όμως αν διαπιστωθεί ότι υπήρχε συναίνεση των γυναικών ή ότι δεν ήταν θύματα κακοποίησης κλπ οι σωματέμποροι δεν αντιμετωπίζουν καμιά κατηγορία. Αυτό, σύμφωνα με ενστόλους, σημαίνει ότι ενθαρρύνεται η δημιουργία κυκλωμάτων σωματεμπορίας, ερωτικών ραντεβού κλπ με το δεδομένο ότι αρκεί η συνεννόηση μεταξύ ανδρών και γυναικών που θα συμμετέχουν.
    ....
    Επιπλέον στον νέο ποινικό κώδικα καταργείται το αρθρο 348 περί διευκόλυνσης αλλότριας ακολασίας που οδηγούσε στο αυτόφωρο κι επέβαλλε ποινές σε βαθμό πλημμελήματος στους ιδιοκτήτες ή υπευθύνους οίκων ανοχής για λειτουργία χωρίς άδεια και για άλλες παραβάσεις.


    Δλδ αμα εχεις επιχειρηση απο σουπερ μαρκετ ως σουβλατζιδικο και εχεις κανει καμμια παρατυπια θα σε πανε στο αυτοφωρο και θα φας ποινες. Αμα εχεις μπ@@ρδελ@ εισαι οκ

  13. #1978
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.tovima.gr/2019/07/03/soc...oiniko-kodika/





    Δλδ αμα εχεις επιχειρηση απο σουπερ μαρκετ ως σουβλατζιδικο και εχεις κανει καμμια παρατυπια θα σε πανε στο αυτοφωρο και θα φας ποινες. Αμα εχεις μπ@@ρδελ@ εισαι οκ
    Λοιπόν από την Αιτιολογική Έκθεση του νέου Ποινικού Κώδικα:
    Άρθρο 349
    Στο άρθρο αυτό τυποποιείται το έγκληµα της µαστροπείας, το οποίο σήµερα περιγράφεται στο ίδιο άρθρο του ΠΚ. Στο άρθρο αυτό, µετά την τροποποίησή του µε το ν.3064/2002, περιλαµβάνονται τρεις παράγραφοι, από τις οποίες οι δύο πρώτες αναφέρονται στην προστασία ανηλίκων, ενώ η τρίτη στην «προστασία» ενηλίκων γυναικών, οι οποίες προάγονται στην πορνεία. Ωστόσο το έννοµο αγαθό το οποίο προστατεύεται µε τη διάταξη αυτή αµφισβητείται σοβαρά στο χώρο της θεωρίας. Αν η γυναίκα εξαναγκάζεται παρά τη θέλησή της να εκπορνευτεί, η πράξη αυτή, ακόµη κι όταν δεν έχει την ένταση του εγκλήµατος του βιασµού ή κάποιου άλλου εγκλήµατος κατά της σεξουαλικής ελευθερίας, µπορεί πάντα να αντιµετωπιστεί ως µια µορφή παράνοµης βίας. Δεν φαίνεται, λοιπόν, να υπάρχει κάποιο αυτοτελές αγαθό, που θα άξιζε να προστατεύεται κατά την τυποποίηση του εγκλήµατος της µαστροπείας. Αν άλλωστε υπήρχε κάποιο πραγµατικό έννοµο αγαθό, θα ήταν αναγκαία σε κάθε περίπτωση η επέκταση του αξιοποίνου και στα δύο φύλα και όχι µόνο στις γυναίκες.
    Με τα δεδοµένα αυτά, το έγκληµα της µαστροπείας περιορίστηκε σε πράξεις που στρέφονται κατά των ανηλίκων. Ωστόσο οι πράξεις που µπορεί να στοιχειοθετούν
    το έγκληµα της µαστροπείας είναι σε σηµαντικό βαθµό διαφορετικές από εκείνες που συναντώνται σήµερα στο άρθρο 349 ΠΚ, προκειµένου να συµπεριληφθούν εδώ και πράξεις οι οποίες εµπεριέχουν ουσιαστικό άδικο προσβολής της ανηλικότητας και προβλέπονται ως αξιόποινες και στην Πρόταση Οδηγίας που αναφέρθηκε πιο πά
    νω. Πιο συγκεκριµένα, µαστροπεία τελεί αρχικά, όπως και σήµερα, όποιος προάγει ή εξωθεί στην πορνεία ανήλικο ή υποθάλπει ή εξαναγκάζει ή διευκολύνει ή µετέχει στην πορνεία ανηλίκων. Αυξηµένες ποινές απειλούνται επίσης όταν το έγκληµα εναντίον προσώπου νεότερου των δεκαπέντε ετών, µε τη χρήση απατηλών µέσων, από τον ανιόντα συγγενή εξ αίµατος ή εξ αγχιστείας ή από θετό γονέα, σύζυγο, επίτροπο ή από άλλον στον οποίο έχουν εµπιστευθεί τον ανήλικο για ανατροφή, διδασκαλία, επίβλεψη ή φύλαξη, έστω και προσωρινή ή από υπάλληλο, ο οποίος είτε κατά την άσκηση της υπηρεσίας του, είτε επωφελούµενος από αυτήν διαπράττει ή συµµετέχει µε οποιονδήποτε τρόπο στην πράξη ή µε τη χρήση ηλεκτρονικών µέσων επικοινωνίας ή µε προσφορά ή υπόσχεση πληρωµής χρηµάτων ή οποιουδήποτε άλλου ανταλλάγµατος.
    EDIT: Σε περίπτωση που δεν έγινε αντιληπτό, αυτό που καταργήθηκε ήταν για τις ενήλικες γυναίκες. Οι οποίες τώρα, έτσι όπως έγινε ο βιασμός χωρίς συναίνεση, θα μπορούσε να διώξουν τους μαστροπούς με αυτό το άρθρο. Αν υπάρχει συναίνεση των γυναικών τότε "no harm is done, business as usual".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hammered : 03-07-19 στις 21:08.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  14. #1979
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ εδώ θα είμαι και θα γελάω μαζί του, όπως κάνω και με τους Συριζαιους...

    Δεν υποστηρίζω τον Κούλη, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει μλκς κι ας τον ψηφίζω... Απλά όπως έχω πει, θέλω να φύγουν οι Έλληνες "Μαδούρο" από την κυβέρνηση...
    Mέσα σε λίγες προτάσεις, συνοψίζεις την μέση ελληνική ψήφο.

    No other comments.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  15. #1980
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ εδώ θα είμαι και θα γελάω μαζί του, όπως κάνω και με τους Συριζαιους...

    Δεν υποστηρίζω τον Κούλη, είμαι σίγουρος ότι θα κάνει μλκς κι ας τον ψηφίζω... Απλά όπως έχω πει, θέλω να φύγουν οι Έλληνες "Μαδούρο" από την κυβέρνηση...
    Δε θέλω να σου το χαλάσω αλλά όταν ψηφίζεις κάποιον τον υποστηρίζεις.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 132 από 243 ΠρώτηΠρώτη ... 112122127130131132133134137142152 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας