Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-18 από 18
  1. #16
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φυσικά και έχω σε όλες. Πολλά περισσότερα από την αγορά που θέλω να κάνω

    - - - Updated - - -

    Έχω τουρκικό psn γιατί παίρνω τα παιχνίδια πιο φθηνά.
    Μέχρι τελευταία όμως αγόραζα κανονικά
    πες το για το τούρκικο...

    για αυτό δεν δέχονται κάρτα (εκτός αν έχεις Τούρκικη/Ινδική/Πακιστανική/κτλ...)

    εγώ πάντως από Region Europe/Greece

    μια χαρά πέρασαν όλες οι κάρτες που έχω Alpha Bank/Τράπεζα Πειραιώς/Εθνική Τράπεζα)

    να ξέρεις φίλε μου αργά ή γρήγορα όλα αυτά τα μπλοκάρουν (κάτι από Τουρκία - Ινδία - Πακιστάν - κτλ...) που έχω διαβάσει σε διάφορα ελληνικά τεχνολογικά φόρουμ που γράφουν διάφοροι χρήστες ότι το εκμεταλλεύονται και αγοράζουν φτηνά

    είτε αφορά το PSN είτε το XBOX Live είτε το NETFLIX.

  2. #17
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.017
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες το για το τούρκικο...

    για αυτό δεν δέχονται κάρτα (εκτός αν έχεις Τούρκικη/Ινδική/Πακιστανική/κτλ...)

    εγώ πάντως από Region Europe/Greece

    μια χαρά πέρασαν όλες οι κάρτες που έχω Alpha Bank/Τράπεζα Πειραιώς/Εθνική Τράπεζα)

    να ξέρεις φίλε μου αργά ή γρήγορα όλα αυτά τα μπλοκάρουν (κάτι από Τουρκία - Ινδία - Πακιστάν - κτλ...) που έχω διαβάσει σε διάφορα ελληνικά τεχνολογικά φόρουμ που γράφουν διάφοροι χρήστες ότι το εκμεταλλεύονται και αγοράζουν φτηνά

    είτε αφορά το PSN είτε το XBOX Live είτε το NETFLIX.
    Κρίμα. Τώρα δηλαδή πρέπει να βάλω ως κύριο το ελληνικό για να παίζω το τουρκικό.

    Το battlefield 5 το Πήρα 30€ όταν βγήκε. Και psplus στα 25€ για ένα χρόνο
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  3. #18
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα. Τώρα δηλαδή πρέπει να βάλω ως κύριο το ελληνικό για να παίζω το τουρκικό.

    Το battlefield 5 το Πήρα 30€ όταν βγήκε. Και psplus στα 25€ για ένα χρόνο
    γενικά θα πρέπει να ξεχάσεις τα "άλλα" store εκτός από το store που ανήκει το region στο οποίο ανήκεις δηλαδή το ελληνικό αφού είσαι ελλάδα

    και εγώ κάποτε είχα βάλει το Region/Location της κονσόλας στις ΗΠΑ και με διεύθυνση CA για να παίρνω πιο φτηνά τα Digital Games αλλά...

    αν θες να παίζεις με τα Store από την Τουρκία-Ινδία-Πακιστάν-Αργεντινή-Βενεζουέλα-κτλ θα πρέπει να έχεις διεύθυνση/χρεωστική-πιστωτική κάρτα από αυτές τις χώρες

    καθώς αργά ή γρήγορα όλα αυτά θα μπλοκαριστούν σε όλα τα γνωστά stores (MS/SONY PS/STEAM/NETFLIX) κτλ...δεν είναι κορόιδα οι εταιρείες ξέρεις (όπως νομίζουν κάποιοι που τα γράφουν δημόσια σε τεχνολογικά φόρουμ)

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας