Σελ. 13 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 913
  1. #181
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τι εννοείς όλα; Τι ακριβώς "περνάει"; Η ΙΡ; Το λειτουργικό; Τα processes? Η διάρκεια σύνδεσης; Το desktop; Και πως από αυτά τα στοιχεία βρίσκει αν είναι "επαγγελματική" χρήση ή όχι; Μήπως μας παρακολουθεί κανονικά; Πες μας για να μάθουμε..

    Δεν ξέρουμε, αυτοί όμως σε κόψανε όπως φυσικά έχουνε το δικαίωμα, δεν είναι άλλωστε κάτι το δημόσιο. Τα υπόλοιπα είναι πράγματα που θα πρέπει να αποδειχτούν σε κάποιο δικαστήριο, εφόσον μπορούν να αποδειχτούν.

  2. #182
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος θεός όταν όλα περνάνε απο τα δικά του συστήματα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρουμε
    Ακριβώς, άρα κάνεις υποθέσεις και αναιρείς μόνος σου την πρώτη σου πρόταση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτοί όμως σε κόψανε όπως φυσικά έχουνε το δικαίωμα, δεν είναι άλλωστε κάτι το δημόσιο.
    Δεν είπε κανείς ότι δεν έχουν το δικαίωμα να κόψουν οποιοδήποτε (και ούτε φυσικά πρόκειται εγώ ή κάποιος άλλος να πάει στα δικαστήρια για αυτό). Με την προυπόθεση βέβαια αυτά τα στοιχεία που συλλέγουν (τα οποία όπως είπες και εσύ δε ξέρουμε) για να κάνουν classify τις commercial και non-commercial uses να μην αποτελούν προσωπικά δεδομένα. Το classification που κάνουν βέβαια είναι ότι ναναι με αποτέλεσμα τα ένα σωρό false positives που και στο παρόν νήμα ένα σωρό κόσμος παραπονιέται (και εσύ λες ότι δεν υπάρχουν και όλα είναι τέλεια).

  3. #183
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Φτάσαμε και στα προσωπικά δεδομένα βλεπω

    Συνεχίζεται το κρύψιμο πίσω από το δάχτυλο, αυτοί που κάνουν παράπονα εδώ δεν κάνουν προσωπική χρήση.
    Μην ρωτήσεις πως το ξέρω, τα μυνήματα τους είναι δημόσια στο φόρουμ

    Δεν αναιρω κατι, λέω πως όταν κάτι περνάει από τα συστήματα τους τότε περνάει, εσύ αμέσως το γυρνάς στα προσωπικά δεδομένα...... Σα να λες σε αυτόν που σε έχει στο βίντεο να κλέβεις ναι μα δεν μου ζήτησες άδεια για να με καταγράψεις.

  4. #184
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.623
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    για περιστασιακη χρηση που κανω μια φορα το 2μηνο , η μπορει και 5 φορες σε μια μερα αυτην την μια μερα που θα χρειαστει κατι .
    το teamviewer με τους περιορισμους στην δωρεαν εκδοση , κρινεται προβληματικο προς αυτα που προσφερει.

    ετσι και αλλιως η προταση της χρησης του ειναι μεχρι και πριν απο αυτα ,ηταν σε run only , και περιστασιακη οχι εγκατασταση και service .

    μπορει να ηταν και καποιες φορα με αμοιβη η δουλεια , τις περισσοτερες ομως οχι .
    ε με μια τετοια χρηση δεν νομιζω οτι εχει να προσφερει τιποτα περισσοτερο απο τα δωρεαν εφοσων δεν ικανοποιει τις συνθηκες χρησης του αφου προβαινει αυτοματα σε τακτες διακοπες .

    να σου ελεγε οτι δεν μπορεις να συνδεεσαι ταυτοχρονα με παραπανω απο εναν το βρισκω πιο λογικο για να ρευστοποιησει την επαγγελματικη χρηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος badweed : 09-02-20 στις 03:45.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #185
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτάσαμε και στα προσωπικά δεδομένα βλεπω

    Συνεχίζεται το κρύψιμο πίσω από το δάχτυλο, αυτοί που κάνουν παράπονα εδώ δεν κάνουν προσωπική χρήση.
    Μην ρωτήσεις πως το ξέρω, τα μυνήματα τους είναι δημόσια στο φόρουμ
    Φυσικά αποφεύγεις να απαντήσεις ευθέως και απαντάς γενικά για "κρύψιμο πίσω από το δάχτυλο".
    Δε ξέρω οι άλλοι τι κάνουν, εγώ επαγγελματική χρήση δε κάνω (και μάλιστα σύμφωνα με τον ορισμό που δίνει η ίδια η teamviewer).

  6. #186
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.334
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    για περιστασιακη χρηση που κανω μια φορα το 2μηνο , η μπορει και 5 φορες σε μια μερα αυτην την μια μερα που θα χρειαστει κατι .
    το teamviewer με τους περιορισμους στην δωρεαν εκδοση , κρινεται προβληματικο προς αυτα που προσφερει.

    ετσι και αλλιως η προταση της χρησης του ειναι μεχρι και πριν απο αυτα ,ηταν σε run only , και περιστασιακη οχι εγκατασταση και service .

    μπορει να ηταν και καποιες φορα με αμοιβη η δουλεια , τις περισσοτερες ομως οχι .
    ε με μια τετοια χρηση δεν νομιζω οτι εχει να προσφερει τιποτα περισσοτερο απο τα δωρεαν εφοσων δεν ικανοποιει τις συνθηκες χρησης του αφου προβαινει αυτοματα σε τακτες διακοπες .

    να σου ελεγε οτι δεν μπορεις να συνδεεσαι ταυτοχρονα με παραπανω απο εναν το βρισκω πιο λογικο για να ρευστοποιησει την επαγγελματικη χρηση
    Το anydesk δείχνει να τα πάει αρκετά καλά στο διάστημα που το χρησιμοποιώ.
    Κάνω ίδια χρήση με το TV και ακόμα δεν με έχει ενοχλήσει σε κάτι.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #187
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.458
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Για να βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα...

    Δεν εκανα το παραπανω ποστ για να κλαφτω για την εμπορικη χρηση, που στο κατω κατω ειναι ο σκοπος υπαρξης του θεματος αυτου. Το εκανα για να κραξω τον εμπαιγμο με την ωρα που θα μου ξαναεπετρεπε να συνδεθω. Τα "ειναι μια δωρεαν υπηρεσια κλπ" ειναι απλα φτηνες δικαιολογιες που δεν αρκουν για να δικαιολογησουν τα χαλια της, εφοσον η ιδια η εταιρια δεν δινει καμια αποδειξη των οσων ισχυριζεται. Οι 3 συνδεσεις μου σε 15 μερες (που δεν μπορω να βγω απο το σπιτι λογω της πνευμονιας, αλλιως θα το εκανα) ηταν
    - μια για φρεσκο προφιλ στον chrome, εκτιμωμενος χρονος 1-2 λεπτα που εγινε 15+ για αυτισμους
    - μια για προσθηκη 2 σελιδων στα αγαπημενα ενος browser, χρονος 1 λεπτο
    - μια για ελεγχο/ενεργοποιηση του ορθογραφικου ελεγχου σε ff ή chrome, μιας και ειναι απαραιτητος για το συγκεκριμενο χρηστη τωρα που ειναι στο εξωτερικο (Ολλανδια). Χρονος 15-20 λεπτα, γιατι δεν δουλεψε ποτε στον chrome με 2 γλωσσες και επρεπε να δω και τον ff.
    Αν καποιος εχει μια καλη δικαιολογια πως τα παραπανω δικαιολογουν εμπορικη χρηση, ας την πει. Επιπλεον, μιας και το θεμα εφτασε στο οικονομικο, ας πει και ποσο θα χρεωνε αυτος για τα 2 πρωτα, γιατι εγω τα θεωρω ασημαντα και δεν ζητησα τιποτα. Για το 3ο ευχομαι απο καρδιας να μην πληρωθω ποτε, γιατι θα σημαινει οτι ο τυπος εμεινε στην Ολλανδια, αρα βρηκε δουλεια κλπ για να συνεχισει εκει τη ζωη του.
    Τελος, αρρωστος ή υγιης, θεωρω πως δεν υπαρχει καν λογος για τα 2 πρωτα να κουβαληθω στην αλλη ακρη της πολης για να τα κανω.

    Για το "γιατι δεν στηνεις το Χ και γκρινιαζεις".
    Για οτιδηποτε μου δινεται η επιλογη να κανω κατι αλλο, εξεταζω πρωτα ποσο κοπο θα κανω για αυτο το κατι αλλο και κρινω αν αξιζει. Αν δεν αξιζει, προφανως δεν χανω το χρονο μου για να το κανω. Π.χ. πριν αρρωστησω, μου ζητηθηκε να στησω ενα παλιο pc για να δειχνει μια συγκεκριμενη σελιδα σε μια τηλεοραση, οποτε σκεφτηκα ενα λινουξ + ενα browser και τερμα. Το pc ειχε πανω μια ασυρματη καρτα της realtek, aka του κιλου, που στα windows παιζει με τον στοκ driver που δινει η εταιρια και στο λινουξ ειναι ο ορισμος του pain in the ass για να παιξει με patches κλπ. Εκανα μια προσπαθεια με λινουξ, εριξα τα απειρα μπινελικια στους ανικανους της realtek και την επομενη μερα εβαλα windows. Για ποιο λογο να κατσω να ασχοληθω παραπανω, μιας και το αποτελεσμα το ειδα με τα ιδια μου τα ματια, αν και το περιμενα απο πριν? Το ιδιο ισχυει και για οποιαδηποτε αλλη "λυση" (με ή χωρις εισαγωγικα) που μου εχει προταθει εδω μεσα.
    Και κακα τα ψεματα, η ευκολια του teamviewer και των ομοιων του ειναι μεγαλο ατου. Για το τι μου τη δινει στο anydesk και το θεωρω λιγο κατωτερο του teamviewer εχω πει παραπανω.

    Στα offtopic τωρα
    Δεν ειναι δικο σας θεμα τα ποσα χρεωνω στον οποιονδηποτε. Και ναι, τα 28Ε το μηνα ειναι πολλα οταν τα sessions που θα κανω σε ενα μηνα ειναι στην καλυτερη 5. Οσοι κραζουν για αυτο, να πουνε αν θα τα δινανε.
    Επιπλεον, τα χαλια του teamviewer ή του 2i ή του οποιουδηπτοε σαπιου hw/sw ειναι ασχετα με τον εκαστοτε χρηστη και την καλη ή κακη χρηση που κανει στο συστημα του. Τα οσα ανεφερα παραπανω ειναι για να ξεχωρισω τον χρηστη που ξερει 1-2 πραγματα και θα βοηθησει την κατασταση απο αυτον που βλεπει το pc σαν μια ακομα "συσκευη" και το εχει μπ@υρδελο. Προβλημα του, δεν θα κατσω να ασχοληθω με αυτο το χαλι, μιας και θελω απλα να κανω τη δουλεια μου και τερμα. Αν ποτε μου πει να το σουλουπωσω, τοτε ναι, θα ασχοληθω.

    Το οτι εγω βγαινω και λεω για αυτα, και για πολλα αλλα χαλια στο hw και sw που χρησιμοποιω καθημερινα, θεωρω οτι δεν θα επρεπε να προσβαλει κανεναν, εκτος αν αυτος ειναι υπαλληλος της εκαστοτε εταιριας που βγαζει το hw/sw.
    Τελος, για οποιον ενοχλουν αυτα που λεω, υπαρχει και το ignore. Οποιος θελει το κανει, δεν κραταω κακια σε κανεναν.
    ديميتريس

  8. #188
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αυτό το κακό πράγμα που κάθε φορά κάποιος δεν συμφωνεί μαζί μας πρέπει να είναι υπάλληλος εταιρίας έχει παραγίνει.

    Απλή ερώτηση απο αυτούς τους 3 για αυτόν τον μήνα, έχεις πάρει στο παρελθόν χρήματα για υπηρεσίες που τους έχεις παρέχει;
    Απο την συγκεκριμένη εγκατάσταση teamviewer έχεις παρέχει υποστήριξη σε κάποιον που έχεις πάρει λεφτά για υπηρεσίες στο παρελθόν;

    Αν ναι τότε είναι επαγγελματική χρήση.

  9. #189
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το κακό πράγμα που κάθε φορά κάποιος δεν συμφωνεί μαζί μας πρέπει να είναι υπάλληλος εταιρίας έχει παραγίνει.

    Απλή ερώτηση απο αυτούς τους 3 για αυτόν τον μήνα, έχεις πάρει στο παρελθόν χρήματα για υπηρεσίες που τους έχεις παρέχει;
    Απο την συγκεκριμένη εγκατάσταση teamviewer έχεις παρέχει υποστήριξη σε κάποιον που έχεις πάρει λεφτά για υπηρεσίες στο παρελθόν;

    Αν ναι τότε είναι επαγγελματική χρήση.
    Χαλάρωσε ..
    Εισαι και admin
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #190
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαλάρωσε ..
    Εισαι και admin
    Χαλαρός είμαι και δεν είμαι admin
    Ελπίζω τώρα να μην πιάσεις το άλλο το κλασικό υπερατου

  11. #191
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαλαρός είμαι και δεν είμαι admin
    Ελπίζω τώρα να μην πιάσεις το άλλο το κλασικό υπερατου
    υπερατου ?
    Δεν θα πιάσω τίποτα
    Αγαπημένοι νάμαστε
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #192
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @jim_p: περαστικά εύχομαι το συντομότερο και όλα τα υπόλοιπα (που βλέπουμε τα πράγματα κάπως διαφορετικά) βρίσκονται. Δύσκολη χρονιά με ιώσεις, γρίπη κτλ.

  13. #193
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.334
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα...

    Δεν εκανα το παραπανω ποστ για να κλαφτω για την εμπορικη χρηση, που στο κατω κατω ειναι ο σκοπος υπαρξης του θεματος αυτου. Το εκανα για να κραξω τον εμπαιγμο με την ωρα που θα μου ξαναεπετρεπε να συνδεθω. Τα "ειναι μια δωρεαν υπηρεσια κλπ" ειναι απλα φτηνες δικαιολογιες που δεν αρκουν για να δικαιολογησουν τα χαλια της, εφοσον η ιδια η εταιρια δεν δινει καμια αποδειξη των οσων ισχυριζεται. Οι 3 συνδεσεις μου σε 15 μερες (που δεν μπορω να βγω απο το σπιτι λογω της πνευμονιας, αλλιως θα το εκανα) ηταν
    - μια για φρεσκο προφιλ στον chrome, εκτιμωμενος χρονος 1-2 λεπτα που εγινε 15+ για αυτισμους
    - μια για προσθηκη 2 σελιδων στα αγαπημενα ενος browser, χρονος 1 λεπτο
    - μια για ελεγχο/ενεργοποιηση του ορθογραφικου ελεγχου σε ff ή chrome, μιας και ειναι απαραιτητος για το συγκεκριμενο χρηστη τωρα που ειναι στο εξωτερικο (Ολλανδια). Χρονος 15-20 λεπτα, γιατι δεν δουλεψε ποτε στον chrome με 2 γλωσσες και επρεπε να δω και τον ff.
    Αν καποιος εχει μια καλη δικαιολογια πως τα παραπανω δικαιολογουν εμπορικη χρηση, ας την πει. Επιπλεον, μιας και το θεμα εφτασε στο οικονομικο, ας πει και ποσο θα χρεωνε αυτος για τα 2 πρωτα, γιατι εγω τα θεωρω ασημαντα και δεν ζητησα τιποτα. Για το 3ο ευχομαι απο καρδιας να μην πληρωθω ποτε, γιατι θα σημαινει οτι ο τυπος εμεινε στην Ολλανδια, αρα βρηκε δουλεια κλπ για να συνεχισει εκει τη ζωη του.
    Τελος, αρρωστος ή υγιης, θεωρω πως δεν υπαρχει καν λογος για τα 2 πρωτα να κουβαληθω στην αλλη ακρη της πολης για να τα κανω.

    Για το "γιατι δεν στηνεις το Χ και γκρινιαζεις".
    Για οτιδηποτε μου δινεται η επιλογη να κανω κατι αλλο, εξεταζω πρωτα ποσο κοπο θα κανω για αυτο το κατι αλλο και κρινω αν αξιζει. Αν δεν αξιζει, προφανως δεν χανω το χρονο μου για να το κανω. Π.χ. πριν αρρωστησω, μου ζητηθηκε να στησω ενα παλιο pc για να δειχνει μια συγκεκριμενη σελιδα σε μια τηλεοραση, οποτε σκεφτηκα ενα λινουξ + ενα browser και τερμα. Το pc ειχε πανω μια ασυρματη καρτα της realtek, aka του κιλου, που στα windows παιζει με τον στοκ driver που δινει η εταιρια και στο λινουξ ειναι ο ορισμος του pain in the ass για να παιξει με patches κλπ. Εκανα μια προσπαθεια με λινουξ, εριξα τα απειρα μπινελικια στους ανικανους της realtek και την επομενη μερα εβαλα windows. Για ποιο λογο να κατσω να ασχοληθω παραπανω, μιας και το αποτελεσμα το ειδα με τα ιδια μου τα ματια, αν και το περιμενα απο πριν? Το ιδιο ισχυει και για οποιαδηποτε αλλη "λυση" (με ή χωρις εισαγωγικα) που μου εχει προταθει εδω μεσα.
    Και κακα τα ψεματα, η ευκολια του teamviewer και των ομοιων του ειναι μεγαλο ατου. Για το τι μου τη δινει στο anydesk και το θεωρω λιγο κατωτερο του teamviewer εχω πει παραπανω.

    Στα offtopic τωρα
    Δεν ειναι δικο σας θεμα τα ποσα χρεωνω στον οποιονδηποτε. Και ναι, τα 28Ε το μηνα ειναι πολλα οταν τα sessions που θα κανω σε ενα μηνα ειναι στην καλυτερη 5. Οσοι κραζουν για αυτο, να πουνε αν θα τα δινανε.
    Επιπλεον, τα χαλια του teamviewer ή του 2i ή του οποιουδηπτοε σαπιου hw/sw ειναι ασχετα με τον εκαστοτε χρηστη και την καλη ή κακη χρηση που κανει στο συστημα του. Τα οσα ανεφερα παραπανω ειναι για να ξεχωρισω τον χρηστη που ξερει 1-2 πραγματα και θα βοηθησει την κατασταση απο αυτον που βλεπει το pc σαν μια ακομα "συσκευη" και το εχει μπ@υρδελο. Προβλημα του, δεν θα κατσω να ασχοληθω με αυτο το χαλι, μιας και θελω απλα να κανω τη δουλεια μου και τερμα. Αν ποτε μου πει να το σουλουπωσω, τοτε ναι, θα ασχοληθω.

    Το οτι εγω βγαινω και λεω για αυτα, και για πολλα αλλα χαλια στο hw και sw που χρησιμοποιω καθημερινα, θεωρω οτι δεν θα επρεπε να προσβαλει κανεναν, εκτος αν αυτος ειναι υπαλληλος της εκαστοτε εταιριας που βγαζει το hw/sw.
    Τελος, για οποιον ενοχλουν αυτα που λεω, υπαρχει και το ignore. Οποιος θελει το κανει, δεν κραταω κακια σε κανεναν.
    Ελπίζω να μην βάζεις στους αποδέκτες του παραπάνω μηνύματος και εμένα.
    Αν δεις τα προηγούμενα μηνύματα θα δεις τι έχω τραβήξει από την συγκεκριμένη εταιρεία.
    Ακριβώς ότι λες και εσύ και είχα ακριβώς του ίδιους προβληματισμούς.
    Η πρότασή μου για αλλαγή σε άλλο λογισμικό πχ το anydesk που προτείνω, το κάνω γιατί δυστυχώς δεν θα βρεις άκρη.
    Η εν λόγω εταιρεία μια ωραία μέρα, απλά σε θεωρεί ελέφαντα και σου ζητάει αποδείξεις και βεβαιώσεις ότι δεν είσαι.
    Ακόμα και να τις στείλεις ότι ζητάει πάλι στα αρχεία της θα σε έχει δηλωμένο ως ελέφαντα που παριστάνει κάτι άλλο.
    Απλά γελοιότητες...
    Μπορεί όντως να στοιχίζει σε κόπο η όλη διαδικασία της μετάβασης αλλά πραγματικά σου λέω να την κάνεις όσο γρηγορότερα από αυτήν.
    Δεν αξίζει να επενδύεις ούτε λεπτό παραπάνω.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #194
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Παντως για να συνοψισω και να μη τσακωνομαστε με τηλ. καλωδια, υπηρεσια remote free για ενα χρηστη του τυπου δωσε μου ενα κωδικο να μπω να σου φτιαξω το πισι οπως 2 χρονια πριν.............. αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει.

    Υπαρχει μονο του τυπου δωσε μου πατα accept , ξαναπατα και ξαναπατα, μα τι να πατησω , πιο μπλε βελακι, για πιο παραθυρο μιλας. Κοινως συμφωνω με τον συμπαθητικο crier.
    Άλλα Ντάλλα....

  15. #195
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.458
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    @skdir
    Για αυτα που ρωτας, η απαντηση ειναι και στα 2 ναι, χωρις υπεκφυγες. Απαντησε μου τωρα και εσυ στο αν θεωρεις τα παραπανω περιστατικα εμπορικη χρηση και γιατι.

    Για το θεμα του "υπαλληλου".
    Ρωταω επειδη οι απαντησεις σου στο παρον θεμα αλλα και σε αλλα που κραζω τα χαλια καποιου sw ή hw, πχ σε αυτο των w10 και σε αυτο του 2i, ειναι σαν να προσβαλω εσενα τον ιδιο με τα οσα λεω. Αυτος ειναι ο τροπος μου για τα χαλια που βρισκω και αναφερω δεν μπορω να βαλω "σαλτσες" για να τα κανω να ακουγονται πιο ηπια.


    @psyxakias
    Ευχαριστω

    @deniSun
    Σε σενα πηγαινε κυριως αυτο που λεω για τα θεματα που βρισκω εγω στο anydesk. Περα απο αυτο, το teamviewer ειναι το στανταρ προγραμμα για τη δουλεια που λεμε. ΟΛΟΙ ξερουν πως δουλευει, ΟΛΟΙ το εχουν στο pc τους.

    @macro
    Και εγω σ'αγαπαω <3
    ديميتريس

Σελ. 13 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας