Γεια σας
Ειμαι νεα στην ομαδα και ειμαι σιγουρη οτι θα βοηθηθω απο σας. Εχω πολλα προβληματα με την εν λογω εταιρεια η οποια εκανε πραγματα που ειναι απαραδεκτα. Απο το φλεβαρη 2018 προσπαθω να ξεμπλεξω γιατι εκαναν τα εξης
1. αλλαξαν το προγραμμα του γιου μου απο καρτοπρογραμμα σε συμβολαιο , μονο που η υπαλληλος στο τηλεφωνο δε μου μιλησε για τετοια αλλαγη.Το απτελεσμα ηταν να μην τελειωνουν τα mb κι ο γιος μου να χρεωνεται χωρις εγω να ξερω τι γινεται.Ζητησα ανακτηση μαγνητοφωνημενης συνομιλιας κ την περιμενω.
2. εγω ειχα ενα μητρωο για τον αριθο μου κι ενα αλλο μητρωο για το γιο μου.Αυτοι ενοποιησαν τους δυο αριθμους σε ενα μητρωο ΧΩΡΙς ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ με αποτελεσμα να εχω να πληρωνω κ τυς δυο λογαριασμους μαζι κ μαλιστα ο ενας υπερφουσκωμενος. Τους ζητω να επαναφερουν το καρτοπρογραμμα στο τηλ του γιου μου κ μου λενε οτι δε γινεται αν δεν εξωφληθει.Εγω τους ειπα οτι δεν προκειται να εξωφλησω .Εχθες που μιλησα με μια κυρια που....ασχολειται με την υποθεση μου, μου ειπε οτι θα μου το αλλαξει το προγραμμα (δεν ανεφερε εξωφληση) κ της ειπα μα αν ειναι τοσο απλο γιατι με παιδεετε τουσους μηνες?Της ειπα οτι εγω πανω απολα θελω τη συνομιλια μου με την υπαλληλο. Θελω να μου πειτε, παρακαλω , αν μπορω να φυγω απ αυτους χωρις βεβαια να πληρωσβ προστιμο επειδη το συμβολαιο μου ληγει τυ χρονου.Επισης να μου πειτε αν ξερετε, αν μπορω να ξεκινησω με αλλη εταιρεια ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΩ TH vodafone αφου ειναι ενα χρεος που δεν αναγνωριζω. Τελος με χαρα θα αφηνα κ τη σταθερη hol χωρις να εχω προβληματα εκει, απλα επειδη ειναι η ιδια εταιρεια που την εχω σιχαθει. Το συμβολαιο στο σταθερο ληγει κι αυτο το 2020.Ευχαριστω για το χρονο σας κ περιμενω τα φωτα σας!