Εμφάνιση 1-3 από 3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19855/1023
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓΡΙΝΙΟ
    Router
    NetFaster
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Αυριο κλεινει 2 χρονια το συμβολαιο Vodafone Adsl (απεριοριστα σταθερα, 5 ωρες κινητα και Διεθνη σταθερα) για το οποιο πληρωνω 25.5ε (με εκπτωσεις απο συνδυαστικη κινητο και απο ηλεκτρονικο λογαριασμο).
    Με καλεσαν τις προηγουμενες μερες 2 διαφορετικα ατομα απο icall να κανουμε την ανανεωση παλι στα ιδια χρηματα, και επειδη τους εξηγησα οτι θελω καποια καλυτερη προσφορα (φιλος μου πληρωνει 18ε Adsl και αλλος φιλος πληρωνει για Vdsl 24ε, ειδικες περιπτωσεις προφανως, αλλα αληθινες). Αυτοι δεν μπορουσαν να κανουν κατι παραπανω εκτος απο την ανανεωση ως εχει, οποτε τελικα μου ειπαν να μιλησω με Vodafone..

Θα ηθελα η να μεινω σε Adsl βγαζοντας τα Διεθνη σταθερα με καλυτερη τιμη ή μετατροπη σε Vdsl εστω και με τα ιδια χρηματα
    Πως ειναι καλυτερα να κινηθω τωρα;
    Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“
    https://youtu.be/tLSCwvGw45Q

Περιοχή
    Δράμα-Καβάλα
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13436/1024
    ISP
    Vodafone Home Triple Play
    DSLAM
    HOL - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 26.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε κι εμένα λήγει 16/7 το συμβόλαιο μου και μάλλον θα τους αποχαιρετήσω...

Πληρώνω 28,50 τον μήνα ,απλή σύνδεση ,με το κλασικό έως 24 , μέσα και το VodafoneTV και τα NovaSports αλλά τους βαρέθηκα.
    Δεν ξέρω τι κάνουν σε άλλες πόλεις αλλά εδώ στη Δράμα πέφτει πολύ κολοβάρεμα από την Vodafone.
    Βαρέθηκα , κουράστηκα ... χρόνια και χρόνια είμαστε κολλημένοι στα 8-9 Mbps

Με πήραν δυο φορές πριν αρκετές ημέρες για νέα προσφορά και η προσφορά τους ήταν για κλάματα !!
    Η να δώσω περισσότερα αν θέλω να κρατήσω τα αθλητικά ή να μου τα σταματήσουν και να πέσω στα 26,50 τον μήνα !
    Σπουδαία προσφορά !

Να μην λέω πολλά την κάνω προς COSMOTE (Fiber) Double Play 50 M , με 32,00 ευρώ τον μήνα !

Netflix και 50άρα σύνδεση , μια χαρά !

Σου προτείνω να δεις και τις άλλες εταιρείες , ψάξτο για 50άρα σύνδεση , οι τιμές έχουν πέσει !
    Didimos GR

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19855/1023
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓΡΙΝΙΟ
    Router
    NetFaster
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Didimos_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε κι εμένα λήγει 16/7 το συμβόλαιο μου και μάλλον θα τους αποχαιρετήσω...

Πληρώνω 28,50 τον μήνα ,απλή σύνδεση ,με το κλασικό έως 24 , μέσα και το VodafoneTV και τα NovaSports αλλά τους βαρέθηκα.
    Δεν ξέρω τι κάνουν σε άλλες πόλεις αλλά εδώ στη Δράμα πέφτει πολύ κολοβάρεμα από την Vodafone.
    Βαρέθηκα , κουράστηκα ... χρόνια και χρόνια είμαστε κολλημένοι στα 8-9 Mbps

Με πήραν δυο φορές πριν αρκετές ημέρες για νέα προσφορά και η προσφορά τους ήταν για κλάματα !!
    Η να δώσω περισσότερα αν θέλω να κρατήσω τα αθλητικά ή να μου τα σταματήσουν και να πέσω στα 26,50 τον μήνα !
    Σπουδαία προσφορά !

Να μην λέω πολλά την κάνω προς COSMOTE (Fiber) Double Play 50 M , με 32,00 ευρώ τον μήνα !

Netflix και 50άρα σύνδεση , μια χαρά !

Σου προτείνω να δεις και τις άλλες εταιρείες , ψάξτο για 50άρα σύνδεση , οι τιμές έχουν πέσει !
    ναι καταλαβαινω οτι τα 8-9 Mbps ειναι βασικο προβλημα και δεν θελεις να μεινεις..
    εγω γενικα εχω καλες ταχυτητες 15-16 Mbps και παλευεται.
    Αλλα ειναι λιγο δυσκολο για την ωρα να ανεβω παγιο.
    Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“
    https://youtu.be/tLSCwvGw45Q

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία