Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Γεια σας παιδια!Εδω και λιγες μερες εχω στα χερια μου ενα κινεζικο στικακι και συγκεκριμενα το https://www.banggood.com/EAGET-F60-1...r_warehouse=CN .Οταν το εβαλα σε λαπτοπ με windows 10 το αναγνωρισε και του εκανα ενα format(NTFS). Την επομενη μερα το εβαλα σε pc με windows 7 και δε το εβλεπε καθολου.Βγαινει μηνυμα για unknown device.Εκανα ενημερωση των drivers αλλα τιποτα...Εχουμε καμια ιδεα για το αν μπορω να κανω κατι? Εχω αλλο ενα το ιδιο και δεν ειχε κανενα θεμα με drivers.Βεβαια παρολο που εχει θεωρητικα 128GB,προχθες που πηγα να μεταφερω κατι αρχεια,μολις εφτασε στα 30GB μου ελεγε οτι δεν εχει αλλο χωρο Ξερω,δε πρεπει να μπλεκω με κινεζους σε στικακια,αλλά εμπλεξα
    Σας ευχαριστω προκαταβολικα για το χρονο σας

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Τους στέλνεις μήνυμα και τους λες το πρόβλημα, παρέχουν υποστήριξη και μάλλον θα στο αλλάξουν ή πιστώσουν

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους στέλνεις μήνυμα και τους λες το πρόβλημα, παρέχουν υποστήριξη και μάλλον θα στο αλλάξουν ή πιστώσουν
    Ευχαριστω

  4. #4
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Την εχω πατησει και εγω. Απο το ebay. Αλλα απο Banggood δε το περιμενα. Και αυτα τα Eaget φαινονται να μην τελειως...noname.


    Τεσταρισε το με τα RMPrepUSB, Chipgenius, h2testw, flash drive tester. Βγαλε screenshots να τους στειλεις, μη σου πουνε μαμουσουξου.

    Παντως τα ψιλομετρια USB 3.0 128GB απο Ελλαδα, απο 14 ευρω ξεκινανε.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  5. #5
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την εχω πατησει και εγω. Απο το ebay. Αλλα απο Banggood δε το περιμενα. Και αυτα τα Eaget φαινονται να μην τελειως...noname.


    Τεσταρισε το με τα RMPrepUSB, Chipgenius, h2testw, flash drive tester. Βγαλε screenshots να τους στειλεις, μη σου πουνε μαμουσουξου.

    Παντως τα ψιλομετρια USB 3.0 128GB απο Ελλαδα, απο 14 ευρω ξεκινανε.
    Ναι, κι εγω δε το περιμενα να πω την αληθεια γιατι το ειχα δει που το διαφημιζαν σε Ελληνικο site και ελεγαν καλα λογια.Βεβαια ηξερα οτι υπαρχει ρισκο.Θα δοκιμασω τα προγραμματα που μου προτεινεις και ελπιζω να βγει ακρη.Το παθημα εγινε μαθημα παντως Απο Ελλαδα απο εδω και στο εξης και γνωστές μαρκες.
    Σε ευχαριστω πολυ!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας