Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 71
  1. #46
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.078
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι.
    Αν δεν μπορείς να εξηγήσεις τι ακριβώς προσφέρει η Huawei που θα το χάσουμε αν φύγει από την αγορά, τότε η άποψή σου καταγράφεται ως επανάληψη τσιτάτων που έχεις αποστηθίσει.
    Τα μόνα τσιτάτα στην όλη ιστορία είναι κάποιες εικασίες, πως κάποιοι κακοί Κινέζοι κάνουν κάτι κακό, μέσω των δικτύων και μέσω της πληροφορικής. Όλα αυτά απροσδιόριστα χωρίς να έχουν υπάρξει κάποια στοιχεία που να μην μπορούν να αμφισβητηθούν. Για αυτό και οι Αμερικάνοι δεν καταφέρνουν να πείσουν ούτε τους συμμάχους και απαιτούν εκβιαστικά τις όποιες ενέργειες.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #47
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα μόνα τσιτάτα στην όλη ιστορία είναι κάποιες εικασίες, πως κάποιοι κακοί Κινέζοι κάνουν κάτι κακό, μέσω των δικτύων και μέσω της πληροφορικής. Όλα αυτά απροσδιόριστα χωρίς να έχουν υπάρξει κάποια στοιχεία που να μην μπορούν να αμφισβητηθούν. Για αυτό και οι Αμερικάνοι δεν καταφέρνουν να πείσουν ούτε τους συμμάχους και απαιτούν εκβιαστικά τις όποιες ενέργειες.
    Δε μπορεί να είναι τσιτάτο μια τόσο συγκεκριμένη καταγγελία.
    Τα τσιτάτα είναι θεωρητικές ανοησίες που αποστηθίζονται και επαναλαμβάνονται ως παπαγαλία.
    Πχ το ότι αν κλείσει ο δεύτερος κατασκευαστής είναι κακό για τους καταναλωτές just because.


    Οι διαρκείς προσωπικές επιθέσεις που μου κάνετε και η αγωνιώδης προσπάθειά σας να με παρουσιάσετε σαν πράκτορα των Αμερικάνων δείχνει ακριβώς ότι δεν μπορείτε να αποδείξετε που είναι το κακό αν χάσουμε τα κινητά της Huawei, επομένως αρχίζετε τις προσωπικές επιθέσεις.
    Δεν έχω γράψει πουθενά ότι οι Αμερικάνοι καλώς έκαναν ο,τι έκαναν επομένως η προσπάθεια αυτή δε θα περάσει.

  3. #48
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων

    Οι διαρκείς προσωπικές επιθέσεις που μου κάνετε και η αγωνιώδης προσπάθειά σας να με παρουσιάσετε σαν πράκτορα των Αμερικάνων .....
    Πώς είπατε;;;;Πράκτορας των Γερμανών δεν είσαι;

  4. #49
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.078
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μπορεί να είναι τσιτάτο μια τόσο συγκεκριμένη καταγγελία.
    Τα τσιτάτα είναι θεωρητικές ανοησίες που αποστηθίζονται και επαναλαμβάνονται ως παπαγαλία.
    Πχ το ότι αν κλείσει ο δεύτερος κατασκευαστής είναι κακό για τους καταναλωτές just because.


    Οι διαρκείς προσωπικές επιθέσεις που μου κάνετε και η αγωνιώδης προσπάθειά σας να με παρουσιάσετε σαν πράκτορα των Αμερικάνων δείχνει ακριβώς ότι δεν μπορείτε να αποδείξετε που είναι το κακό αν χάσουμε τα κινητά της Huawei, επομένως αρχίζετε τις προσωπικές επιθέσεις.
    Δεν έχω γράψει πουθενά ότι οι Αμερικάνοι καλώς έκαναν ο,τι έκαναν επομένως η προσπάθεια αυτή δε θα περάσει.
    Είναι τσιτάτο, γιατί εάν υπήρχαν οι αποδείξεις, θα είχαν γίνει σημαία. Μην νομίζεις πως υπάρχει κάποια έκπληξη στις πράξεις αυτές. Έχουμε δει πολύ χειρότερα. Υπήρξαν πόλεμοι με χιλιάδες νεκρούς που ξεκίνησαν από μερικά τσιτάτα της Αμερικής, αυτό, μην σου πω ότι το παίρνουμε και στην πλάκα

    Δεν υπάρχει καμία προσωπική επίθεση. Άλλη όρεξη δεν είχα να "ξεμαλλιαστώ" για την κίνα και για μία πολυεθνική. Αν δεν θεωρείς πως οι αμερικάνοι δεν έκαναν καλά που εκβιάζουν τον μισό πλανήτη για κάτι που δεν μπορούν να αποδείξουν, τότε τι προσπαθείς να μας πείσεις τόσα μηνύματα. Ποιος ο λόγος που γράφεις τέτοια υποτιμητικά για κινεζιές και τα λοιπά. Υπάρχουν αντίστοιχα Topic κινητής να γράψεις εκεί τα παράπονά σου.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #50
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι διαρκείς προσωπικές επιθέσεις που μου κάνετε και η αγωνιώδης προσπάθειά σας να με παρουσιάσετε σαν πράκτορα των Αμερικάνων δείχνει ακριβώς ότι δεν μπορείτε να αποδείξετε που είναι το κακό αν χάσουμε τα κινητά της Huawei, επομένως αρχίζετε τις προσωπικές επιθέσεις.ει.
    Επειδή χρησιμοποιείς πληθυντικό, έχει συγκροτηθεί δομημένη και με διάρκεια ομάδα συγκεκριμένων username που ενεργούν εναντίον σου;

  6. #51
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν θεωρείς πως οι αμερικάνοι δεν έκαναν καλά που εκβιάζουν τον μισό πλανήτη για κάτι που δεν μπορούν να αποδείξουν, τότε τι προσπαθείς να μας πείσεις τόσα μηνύματα. Ποιος ο λόγος που γράφεις τέτοια υποτιμητικά για κινεζιές και τα λοιπά.
    Αυτό που έχω γράψει σε τόσα μηνύματα είναι ότι:
    1. τα σχόλια τύπου "μακάρι να βγάλουν κινεζικο OS για να το βάλω στο κινητό και να μην με παρακολουθούν οι Αμερικάνοι" είναι γελοία
    2. τα σχόλια τύπου "οι Κινέζοι θα κερδίσουν γιατί έχουν το δίκιο με το μέρος τους" είναι γελοία
    2. σε κανέναν δε θα λείψουν οι κινεζιές της Huawei μιας και έχουμε ένα σωρό άλλες κινεζιές να διαλέξουμε

  7. #52
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που να δείτε

    ΥΓ
    Ο ISIS που τα βρίσκει τα λεφτά και τα όπλα ?
    Μπορείς να μας το πεις γιατί δεν το γνωρίζουμε?
    Ελεύθερος.

  8. #53
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaskor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να μας το πεις γιατί δεν το γνωρίζουμε?
    Ψάξτο αν σε ενδιαφέρει
    Υπάρχουν μηχανές αναζήτησης στο internet εδώ και αιώνες

    Υπάρχουν και τα συμφραζόμενα
    Εκ του αποτελέσματος

    Ποιοί κάνανε ότι τους πολεμούσανε στη Συρία (και αλλού πχ Λιβύη) και ποιοι τους πολεμούσανε πραγματικά
    Με αυτούς που κάνανε ότι πολεμούσαν, ο isis είχε καταλάβει το 80% της Συρίας
    Οταν μπήκανε κι οι άλλοι, ο isis περιορίστηκε μόνο δίπλα στην Τουρκία, όπου υποτίθεται η Τουρκία θα ελέγξει

    Σ'αυτές τις περιοχές δίπλα στην Τουρκία, βαράνε ανά αραιά και που και οι δύο ώσπου να βρούν πολιτική ή στρατιωτική λύση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 19-06-19 στις 08:43.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #54
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που έχω γράψει σε τόσα μηνύματα είναι ότι:
    1. τα σχόλια τύπου "μακάρι να βγάλουν κινεζικο OS για να το βάλω στο κινητό και να μην με παρακολουθούν οι Αμερικάνοι" είναι γελοία
    2. τα σχόλια τύπου "οι Κινέζοι θα κερδίσουν γιατί έχουν το δίκιο με το μέρος τους" είναι γελοία
    2. σε κανέναν δε θα λείψουν οι κινεζιές της Huawei μιας και έχουμε ένα σωρό άλλες κινεζιές να διαλέξουμε
    για το 3 ναι σε πληροφορω θα λειψουν, λειτουργιες οπως η εγγραφη οθονης , το ομορφο bios στο κινητο (η αλλιως το recovery mode), το κατ εμε γρηγορο skin, οι ενημερωσεις που εγω προσωπικα μεχρι πριν απο 2 μηνες εδω και ενα χρονο επερνα ενημερωσεις (huawei p9 lite 2017) να με συγχωρεις θα μου λειψουν οπως κια τα εξαιρετικα προιοντα της οπου τωρα που μπορω να διαθεσω ενα μεγαλο χρηματικο ποσο στην εταιρεια,φοβαμαι για το ban,και το γεγονος πως πεταει για πλακα την apple απο την 2η θεση στα δικα μου τουλαχιστον ματια ναι την θεωρω την καλυτερη εταιρεια smartphone εκει εξω( αποψη μου παντα)

  10. #55
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το 3 ναι σε πληροφορω θα λειψουν, λειτουργιες οπως η εγγραφη οθονης , το ομορφο bios στο κινητο (η αλλιως το recovery mode), το κατ εμε γρηγορο skin, οι ενημερωσεις που εγω προσωπικα μεχρι πριν απο 2 μηνες εδω και ενα χρονο επερνα ενημερωσεις (huawei p9 lite 2017) να με συγχωρεις θα μου λειψουν οπως κια τα εξαιρετικα προιοντα της οπου τωρα που μπορω να διαθεσω ενα μεγαλο χρηματικο ποσο στην εταιρεια,φοβαμαι για το ban,και το γεγονος πως πεταει για πλακα την apple απο την 2η θεση στα δικα μου τουλαχιστον ματια ναι την θεωρω την καλυτερη εταιρεια smartphone εκει εξω( αποψη μου παντα)
    Η ερώτηση πρέπει να είναι τι άλλα κινητά είχες πριν απο αυτό; ειδικά΄για το recovery που σου φάνηκε τρομέρο

  11. #56
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το 3 ναι σε πληροφορω θα λειψουν, λειτουργιες οπως η εγγραφη οθονης , το ομορφο bios στο κινητο (η αλλιως το recovery mode), το κατ εμε γρηγορο skin, οι ενημερωσεις που εγω προσωπικα μεχρι πριν απο 2 μηνες εδω και ενα χρονο επερνα ενημερωσεις (huawei p9 lite 2017) να με συγχωρεις θα μου λειψουν οπως κια τα εξαιρετικα προιοντα της οπου τωρα που μπορω να διαθεσω ενα μεγαλο χρηματικο ποσο στην εταιρεια,φοβαμαι για το ban,και το γεγονος πως πεταει για πλακα την apple απο την 2η θεση στα δικα μου τουλαχιστον ματια ναι την θεωρω την καλυτερη εταιρεια smartphone εκει εξω( αποψη μου παντα)
    Χωρίς να έχω άποψη για το προϊόν της, πιστεύω ότι υπερβάλλουμε σαν κοινωνία, όταν σε μια συζήτηση γύρω από μια τέτοια απόφαση συζητάμε ότι θα μας λείψουν τα μοντέλα μιας συγκεκριμένης εταιρίας όταν υπάρχουν εναλλακτικές. Νομίζω ότι σαν κοινωνία έχουμε χάσει τον προσανατολισμό μας.

    Κάνει εμπάργκο η Ελλάδα στην ξένη Λάκηςsupercompany ΑΕ και συζητάμε για την απόφαση υπο την λογική ότι θα μας λείψουν τα παγωτά της επειδή η γεύση σοκολάτα είναι φανταστική και αρέσει ατομικα σε πολλούς.

  12. #57
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς να έχω άποψη για το προϊόν της, πιστεύω ότι υπερβάλλουμε σαν κοινωνία, όταν σε μια συζήτηση γύρω από μια τέτοια απόφαση συζητάμε ότι θα μας λείψουν τα μοντέλα μιας συγκεκριμένης εταιρίας όταν υπάρχουν εναλλακτικές. Νομίζω ότι σαν κοινωνία έχουμε χάσει τον προσανατολισμό μας.

    Κάνει εμπάργκο η Ελλάδα στην ξένη Λάκηςsupercompany ΑΕ και συζητάμε για την απόφαση υπο την λογική ότι θα μας λείψουν τα παγωτά της επειδή η γεύση σοκολάτα είναι φανταστική και αρέσει ατομικα σε πολλούς.
    +1
    Εχεις κέφια
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #58
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.523
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Ο Τράμπας δεν επιτέθηκε στη συγκεκριμένη εταιρία, αλλά σε κάθε εταιρία που δεν ξεβρακώνεται στις τριγράμματες.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  14. #59
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τράμπας δεν επιτέθηκε στη συγκεκριμένη εταιρία, αλλά σε κάθε εταιρία που δεν ξεβρακώνεται στις τριγράμματες.
    Ναι ο Τραμπ είναι και όχι το κατεστημένο της Αμερικής που τρέχει τώρα να μαζέψει τα ασυμμαζευτα

  15. #60
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τράμπας δεν επιτέθηκε στη συγκεκριμένη εταιρία, αλλά σε κάθε εταιρία που δεν ξεβρακώνεται στις τριγράμματες.
    Μπα, αυτό που τους πειράζει είναι οι τριγράμματες στην άλλη πλευρά.

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας