Σελ. 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 140
  1. #106
    Εγγραφή
    10-11-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXHN H268N
    SNR / Attn
    10,4(dB) / 2,6(dB)
    Η Creative δινει ενα χρονο εγγυηση και 30 μερες δικαιωμα επιστροφης αν δεν μεινεις ικανοποιημενος. Τα εξοδα αποστολης ειναι δικα σου.
    Τα Public δινουν 2 χρονια εγγυηση και τα πας ο ιδιος.
    Τωρα τα περι εγγυησεως ξερεις πως πανε....

  2. #107
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν χρειάζεσαι τιμολόγιο και είναι στα ίδια χρήματα, από το Public. Αν όχι απευθείας Creative. Μην περιμένεις support από εδώ.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #108
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Oχι δεν θελω τιμολογιο. Τα ιδια θα μου κοστισουν και στις 2 περιπτωσεις. O ενας χρονος παραπανω ειναι καλυτερο, ομως το support ειναι ενα ερωτημα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 14-09-19 στις 20:32.

  4. #109
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    https://www.plaisio.gr/catalog?locat...370%3Bpage%3D5

    Προσφορά στα €69.90 για όποιον ενδιαφέρεται

  5. #110
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    103410/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στα 69,99€ στο Public https://www.public.gr/product/akoyst...prod9681384pp/

    Update....Άκυρο....το πήγαν 99!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zervis : 18-10-19 στις 01:49.

  6. #111
    Εγγραφή
    25-05-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.300
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    53700/5370
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    Path Level
    Fastpath
    Τα παρήγγειλα κι εγώ από την προσφορά του Πλαισίου στα 69,9€, αναμένω παραλαβή στις 30/10. Για να δούμε!

  7. #112
    Εγγραφή
    29-05-2012
    Περιοχή
    Κηφισιά
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    VMG1312 RT-AC56U RP-AC56
    Path Level
    Interleaved
    Για όσους ενδιαφέρονται έχει βγάλει τα απλά 64,99 και τα gold 79,99 λόγω cyber week στο en.creative.com

  8. #113
    Εγγραφή
    30-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    546
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Έχει βρει κανείς ανταλλακτικά eartips του εμπορίου foam η σιλικόνης?
    Δοκίμασα ένα set eartips από τα ανταλλακτικά τον RHA που έχω ταίριαξαν κάπως και ο ήχος τους βελτιώθηκε αρκετά κατά πολύ θα έλεγα σφραγίζουν καλύτερα αλλά δυστυχώς είναι ποιο μεγάλα σε μήκος και δεν κάθονται στη θήκη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Deus : 24-12-19 στις 23:48.

  9. #114
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν έχω ψάξει.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  10. #115
    Εγγραφή
    10-11-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXHN H268N
    SNR / Attn
    10,4(dB) / 2,6(dB)
    Παντως δεν ταιριαζουν τα tips ευρειας χρησης...
    Οποτε δυσκολα θα βρεις κατι να ταιριαζει...

  11. #116
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά να έχουμε...

    Εγώ πήρα τα gold κατευθείαν από Creative.
    Στο iPhone 7+ που έχω δε μου έχει κάνει ούτε μια διακοπή με τη native εφαρμογή ούτε με τον ήχο σε ομιλία (είμαι ο 3ος δεξιόχειρας που βάζω το κινητό στην αριστερή πίσω τσέπη χαχα).

    Με την ομιλία είχα 1 φορά ένα ζήτημα που με άκουγαν από το πηγάδι (το αριστερό ήταν το main) και τελικά κατάλαβα ότι δεν το είχα βάλει πολύ καλά... η τρύπα του mic ήταν "πιο πάνω" και δεν έδειχνε σωστά...
    Μόλις το φόρεσα σωστά, καμπάνα η φωνή μου στον άλλον.

    Το noise cancellation που έχει είναι τρομερό... δεν έχω εμπειρία με άλλα τέτοιου είδους ακουστικά, αλλά για έξω στο δρόμο έμεινα ικανοποιημένος...
    Στο αμάξι, φοράω μόνο το ένα, γιατί και με τα 2 που δοκίμασα, δεν ένιωθα άνετα να μην ακούω τίποτα...

    Τώρα... στο κινητό με το SXFI-App όντως ο ήχος από εκεί είναι φανταστικός σε σύγκριση με τη native εφαρμογή της Apple αλλά πιστεύω ότι αν παίξεις και με άλλη εφαρμογή με το equalizer θα έχεις το ίδιο αποτέλεσμα.
    Η εφαρμογή πάντως μου κολλάει συνέχεια και σκαλώνει, αλλά 90% να φταίει το JB που έχω κάνει ή το swiftkey keyboard γιατί "κρασάρει" συνέχεια ή συνδυασμός...

    Επίσης με σταθερό υπολογιστή είχα πρόβλημα σύνδεσής τους γιατί μου ζήταγε PIN, αλλά βρήκα ψάχνοντας ένα workaround και τα έβαλα, ωστόσο παρόλο που το PC τα αναγνωρίζει, δεν συνδέονται με καμία Παναγία...

    Ίσως να είναι θέμα του bluetooth dongle που έχω καθώς άλλα ακουστικά BT (turbo-x) συνδέονται μεν αλλά κάθε 10-15 δευτερόλεπτα χάνουν τον ήχο για 1-2 δευτερόλεπτα και αυτό κάνει την όλη ακουστική εμπειρία χάλια...

    Περιμένω να πάω εξοχικό που έχω το λάπτοπ εκεί (dell) με δικό του BT ενσωματωμένο για να τεστάρω...

    Overall είμαι ευχαριστημένος, έχω βρει το "κόλπο" με το κουμπί για να μην νιώθω ότι θέλω να βάλω δάχτυλο στον εγκέφαλό μου, στην αρχή τα αυτιά μου ξύνιζαν κάθε φορά που τα φόραγα, ωστόσο έχω καταλάβει ότι αν τα βάλεις σωστά, η ενόχληση "φεύγει" σχετικά άμεσα...

    Για τις περίπου 2 ώρες που έχω δοκιμάσει να τα φορέσω, δε με ενόχλησαν τόσο, παρά μόνο όταν άρχισα να πατάω 2-3 φορές το κουμπί συνέχεια...

    Σε σύγκριση με τα AirPods Pro που ήθελα να πάρω και για πρώτα ακουστικά του είδους, νομίζω ότι είναι σε σχέση απόδοσης/τιμής είναι τίμια...

    Ελπίζω η μελλοντική τους έκδοση v2.0 να είναι touch και να υπάρχει και κάπως επιλογή για να σβήνουν τα "φωτορυθμικά" (για εξοικονόμηση μπαταρίας ή/και στοχοποίησης το βράδυ)

  12. #117
    Εγγραφή
    16-03-2008
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΛΩΡΙΝΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά να έχουμε...

    Εγώ πήρα τα gold κατευθείαν από Creative.
    Στο iPhone 7+ που έχω δε μου έχει κάνει ούτε μια διακοπή με τη native εφαρμογή ούτε με τον ήχο σε ομιλία (είμαι ο 3ος δεξιόχειρας που βάζω το κινητό στην αριστερή πίσω τσέπη χαχα).

    Με την ομιλία είχα 1 φορά ένα ζήτημα που με άκουγαν από το πηγάδι (το αριστερό ήταν το main) και τελικά κατάλαβα ότι δεν το είχα βάλει πολύ καλά... η τρύπα του mic ήταν "πιο πάνω" και δεν έδειχνε σωστά...
    Μόλις το φόρεσα σωστά, καμπάνα η φωνή μου στον άλλον.

    Το noise cancellation που έχει είναι τρομερό... δεν έχω εμπειρία με άλλα τέτοιου είδους ακουστικά, αλλά για έξω στο δρόμο έμεινα ικανοποιημένος...
    Στο αμάξι, φοράω μόνο το ένα, γιατί και με τα 2 που δοκίμασα, δεν ένιωθα άνετα να μην ακούω τίποτα...

    Τώρα... στο κινητό με το SXFI-App όντως ο ήχος από εκεί είναι φανταστικός σε σύγκριση με τη native εφαρμογή της Apple αλλά πιστεύω ότι αν παίξεις και με άλλη εφαρμογή με το equalizer θα έχεις το ίδιο αποτέλεσμα.
    Η εφαρμογή πάντως μου κολλάει συνέχεια και σκαλώνει, αλλά 90% να φταίει το JB που έχω κάνει ή το swiftkey keyboard γιατί "κρασάρει" συνέχεια ή συνδυασμός...

    Επίσης με σταθερό υπολογιστή είχα πρόβλημα σύνδεσής τους γιατί μου ζήταγε PIN, αλλά βρήκα ψάχνοντας ένα workaround και τα έβαλα, ωστόσο παρόλο που το PC τα αναγνωρίζει, δεν συνδέονται με καμία Παναγία...

    Ίσως να είναι θέμα του bluetooth dongle που έχω καθώς άλλα ακουστικά BT (turbo-x) συνδέονται μεν αλλά κάθε 10-15 δευτερόλεπτα χάνουν τον ήχο για 1-2 δευτερόλεπτα και αυτό κάνει την όλη ακουστική εμπειρία χάλια...

    Περιμένω να πάω εξοχικό που έχω το λάπτοπ εκεί (dell) με δικό του BT ενσωματωμένο για να τεστάρω...

    Overall είμαι ευχαριστημένος, έχω βρει το "κόλπο" με το κουμπί για να μην νιώθω ότι θέλω να βάλω δάχτυλο στον εγκέφαλό μου, στην αρχή τα αυτιά μου ξύνιζαν κάθε φορά που τα φόραγα, ωστόσο έχω καταλάβει ότι αν τα βάλεις σωστά, η ενόχληση "φεύγει" σχετικά άμεσα...

    Για τις περίπου 2 ώρες που έχω δοκιμάσει να τα φορέσω, δε με ενόχλησαν τόσο, παρά μόνο όταν άρχισα να πατάω 2-3 φορές το κουμπί συνέχεια...

    Σε σύγκριση με τα AirPods Pro που ήθελα να πάρω και για πρώτα ακουστικά του είδους, νομίζω ότι είναι σε σχέση απόδοσης/τιμής είναι τίμια...

    Ελπίζω η μελλοντική τους έκδοση v2.0 να είναι touch και να υπάρχει και κάπως επιλογή για να σβήνουν τα "φωτορυθμικά" (για εξοικονόμηση μπαταρίας ή/και στοχοποίησης το βράδυ)
    καταρχας χρονια πολλα κ καλη χρονια!!

    απο της 22:00 περιπου ψαχνω, διαβαζω, βλεπω reviews κ μολις μπηκα σε αυτο ειδα πως πριν απο περιπου μια ωρα εγραψες την δικη σου αξιολογηση..

    θα προχωρησω κ εγω σε αγορα της χρυσης εκδοσης αλλα εχω 3 αποριες

    1. εχει δοκιμασει καποιος αλλος να τα συνδεσει στον υπολογιστη κ να τα δουλεψει μεσω teamspeak η discord ?

    2. ενα παλικαρι ανεφερε οτι η δοκιμη π εκανε μεσα στο σπιτι δν ειχε διακοπες στη συνδεση.. ομως αν το βαλεις στη πισω τσεπη μπορει κ να κανει..
    δν ειναι λιγο τραγικο αυτο ? μηπως παιζει ρολο καποιος αλλος παραγοντας ?

    3. εχω το iPhone SE το οποιο ειναι συνδεμενο με το Apple Watch Series 5.. υπαρχει πιθανοτητα αν προστεθουν κ τα ασυρματα ακουστικα να εχω αποσυνδεσεις κλπ ?

    ευχαριστω
    Γιώργος

    Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα..!

    https://bikepics.com/CI/members/farmas

  13. #118
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FarmaS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχας χρονια πολλα κ καλη χρονια!!

    απο της 22:00 περιπου ψαχνω, διαβαζω, βλεπω reviews κ μολις μπηκα σε αυτο ειδα πως πριν απο περιπου μια ωρα εγραψες την δικη σου αξιολογηση..

    θα προχωρησω κ εγω σε αγορα της χρυσης εκδοσης αλλα εχω 3 αποριες

    1. εχει δοκιμασει καποιος αλλος να τα συνδεσει στον υπολογιστη κ να τα δουλεψει μεσω teamspeak η discord ?

    2. ενα παλικαρι ανεφερε οτι η δοκιμη π εκανε μεσα στο σπιτι δν ειχε διακοπες στη συνδεση.. ομως αν το βαλεις στη πισω τσεπη μπορει κ να κανει..
    δν ειναι λιγο τραγικο αυτο ? μηπως παιζει ρολο καποιος αλλος παραγοντας ?

    3. εχω το iPhone SE το οποιο ειναι συνδεμενο με το Apple Watch Series 5.. υπαρχει πιθανοτητα αν προστεθουν κ τα ασυρματα ακουστικα να εχω αποσυνδεσεις κλπ ?

    ευχαριστω
    Είναι να σε θέλει και η τύχη πάντως... Χαχαχαχαχα...

    Με το 1 έχω πρόβλημα εγώ γιατί μάλλον φταίει το bt adapter που έχω...
    Αν όντως φταίει αυτό θα είναι τέλειο γιατί θέλω να τα χρησιμοποιώ στο γραφείο αντί του συμβατικού ακουστικού που έχω, οπότε με αλλαγή του bt adapter θα είμαι οκ...

    Με το 2 εγώ δεν είχα και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αποσυνδέσεις...

    Με το 3 επειδή έχω κι εγώ iPhone στη συσκευή έχω συνδέσει ένα Xiaomi Mi Band 4 και δουλεύουν όλα ταυτόχρονα...

    Μέχρι στιγμής δεν έχω πρόβλημα σε κανένα από τα 2 οπότε δε νομίζω να έχεις και εσύ...

    Κάτι τελευταίο... Άφησα το κινητό στο γραφείο και άκουγα μουσική από τα ακουστικά... Περπάτησα κάπου στα 15 μέτρα και συνέχισα να ακούω μουσική χωρίς διακοπές...

    Κάπου στα 20 μέτρα άρχισαν οι διακοπές στον ήχο...

  14. #119
    Εγγραφή
    16-03-2008
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΛΩΡΙΝΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ετσι οπως τα αναφερεις πασα μου τοτε ολα ειναι ζαχαρη..
    ελπιζω να μην τυχει σε εμενα καμια περιεργη ιστορια..

    ευχαριστω

  15. #120
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στα laptops μου παίζει μια χαρά, στο desktop που έχω ένα παλιό dongle, όχι.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας