Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Στον ΑΣΕΠ για καθε θεση πρεπει να συμπληρωσεις τον χρονο επαγγελματικης εμπειριας που εχεις, η οποια εχει σχεση με την θεση που διεκδικεις.

    Η ερωτηση μου ειναι η εξης γιατι δεν εχω καταλαβει, οσο και αν το εχω ψαξει:

    Γαι παραδειγμα εκανα μια αιτηση για την ΔΕΗ για θεσεις που ειχαν γενικο τιτλο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Το πτυχιο μου ηταν μεσα σε αυτα που θελουν. Η καθε θεση ομως ειχε ενα ειδικο τιτλο π.χ Λιανικες πωλησεις, Ανανεωσιμες πηγες ενεργειας κτλ. Εγω εβαλα την προυπηρεσια μου που αφορα τον γενικο τιτλο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (εχω εργαστει σε ελεγκτικη εταιρεια και σε Δημο). Επρεπε να βαλω προυπηρεσια, αν ειχα, ειδικα για Λιανικες πωλησεις π.χ η σωστα συμπληρωσα την αιτηση?

    Γιατι αν πρεπει να βαλεις προυπηρεσια για τον ειδικο τιτλο της καθε θεσης, χαιρετισματα!
    No Justice - No Peace

  2. #2
    Εγγραφή
    15-06-2005
    Περιοχή
    Κάπου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    377
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΣ
    Router
    AVM Fritzbox 7590
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ΑΣΕΠ για καθε θεση πρεπει να συμπληρωσεις τον χρονο επαγγελματικης εμπειριας που εχεις, η οποια εχει σχεση με την θεση που διεκδικεις.

    Η ερωτηση μου ειναι η εξης γιατι δεν εχω καταλαβει, οσο και αν το εχω ψαξει:

    Γαι παραδειγμα εκανα μια αιτηση για την ΔΕΗ για θεσεις που ειχαν γενικο τιτλο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Το πτυχιο μου ηταν μεσα σε αυτα που θελουν. Η καθε θεση ομως ειχε ενα ειδικο τιτλο π.χ Λιανικες πωλησεις, Ανανεωσιμες πηγες ενεργειας κτλ. Εγω εβαλα την προυπηρεσια μου που αφορα τον γενικο τιτλο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (εχω εργαστει σε ελεγκτικη εταιρεια και σε Δημο). Επρεπε να βαλω προυπηρεσια, αν ειχα, ειδικα για Λιανικες πωλησεις π.χ η σωστα συμπληρωσα την αιτηση?

    Γιατι αν πρεπει να βαλεις προυπηρεσια για τον ειδικο τιτλο της καθε θεσης, χαιρετισματα!
    βαζεις την συνολικη εμπειρια βασει του κλαδου σπουδών. εχεις δουλεψει στον κλαδο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ 7 χρονια? 7χρονια θα βαλεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από epp82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαζεις την συνολικη εμπειρια βασει του κλαδου σπουδών. εχεις δουλεψει στον κλαδο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ 7 χρονια? 7χρονια θα βαλεις.
    Εγω εχω τελειωσει Ναυτιλιακα αλλα δεν εχω δουλεψει ποτε στον ναυτιλιακο τομεα. Αρα για τον ΑΣΕΠ δεν εχω εμπειρια?

    Εχω δουλεψει σε οικονομικα (ελεγκτικη εταιρεια) και σε διοικητικα (σε Δημο). Διοικητικα - Οικονομικα ηταν η γενικη θεση.
    No Justice - No Peace

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας