Σελ. 142 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 122132137140141142143144147152162 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.116-2.130 από 2678
  1. #2116
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.791
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    η Νοβα ηδη εχει αρχισει και κρυβει νουμερα ... στο νεο ρουτερ που δινει δεν δείχνει Fec errors κτλ ... Αν δεν βλεπεις δεν διαμαρτύρεσαι ....
    Όχι μόνο η νόβα.. Και η wind τα ίδια έκανε σε κάποιο thomson-technicolor..
    Αλλά τι λέω; Αυτές οι δύο δε θα συγγενεψουν λίαν συντόμως;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mphxths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως και εχω βαρεθει αλλα εσυ θα μπορουσες να ησυχασεις αν πληρωνες 100αρα και ειχες...65αρα ? Χωρις να λεω οτι φταιει ο παροχος. Δεν εχω απαιτηση να πιανω 100 , ειδικα με την ποιοτητα της γραμμης μου. Αλλα ενα 80κατι και πανω θα ηταν εφικτο και ρεαλιστικο και αν ηξερα οτι θα επαιζε εκει σταθερα , δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα. Ξερεις τι ειναι να βλεπω την καμπινα στα 150 μετρα και να εχω τετοιες ταχυτητες? Αν παιρνω απο αυτην την καμπινα δηλ. Το φριτζ αναφερει 215 μετρα αποσταση γραμμης...ισως με τις στροφες που κανει να παιρνω οντως απο αυτην την καμπινα , τι να πω...
    Ξερεις τι ειναι μετα απο διακοπη ρευματος να τερματιζει η γραμμη για μερες και μετα να πεφτει ? Ας ηξερα που ειναι το προβλημα να ηρεμησω... ποιος δημιουργει προβλημα , παρεμβολες και θορυβο. Κατι εντος καμπινας ? Στην διαδρομη ? Απο κατανεμητη και μεσα ?
    Και τι γινεται και τερματιζει η γραμμη μετα απο διακοπη ρευματος ? Και μενει ψηλα για μερες... Σταματαει το προβλημα μετα απο διακοπη ρευματος ? Σοβαροι ειμαστε τωρα ?

    Που να βαλω και το Η288Α πανω να συγχρονισει... αν ειναι να το γυρισω σε 50αρα να γλυτωσω και τιποτα ψιλα! Τελοσπαντων , σε δουλεια να βρισκομαστε
    Προφανώς και έχεις δίκιο και εσύ..
    Και τώρα ιδίως με τα αθροιστικά όρια ταχύτητας που έχουν βάλει για βλάβη άντε βγάλε άκρη.. Αλλά με το να το κοιτάς συνεχώς δεν κάνεις κάτι..
    Αλήθεια για θύμισε μου, ο πάροχος τι λέει επί αυτού του θέματος;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xfader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρακτικά αυτό, γιατί θεωρητικά υπάρχουν οι στήλες, απλά είναι μηδενικές.

    Συνημμένο Αρχείο 232671

    Συνημμένο Αρχείο 232670
    Οι στήλες που κοιτάς δουλεύουν κανονικά.. Αυτές που πρέπει δηλαδή..
    Το κλείδωμα μια χαρά btw..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 28-11-21 στις 11:45.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #2117
    Εγγραφή
    11-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα υπαρχουν αφου υποστηριζονται απο της συσκευες οπως και το Bridge mode και ο κωδικος να βαλεις δικο σου μοντεμ ρουτερ (και απλα να σε ενημερωνουν οτι αν βαλεις αλλο δεν σε υποστηρίζουμε οποτε το κανεις με δικη σου ευθηνη) .
    Με το firmware που βαζουν τα απενεργοποιούν απο επιλογη.
    Οταν παρεις τηλ να ζητησεις κατι σου λενε απλα ΔΕΝ γινεται και τελος.
    Ετσι δεν θελουν και υπαλληλο για να φτιαχνει firmware, να κανει τεχνικη υποστηριξη κτλ

    Εχεις NGA ομως ...

    Συμφωνώ.

    Αλλά εγώ είμαι ευχαριστημένος με το νέο Huawei.

    Όταν είχα κάνει τη σύνδεση 100άρα πριν δύο χρόνια κλείδωνα πάνω από 95. Με το ΖΤΕ 267. Με τον καιρό η ταχύτητα έπεσε στα 85 και πέρσι ήταν συχνά κάτω από 80. Αγόρασα το 288 λόγω φήμης αλλά τζίφος. Πάντα κλείδωνε 10 Mbps κάτω από το 267...
    Πριν ένα μήνα αγόρασα το Huawei και είμαι σταθερά πάνω από 96!

  3. #2118
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.791
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αυτό θα μπορούσε πιθανώς να αποδοθεί σε θέμα chipset/fw και συνεργασία με τη καμπίνα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #2119
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    549
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Δεν ξερω τι λετε αλλα εμενα με καλεσαν για να ανανεωσω το συμβολαιο μου και μαλιστα με 100αρα γραμμη. Τους εξηγησα οτι ειχα βαλει ποιο παλια 100αρα και επιανε με το ζορι 80 και μου λεει η υπαλληλος: '' θα σας πω κατι μεταξυ μας ομως.... Στην 100αρα δεν πιανει κανενας 100 ολοι καπου κοντα στα 70-80 ειναι αρα ειστε μια χαρα'' :P

  5. #2120
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω τι λετε αλλα εμενα με καλεσαν για να ανανεωσω το συμβολαιο μου και μαλιστα με 100αρα γραμμη. Τους εξηγησα οτι ειχα βαλει ποιο παλια 100αρα και επιανε με το ζορι 80 και μου λεει η υπαλληλος: '' θα σας πω κατι μεταξυ μας ομως.... Στην 100αρα δεν πιανει κανενας 100 ολοι καπου κοντα στα 70-80 ειναι αρα ειστε μια χαρα'' :P
    Προφανώς και δεν ισχύει, αν κρίνουμε από τα μηνύματα εδώ μέσα. Και προφανώς και θα σου πει ότι χρειαστεί για να πουλήσει

    Κρίμα πάντως να πετάτε τα 100άρικα σε router μπας και κερδίσετε λίγα MBPS. Τρομερή σπατάλη χρημάτων.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #2121
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    549
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς και δεν ισχύει, αν κρίνουμε από τα μηνύματα εδώ μέσα. Και προφανώς και θα σου πει ότι χρειαστεί για να πουλήσει

    Κρίμα πάντως να πετάτε τα 100άρικα σε router μπας και κερδίσετε λίγα MBPS. Τρομερή σπατάλη χρημάτων.
    καλα ναι εννοειται για αυτο το ειπα οτι για να πουλησουν τι λενε

  7. #2122
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xfader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ.

    Αλλά εγώ είμαι ευχαριστημένος με το νέο Huawei.

    Όταν είχα κάνει τη σύνδεση 100άρα πριν δύο χρόνια κλείδωνα πάνω από 95. Με το ΖΤΕ 267. Με τον καιρό η ταχύτητα έπεσε στα 85 και πέρσι ήταν συχνά κάτω από 80. Αγόρασα το 288 λόγω φήμης αλλά τζίφος. Πάντα κλείδωνε 10 Mbps κάτω από το 267...
    Πριν ένα μήνα αγόρασα το Huawei και είμαι σταθερά πάνω από 96!
    το μοντεμ δεν ειναι μηχανημα για μετρηση και για αυτο οποτε το αλλαζεις θα δειχνει αλλα
    Το οτι συνδεόσουν με 96 δεν σημαίνει οτι καταιβαζεις με 96 πχ για δες αν εχεις εκκατομυρια erros οποτε το μοντεμ πρεπει να τα διορθωνει αρα να συνδεεται με 96 αλλα να καταιβαζει με μεσο ορο 80 με ping 100

    Ολοι κοιτανε και αγοραζουν με το κιλο πχ 100, 200
    Σημασια εχει με ποσο κατεβαζεις σταθερα και οχι αν 100 ειναι 90 Ουτε που θα το καταλαβει κανεις στη πράξη

    Κανε ενα τεστ download με καλωδιο πρωι, μεσημερι, βραδι και Κυριακη για να δεις με ποσο κατεβαζεις ΟΧΙ με ποσο συνδεεται το ρουτερ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω τι λετε αλλα εμενα με καλεσαν για να ανανεωσω το συμβολαιο μου και μαλιστα με 100αρα γραμμη. Τους εξηγησα οτι ειχα βαλει ποιο παλια 100αρα και επιανε με το ζορι 80 και μου λεει η υπαλληλος: '' θα σας πω κατι μεταξυ μας ομως.... Στην 100αρα δεν πιανει κανενας 100 ολοι καπου κοντα στα 70-80 ειναι αρα ειστε μια χαρα'' :P
    μπουρδες και παραμυθια. Αν ομως ειναι σε καλη τιμη το 80 (και οχι 40 σε ωρες αιχμης) τοτε συμφερει

  8. #2123
    Εγγραφή
    11-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μοντεμ δεν ειναι μηχανημα για μετρηση και για αυτο οποτε το αλλαζεις θα δειχνει αλλα
    Το οτι συνδεόσουν με 96 δεν σημαίνει οτι καταιβαζεις με 96 πχ για δες αν εχεις εκκατομυρια erros οποτε το μοντεμ πρεπει να τα διορθωνει αρα να συνδεεται με 96 αλλα να καταιβαζει με μεσο ορο 80 με ping 100

    Ολοι κοιτανε και αγοραζουν με το κιλο πχ 100, 200
    Σημασια εχει με ποσο κατεβαζεις σταθερα και οχι αν 100 ειναι 90 Ουτε που θα το καταλαβει κανεις στη πράξη

    Κανε ενα τεστ download με καλωδιο πρωι, μεσημερι, βραδι και Κυριακη για να δεις με ποσο κατεβαζεις ΟΧΙ με ποσο συνδεεται το ρουτερ
    Δεν είμαι χθεσινός, ξέρω τι γράφω. Η πραγματική ταχύτητα ήταν πάντα ανάλογη της ταχύτητας κλειδώματος. Αμέτρητα τεστ όλες τις ώρες της ημέρας.
    Όπως έγραψε κι ο φίλος νωρίτερα, κάποια routers δουλεύουν καλύτερα με την εκάστοτε καμπίνα. Με τη δική μου της Cosmote έκατσε καλύτερα το Huawei.
    Ελπίζω να μην έχω απρόοπτα μέχρι να μπει FTTH στην περιοχή μου.

  9. #2124
    Εγγραφή
    21-08-2011
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια για θύμισε μου, ο πάροχος τι λέει επί αυτού του θέματος;
    Δεν εχω ενοχλησει τον παροχο για αυτο το θεμα. Δες εδω και εδω , ποιες ηταν οι ταχυτητες οταν ειχα "κακη" εσωτερικη καλωδιωση. Η πλακα ειναι οτι η μεγαλυτερη ταχυτητα ηταν στην 2η πριζα και οχι στην κεντρικη.
    Τελοσπαντων , μιλωντας λοιπον στο ονλαιν τσατ και αναφεροντας τις ταχυτητες αυτες (που αλλωστε τις εβλεπε και απο το συστημα εκει απο ο,τι καταλαβα) μου πεταει ενα "ε , ενταξει , εντος των προβλεπομενων οριων ειναι , αλλα αμα θελετε το δηλωνω βλαβη να περασει τεχνικος". 50 και 60 ταχυτητα εντος των οριων δεν ξερω σε ποιο ονειρο το ειδε... σκεψου να τους πω "γεια σας , πιανω π.χ. 80 , θεωρω οτι υπαρχει προβλημα". Ουτε καν θα μου απαντησουν ,απλα θα το κλεισουν Ειδικα απο την στιγμη που εχω το φριτζ πανω ...

    Θεωρω το Η288Α μετριο ως κακο μοντεμ. Εχω τρια μοντεμς εδω. Το Η288Α , ενα dlink που ετυχε να εχω και το φριτζ που αγορασα ετσι για εγκυκλοπαιδικους λογους. Το dlink και το φριτζ ΠΑΝΤΑ συγχρονιζουν παραπανω απο το Η288Α. Παντα ομως.
    Ισως ειναι θεμα συμβατοτητας chipset/firmware με τις καμπινες. Ισως ειναι γενικοτερα θεμα ποιοτητας της συσκευης. Θα ειχε πολυ ενδιαφερον να δω τι κανει το καινουργιο huawei στην γραμμη μου. Αν αποδιδει στα ιδια επιπεδα με το φριτζ , δεν εχω λογο να δουλευω με το φριτζ και το πουλαω στον @PetrosK

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα πάντως να πετάτε τα 100άρικα σε router μπας και κερδίσετε λίγα MBPS. Τρομερή σπατάλη χρημάτων.
    Eγω προσωπικα πηρα το φριτζ σαν επενδυση . Δηλαδη ενα μοντεμ , απο τα καλυτερα της αγορας , που θα μεινει , ειτε εκανε δουλεια ειτε οχι. Ψιλοεκανε δουλεια και απλα δουλευω με αυτο τωρα. Και παροχο να αλλαξω στο μελλον θα φανει χρησιμο , ειδικα αν παω σε καμμια cosmote ξερωγω.

    @stamka

    Η ταχυτητα συγχρονισμου , με την πραγματικη πρακτικη ταχυτητα απεχουν περιπου 7mbps. Δηλαδη αν συγχρονιζει π.χ. στα 87 , θα κατεβαζεις μαξιμουμ με 80. Καρατσεκαρισμενο απο εμενα χιλιαδες φορες. Για αυτο οπως εχω πει κατ'επαναληψη , δινουν μαξιμουμ ταχυτητα συγχρονισμου στις πορτες στις καμπινες τα 110.000 kbps. Αν κανουμε την πραξη , αντιστοιχει περιπου σε 107mbps. Που αν αφαιρεσουμε αυτο τα 7mbps , τερματιζουμε σε πραγματικη ταχυτητα 100. Ολα αυτα σε ιδανικες συνθηκες.
    Για αυτο ξενερωνω οταν βλεπω οτι εχω συγχρονισει σε 60-65.. γιατι ξερω οτι πρακτικα ειμαι -7mbps. Σε οποια ταχυτητα βλεπω βασικα.
    Τωρα αν μια γραμμη , εχει γενικοτερα προβλημα αποδοσης , λογω χιλιαδων errors , και αποδιδει ακομα λιγοτερο απο αυτο που περιεγραψα παραπανω , ειναι αλλη ιστορια.

  10. #2125
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.791
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xfader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι χθεσινός, ξέρω τι γράφω. Η πραγματική ταχύτητα ήταν πάντα ανάλογη της ταχύτητας κλειδώματος. Αμέτρητα τεστ όλες τις ώρες της ημέρας.
    Όπως έγραψε κι ο φίλος νωρίτερα, κάποια routers δουλεύουν καλύτερα με την εκάστοτε καμπίνα. Με τη δική μου της Cosmote έκατσε καλύτερα το Huawei.
    Ελπίζω να μην έχω απρόοπτα μέχρι να μπει FTTH στην περιοχή μου.
    Να θυμίσω μόνο εδώ ότι οι γραμμές μας δεν είναι μισθωμένα κυκλώματα για να έχουν σταθερή ταχύτητα 24/7.. Τα ερρορ και διάφορα άλλα στατιστικά κλπ Η τυχόν μπούκωμα σε καμία διασύνδεση είναι άλλο πράγμα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 28-11-21 στις 22:07. Αιτία: Διόρθωση σε λέξη..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #2126
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να θυμίσω μόνο εδώ ότι οι γραμμές μας δεν είναι μισθωμένα κυκλώματα για να έχουν σταθερή ταχύτητα 24/7.. Τα ερρορ και διάφορα άλλα συστατικά κλπ Η τυχόν μπούκωμα σε καμία διασύνδεση είναι άλλο πράγμα..
    δεν τα βλεπει τα errors Οτι δε βλεπεις δεν υπαρχει ....

  12. #2127
    Εγγραφή
    21-08-2011
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Σε αλλα νεα , πολυ διασκεδαζω καθε φορα που εχει διακοπη ρευματος. Ειχε λιγο πριν. Για κανα δεκαλεπτο. Οταν επανηλθε , αφησα το Η288Α να συγχρονισει (ετσι και αλλιως πρεπει να συγχρονισει για να δουλεψει μετα το bridge).
    Συγχρονιζει και βλεπω κατι τετοιο. Δεν ντρεπομαι να πω , οτι συγκινηθηκα λιγο Παω λοιπον να ανοιξω καμμια σελιδα , δεν δουλευει τιποτα. Κανω καναδυο refresh στο gui του ZTE , και βλεπω να γραφει crc/fec errors κατα χιλιαδες. Καθε refresh και 20-30k errors και το noise margin να εχει πεσει στο... 1. Mετα απο 2-3 λεπτα , αποσυγχρονισε μονο του και ξανασυγχρονισε στα... 82-83mbps.

    Λεω , ενταξει , ας βαλω το φριτζ πανω , και ο,τι γινει.. βαζω fritz , και ειμαι καπου εδω ...


    Attainable throughput kbit/s 100352 48474
    Current throughput kbit/s 98014 10996

    Signal-to-noise ratio dB 10 31

    Πριν την διακοπη ρευματος , ημουν με το φριτζ γυρω στα 75mbps. Θα εχει ενδιαφερον να δω ποσο θα κρατησει αυτη η ταχυτητα τωρα...

  13. #2128
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.785
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μόλις έβαλα το Τ16 f/w στο 288 (έχουν κυκλοφορήσει τα Τ15 και Τ16) και γελάω με τα χάλια.

    Εδώ η προηγούμενη, γνωστή κατάσταση:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  gtxs77.png 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  32,9 KB 
ID: 232974

    Και εδώ μόλις συγχρόνισε:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  gtxs78T16.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  31,6 KB 
ID: 232975

    Όσο περνάνε τα λεπτά, τόσο παλεύει να κρατήσει χαμηλά το actual...το παρακάτω στα 8-9'

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2_Vectoring
    Actual Rate(Up/Down) 10998/85901 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 47367/120847 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 30.2/13.9 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 0.6/6.6 dB
    Output Power(Up/Down) 6.1/11.9 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 127/777
    Interleave Delay(Up/Down) 1/7 ms
    INP(Up/Down) 1.5/2 symbols
    Profile 17a
    Showtime Start 0 h 8 min 35 s
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 0/6
    FEC Errors(Up/Down) 0/4578
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  14. #2129
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.121
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κανε resync με κλειστο SRA και ξαναδες

  15. #2130
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.785
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoavlonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε resync με κλειστο SRA και ξαναδες
    Κλειστό είναι, μήνες τώρα (το τσέκαρα και μετά την αναβάθμιση).
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


Σελ. 142 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 122132137140141142143144147152162 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας