Σελ. 169 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 149159164167168169170171174 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.521-2.535 από 2679
  1. #2521
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έχω ξαναπεί και σε άλλα ποστ, προτιμώ το FTTC, γιατί δεν έχει μερεμέτια μέσα στο σπίτι. Ειδικά αν είναι να σε γεμίζουν και καλώδια από το ένα άκρο στο άλλο, άστο καλύτερα... FTTH θα βάλω ΟΤΑΝ και ΑΝ μετά από αρκετά χρόνια καταργηθεί ο χαλκός γιατί δεν θα έχω άλλη λύση. Μέχρι τότε όμως.
    Σκέψου ότι υπάρχει πιθανότητα μέχρι το τέλος της χρονιάς με τα 55 ευρώ που κάνει τώρα η 200αρα VDSL στη Wind να παίρνει κάποιος 500αρα FTTH, αν όχι λίγα παραπάνω από τα 45 ευρώ των Cosmote/Vodafone.

    Δεν λέω να μην πας σε FTTC εφόσον μπορείς, απλά μάλλον είναι καλύτερο να περιμένεις κι άλλο για να πέσουν κάτω από τα 40 ευρώ οι 200αρες.

  2. #2522
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέψου ότι υπάρχει πιθανότητα μέχρι το τέλος της χρονιάς με τα 55 ευρώ που κάνει τώρα η 200αρα VDSL στη Wind να παίρνει κάποιος 500αρα FTTH, αν όχι λίγα παραπάνω από τα 45 ευρώ των Cosmote/Vodafone.

    Δεν λέω να μην πας σε FTTC εφόσον μπορείς, απλά μάλλον είναι καλύτερο να περιμένεις κι άλλο για να πέσουν κάτω από τα 40 ευρώ οι 200αρες.
    Η Nova πάντως από ότι έχω καταλάβει, δεν έχει σκοπό να δώσει 200mbps οπότε... Αργά η γρήγορα θα αναγκαστώ να αλλάξω πάροχο. Αλλά αν είναι να πάρω 200άρα με τα ίδια λεφτά ε τότε ας περιμένω χωρίς να κάνω ανανέωση συμβολαίου. Αν τώρα η Nova θελήσει να μου κάνει καμιά αύξηση, έφυγα την ίδια στιγμή.

    Έπειτα (μάλλον) σε εμάς ούτε FTTH θέλει να βάλει αφού είμαστε 2-3 τετράγωνα στην περιοχή που ενώ έχουμε αναμονές για οπτική εδώ και πολύ καιρό, δεν έχουμε διαθεσιμότητα. Σχεδόν σε όλα τα άλλα γύρω οικ. τετράγωνα που υπάρχουν αναμονές υπάρχει εδώ και καιρό διαθεσιμότητα για FTTH.

    Όποτε δεν μου αφήνει και πολλές επιλογές με τις ενέργειες της η Nova/Wind.

  3. #2523
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.935
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λυπάμαι που το λέω αλλά αυτό έγινε από ανικανότητα σας, τα μόνα καφάο που αλλάχτηκαν κατευθείαν ήταν αυτά που βρίσκονταν στο κέντρο της πόλης...
    Άν αυτό δεν είναι ειδική μεταχείριση των πελατών τότε τι είναι!!!!
    Κι εσείς τι κάνατε για να προστατέψετε τους πελάτες σας!!?
    Τους λέτε επιλέξετε Ftth ακόμα κι αν πρέπει να τσακωθούν με την μισή πολυκατοικία κι να υποστούν τρυπήματα..
    Υγ Κανείς δεν λέει ότι το μέλλον δεν είναι το Ftth, αλλά ας ήμαστε ρεαλιστές κι άς επανέλθουμε στην πραγματικότητα του σήμερα!!!
    Πλέον από ότι έμαθα για να μη μπει ftth σε μια πολυκατοικία θέλει ομόφωνη άρνηση που δεν γίνεται να υπάρξει έστω και ένας να θέλει.. Οπότε είναι δεδομένο ότι θα μπει.. Σε άλλο νήμα, συμφρουμίτης έβαλε χαρτιά από αίτηση σε πάροχο που έλεγαν ότι αν δεν υπογράψει ο διαχειριστής, μετά από 30 ημέρες αν δεν λάβουν ομόφωνη άρνηση, ξεκινάνε κανονικά τα έργα..
    Οπότε, απλά, κοινοποίηση των εγγράφων, αναμονή 30 ημέρες και έναρξη εργασιών..
    Μουρμούρες μπορεί να υπάρξουν και κακίες.. Αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα δυστυχώς..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο πολύ, ΟΛΟΙ οι πάροχοι μόλις σε πάρουν σαν πελάτη το κάνουν αυτό... Από εκεί και πέρα, έκανα ένα έλεγχο σε όλους τους παρόχους με βάση τη διεύθυνση μου. Ο μόνος που δεν δίνει 200mbps (από καμπίνα Wind) είναι η Νοva. Μέχρι και η Vodafone δίνει, άσχετα αν δεν υπάρχει περίπτωση να πάω εκεί γιατί δεν την γουστάρω. Επομένως υπομονή μέχρι τον Νοέμβριο. (Το ξαναλέω και ας γίνομαι κουραστικός και γραφικός). Μετά έχει κούνημα μαντηλιού...
    Σύντομα που θα ενωθεί με τη wind δε θα δίνει;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έχω ξαναπεί και σε άλλα ποστ, προτιμώ το FTTC, γιατί δεν έχει μερεμέτια μέσα στο σπίτι. Ειδικά αν είναι να σε γεμίζουν και καλώδια από το ένα άκρο στο άλλο, άστο καλύτερα... FTTH θα βάλω ΟΤΑΝ και ΑΝ μετά από αρκετά χρόνια καταργηθεί ο χαλκός γιατί δεν θα έχω άλλη λύση. Μέχρι τότε όμως.
    Και εγώ ακριβώς τα ίδια έλεγα όταν το καφαο μου ήταν να πάει για αναβάθμιση σε fttc...
    Τώρα που ο πάροχος τα γύρισε (πιθανώς δεν θα μπει η fttc) και έβαλε τελικά ftth, άρχισα να τα αναθεωρώ όλα και να μπαίνω στο κλίμα αναγκαστικά..
    Του στυλ, αν δεν σπάσεις αυγά ομελέτα δεν κάνεις.. Αυτό σε ότι αφορά το fttc και τις παρεμβάσεις στο κτίριο, γιατί τα ίδια είχα περάσει και όταν έβαλα ηλιακό αλλά και με την αυτονομία στο φ.αέριο... Παρόμοιες περίπου καταστάσεις..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nova πάντως από ότι έχω καταλάβει, δεν έχει σκοπό να δώσει 200mbps οπότε... Αργά η γρήγορα θα αναγκαστώ να αλλάξω πάροχο. Αλλά αν είναι να πάρω 200άρα με τα ίδια λεφτά ε τότε ας περιμένω χωρίς να κάνω ανανέωση συμβολαίου. Αν τώρα η Nova θελήσει να μου κάνει καμιά αύξηση, έφυγα την ίδια στιγμή.

    Έπειτα (μάλλον) σε εμάς ούτε FTTH θέλει να βάλει αφού είμαστε 2-3 τετράγωνα στην περιοχή που ενώ έχουμε αναμονές για οπτική εδώ και πολύ καιρό, δεν έχουμε διαθεσιμότητα. Σχεδόν σε όλα τα άλλα γύρω οικ. τετράγωνα που υπάρχουν αναμονές υπάρχει εδώ και καιρό διαθεσιμότητα για FTTH.

    Όποτε δεν μου αφήνει και πολλές επιλογές με τις ενέργειες της η Nova/Wind.
    Οι αναμονές της wind είναι;
    Αν ναι κοίταξες στην εσωτερική λίστα της που κυκλοφορεί στο φόρουμ για ημερομηνίες;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #2524
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αναμονές της wind είναι;
    Αν ναι κοίταξες στην εσωτερική λίστα της που κυκλοφορεί στο φόρουμ για ημερομηνίες;
    Nαι, της Wind είναι που έχει αναλάβει και το Α/Κ για FTTC. Αλλά σε ποια λίστα αναφέρεσαι; Σε αυτήν με την εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης βάση της EETT ή σε κάποια άλλη;
    Στην πρώτη περίπτωση δεν υπάρχει τίποτα, αφού τις καμπίνες τις έχει παραδώσει από το 2019, στην 2ή θα ήθελα να την δω και εγώ.

  5. #2525
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.935
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι, της Wind είναι που έχει αναλάβει και το Α/Κ για FTTC. Αλλά σε ποια λίστα αναφέρεσαι; Σε αυτήν με την εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης βάση της EETT ή σε κάποια άλλη;
    Στην πρώτη περίπτωση δεν υπάρχει τίποτα, αφού τις καμπίνες τις έχει παραδώσει από το 2019, στην 2ή θα ήθελα να την δω και εγώ.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...26#post7276626
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #2526
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

    Δίνουν κάλυψη στους μονούς αριθμούς της οδού που μένουμε (στα αριστερά), ενώ στους ζυγούς (στα δεξιά) που είμαστε εμείς ΤΙΠΟΤΑ (Ενώ το καλώδιο που φέρνει τις αναμονές είναι το ίδιο) και το οικοδομικό τετράγωνο στο οποίο είμαστε θα είναι το μόνο της περιοχής που δεν θα έχει κάλυψη για FTTH

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  350,0 KB 
ID: 239001

    Στην παρακάτω φώτο, φαίνεται η διαδρομή που κάνουν τα κανάλια με τις οπτικές ίνες της Wind στο δρόμο μας. Στον κύκλο 1, υπάρχει η τομή που καταλήγει στο 8 που σύμφωνα με το εξελ θα υπάρχει διαθεσιμότητα για FTTH. Στον κύκλο 2, η τομή που καταλήγει σε εμάς (Νο 3) όπου και δεν θα υπάρχει διαθεσιμότητα. Το 4-6 που είναι πιο πάνω θα έχει...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1656225970149.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  489,9 KB 
ID: 239002

    200άρες δεν θέλουν να δώσουν, έβαλαν αναμονή αλλά FTTH πάλι δεν θέλουν να δώσουν; Μας δουλεύουν; Και μετά θέλουν να κρατήσουν και πελάτες;

    Έχουν καιρό μέχρι τον Νοέμβριο τότε να αλλάξουν την πολιτική τους διαφορετικά, κουνάω μαντήλι για Cosmote αφού εκείνη δίνει κανονικά 200mbps. Το 2019 στο τσακ δεν πήγα στη Wind. Έιχα κάνει ήδη αίτηση για μεταφορά την γραμμής και την τελ. στιγμή ακύρωσα την αίτηση (αφού πλέον η Nova έδινε FTTC). Αυτή τη φορά δεν θα συμβεί το ίδιο όμως.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVDLover75 : 26-06-22 στις 11:10.

  7. #2527
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να πω ότι παραμένει κλειδωμένο/μη προσβάσιμο/μη ενεργοποιημένο το 35b και το ΙΝΡ στη "γειτονιά", παρά το διπλασιασμό του ΟΤΕ (δεν ξέρω αν έχει φτάσει σε εμάς).

    Άφησα το router να προσπαθεί να συγχρονίσει πόση ώρα χτες με επιλεγμένο μόνο το 35, τίποτα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  8. #2528
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.123
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    35b σε 100αρα καμπινα ΟΤΕ δε θα δεις και εφοσον η νοβα δεν κανει διπλασιασμους ουδεμια αλλαγη δε θα γινει στο προφιλ που ηδη εχεις

  9. #2529
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoavlonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    35b σε 100αρα καμπινα ΟΤΕ δε θα δεις και εφοσον η νοβα δεν κανει διπλασιασμους ουδεμια αλλαγη δε θα γινει στο προφιλ που ηδη εχεις
    Ok, ναι...μια δοκιμή έκανα.

    Εκείνο το G.INP, κι αυτό πΟΤΕ?
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  10. #2530
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.123
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κανε υποβαθμιση σε 50αρα για να σου αλλαξουν το προφιλ

  11. #2531
    Εγγραφή
    21-08-2011
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκείνο το G.INP, κι αυτό πΟΤΕ?
    Το g.inp δεν θα λυσει τα προβληματα δια μαγειας. Αν μιλαμε για προβληματα της γραμμης. Σε εμενα που εχει ενεργοποιηθει εδω και κατι μηνες , το καλυτερο που εχω δει ειναι :

    Actual Rate(Up/Down) 10999/85875 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 46938/102159 kbps

    Showtime Start 38 h 6 min 12 s
    CRC Errors(Up/Down) 0/0
    FEC Errors(Up/Down) 1282/63224

    Και αυτο μετα τον τελευταιο συγχρονισμο που εκανα , μιας και η γραμμη μετα απο 600 ωρες uptime ειχε φτασει κοντα στο 60mbps , παρολο που ειχε γραψει ελαχιστα crc errors , τα οποια εσκαγαν μαζεμενα σε καποιες στιγμες. Μιλαμε για 300 crc errors στις 600 ωρες.
    Ουσιαστικα , αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι , το g.inp ειναι μια τεχνολογια που κανει retransmit τα δεδομενα οταν ανιχνευτει error. Δεν ειναι σκοπος του να τα εξαλειψει , απλα να τα κανει retransmit οσο πιο γρηγορα γινεται και αρα να φανει σαν να μην υπηρξε error και φυσικα να μειωσει το delay.
    Προσωπικα δεν ειδα βελτιωση στην ταχυτητα συγχρονισμου παντως... αν δεν δω οπτικη να σκαει στο σπιτι μου , δεν νομιζω οτι θα χαρω ποτε σοβαρες ταχυτητες...

  12. #2532
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mphxths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτο μετα τον τελευταιο συγχρονισμο που εκανα , μιας και η γραμμη μετα απο 600 ωρες uptime ειχε φτασει κοντα στο 60mbps , παρολο που ειχε γραψει ελαχιστα crc errors , τα οποια εσκαγαν μαζεμενα σε καποιες στιγμες. Μιλαμε για 300 crc errors στις 600 ωρες.
    Εγώ μαζεύω errors, αλλά η γραμμή εκεί που ξεκινά (85-86), εκεί συνεχίζει για τουλάχιστον 15ημέρες, και ευτυχώς τερματίζει σε όλες τις ώρες της ημέρας.

    Την οπτική τη βλέπω μπροστά μου, μπήκαν οι αναμονές πριν κάποιον καιρό, αλλά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να κινηθώ προς τα εκεί προς το παρόν.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  13. #2533
    Εγγραφή
    21-08-2011
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την οπτική τη βλέπω μπροστά μου, μπήκαν οι αναμονές πριν κάποιον καιρό, αλλά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να κινηθώ προς τα εκεί προς το παρόν.
    Υπαρχει διαθεσιμοτητα απο καποιον παροχο στην περιοχη σου ?

  14. #2534
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mphxths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει διαθεσιμοτητα απο καποιον παροχο στην περιοχη σου ?
    O OTE υποστηρίζει πως ναι, fiber.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #2535
    Εγγραφή
    21-08-2011
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    O OTE υποστηρίζει πως ναι, fiber.
    Αν ισχυει οντως κατι τετοιο , εφυγες προς ΟΤΕ την στιγμη που δεν θα εχεις πλεον καποια δεσμευση με Nova . Δεν νομιζω οτι χωραει πολυ σκεψη.

Σελ. 169 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 149159164167168169170171174 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας