Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 53
  1. #31
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως είσαι απλα ακόμη πρώην πελάτης cyta; Οι αλλαγές γίνονται στους πελάτες που μεταφέρονται.
    Ναι, αλλά δεν κατάλαβα σε ποιές αλλαγές αναφέρεσαι.

    Μου τηλεφωνούν από τον Φεβρούαριο, το σήκωσα σήμερα (ναι, 30 Σεπτεμβρίου) πάλι το ίδιο παπατζιλίκι.

    - Σας δινουμε 24mbps με τα ίδια χρήματα.
    - Δεν θέλω, μετά τα δύο χρόνια θα αλλάξει η τιμή.
    - Λογικά δεν θα αλλάξει.
    - Το λογικά δεν μου φτάνει, ευχαριστώ.

    τοουτ-τουτ-τουτ.

    Όπως το πρόβλεψα @sdikr, καλά περνάμε :-)

    Τα παλιά χρόνια, όταν αναβάθμιζαν γραμμές, χωρίς ειδική ενημέρωση, ΧΩΡΙΣ αύξηση αναβάθμιζαν την ταχύτητα. Τώρα με το ζόρι να πληρώσεις. Παράξενο, ενώ η τεχνολογία προσφέρει περισσότερα με λιγότερα, αυτοί θέλουν περισσότερα.
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  2. #32
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα παλιά χρόνια, όταν αναβάθμιζαν γραμμές, χωρίς ειδική ενημέρωση, ΧΩΡΙΣ αύξηση αναβάθμιζαν την ταχύτητα. Τώρα με το ζόρι να πληρώσεις. Παράξενο, ενώ η τεχνολογία προσφέρει περισσότερα με λιγότερα, αυτοί θέλουν περισσότερα.
    (όσον αφορά την οτέ/cosmote)
    α) Τα παλιά τα χρόνια ανεβάζανε χωρίς αύξηση τα πακέτα για να αυξηθεί η διείσδυση.
    β) Τα παλιά τα χρόνια είχαν διαφορετική διοίκηση και διαφορετικό πλάνο (ο σημαντικότερος λόγος).

  3. #33
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σύμβαση μετά την λήξη του συμβολαίου γίνεται αορίστου με την τρέχουσα τιμή του προγράμματος που υπάρχει στο site του παρόχου, αν δεν υπάρχει το πρόγραμμα;
    Σήμερα είχα χρόνο να ασχοληθώ περισσότερο. Άλλα λένε στο τηλέφωνο και άλλα γράφουν στην ιστοσελίδα τους.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ametabhlta_crop.png 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  34,8 KB 
ID: 225539

    Ο λόγος που ασχολήθηκα είναι πως έκαναν και μία ωραία απατεωνιά. Μου έστειλαν νέο εξοπλισμό «για ομαλή λειτουργία της σύνδεσης», μετά μου έστειλαν μήνυμα πως για να την ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ της υπηρεσίας να γραφτώ στο vodafone.gr και μου άλλαξαν ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

    Ότι πρέπει για καταγγελία οι άνθρωποι.
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  4. #34
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αυτό που παραθέτεις, αφορά ενεργές συνδέσεις ορισμένου χρόνου όπου υποχρεούται η εταιρεία να διατηρεί τους ίδιους όρους, προϋποθέσεις και πάγιο για όσο χρονικό διάστημα προβλέπεται από την σύμβαση με τον αρχικό πάροχο.
    Σε συνδέσεις αορίστου χρόνου, είναι δικαίωμα της εταιρείας να αλλάζει πακέτα, όρους, προϋποθέσεις και πάγιο. Αν συμφωνούμε, καλώς. Διαφορετικά υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

  5. #35
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε συνδέσεις αορίστου χρόνου, είναι δικαίωμα της εταιρείας να αλλάζει πακέτα, όρους, προϋποθέσεις και πάγιο. Αν συμφωνούμε, καλώς. Διαφορετικά υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.
    Πρέπει να ενημερώσουν για τις αλλαγές ώστε να υπάρχει εύλογο διάστημα για να φύγεις.

    Το σοβαρό είναι αλλού: μου έστειλαν sms για ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ (όχι για αλλαγή προγράμματος) στο vodafone.gr/register και έκαναν αλλαγή προγράμματος (και τιμής, από 18€ στα 31.85€). Διαμαρτυρήθηκα γραπτά γιατί μου άλλαξαν πρόγραμμα χωρίς να το ζητήσω και αντί να μου απαντήσουν μου έκαναν έκπτωση 57%

    Ένα μήνα μου τον έφαγαν χωρίς λόγο βέβαια. Με την πρώτη ευκαιρία θα φύγω. Δυστυχώς έχω την υπόνοια πως όλες οι εταιρείες δρουν ως καρτέλ και όπου και να πας θα είναι τα ίδια.
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  6. #36
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να ενημερώσουν για τις αλλαγές ώστε να υπάρχει εύλογο διάστημα για να φύγεις.
    Το "πρέπει" πόθεν έσχες;
    Το 2μηνο ή 3μηνο χρονικό διάστημα πριν την εφαρμογή οποιονδήποτε αλλαγών ενός προγράμματος, αφορά συμβάσεις ορισμένου χρόνου και αυτό διότι σε αυτές και τα δύο μέρη είναι δεσμευμένα.
    Σε αορίστου χρόνου συμβάσεις, δεν υπάρχει καμία δέσμευση σε κανέναν από τους συμβαλλόμενους.

    Για τα υπόλοιπα, προφανώς έχεις δίκιο. Θα έπρεπε να σε ενημερώσουν ακόμη και αυθημερόν, για την αλλαγή της σύνδεσης και τυχόν προσφερόμενη έκπτωση και από εκεί και πέρα θα ήταν στο χέρι σου αν θα συνέχιζες με την εταιρεία ή θα άλλαζες πάροχο.

  7. #37
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.551
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    τώρα μιλάω στο chat γιατί τίποτα δεν είπαν για αλλαγή στις χρεώσεις με την ολοκλήρωση της μεταφοράς απο cyta σε voda

    - - - Updated - - -

    τζάμπα τρόμαξα , ότι έδινα στη cyta τα ίδια θα δίνω και vodafone

  8. #38
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.933
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα μιλάω στο chat γιατί τίποτα δεν είπαν για αλλαγή στις χρεώσεις με την ολοκλήρωση της μεταφοράς απο cyta σε voda

    - - - Updated - - -

    τζάμπα τρόμαξα , ότι έδινα στη cyta τα ίδια θα δίνω και vodafone
    Ποιες χρεώσεις;

    - - - Updated - - -

    Σχετικά με τα παραπάνω:

    Να πούμε ξανά άλλη μια.. Αν δεν έχεις συμβόλαιο - ανανέωση, κάνουν ότι θέλουν.. Νομίζω..
    Από την άλλη και συμβόλαιο να είχες στη cyta, αν δεν ήταν συμβατό σε βόντα, guess what.. Πάλι κάνουν ότι θέλουν και ας διαβεβαιώνουν ότι δεν θα αλλάξει τπτ μετά την ενοποίηση..
    Κοινώς ότι δεν τους αρέσει από τα "απομεινάρια" της cyta απλά το αλλάζουν.. Έχουν το δικαίωμα νομίζω..
    Κανονικά όμως πρέπει να ενημερώνουν ώστε να έχεις χρόνο να αντιδράσεις..
    Το αυθημερόν που φαίνεται ότι ακολουθούν δε μου κάνει.. Πρέπει να βγάζουν ανακοίνωση Η έστω να σου δίνουν 1 μήνα περιθώριο ότι μέχρι εκεί.. Από εκεί και μετά να οι διαθέσιμες επιλογές.. Η δέχεσαι η όχι..
    Έλα όμως που δεν το κάνουν έτσι.. Και σε αφήνουν κυριολεκτικά στα κρύα του λουτρού..
    Αυτό είναι μεγάλο σφάλμα τους.. Από την άλλη όμως μπορείς να την κάνεις αζημίως..

    Αλήθεια, το ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ που είπαν, τι εστί άραγε;

    Ρίξτε μια ματιά γενικά σε αυτό..
    https://www.adslgr.com/forum/threads...01#post6972101
    Παρακάτω γράφω τι συνέβη σε εμένα με το πρόγραμμα μου με τα 800' προς κινητά που είχα στη cyta, εντελώς ξαφνικά και
    2-3 μήνες μετά (αν θυμάμαι καλά) αφού είχε ολοκληρωθεί η ενοποίηση..
    Btw σε εμένα ακύρωσαν το πακέτο πριν να έρθει η όποια ενημέρωση.. Η οποία ήρθε την επόμενη ημέρα κ σχεδόν τελεσίδικα.. Κοινώς για μισή ημέρα ήμουν εκτεθειμένος σε χρέωση προς κινητό.. Μια που χρεώθηκε πάντως, τους το είπα και τη πίστωσαν..
    Η αλήθεια πάντως, άσχετα και μετά που κάπως τα βρήκαμε.. Κάπως.. Ήταν ότι σκεφτόμουν να τους τρέξω που το έκαναν τόσο άγαρμπα, τελεσίδικα και άμεσα ενώ υπήρχε συμβόλαιο ενεργό.. Χωρίς κανένα περιθώριο προθεσμίας.. Και ενώ είχα συμβόλαιο, δεν μπορούσα να καλέσω σε κινητό μέχρι να τα βρούμε.. Μέχρι που μπλόκαρα τα κινητά από το dial plan για να μη πάθω καμιά ιστορία.. Πράγμα που έπαθα μεν αλλά στο ψιλό όπως είπα..

    Σε ένα πράγμα θα συμφωνήσω πάντως με τον Κούκο.. Ότι υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές αν δεν μπορείς να τα βρεις μαζί τους..
    Βέβαια οι πορτοκαλιές είναι περιορισμένες, αλλά συμβιβάζεσαι.. Αν κ όπως μπορείς..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 12-03-21 στις 23:54.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #39
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά όμως πρέπει να ενημερώνουν ώστε να έχεις χρόνο να αντιδράσεις..
    Το αυθημερόν που φαίνεται ότι ακολουθούν δε μου κάνει.. Πρέπει να βγάζουν ανακοίνωση Η έστω να σου δίνουν 1 μήνα περιθώριο ότι μέχρι εκεί.. Από εκεί και μετά να οι διαθέσιμες επιλογές.. Η δέχεσαι η όχι..
    Έλα όμως που δεν το κάνουν έτσι.. Και σε αφήνουν κυριολεκτικά στα κρύα του λουτρού..
    Παλαιότερα ίσχυε ότι οποιαδήποτε μέρος ήθελε να διακόψει, υποχρεωτικά ενημέρωνε εγγράφως τον άλλον 30 μέρες πριν. Ωστόσο αυτό έφερνε γκρίνιες, περισσότερα εκ μέρους των πελατών και λιγότερο των παρόχων.
    Τώρα φεύγουμε ή διακόπτουμε οπότε μας καπνίσει, αλλά το ίδιο ισχύει και για τις εταιρείες. Βέβαια συνήθως μας ενημερώνουν νωρίτερα, αλλά δεν υπάρχει υποχρέωση, όπως δεν έχουμε κι εμείς.
    Π.χ. στην περίπτωση του φίλου, δες πόσες φορές έγραψε ότι επικοινώνησαν μαζί του, αναφέροντας ότι θα αλλάξει το πρόγραμμα και θα αυξηθεί το πάγιο.

    Αυτά όσον αφορά συμβάσεις αορίστου χρόνου, διότι σε αυτές ορισμένου, υπάρχουν υποχρεώσεις και δικαιώματα και στα δύο μέρη.

  10. #40
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.933
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλαιότερα ίσχυε ότι οποιαδήποτε μέρος ήθελε να διακόψει, υποχρεωτικά ενημέρωνε εγγράφως τον άλλον 30 μέρες πριν. Ωστόσο αυτό έφερνε γκρίνιες, περισσότερα εκ μέρους των πελατών και λιγότερο των παρόχων.
    Τώρα φεύγουμε ή διακόπτουμε οπότε μας καπνίσει, αλλά το ίδιο ισχύει και για τις εταιρείες. Βέβαια συνήθως μας ενημερώνουν νωρίτερα, αλλά δεν υπάρχει υποχρέωση, όπως δεν έχουμε κι εμείς.
    Π.χ. στην περίπτωση του φίλου, δες πόσες φορές έγραψε ότι επικοινώνησαν μαζί του, αναφέροντας ότι θα αλλάξει το πρόγραμμα και θα αυξηθεί το πάγιο.

    Αυτά όσον αφορά συμβάσεις αορίστου χρόνου, διότι σε αυτές ορισμένου, υπάρχουν υποχρεώσεις και δικαιώματα και στα δύο μέρη.
    Δηλαδή τι ακριβώς "γκρίνιαζαν" οι πελάτες;
    Δεν είναι πιο λογικό να υπάρχει ένα εύλογο διάστημα ενημέρωσης από το μπαμ και έξω;
    Από την πλευρά του να σε ενημερώσει ο πάροχος εσένα..
    Αν όμως εσύ θες να φύγεις και πρέπει να ενημερώσεις κ να περιμένεις, ναι αυτό ίσως φέρει μερικές γκρίνιες..
    Αλλά το συμβόλαιο και η ποινή γι'αυτό δεν υπάρχουν;
    Μου διαφεύγει κάτι;
    Για την περίπτωση του φίλου δε διαφωνώ σε κάτι.. Συμφωνούμε.. Γι'αυτό και έγραψα ότι ιδίως αν δεν έχεις συμβόλαιο κάνουν ότι θέλουν..
    Προσωπικά δεν τόλμησα να συνεχίσω χωρίς συμβόλαιο παρόλο που άκουγα ότι μερικοί συνεχίζουν έτσι.. Προτιμούσα να ζυγίσω καλά τις επιλογές μου και να ανανεώσω η να πάω αλλού..
    Και για τις ορισμένου που λες, μη το λες.. Πάλι υπάρχουν παραθυράκια νομίζω.. Είναι ανάλογα τη περίπτωση.. Τι να λέμε τώρα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #41
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όμως εσύ θες να φύγεις και πρέπει να ενημερώσεις κ να περιμένεις, ναι αυτό ίσως φέρει μερικές γκρίνιες..
    Αλλά το συμβόλαιο και η ποινή γι'αυτό δεν υπάρχουν;
    Αυτό ακριβώς ήταν το πρόβλημα, ότι έπρεπε να περιμένεις τουλάχιστον 30 μέρες.
    Η ποινή υπάρχει μόνο σε περίπτωση πρόωρης διακοπής σε συμβόλαιο ορισμένου χρόνου. Σε αορίστου (που συζητάμε) δεν υπάρχει καμία ποινή και καμία δέσμευση σε οποιοδήποτε από τα δύο συμβαλλόμενα μέρη. Διακόπτεις όποτε σου καπνίσει.

  12. #42
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.551
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μήνα μου τον έφαγαν χωρίς λόγο βέβαια. Με την πρώτη ευκαιρία θα φύγω.

    Συνήγορο του καταναλωτή άμεσα , εμένα μου είπαν οτι συνεχίζω με τις ίδιες χρεώσεις στο δίκτυο της vodafone
    Αν συμφέρει το πρόγραμμα πάντως κρίμα είναι να φύγεις
    Όσο για του αορίστου χρόνου , η εταιρία οφείλει να ενημερώσει οτι περνά σε αορίστου χρόνου κατά τη λήξη του συμβολαίου με διαφορετικές χρεώσεις ,πριν εφαρμοστούν ...
    Μέσω ΣτΚ πήρα τη διαφορά πίσω ,μιας και όταν πέρασα σε αορίστου με χρέωσαν παραπάνω χωρίς ενημέρωση και η εταιρία μου έκανε ανανέωση με τις ίδιες χρεώσεις που είχα

  13. #43
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.933
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήγορο του καταναλωτή άμεσα , εμένα μου είπαν οτι συνεχίζω με τις ίδιες χρεώσεις στο δίκτυο της vodafone
    Αν συμφέρει το πρόγραμμα πάντως κρίμα είναι να φύγεις
    Όσο για του αορίστου χρόνου , η εταιρία οφείλει να ενημερώσει οτι περνά σε αορίστου χρόνου κατά τη λήξη του συμβολαίου με διαφορετικές χρεώσεις ,πριν εφαρμοστούν ...
    Μέσω ΣτΚ πήρα τη διαφορά πίσω ,μιας και όταν πέρασα σε αορίστου με χρέωσαν παραπάνω χωρίς ενημέρωση και η εταιρία μου έκανε ανανέωση με τις ίδιες χρεώσεις που είχα
    Τι πρόγραμμα είχες πριν στη cyta;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #44
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.551
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι πρόγραμμα είχες πριν στη cyta;
    απεριόριστα αστικά , 300 λεπτά κινητά 24άρι (και καλά) ίντερνετ 13 ευρώ

  15. #45
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.933
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    απεριόριστα αστικά , 300 λεπτά κινητά 24άρι (και καλά) ίντερνετ 13 ευρώ
    Επομένως συμβατό με τα πακέτα που έχει η βόντα.. Από άποψης λεπτών προς κινητά..
    Σου κράτησαν το ίδιο πάγιο;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας