Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Καλησπέρα.

    Έβαλα nova vdsl 50αρα και μου έστειλαν ZTE ZXHN H267N. Έχει περάσει ένας μήνας και ακόμα το πρόβλημά μου δεν έχει λυθεί και έχω ταλαιπωρηθεί πολύ και σκέφτομαι να προβώ σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

    Το υφιστάμενο πρόβλημα είναι πως δυστυχώς δεν έκανε upload όταν ήμουν σε wifi. Μου είπαν από τεχνικό τμήμα να μου δώσουν το TECHNICOLOR 788. Δυστυχώς όμως στο κατάστημα (Ίλιον) που πήγα δεν είχαν (και γενικά δεν υπήρχε αυτό σε απόθεμα) και μου ΞΑΝΑέδωσαν το ZTE ZXHN H267N. Φυσικά πάλι είχε πρόβλημα.... Μου είπαν πως θα μου στείλουν το ZTE 168N για να το παραλάβω σήμερα αλλά.... μου έστειλαν ΞΑΝΑ το ZTE ZXHN H267N.... 3 φορές το ίδιο ρούτερ!!!! Φυσικά τους πήρα και τους ενημέρωσα κατευθείαν και... η απάντηση που είχα ήταν πως... δεν είχαν ούτε το 168Ν σε απόθεμα γιαυτό μου έστειλαν πάλι το 267.... Και η θεϊκή προτροπή τους ήταν... να πάω να αγοράσω εγώ μόνος ένα ρούτερ άλλη μάρκα... !!! χαχαχα,.,,,, Φυσικά τα... ακούσανε και έχω ήδη έτοιμη την επιστολή προς ΕΕΤΤ....

    Το θέμα είναι αν έχει παρουσιαστεί και σε κάποιον άλλον το πρόβλημα αυτό και πως το λύθηκε?

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα pavlosice,

    Σ΄ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως έχουμε λάβει το προσωπικό σου μήνυμα σου και έχουμε απαντήσει σχετικά.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας