Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Ειμαι πελατης συμβολαιου Cyta που τωρα την λειτουργει η Vodafone. Εχω μεινει ακομα με το συμβολαιο/sim της Cyta. Χτες πριν φυγω για Κυπρο ειχα παρει τηλεφωνο την εξυπηρετηση και μου ειπαν οτι ολα θα δουλεψουν αυτοματα, δεν χρειαζεται να κανω κατι.

    Σημερα ειμαι στην Κυπρο και η sim δεν συνδεεται σε δικτυο. Βλεπει 3 δικτυα οταν παω στις ρυθμισεις αλλα ολα εχουν κλειδαρια διπλα απο το ονομα. Επειδη δεν συνδεεται βλεπω μηδενικο σημα στο εικονιδιο και γενικα δςν μπορω να παρω τηλεφωνο κλπ

    Προσπαθησα απο κυπριακο τηλεφωνο να καλεσω την εξυπηρετηση και ειτε δεν βγαινει γραμμη ειτε κλεινει.

    Καταρχην τι λετε να φταει; Εχετε καμια λυση χωρις να πρεπει να επικοινωνησω με εξυπηρετηση;

    Αν πρεπει να επικοινωνησω με εξυπηρετηση, μπορειτε να μου πειτε πως να το κανω αυτο;

    Ευχαριστω για καθε βοηθεια.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  2. #2
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι πελατης συμβολαιου Cyta που τωρα την λειτουργει η Vodafone. Εχω μεινει ακομα με το συμβολαιο/sim της Cyta. Χτες πριν φυγω για Κυπρο ειχα παρει τηλεφωνο την εξυπηρετηση και μου ειπαν οτι ολα θα δουλεψουν αυτοματα, δεν χρειαζεται να κανω κατι.

    Σημερα ειμαι στην Κυπρο και η sim δεν συνδεεται σε δικτυο. Βλεπει 3 δικτυα οταν παω στις ρυθμισεις αλλα ολα εχουν κλειδαρια διπλα απο το ονομα. Επειδη δεν συνδεεται βλεπω μηδενικο σημα στο εικονιδιο και γενικα δςν μπορω να παρω τηλεφωνο κλπ

    Προσπαθησα απο κυπριακο τηλεφωνο να καλεσω την εξυπηρετηση και ειτε δεν βγαινει γραμμη ειτε κλεινει.

    Καταρχην τι λετε να φταει; Εχετε καμια λυση χωρις να πρεπει να επικοινωνησω με εξυπηρετηση;

    Αν πρεπει να επικοινωνησω με εξυπηρετηση, μπορειτε να μου πειτε πως να το κανω αυτο;

    Ευχαριστω για καθε βοηθεια.
    Πάρε στο +302155013877

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας