Σελ. 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 212
  1. #136
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SiR_DreAm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή έκανα αίτημα μέσω της προβλεπόμενης διαδικασίας κατάργησης καρτοκινητού στο οποίο πήρα και αριθμό αιτήματος.
    Το διάβασα πριν υπογράψω και ανεφερε, αν θυμάμαι καλα, λόγω αλλαγής χρεώσεων ή κάτι τέτοιο
    Στην συνέχεια εγινε η αίτηση επιστροφής των χρημάτων(στην οποία έγραφε και το υπόλοιπο που ειχα εκείνη τη στιγμή καθώς και οτι το αίτημα επιστροφής ειχε ηδη εγκριθεί μετα απο τηλεφωνική επικοινωνία) μέσω δικιάς τους "εσωτερικής διαδικασίας" (δηλαδή μεσω email)
    Για την αίτηση επιστροφής των χρημάτων δεν εχω αριθμό αλλα ζήτησα και πήρα αντίγραφο.
    Απο δικά μου χαρτιά νομίζω κράτησαν μόνο το αντίγραφο του βιβλιαρίου της τράπεζας.
    Πολύ μπλεγμένες διαδικασίες.. Όρεξη & χρόνο να έχεις να τρέχεις από εδώ και από εκεί.. Ακούνε οι αρμόδιες αρχές;; Μπα ε; Παρωπίδες/Ωτοασπίδες..
    Σιγά μη τρέξουν να προστατέψουν το συνδρομητή.. Θα το παλέψουμε όμως..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #137
    Εγγραφή
    10-12-2002
    Περιοχή
    Greece/Σαλαμινα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Smart
    SNR / Attn
    12,5(dB) / 11,1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αν και θεωρω απαραδεκτο το να χρειαζεται η δευτερη αιτηση δεν ειναι τοσο μπλεγμενη η διαδικασια..
    Σε καταστημα την εκανα και ηταν υποθεση 15 λεπτων.

  3. #138
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Επανέρχομαι γιατί επικοινώνησα πάλι τηλεφωνικώς με το 13800 αφού δεν μου έχουν επιστραφεί ακόμα τα χρήματα του υπολοίπου ενώ ο αριθμός διεκόπη άμεσα.
    Έχουν βέβαια προθεσμία 30 μέρες από την ημέρα διακοπής αλλά διαβάζω ότι σε κάποιους το ποσό επιστρέφεται σε μερικές ημέρες. Εγώ είμαι περίπου στο 20α ήμερο.
    Το support τους μου είπε ότι θα προωθήσουν πάλι το αίτημα επιστροφής.

  4. #139
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επανέρχομαι γιατί επικοινώνησα πάλι τηλεφωνικώς με το 13800 αφού δεν μου έχουν επιστραφεί ακόμα τα χρήματα του υπολοίπου ενώ ο αριθμός διεκόπη άμεσα.
    Έχουν βέβαια προθεσμία 30 μέρες από την ημέρα διακοπής αλλά διαβάζω ότι σε κάποιους το ποσό επιστρέφεται σε μερικές ημέρες. Εγώ είμαι περίπου στο 20α ήμερο.
    Το support τους μου είπε ότι θα προωθήσουν πάλι το αίτημα επιστροφής.
    Για να δούμε..
    Στο χαρτί του αιτήματος έγραψες το ποσό που είχες τότε;
    Την ανακοίνωση αυτή χρησιμοποίησες έτσι; f2g είχες;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #140
    Εγγραφή
    28-01-2020
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Είχα καιρό να κάνω ανανέωση και έβαλα μέσω f2g app 10 Ευρώ. Με έκπληξη διαπιστώνω τώρα πως δεν μπορώ πλέον να πάρω κανένα πακέτο με 8.76 Ευρώ που είναι διαθέσιμα. Τώρα πρέπει να βάλω άλλα 10 για να μπορέσω να πάρω κάποιο πακέτο. ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!
    1. Η wind δεν έπρεπε να στείλει sms και να ενημερώνει για τις αλλαγές στα πακέτα?
    2. Κάπου διάβασα πως με 8.50 Ευρώ μπορείς να βάλεις ένα απο τα παλιά πακέτα Tank+data μόνο σε κατάστημα wind. Ισχύει?
    3. Εαν πάω σε κατάστημα θα το ενεργοποιήσουν ή θα πρέπει να το σπάσω και το κινητό και το κατάστημα?

  6. #141
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δούμε..
    Στο χαρτί του αιτήματος έγραψες το ποσό που είχες τότε;
    Την ανακοίνωση αυτή χρησιμοποίησες έτσι; f2g είχες;
    20 μέρες μετά την διακοπή επικοινώνησα πάλι μαζί τους μέσω της φόρμας. Σε 10 ημέρες θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ αφού δεν πάρω απάντηση και δεν επιστραφούν τα χρήματα.
    Ήταν αριθμός της Q και η διακοπή στηρίχτηκε σε αυτήν την ανακοίνωση που λες παραπάνω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phonekiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα καιρό να κάνω ανανέωση και έβαλα μέσω f2g app 10 Ευρώ. Με έκπληξη διαπιστώνω τώρα πως δεν μπορώ πλέον να πάρω κανένα πακέτο με 8.76 Ευρώ που είναι διαθέσιμα. Τώρα πρέπει να βάλω άλλα 10 για να μπορέσω να πάρω κάποιο πακέτο. ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!
    1. Η wind δεν έπρεπε να στείλει sms και να ενημερώνει για τις αλλαγές στα πακέτα?
    2. Κάπου διάβασα πως με 8.50 Ευρώ μπορείς να βάλεις ένα απο τα παλιά πακέτα Tank+data μόνο σε κατάστημα wind. Ισχύει?
    3. Εαν πάω σε κατάστημα θα το ενεργοποιήσουν ή θα πρέπει να το σπάσω και το κινητό και το κατάστημα?
    Αυτοί σε βάζουν να πληρώσεις εξτρά και τα υποτίθεται δώρα που δίνουν. Πχ 400 λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση. Για να τα έχεις αυτά "δωρεάν" πρέπει να βάζεις έξτρα κάρτα!

  7. #142
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phonekiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα καιρό να κάνω ανανέωση και έβαλα μέσω f2g app 10 Ευρώ. Με έκπληξη διαπιστώνω τώρα πως δεν μπορώ πλέον να πάρω κανένα πακέτο με 8.76 Ευρώ που είναι διαθέσιμα. Τώρα πρέπει να βάλω άλλα 10 για να μπορέσω να πάρω κάποιο πακέτο. ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!
    1. Η wind δεν έπρεπε να στείλει sms και να ενημερώνει για τις αλλαγές στα πακέτα?
    2. Κάπου διάβασα πως με 8.50 Ευρώ μπορείς να βάλεις ένα απο τα παλιά πακέτα Tank+data μόνο σε κατάστημα wind. Ισχύει?
    3. Εαν πάω σε κατάστημα θα το ενεργοποιήσουν ή θα πρέπει να το σπάσω και το κινητό και το κατάστημα?
    Πιθανώς λόγω του αναθεματισμένου φόρου 12%.. Πάντα ήταν έτσι.. Αλλά με τις συνεχείς αυξήσεις μικραίνει το περιθώριο για αγορά πακέτου, οπότε θέλει από 12ε ανανέωση για να έχεις περιθώριο.. Κατάλαβες..
    Αν περιμένεις sms στη μπανανία που μας έχουν καταντήσει..σώθηκες.. Πολλά είναι τα έπρεπε που δεν γίνονται..άστο..
    Πάρε τηλ. και ρώτα τους, αν έχεις πάνω από το υπόλοιπο του πακέτου και δεν σου ενεργοποιείται.. Επίσης νομίζω ότι θέλει να έχεις και 0,09ε υπόλοιπο μετά την αγορά του πακέτου ώστε να μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    20 μέρες μετά την διακοπή επικοινώνησα πάλι μαζί τους μέσω της φόρμας. Σε 10 ημέρες θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ αφού δεν πάρω απάντηση και δεν επιστραφούν τα χρήματα.
    Ήταν αριθμός της Q και η διακοπή στηρίχτηκε σε αυτήν την ανακοίνωση που λες παραπάνω..

    - - - Updated - - -



    Αυτοί σε βάζουν να πληρώσεις εξτρά και τα υποτίθεται δώρα που δίνουν. Πχ 400 λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση. Για να τα έχεις αυτά "δωρεάν" πρέπει να βάζεις έξτρα κάρτα!
    Εγώ μιας και δεν θέλω να κάνω διακοπή αλλά φορητότητα σε άλλο πάροχο, για κάτι νούμερα που έχω, που κ αυτό στην τελική ισοδυναμεί με καταγγελία σύμβασης στο τωρινό πάροχο, έχω επικοινωνήσει μαζί τους μέσω φόρμας επικοινωνίας ώστε πρώτα να μου δώσουν οδηγίες για τη φορητότητα και για τον τρόπο της επιστροφής..

    Εσύ πάντως thourios περίμενε να κλείσει ο μήνας κ μερικές 2-3 ημέρες ακόμα και μετά ζάλισε τους.. Οι 30 ημέρες δεν νομίζω να αφορούν εργάσιμες μόνο..
    Έγγραφη απάντηση τους (έγκριση σε αίτημα) ότι δέχονται την επιστροφή, προτού προχωρήσεις με τη διακοπή πήρες; Δε θυμάμαι αν το έχεις αναφέρει..
    Θέλει μπόλικη υπομονή πάντως...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 29-01-20 στις 18:57.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #143
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Τους επισύναψα την ανακοίνωση περί διακοπής εγγράφως και καταχωρήθηκε η αίτηση. Μετά από μια ώρα κόπηκε η σύνδεση. Ο αριθμός δεν υπάρχει άμα τον καλέσεις. Αυτά σε κατάστημα αφού τους έδειξα την ανακοίνωση και την διάβαζαν και την ξανά διάβαζαν. Ευτυχώς που βρέθηκε ένας υπάλληλος που ήξερε. Ακόμα και στο 13800 ισχυρίζονταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω και ότι δεν υπάρχει τέτοια ανακοίνωση. Λεφτά ακόμα γιοκ.

  9. #144
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Αν επικοινωνήσετε τηλεφωνικά (και αν σας πουν το γνωστό ποίημα περί ηχογράφησης της συνομιλίας), αν σας πουν δεν ισχύουν αυτά, δεν μπορείτε να πάρετε το υπόλοιπο και τέτοια χαριτωμένα, μην εκνευριστείτε και ζητήστε απομαγνητοφώνηση. Να δείτε για πότε αρχίζουν τα πωπουλίνια να ιδρώνουν.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  10. #145
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Το μεγαλύτερο σπάσιμο είναι που πρέπει να λες τα ίδια και τα ίδια από την αρχή πάλι.

  11. #146
    Εγγραφή
    28-01-2020
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    20 μέρες μετά την διακοπή επικοινώνησα πάλι μαζί τους μέσω της φόρμας. Σε 10 ημέρες θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ αφού δεν πάρω απάντηση και δεν επιστραφούν τα χρήματα.
    Ήταν αριθμός της Q και η διακοπή στηρίχτηκε σε αυτήν την ανακοίνωση που λες παραπάνω..

    - - - Updated - - -



    Αυτοί σε βάζουν να πληρώσεις εξτρά και τα υποτίθεται δώρα που δίνουν. Πχ 400 λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση. Για να τα έχεις αυτά "δωρεάν" πρέπει να βάζεις έξτρα κάρτα!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιθανώς λόγω του αναθεματισμένου φόρου 12%.. Πάντα ήταν έτσι.. Αλλά με τις συνεχείς αυξήσεις μικραίνει το περιθώριο για αγορά πακέτου, οπότε θέλει από 12ε ανανέωση για να έχεις περιθώριο.. Κατάλαβες..
    Αν περιμένεις sms στη μπανανία που μας έχουν καταντήσει..σώθηκες.. Πολλά είναι τα έπρεπε που δεν γίνονται..άστο..
    Πάρε τηλ. και ρώτα τους, αν έχεις πάνω από το υπόλοιπο του πακέτου και δεν σου ενεργοποιείται.. Επίσης νομίζω ότι θέλει να έχεις και 0,09ε υπόλοιπο μετά την αγορά του πακέτου ώστε να μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις..

    - - - Updated - - -



    Εγώ μιας και δεν θέλω να κάνω διακοπή αλλά φορητότητα σε άλλο πάροχο, για κάτι νούμερα που έχω, που κ αυτό στην τελική ισοδυναμεί με καταγγελία σύμβασης στο τωρινό πάροχο, έχω επικοινωνήσει μαζί τους μέσω φόρμας επικοινωνίας ώστε πρώτα να μου δώσουν οδηγίες για τη φορητότητα και για τον τρόπο της επιστροφής..

    Εσύ πάντως thourios περίμενε να κλείσει ο μήνας κ μερικές 2-3 ημέρες ακόμα και μετά ζάλισε τους.. Οι 30 ημέρες δεν νομίζω να αφορούν εργάσιμες μόνο..
    Έγγραφη απάντηση τους (έγκριση σε αίτημα) ότι δέχονται την επιστροφή, προτού προχωρήσεις με τη διακοπή πήρες; Δε θυμάμαι αν το έχεις αναφέρει..
    Θέλει μπόλικη υπομονή πάντως...

    Πήγα σε κατάστημα και μου ζήτησαν τον τηλ αριθμό μου και είπαν πως δεν δικαιούμε πακέτο με 8.5 Ευρώ ούτε με αγορά απο το κατάστημα όπως γράφει στην σελίδα της Wind! Επίσης στο κατάστημα δεν μπορώ να αγοράσω παρά μόνο 15άρα κάρτα και όχι 10άρα όπως μέσα απο το f2g. Τραγικό απλά. Αύριο πάνω σε ένα κατάστημα Cosmote Να το κάνω watsup.

  12. #147
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phonekiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα σε κατάστημα και μου ζήτησαν τον τηλ αριθμό μου και είπαν πως δεν δικαιούμε πακέτο με 8.5 Ευρώ ούτε με αγορά απο το κατάστημα όπως γράφει στην σελίδα της Wind! Επίσης στο κατάστημα δεν μπορώ να αγοράσω παρά μόνο 15άρα κάρτα και όχι 10άρα όπως μέσα απο το f2g. Τραγικό απλά. Αύριο πάνω σε ένα κατάστημα Cosmote Να το κάνω watsup.
    12 δεν ήταν η ελάχιστη κάρτα έξω;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #148
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phonekiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα καιρό να κάνω ανανέωση και έβαλα μέσω f2g app 10 Ευρώ. Με έκπληξη διαπιστώνω τώρα πως δεν μπορώ πλέον να πάρω κανένα πακέτο με 8.76 Ευρώ που είναι διαθέσιμα. Τώρα πρέπει να βάλω άλλα 10 για να μπορέσω να πάρω κάποιο πακέτο. ΑΠΑΤΗ!!!!!!!! 1. Η wind δεν έπρεπε να στείλει sms και να ενημερώνει για τις αλλαγές στα πακέτα? 2. Κάπου διάβασα πως με 8.50 Ευρώ μπορείς να βάλεις ένα απο τα παλιά πακέτα Tank+data μόνο σε κατάστημα wind. Ισχύει? 3. Εαν πάω σε κατάστημα θα το ενεργοποιήσουν ή θα πρέπει να το σπάσω και το κινητό και το κατάστημα?
    τα παλιά 8,5€ πακέτα νομίζω πλέον (ήδη) πήγαν 10,40€. ~+20% αύξηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefanos1999 : 29-01-20 στις 22:48. Αιτία: τυπογραφικό

  14. #149
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα παλιά 8,5€ πακέτα νομίζω πλέον (ήδη) πήγαν 10,40€. ~+20% αύξηση.
    Αυξήσεις αυτοί κάνουν.. Στον κόσμο αύξηση έδωσαν;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 30-01-20 στις 02:51.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #150
    Εγγραφή
    02-01-2014
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    sercom
    SNR / Attn
    8,7(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάλι μας πούλησε η Q !!!δηλαδή η παμπόνηρη αλώπεξ WIND!!! Δε φτάνει που κόντυναν το πακέτο στις 28 ημέρες.....Το ακρίβυναν κιόλας! Αλλά που να πάς! Από τη σκύλα στη Χάρυβδη! Καλά λέει ο πάτερ Κλεομένης πέταμα όλα στη σόμπα να ησυχάσουμε! Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20200203-192857.png 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  121,6 KB 
ID: 211233

Σελ. 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας